CELON PHARMA [CLN]

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 27 cze 2017 11:55

Najbogatsi Polacy 2017 według tygodnika "Wprost"

27. Maciej Wieczorek – 1,2 mld złotych

To kolejny debiutant, który namieszał w rankingu 100 najbogatszych. Między innymi za sprawą wzrostu kursów akcji Celon Pharmy i Mabionu, jego majątek wyceniany jest obecnie na 1,2 mld zł. Optymizm inwestorów budzi m.in. perspektywa wejścia na rynek polskiego leku na raka.
nie zdziwie sie jak za kilka lat bedzie waolyczyl o top 3.... :lol: 8) :lol:

I bardzo mu kibicuje..bo zasluguje na to..Nowa Generacja biznesmenow- multimilarderow.....a przy okazji..inni moga budowac..swoje finanse..przy jego fortunie.... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017 11:57 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


Unbearable
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2017 14:18

Postautor: Unbearable » 27 cze 2017 11:56

Dlaczego ludzi mamicie zyskami jak ich jeszcze nie ma i nie wiadomo , czy będą nie wstyd wam ?

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 27 cze 2017 11:58

Dlaczego ludzi mamicie zyskami jak ich jeszcze nie ma i nie wiadomo , czy będą nie wstyd wam ?
dlaczego lzesz....ze zyskow nie ma??.. :?:

z Samej Polski maja ponad 100 MLN PLN przychodow...glownym motorem napedowym jest SALMEX..z ktorym wychodza w swiat....swiat...ktorego potencjal jest wielokrotnie wiekszy...niz w Polsce...swiat..ktorego .."orginal"...ma ponad5 mld $ przychodow..rocznie...

a w tej firmie nie chodzi tylko o salmex...chociaz salmex..juz jest gotowym produktem dopuszczonym do .....szredazy....na kilku rynkach i czeka...na dopuszczenie na kolejnych coraz wiekszych....i wazniejszych....co z Olbrzymim prawdopodobienstwem..pzrelozy sie na wzrost wynikow....i zyskow tez..ktore jednak MA....w pzreciwienstwie do tego co ty.....Klamliwie piszesz....
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017 12:02 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

Unbearable
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2017 14:18

Postautor: Unbearable » 27 cze 2017 12:00

Dlaczego ludzi mamicie zyskami jak ich jeszcze nie ma i nie wiadomo , czy będą nie wstyd wam ?
dlaczego lzesz....ze zyskow nie ma??.. :?:
No a jakie ma te Kapitalizacja 1.7 mld
C/Z (ttm) 62.56 Nie wstyd ci ?

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 27 cze 2017 12:03

Dlaczego ludzi mamicie zyskami jak ich jeszcze nie ma i nie wiadomo , czy będą nie wstyd wam ?
dlaczego lzesz....ze zyskow nie ma??.. :?:
No a jakie ma te Kapitalizacja 1.7 mld
C/Z (ttm) 62.56 Nie wstyd ci ?
napisales....klamliwie.....ze ZYSKOW nie ma....

NIE nie wstyd..mi...dlatego ze licze na skokowy..wzrost...wynikow....za jakis czas...

rtak samo liczylem na 11 bit....i sie tam nie pzreliczylem....KUrs..poteznie wzrosl..a c/z...spadla....dzieki wynikom.... :lol:


Dlatego wole...CLN..niz SLV..z c/z..ponad 800.....i wile jednak CLN..niz mab..z nieistniejacym poki co C/z...bo takowych nie mial....i dlatego to CLN..pzrewazam w portfelu.... :lol:

Unbearable
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2017 14:18

Postautor: Unbearable » 27 cze 2017 12:05

dlaczego lzesz....ze zyskow nie ma??.. :?:
No a jakie ma te Kapitalizacja 1.7 mld
C/Z (ttm) 62.56 Nie wstyd ci ?
napisales....klamliwie.....ze ZYSKOW nie ma....

NIE nie wstyd..mi...dlatego ze licze na skokowy..wzrost...wynikow....za jakis czas...

rtak samo liczylem na 11 bit....i sie tam nie pzreliczylem....KUrs..poteznie wzrosl..a c/z...spadla....dzieki wynikom.... :lol:
Przepraszam przejęzyczyłem się ale czy ci nie wstyd polecać takiego balona z taka kapitalizacja ? Jak potem spojrzysz ludziom w twarz jak spadnie ?

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 27 cze 2017 12:07

No a jakie ma te Kapitalizacja 1.7 mld
C/Z (ttm) 62.56 Nie wstyd ci ?
napisales....klamliwie.....ze ZYSKOW nie ma....

NIE nie wstyd..mi...dlatego ze licze na skokowy..wzrost...wynikow....za jakis czas...

rtak samo liczylem na 11 bit....i sie tam nie pzreliczylem....KUrs..poteznie wzrosl..a c/z...spadla....dzieki wynikom.... :lol:
Przepraszam przejęzyczyłem się ale czy ci nie wstyd polecać takiego balona z taka kapitalizacja ? Jak potem spojrzysz ludziom w twarz jak spadnie ?
nie to nie bylo pzrejezyczenie.....to bylo celowa Klamliwa wypowiedz.....

Na rynku kazdy gra..na...swoj rachunek....To jekie dycyzje podejmuje i dlaczego....jest jego indywidualna kwestia....

KAzdy ma swoj rozum....JAK sobie poscielesz tak sie wyspisz....

I nie mam..problemu patrzec ludziom w twarz....szcegolnie ...jak...kurs..urosl..od IPO...o ponad 100%..w pare miechow... :lol:

Unbearable
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2017 14:18

Postautor: Unbearable » 27 cze 2017 12:13

napisales....klamliwie.....ze ZYSKOW nie ma....

NIE nie wstyd..mi...dlatego ze licze na skokowy..wzrost...wynikow....za jakis czas...

rtak samo liczylem na 11 bit....i sie tam nie pzreliczylem....KUrs..poteznie wzrosl..a c/z...spadla....dzieki wynikom.... :lol:
Przepraszam przejęzyczyłem się ale czy ci nie wstyd polecać takiego balona z taka kapitalizacja ? Jak potem spojrzysz ludziom w twarz jak spadnie ?
nie to nie bylo pzrejezyczenie.....to bylo celowa Klamliwa wypowiedz.....

Na rynku kazdy gra..na...swoj rachunek....To jekie dycyzje podejmuje i dlaczego....jest jego indywidualna kwestia....

KAzdy ma swoj rozum....JAK sobie poscielesz tak sie wyspisz....

I nie mam..problemu patrzec ludziom w twarz....szcegolnie ...jak...kurs..urosl..od IPO...o ponad 100%..w pare miechow... :lol:
Bo ty nie masz hamlucow , ale sa tacy co patrzą na ludzi z forum są mało doświadczeni np. jak ja .Szukają kierunku nie znają się na wykresach i innych niuansach gpw .Taki przeczyta ciebie i kupi c/z 60 .Spolka potem spadnie i do kogo ma mieć pretensje do ciebie . Jeżeli coś polecasz to wyjaśnij od a do z czemu .

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 27 cze 2017 12:20

Przepraszam przejęzyczyłem się ale czy ci nie wstyd polecać takiego balona z taka kapitalizacja ? Jak potem spojrzysz ludziom w twarz jak spadnie ?
nie to nie bylo pzrejezyczenie.....to bylo celowa Klamliwa wypowiedz.....

Na rynku kazdy gra..na...swoj rachunek....To jekie dycyzje podejmuje i dlaczego....jest jego indywidualna kwestia....

KAzdy ma swoj rozum....JAK sobie poscielesz tak sie wyspisz....

I nie mam..problemu patrzec ludziom w twarz....szcegolnie ...jak...kurs..urosl..od IPO...o ponad 100%..w pare miechow... :lol:
Bo ty nie masz hamlucow , ale sa tacy co patrzą na ludzi z forum są mało doświadczeni np. jak ja .Szukają kierunku nie znają się na wykresach i innych niuansach gpw .Taki przeczyta ciebie i kupi c/z 60 .Spolka potem spadnie i do kogo ma mieć pretensje do ciebie . Jeżeli coś polecasz to wyjaśnij od a do z czemu .
to zdobywaj dosaiwdczenie..co mnie to ***..obchodzi...

TWOje zycie twoj problem..twoja decyzja...ze wchodzisz na rynek..twoj problem..chcesz zarabiac..a tracisz..twoj problem...

Maasz swoj rozum..uzywaj go....ucz sie..zdobywaj wiedze...jesli widzisz w rynku swoja przyszlosc...ja tez kiedys bylem swiezak....czytalem fora....i podejmowalem decyzje..bez podejmowania decyzji..nie ma sensu czytac..FORUM..zadnego forum...i lepiej zajac sie czyms innym...

TRacilem i zarbaialem...tak bylo jest i bedzie....czasmi nie podjecie zadnej decyzji to tez decyzja....ze TO NIE DLA CIEBIE>..i szukasz...innego zajecia..dla soich oszcednosci...lub DLA SAMEGO SIEBIE.....

***...jak jestes...smarkacz..to sie w to nie baw...a jak jestes dorosly...to odpowiedzialnosc splywa na CIEBIE....za swoje zycie..to czy je spier.do.lisz..czy bedzie fajne...TO TWOJA BROCHA..a nie nikogo innego...


Pogielo cie facet....

A teraz ladujesz w ignorach....bo....z tepakami..nie chce mi sie juz dykutowac..od jakiegos czasu....

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 27 cze 2017 21:07

kiedy petarda, bo teraz strasznie męczą , zbierają i zbierają dając 0,5% dziennie
a tu z 6-7% w jedna sesje pasowałoby było zrobić
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 28 cze 2017 09:56

i wlasnie...tak wyglada prawiwy handelek....jak nie ma pzrewalanki z wora do wora.....

1 godzina handlu..i 34 K PLN..na obrocie... :lol: 8) :lol:

moim kurs jest tak budowany..zeby wyciskac cytryne......ale czy mam racje...czas pokaze.... :wink: :lol: 8) :lol:

blackburn
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 kwie 2007 11:19

Postautor: blackburn » 29 cze 2017 09:22

Cytujac z bankiera:
Celon stara się o ponad 70 mln dofinansowania na swoje projekty:
http://www.ncbr.gov.pl/gfx/ncbir/userfi ... opharm.pdf

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 29 cze 2017 09:38

Cytujac z bankiera:
Celon stara się o ponad 70 mln dofinansowania na swoje projekty:
http://www.ncbr.gov.pl/gfx/ncbir/userfi ... opharm.pdf

Coz....juz mysla o kolejnych projektach lekow..na przyszlosc...

delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 29 cze 2017 14:10

i wlasnie...tak wyglada prawiwy handelek....jak nie ma pzrewalanki z wora do wora.....

1 godzina handlu..i 34 K PLN..na obrocie... :lol: 8) :lol:

moim kurs jest tak budowany..zeby wyciskac cytryne......ale czy mam racje...czas pokaze.... :wink: :lol: 8) :lol:
Fakt,dzisiaj to już prawdziwa plaża i chłodne drinki :lol: ale bywały ostatnio takie sesje że indywidualni również się podłączali dość zdecydowanie

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 29 cze 2017 21:20

i wlasnie...tak wyglada prawiwy handelek....jak nie ma pzrewalanki z wora do wora.....

1 godzina handlu..i 34 K PLN..na obrocie... :lol: 8) :lol:

moim kurs jest tak budowany..zeby wyciskac cytryne......ale czy mam racje...czas pokaze.... :wink: :lol: 8) :lol:
Fakt,dzisiaj to już prawdziwa plaża i chłodne drinki :lol: ale bywały ostatnio takie sesje że indywidualni również się podłączali dość zdecydowanie
mam kilku znajomków z giełdy... wszyscy są w tej chwili na urlopach ( ja też) więc tylko doglądamy choć ja dzisiaj jeszcze zlecenia puściłem przed lunchem
to nie dziwota, że jest jak jest obrotami jak wielu na wakacjach, nudy
a jutro dodatkowo zakończenie półrocza czyli możliwy windows dressing na kilku papierach :?: :?: :?:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości