CELON PHARMA [CLN]

wszystko na temat spółek publicznych
Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Postautor: Fiszer » 22 cze 2017 14:10

Miałem nieśmiałe wrażenie, że ktoś tu zbierał akcje wczoraj i wcześniej, ale że nie siedzę ostatnio za dużo przed kompem to nie jestem pewien sto pro.

Tymczasem niedługo kończy się czerwiec i fundy pokażą swoje portfele.

My tu czekamy na dopuszczenia w Europie a to może być ciekawa lektura, tym bardziej, że tu jakieś grube pakiety ostatnio latały.

REKLAMA


wania91
Starszy chorąży
Posty: 1173
Rejestracja: 06 maja 2007 13:04

Postautor: wania91 » 23 cze 2017 09:46

https://www.youtube.com/watch?v=SOtKmH-yqjE

w ramach segmentu onkologii powinni wejść bardziej w immunoterapie bo teraz tam jest ssanie i dotacje (selvita np. 29 mln zł ostatnio)

Kurs by się ucieszył po czymś takim, a na raka płuca choruje dużo Pacjentów

blackburn
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 kwie 2007 11:19

Postautor: blackburn » 23 cze 2017 09:52

Analizując akcjonariat Mabiona natknąłem się na stronie Polfarmex na taką informację:
2016 – Zarząd Polfarmex S.A. nawiązuje współpracę z Wuhan Tongyuan Pharmaceutical Corporation ws. dystrybucji i promocji na rynku chińskim nowoczesnego preparatu wziewnego, stosowanego w leczeniu chorób płuc

https://www.polfarmex.pl/?pd=strona&pg=historia

Czy uważacie, że chodzi o Salmex i otwarcie dla niego rynku chinskiego czy są to zbyt daleko idące wnioski?

Miły
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2299
Rejestracja: 27 paź 2010 11:11

Postautor: Miły » 23 cze 2017 13:21

Analizując akcjonariat Mabiona natknąłem się na stronie Polfarmex na taką informację:
2016 – Zarząd Polfarmex S.A. nawiązuje współpracę z Wuhan Tongyuan Pharmaceutical Corporation ws. dystrybucji i promocji na rynku chińskim nowoczesnego preparatu wziewnego, stosowanego w leczeniu chorób płuc

https://www.polfarmex.pl/?pd=strona&pg=historia

Czy uważacie, że chodzi o Salmex i otwarcie dla niego rynku chinskiego czy są to zbyt daleko idące wnioski?
A Polfarmex nie ma czasem swojego wziewu - Asarisa?
decyduje data stempla pocztowego

kozi76
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2372
Rejestracja: 03 gru 2006 20:12

Postautor: kozi76 » 23 cze 2017 13:39

Pięknie ktoś zbiera z ukryciaka cennego walora po 37zł :wink:

Jezus
Młodszy chorąży
Posty: 664
Rejestracja: 11 sty 2007 02:57
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Postautor: Jezus » 23 cze 2017 14:11

Analizując akcjonariat Mabiona natknąłem się na stronie Polfarmex na taką informację:
2016 – Zarząd Polfarmex S.A. nawiązuje współpracę z Wuhan Tongyuan Pharmaceutical Corporation ws. dystrybucji i promocji na rynku chińskim nowoczesnego preparatu wziewnego, stosowanego w leczeniu chorób płuc

https://www.polfarmex.pl/?pd=strona&pg=historia

Czy uważacie, że chodzi o Salmex i otwarcie dla niego rynku chinskiego czy są to zbyt daleko idące wnioski?
A Polfarmex nie ma czasem swojego wziewu - Asarisa?
asaris jest tesz celonu tyle pod to nazwo polfarmex jest dystrybutorem, tak jak np umowa na francje jest wspolnie z polfarmexem

delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 23 cze 2017 14:52

Ciekawe kiedy Kaplica wysypie sie do końca po 37...chyba zaczyna powoli się zastanawiać i drapać po głowie że może coś nie ten tego :wink:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 17:37

Ciekawe kiedy Kaplica wysypie sie do końca po 37...chyba zaczyna powoli się zastanawiać i drapać po głowie że może coś nie ten tego :wink:
sadze ze raczej mial newielkie ilosci wiec...jakie to ma znaczenie...przy obrotach jakie tu potrafia byc..glownie krecone w jakis wymiankach..ale jednak.....

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 23 cze 2017 19:35

Ciekawe kiedy Kaplica wysypie sie do końca po 37...chyba zaczyna powoli się zastanawiać i drapać po głowie że może coś nie ten tego :wink:
delfino ja to co mialem sprzedac juz sprzedalem, , niesety musialem, no cóz zostało jeszcze trochę, ale nie tyle ile chciałem , dywidende zebrałem , troche bylo, czesc celonu oddalem trudno,
ale jestem
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 24 cze 2017 18:16

Miałem nieśmiałe wrażenie, że ktoś tu zbierał akcje wczoraj i wcześniej, ale że nie siedzę ostatnio za dużo przed kompem to nie jestem pewien sto pro.

Tymczasem niedługo kończy się czerwiec i fundy pokażą swoje portfele.

My tu czekamy na dopuszczenia w Europie a to może być ciekawa lektura, tym bardziej, że tu jakieś grube pakiety ostatnio latały.
ktos zbiera, ale ktos to oddaje :lol:
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 25 cze 2017 10:59

Miałem nieśmiałe wrażenie, że ktoś tu zbierał akcje wczoraj i wcześniej, ale że nie siedzę ostatnio za dużo przed kompem to nie jestem pewien sto pro.

Tymczasem niedługo kończy się czerwiec i fundy pokażą swoje portfele.

My tu czekamy na dopuszczenia w Europie a to może być ciekawa lektura, tym bardziej, że tu jakieś grube pakiety ostatnio latały.
ktos zbiera, ale ktos to oddaje :lol:
Zeby byl obrot zawsze ktos musi kupowac a ktos oddawac...

Cdr..tez ktos oddawal jak byl po np 2pln...bitow tez oddawali jak byl po 10pln...itp..itd..

To co tu widac to fakt...ze gdyby nie wieksze pojedyncze wymianki....to wcale duzych obrotow by nie bylo....

I traz mozna sie zastanawiac....czy to jest handel miedzy popytem i podaza...czy przewakanie z wora do wora....

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 25 cze 2017 15:58

prawda leży gdzieś pośrodku, cześć z wora do wora, cześć ,,normalny,, handel
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 26 cze 2017 12:17

Panowie Kaplica i Alkoita to taki żarcik z przymrużeniem oka był :wink: chociaz nikt wie kto jest odpowiedzialny za te potężne pakiety przewalane w ciągu 2 tygodni,forumowicze bywają niedoceniani :lol:

radi3
Młodszy chorąży
Posty: 580
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: radi3 » 26 cze 2017 21:10

Najbogatsi Polacy 2017 według tygodnika "Wprost"

27. Maciej Wieczorek – 1,2 mld złotych

To kolejny debiutant, który namieszał w rankingu 100 najbogatszych. Między innymi za sprawą wzrostu kursów akcji Celon Pharmy i Mabionu, jego majątek wyceniany jest obecnie na 1,2 mld zł. Optymizm inwestorów budzi m.in. perspektywa wejścia na rynek polskiego leku na raka.

vlodi1
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009 09:03

test oporu

Postautor: vlodi1 » 27 cze 2017 09:12

Celon Pharma: test oporu
poniedziałek, 26, czerwiec 2017 11:44


2017-06-26 Pko celon

Od ponad dwóch tygodni Celon Pharma porusza się w konsolidacji po wcześniejszym wzroście. Na ostatniej sesji kurs zwyżkował pod jej górne ograniczenie, którego przełamanie otworzyłoby drogę dla dalszego ruchu w górę. W takim przypadku, minimalny zasięg wzrostów należałoby szacować na 40,25 zł, ale kurs mógłby sięgnąć okolic 42,00 zł a nawet 45,00 zł..

http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/ ... test-oporu


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości