CELON PHARMA [CLN]

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 06 cze 2017 12:51

Coś czuje że oddający w przedziale 32-36 nie bedą, mieli wesołych min wkrótce :wink:
juz teraz razcej nie maja....

ale w tej spolce nawazniejsze jest to..co bedzie sie dzialo napzrelomie kilku lat..bo....dla wielu to moze byc okres..nie do pomyslenia..ale ...jednoczesnie..moze wlasnie taki okres DAC>.NA PRAWDE potezne zyski i stopy zwrotu....i to sie liczy.....tak na prawde w inwestowaniu....Budowanie kapitalu..nie tylko dla siebie..ale i przyszlych pokolen....i wlaczaniu ich w ten proces...TAK ....spoleczenstwa staja sie bogatsze..zasobniejsze...madrzejsze..itp.itd...


CZAS jest przyjacielem dobrych spolek....wrogiem tych marnych....

Przyklad..LPP....pomimo roznych zawirowan..na rynkach....dal w kilkanascie lat TAK ZAROBIC....

tyle lat wydaje sie jakims kosmosem..ale jelsi ktos wrzuilby tam..hajs..i cierpliwie czekal.....to...zyski by przycmily..ten czas oczekiwania....

mozna bylo miec LPP...po ok 40-50 PLN...jkakis czas temu kosztwoal 10 K PLn.za akcje...pomnozenie kapitalu o ok 150 razy..( obecnie..a 200 razy w szczycie...).....za cene dluoletniego.....siedzenia.....I NIC NIE ROBIENIA...........JEST GRA WARTA SWIECZKi...

Obrazek

Obrazek

teraz...tak....jakla byla kapitalziacja szczytowa LPP..i przy jakich wynikach....

czy CLN..ma szanse osiagac takie wyniki??..moim zdniaem jak najbardziej....a nawet znacznie wieksze...niz LPP...... jesli wszytko poijdzie cool....z paroma znaczacymi lekami z PIPELINE..a wtedyu kapitalziacja CLN..powinna byc wieksza niz...LPP..w szczytowym momencie..gdy pokazywali zyski zredu ok 400 - 500 mln rocznie....

nawet jak ma zadyszke..LPP ..w jakim okresie...np..w tamtym roku mieli iecale 200 MLN PLN....zysku..w 1 qw..tego roku juz 100 baniek w PLECY...to kapitalziacja wynosi...nadal..12 MLD PLN....a c/z wynosi 100..... :wink:

REKLAMA


_Laptop1_
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 30 maja 2017 20:00

Postautor: _Laptop1_ » 06 cze 2017 12:56

Coś czuje że oddający w przedziale 32-36 nie bedą, mieli wesołych min wkrótce :wink:
juz teraz razcej nie maja....

ale w tej spolce nawazniejsze jest to..co bedzie sie dzialo napzrelomie kilku lat..bo....dla wielu to moze byc okres..nie do pomyslenia..ale ...jednoczesnie..moze wlasnie taki okres DAC>.NA PRAWDE potezne zyski i stopy zwrotu....i to sie liczy.....tak na prawde w inwestowaniu....Budowanie kapitalu..nie tylko dla siebie..ale i przyszlych pokolen....i wlaczaniu ich w ten proces...TAK ....spoleczenstwa staja sie bogatsze..zasobniejsze...madrzejsze..itp.itd...


CZAS jest przyjacielem dobrych spolek....wrogiem tych marnych....

Przyklad..LPP....pomimo roznych zawirowan..na rynkach....dal w kilkanascie lat TAK ZAROBIC....

tyle lat wydaje sie jakims kosmosem..ale jelsi ktos wrzuilby tam..hajs..i cierpliwie czekal.....to...zyski by przycmily..ten czas oczekiwania....

mozna bylo miec LPP...po ok 40-50 PLN...jkakis czas temu kosztwoal 10 K PLn.za akcje...pomnozenie kapitalu o ok 150 razy..( obecnie..a 200 razy w szczycie...).....za cene dluoletniego.....siedzenia.....I NIC NIE ROBIENIA...........JEST GRA WARTA SWIECZKi...

Obrazek

Obrazek

teraz...tak....jakla byla kapitalziacja szczytowa LPP..i przy jakich wynikach....

czy CLN..ma szanse osiagac takie wyniki??..moim zdniaem jak najbardziej....a nawet znacznie wieksze...niz LPP...... jesli wszytko poijdzie cool....z paroma znaczacymi lekami z PIPELINE..a wtedyu kapitalziacja CLN..powinna byc wieksza niz...LPP..w szczytowym momencie..gdy pokazywali zyski zredu ok 400 - 500 mln rocznie....

nawet jak ma zadyszke..LPP ..w jakim okresie...np..w tamtym roku mieli iecale 200 MLN PLN....zysku..w 1 qw..tego roku juz 100 baniek w PLECY...to kapitalziacja wynosi...nadal..12 MLD PLN....a c/z wynosi 100..... :wink:
Alson warto to jeszcze kupic czy na korekte poczekac ?

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 06 cze 2017 13:10

Alson warto to jeszcze kupic czy na korekte poczekac ?
tego ci nie powiem...nie wiem szcegololwo..jamk sie rynek kiedy zachowa....

np.dla mnie to byla sciema...ze NIBY FUND..wychodzil..jakis I...dlatego taka zwala byla...z 40 na ponizej 30....pln.....to nie chodzilo o wyjscie funda....tylko po prostu miala byc korekta..i byla... :lol: 8) :lol:

Fund..na 11 bit tez wychodzi..i co robi takie jazdy....

to co ja mysle na ten temat..dlugotermionowo..moim zdaniem warto trzymac kwit.....i tego sie trzymam....a korekty..wykorzystuje do dobierania akcji....jasli mam nadwyzki finaswowe i nie wiem co z nimi robic....

Obecnie..moze byc jessce jakas korekta....tych ostatnich wzrostow...ale po niej nie zdziwie sie jak faktyucznie kwit pojdzie w okolice..np 50 PLN....albo i wyzej....

na interwale dziennym wyglada to wszytko OK....zarowno jesli chodzi o oscylatory..jak i twozrace sie sygnaly k na Srednich kroczacych.....

oscylator AD....pokazuje akumulacje papaierow...od mometu wejscia ich na rynek....

Obrazek

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 06 cze 2017 15:30

znowu ciekawe wymianki....i 7 MLN obrotu.....czyli potencjalna podaz..oddaje..ktos pzrejmuje papaiery...i jest....pole do dalszej zwyzki ceny...??...

no wszytko na to wyglada....ze tak walsnie bedzie....

KAMAR
Chorąży sztabowy
Posty: 4047
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: KAMAR » 06 cze 2017 17:11

Witam,

Chcę wszystkim posiadaczom bardzo gorąco pogratulować!!!!
Liczyłem na cofke na kursie < 30 pln
Nie miałem racji!!!

Życzę kolejnych dni i tygodni wzrostów!!!!

Pzdr

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Postautor: Fiszer » 06 cze 2017 22:06

Fiszer,
Czy mógłbyś odpowiedzieć na pozostałe zagadnienia z Twojej Listy. Na poprawionym filmie z prezentacji nie ma pytań.
No właśnie nie ma pytań na video.
Postaram się odpowiedzieć, ale nie obiecuję że szybko. :)

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 08 cze 2017 18:49

przerwa
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 09 cze 2017 09:32


Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 11 cze 2017 20:23

poweru brak
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 12 cze 2017 19:20

czyli co....korekta...tych wzrostow..i szykowanie sie...do...wyznaczania historycznych maxow..za jakis czas??..

Obrazek

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Postautor: Fiszer » 12 cze 2017 22:00

czyli co....korekta...tych wzrostow..i szykowanie sie...do...wyznaczania historycznych maxow..za jakis czas??..

Obrazek


Ewidentnie czekamy na sygnał. Co nim będzie?

W środę wypłata dywidendy, jakieś 6mln złotych spłynie na konta akcjonariuszy.
Zobaczymy kto na co wykorzysta swój świeży szmal.

Mnie bardzo ciekawi jak TFI pokażą swoje portfele na koniec czerwca.
Gdy w styczniu pokazały skład portfela na 31.12.2016, to akcje Celonu ruszyły z 25 na 33 złote, bo wielu zrozumiało wtedy, że akcji na rynku jest znacznie mniej niż się wcześniej wydawało i trza zbierać póki jest co.
Ciekawe jaki będzie ff w lipcu?

No i stopniowo kończy nam się drugi kwartał, dzień po dniu mija, nieubłaganie zbliża się ten moment, że trzeba będzie skończyć to picie kawki i plotkowanie i przybić pieczątkę w jakimś niemieckim/francuskim/portugalskim/hiszpańskim/norweskim/holenderskim/włoskim/brytyjskim urzędzie i dopuścić Salmex na swój rynek. Może jutro, może za tydzień, może za miesiąc, może za dwa? Jak mówi klasyk: "Myjcie się(trzymajcie akcje) dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny" :) 8)

bździągwa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8017
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: bździągwa » 12 cze 2017 22:22

Mnie też będzie ciekawiło zestawienie TFI w akcjonariacie. Dowiemy się kto tak niemiłosiernie sypał :). Ale w sumie to juz i tak będzie wtedy historia....

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 13 cze 2017 10:48

czyli co....korekta...tych wzrostow..i szykowanie sie...do...wyznaczania historycznych maxow..za jakis czas??..

Obrazek


Ewidentnie czekamy na sygnał. Co nim będzie?

W środę wypłata dywidendy, jakieś 6mln złotych spłynie na konta akcjonariuszy.
Zobaczymy kto na co wykorzysta swój świeży szmal.

Mnie bardzo ciekawi jak TFI pokażą swoje portfele na koniec czerwca.
Gdy w styczniu pokazały skład portfela na 31.12.2016, to akcje Celonu ruszyły z 25 na 33 złote, bo wielu zrozumiało wtedy, że akcji na rynku jest znacznie mniej niż się wcześniej wydawało i trza zbierać póki jest co.
Ciekawe jaki będzie ff w lipcu?

No i stopniowo kończy nam się drugi kwartał, dzień po dniu mija, nieubłaganie zbliża się ten moment, że trzeba będzie skończyć to picie kawki i plotkowanie i przybić pieczątkę w jakimś niemieckim/francuskim/portugalskim/hiszpańskim/norweskim/holenderskim/włoskim/brytyjskim urzędzie i dopuścić Salmex na swój rynek. Może jutro, może za tydzień, może za miesiąc, może za dwa? Jak mówi klasyk: "Myjcie się(trzymajcie akcje) dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny" :) 8)
gdyby nie te umowione wymianki akcji....to tu handelek OBECNIE.. wyglada jak dzisiaj....czyli w brew pozorom tak duzo akcji nie jest do wymiany....i wcale tak duzo akcji kupic bezproblemowo nie mozna....na chwile obecna....

robia obroty....byc moze za jakis czas wyladujemy w wig40....z wig80...

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 14 cze 2017 19:06

dywidenda juz na rachunku
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

bździągwa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8017
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: bździągwa » 14 cze 2017 23:28

Ja nie mam, albo nie umiem znaleźc - Alior BM.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości