DINO POLSKA [DNP]

wszystko na temat spółek publicznych
Dmb
Sierżant sztabowy
Posty: 103
Rejestracja: 30 sie 2017 11:32

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: Dmb » 22 lut 2018 17:17

Bo chcę zobaczyć te 160, albo chociaż 100.
To takie ładne liczby.
I poczytać wpisy entuzjastów przy takich cenach.

A co do suwerena - tak, jestem obywatelem Polski, zatem jestem jednym z 36 milionów suwerenów.
Jeżeli ty zaliczasz się samozwańczo do Herrenvolku, to póki co, jeszcze tu nie rządzicie. Ale wszystko przed wami.
Skamlecie na jurgielcie od makreli jak łańcuchowe kundle. To dotyczy też groteskowego cenzora tego forum.
Przy poziomach 160 zł należy wychodzić z tego papieru i oczywiście bedą tacy, co go odbiorą i polegną. Ale na tym polega giełda.
Drugiej cześci wypowiedzi nie skomentuje. Tego bełkotu się nie da ani czytać ani komentować, wybacz. Stylistyka identyczna, jak niegdyś komunistyczne gadzinówki z czasów lat 80tych. Te same zwroty, ta sama poetyka. PIS kopiuje najlepsze komunistyczne i narodowo-socjalistyczne wzorce. Ma też, jak widać, pojętne uczennice. To byłoby zabawne, gdyby nie było tragiczne. A ja myślałem, ze wraz z końcem komuny czasy tego typu wypowiedzi i określeń minęły.
Ale nie. Mają się dobrze.

REKLAMA


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: vetus » 22 lut 2018 17:50

Te Dino to chyba pod sprzedaż szykowane bo na ilość idą !
W małych wioskach się otwierają.
http://www.superportal24.pl/kolejny-skl ... tanie/5131
https://pl.wikipedia.org/wiki/Brojce

Dmb
Sierżant sztabowy
Posty: 103
Rejestracja: 30 sie 2017 11:32

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: Dmb » 23 lut 2018 01:15

Pod sprzedaż, być może... poniżej o Piotrze i Pawle, co w tym wątku było łączone, że niby Dino czekają ciężkie czasy....

22.02.2018, Warszawa (PAP) - Fundusze zarządzane przez TFI Capital Partners wspomogą finansowo sieć handlową Piotr i Paweł. Spółka ta w dalszym ciągu poszukuje też inwestora strategicznego - poinformowały TFI Capital Partners oraz Piotr i Paweł we wspólnym komunikacie prasowym.

Sfinalizowana w czwartek umowa inwestycyjna wchodzi w życie niezwłocznie, gdyż nie wymaga zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

"(....)jestem przekonany, że pozyskanie kompleksowego wsparcia ze strony TFI Capital Partners jest kolejnym kamieniem milowym w historii naszego rozwoju" - powiedział Piotr Woś, jeden z właścicieli.

Woś poinformował też, że Piotr i Paweł kończy rozmowy z Bankiem Zachodnim WBK, ING Bankiem Śląskim i SGB-Bankiem w sprawie uruchomienia nowego finansowania handlowego.

Sieć Piotr i Paweł jednocześnie kontynuuje, zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem i wraz z doradzającym jej Bankiem Zachodnim WBK, proces wyboru inwestora strategicznego.

"Sieć Piotr i Paweł zebrała wstępne oferty potencjalnych inwestorów strategicznych i obecnie trwają już procesy due diligence, po których nastąpi wybór inwestora" - napisano w komunikacie.

"Wsparcie finansowe ze strony TFI Capital Partners oraz know-how Grupy Capital Partners stabilizują sytuację sieci Piotr i Paweł, a wejście TFI Capital Partners w strukturę własnościową daje komfort optymalnego przeprowadzenia transakcji z jednym z rozważanych inwestorów branżowych, dla których sieć ta jest atrakcyjnym aktywem" - dodał prezes TFI Capital Adam Chełchowski.

Dmb
Sierżant sztabowy
Posty: 103
Rejestracja: 30 sie 2017 11:32

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: Dmb » 26 lut 2018 16:39

czytam ten bełkot, polityczno-biznesowy i nadal nie rozumiem, po co ty to piszesz?
nie szkoda ci czasu? ja ten bełkot ledwie rzucę okiem, nawet tych wypocin nie chcę mi się czytać.
a ty poświęcasz swój czas.... ponownie zapytam: po co?

miejsce obłąkanych umysłow jest tam, gdzie się takie obłąkane umysły leczy. Nie na forum giełdowym.

A Dino dziś na sporym obrocie spokojny ale zrównoważony wzrost. Kierunek 100 PLN.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: sceptyczka » 27 lut 2018 20:20

czytam ten bełkot, polityczno-biznesowy i nadal nie rozumiem, po co ty to piszesz?
nie szkoda ci czasu? ja ten bełkot ledwie rzucę okiem, nawet tych wypocin nie chcę mi się czytać.
a ty poświęcasz swój czas.... ponownie zapytam: po co?

miejsce obłąkanych umysłow jest tam, gdzie się takie obłąkane umysły leczy. Nie na forum giełdowym.

A Dino dziś na sporym obrocie spokojny ale zrównoważony wzrost. Kierunek 100 PLN.

Masz jakis układ z cenzorem?

szelagbiz
Starszy sierżant
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2017 10:59

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: szelagbiz » 28 lut 2018 10:29

Możliwe, że storna popytowa będzie niebawem atakować szczyt przy 88,20 zł. Głównym problemem może okazać się szerszy rynek. Jeżeli jednak nastroje znacząco nie przeszkodzą, wydaje się, że kupujący poszukają swojej szansy.

Obrazek

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego- ... ak-szczyt/
Szelag.biz - Forex, giełda, inwestycje długoterminowe, kryptowaluty - blog spekulanta i inwestora. Futures, CFD, ETF, kryptowaluty
Obrazek

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: sceptyczka » 28 lut 2018 17:50

Możliwe, że storna popytowa będzie niebawem atakować szczyt przy 88,20 zł. Głównym problemem może okazać się szerszy rynek. Jeżeli jednak nastroje znacząco nie przeszkodzą, wydaje się, że kupujący poszukają swojej szansy.

Obrazek

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego- ... ak-szczyt/

Myślę, że KUPUJĄCY szukali swojej szansy na IPO i zaraz po debiucie!
I SIE NIE ZAWIEDLI! Piękny wzrost!
ale kupowanie w okolich 88 to już jest desperacja.
Oczywiście IMHO. Ale sceptyczki tak mają!

Dmb
Sierżant sztabowy
Posty: 103
Rejestracja: 30 sie 2017 11:32

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: Dmb » 07 mar 2018 16:30

jak widać już niemal 90 zł, idzie na 100 jak w dym.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: sceptyczka » 09 mar 2018 12:20

jak widać już niemal 90 zł, idzie na 100 jak w dym.

Ty to jesteś niezatapialny dmb!
kiedyś miało iść na 160 a może nawet czysta i pińcet.
Teraz już jesteś szczęśliwy jak jest "niemal 90".
A tu coraz gorsze wieści z rynku...
I wszyscy co mają kłopoty, jeszcze niedawno szli w górę podobnie jak Dino...
Oby zarządowi Dino starczyło zimnej krwi, żeby nie przegiąć krzywej wzrostu.

Dmb
Sierżant sztabowy
Posty: 103
Rejestracja: 30 sie 2017 11:32

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: Dmb » 09 mar 2018 16:31

no i dalej bredzisz......
mamy dziś już 91, idziemy na 100. Jak ktoś brał po 80, ma już 10 procent zysku.
papier idzie w kierunku 160, pierwszy poziom to 100.
obrót wciąż solidny, czyli jest wymiana akcjonariatu.
ty sobie pisz dalej a my zarabiamy na bardzo dobrym papierze.

i tyle w temacie.

testu
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2018 19:39
Kontakt:

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: testu » 13 mar 2018 19:44

Jedni piszą że spanie do 70, inni że przekroczy 100. Ja liczę na drobną korektę po ogłoszeniu wyników 19 marca. Na razie trwa pompowanie balonika.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: sceptyczka » 13 mar 2018 22:07

Jedni piszą że spanie do 70, inni że przekroczy 100. Ja liczę na drobną korektę po ogłoszeniu wyników 19 marca. Na razie trwa pompowanie balonika.

A dziwisz się?
Dopóki są chętni na ten pompowany balon, to się pompuje.
A potem igiełka, i kto nie ma stoplosów, może się nieźle przewieźć.
Przy obecnych wycenach Dino to papier spekulacyjny w najczystszej postaci. To nie ma nic wspólnego z fundamentami.
Jak ktoś tu słuszie zauważył, giełda jest miejscem legalnego hazardu. I niech tak zostanie!

testu
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2018 19:39
Kontakt:

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: testu » 16 mar 2018 20:51

Tak czy siak w poniedziałek ogłoszenie wyników, liczą na wzrost powyżej 100 zł.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: sceptyczka » 17 mar 2018 13:14

Tak czy siak w poniedziałek ogłoszenie wyników, liczą na wzrost powyżej 100 zł.

Trzymam kciuki!
Do odważnych świat należy!

Bytokop
Starszy sierżant
Posty: 88
Rejestracja: 20 gru 2017 11:52

Re: DINO POLSKA [DNP]

Postautor: Bytokop » 19 mar 2018 11:44

zobaczymy !


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości