MCI [MCI] księga LI wracamy do wzrostów

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: incoqnito » 08 sie 2017 08:17

ABC DATA SA (34/2017) Informacja o szacunkowych skonsolidowanych przychodach ze sprzedaży w lipcu
Raport bieżący 34/2017

Zarząd ABC Data S.A. informuje, że szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej ABC Data w lipcu 2017 roku wyniosły 332 mln PLN.
Zarząd ABC Data S.A. informuje, że szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej ABC Data w miesiącu lipcu 2016 roku wyniosły 315 mln PLN.

Czyli wzrost o 17mln zł... około 5%. Szalu nie ma, ale może wszystko co dobre dopiero przed Datą :lol:

REKLAMA


filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: filozof rynku » 08 sie 2017 09:31

ktoś bardzo zdeterminowany postanowił pozbyć się pakieciku :roll:

fiolet
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9630
Rejestracja: 08 gru 2005 14:49

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: fiolet » 08 sie 2017 09:52

Mam nadzieję że się już pozbył bo trochę od niego odebrałem ...
:roll:

Bob-budowniczy
Starszy sierżant
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2017 13:20

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: Bob-budowniczy » 08 sie 2017 09:54

Czym się kierujecie kupując tego mula ?

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: vetus » 08 sie 2017 12:23

Czym się kierujecie kupując tego mula ?
Na tym mule fajnie się zarabia
trzeba w odpowiedniej chwili wsiąść a jak zacznie stawać okoniem szybko zeskoczyć
8)

konsulator
Starszy chorąży
Posty: 1049
Rejestracja: 31 maja 2017 10:49

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: konsulator » 08 sie 2017 13:37

Tak, znakomicie sie tu zarabia, będąc inwestorem długo terminowym, na przykład dziesięcioletnim, jak kolega bredzisław optymistyczny, który w tej pokoleniowej d y m a r c e wtapia już dziesiąty rok :P
Ma wprawdzie dopiero fazę wyparcia, ale jesteśmy z nim cały czas!

Obrazek
NovaGiełda na liście ostrzeżeń KNF! https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/o ... _publiczne

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: optymistyczny » 08 sie 2017 14:45

Czy tutejszy "village idiot" (zwany tez "Trollem" - przez duze "t", oczywiscie) juz wyjasnil, dlaczego zamiast Odpalu (tym razem po skupie - haha) jest - jak zawsze bylo z nim :P no i nawalil juz 20 postow, dlaczego znow mial racje?

Czy tylko widzi, co pan H :oops: zrobil "troglodytom" i na tej zalosci :oops: odechcialo mu sie codziennych poematow, jak to juz za chwile, juz za momencik...

Mam nadzieję że się już pozbył bo trochę od niego odebrałem ...
:roll:
Czym się kierujecie kupując tego mula ?
Na tym mule fajnie się zarabia
trzeba w odpowiedniej chwili wsiąść a jak zacznie stawać okoniem szybko zeskoczyć
8)
Prosze zwrocic uwage na moj ulubiony tu MFI - i jak sie skutecznie zachowywal w przeszlosci... No chyba, ze ktos cos wie o wezwaniu, ktore to cos tam "na pewno" 8) zdaniem tutrejszego Trolla...

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: filozof rynku » 08 sie 2017 17:23

vetus spekulancik hehe...widać jaki ożywczy wpływ ma taki spadek, na niego i innych, ot, fiolet zakupił też chyba pakiecik :P
wydaje się, że nie ma powodu do spadku bo publiczne aktywa notowane są obecnie całkiem ok, a dyskonto mci wręcz poraża :arrow: wniosek nasuwa się jeden: bardzo tania spółka i zarazem nielubiana, więc niekupowana :roll:
spadek i obrona linii trendu powinna jednak wygenerować nowy popyt, choćby spekulacyjny i na jakiś czas, kurs powinien ruszyć w okolice 10 zeta :idea:
cała sytuacja chyba zakończy ostatni marazm, a mogła być spowodowana prozaicznie: chęcia sprzedaży jakiegoś pakietu przez potrzebującego gotówki, albo przez jakiś dm bo ktoś nie spłacił linii kredytowej etc :?: cóż, wakacje to i handel dziwny i często przypadkowy się trafi...naprawdę nie widzę powodów, aż do takiego spadku, niedawno, chyba ze 2 tyg temu można było spokojnie po 9,70 sprzedać i to niemało bo wolumen oscylował ok 94 tys sztuk na sesji (15 sesji temu - 18.07), co się więc mogło zmienić od tamtego czasu :?:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: młoddy » 08 sie 2017 17:42

Są wyniki funduszy na dzień 4 sierpnia. EuroV spadło o 1.3%, TechV spadek o 0.9%. Ergo NAV/S spadł z 19.4 na koniec Q2 do 19.1 obecnie. Czyli dyskonto wynosi 0.45. Najwięcej w historii MCI.
Spokojnie czekamy na wezwanie Tomka. Cena wezwania 10.4. Jak widać frekwencja będzie duża. Tomek naprawdę dużo łyknie.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: młoddy » 08 sie 2017 18:14

nawalil juz 20 postow, dlaczego znow mial racje?
Czy Ty jesteś *** czy "tylko" świnia?
Dyć sto razy jasno i wyraźnie napisałem że nie miałem racji, zbłądziłem. Akurat Tobie zabrakło tej cywilnej odwagi aby to przyznać, chociaż zbłądziłeś znacznie gorzej ode mnie.
Czy masz akcje MCI?
Nawet na to pytanie boisz się odpowiedzieć. :P

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: vetus » 08 sie 2017 18:59

nawalil juz 20 postow, dlaczego znow mial racje?
Czy Ty jesteś *** czy "tylko" świnia?
Dyć sto razy jasno i wyraźnie napisałem że nie miałem racji, zbłądziłem. Akurat Tobie zabrakło tej cywilnej odwagi aby to przyznać, chociaż zbłądziłeś znacznie gorzej ode mnie.
Czy masz akcje MCI?
Nawet na to pytanie boisz się odpowiedzieć. :P

Jakby te 10,40 było tak oczywiste jak piszesz nikt by po obecnej cenie nie sprzedawał
:roll:

1aptop
Chorąży
Posty: 845
Rejestracja: 24 lip 2017 13:05

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: 1aptop » 08 sie 2017 19:11

nawalil juz 20 postow, dlaczego znow mial racje?
Czy Ty jesteś *** czy "tylko" świnia?
Dyć sto razy jasno i wyraźnie napisałem że nie miałem racji, zbłądziłem. Akurat Tobie zabrakło tej cywilnej odwagi aby to przyznać, chociaż zbłądziłeś znacznie gorzej ode mnie.
Czy masz akcje MCI?
Nawet na to pytanie boisz się odpowiedzieć. :P

Jakby te 10,40 było tak oczywiste jak piszesz nikt by po obecnej cenie nie sprzedawał
:roll:
to jutro kupie i sprzedam pulkownikowi po 9.8 bedzie mial 60 gr jeszcze zarobku :lol: :lol: :lol: :lol:

kud?aty
Młodszy chorąży
Posty: 616
Rejestracja: 19 maja 2016 07:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: kud?aty » 08 sie 2017 20:32

nawalil juz 20 postow, dlaczego znow mial racje?
Czy Ty jesteś *** czy "tylko" świnia?
Dyć sto razy jasno i wyraźnie napisałem że nie miałem racji, zbłądziłem. Akurat Tobie zabrakło tej cywilnej odwagi aby to przyznać, chociaż zbłądziłeś znacznie gorzej ode mnie.
Czy masz akcje MCI?
Nawet na to pytanie boisz się odpowiedzieć. :P

Jakby te 10,40 było tak oczywiste jak piszesz nikt by po obecnej cenie nie sprzedawał
:roll:
ludzie już nieruchomości zastawiają pod tą wyjątkową okazję, zastaw i Ty !

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI księga LI wracamy do wzrostów

Postautor: młoddy » 08 sie 2017 20:42

Jakby te 10,40 było tak oczywiste jak piszesz nikt by po obecnej cenie nie sprzedawał
:roll:
Nic nie jest oczywiste, ale wezwanie Tomka po 10.4 jest bardzo prawdopodobne. Wziął wielkie kredyty i nie zrobił tego bez powodu.

BTW przy tak dużej niechęci do MCI, dodatkowo podsyconej dzięki zwołaniu NWZA dla uchwalenia kapitału docelowego, nie trudno o sprzedających. Nie wszystkie decyzje są racjonalne, czasem przeważają emocje.

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

forum dla troglodytow, czyli znow "krecimy lody"

Postautor: optymistyczny » 08 sie 2017 22:27

Jesli Troll przepraszac zaczal za swoje wieloletnie naganianie dla pana Cz. - to nie moja zlosliwosc, a forma graficzna "Novego" forum, ktora chyba nie tylko mnie odstrecza nawet od samego czytania!

I powtorze - albo ktos jest tu i*** ( w co nie wierze) albo swiadomie zaplanowal forme wymiany mysli/informacji dla "drobnicy", wlasnie taka dla idiotow (precyzyjniej: slynnych "troglodytow", ktorzy to smieli podwazac oplacalnosc emisji akcji dla pana H - wlasciciela tego bajzlu - za jakis jego dziwny majatek, wyceniony po "jego" cenach - czyli klasyka "robienia lodow" na WGPW) - a jesli zniknie z tego smietnika (z tym "_91925" czy bez :lol: ) moj nick, to choc wiadomo dlaczego! :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości