BUMECH [BMC] księga III Chińska draka w polskiej dzielnicy

wszystko na temat spółek publicznych
Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 18 kwie 2017 16:05

spokojnie czekać z zakupem na 0,74, próżnia cenowa idzie, tam czekac na kontratak kupna i obronę zasypanych grubasów
Dax wisielec to nie wytrzyma tu sztuczny popyt
Wytęż się bardziej. Po zawieszeniu napisałeś, że się otworzy po zawieszeniu powyżej 1 zł. O bredniach na Hawe, CDP, Hydrobudowa i Nikkei nie wspomnę. Teraz piszesz o 0,74. Może jedź już zbierać te szparagi.
Po zawieszeniu jak nie wiadomo było czy info wiarygodne, a tego nikt nie wiedział, info lipa to tu nażarte próbują się odkopać, ale 0,74 czeka
a Nikkej obserwuj 19700- 20200 i 21000k

Ja pisze spadki, Ty chcesz by rosło, bo masz
Przecież pisałeś wprost tak jak Laptop, że wiadomo Ci o lipnym info. Później wysyłałeś mnie na walne zgromadzenie. Kolego i tak będziesz przesłuchiwany w sprawie i tak. Zupełnie niepotrzebnie wycofujesz się rakiem.
Rybeczka za późno napisała jak masz pisać i wcześniej pisałeś za dużo.
O jakiejkolwiek spółce napiszesz w kontekście AT to znak, że trzeba omijać szerokim łukiem. Jak nie skłamiesz to prawdy nie napiszesz DON_FALENTE_KING i FRANKENSZT_MŁYN

REKLAMA


Wróżka Zębuszka2
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 27 lip 2012 21:52

Postautor: Wróżka Zębuszka2 » 18 kwie 2017 16:09

Wytęż się bardziej. Po zawieszeniu napisałeś, że się otworzy po zawieszeniu powyżej 1 zł. O bredniach na Hawe, CDP, Hydrobudowa i Nikkei nie wspomnę. Teraz piszesz o 0,74. Może jedź już zbierać te szparagi.
Po zawieszeniu jak nie wiadomo było czy info wiarygodne, a tego nikt nie wiedział, info lipa to tu nażarte próbują się odkopać, ale 0,74 czeka
a Nikkej obserwuj 19700- 20200 i 21000k

Ja pisze spadki, Ty chcesz by rosło, bo masz
Przecież pisałeś wprost tak jak Laptop, że wiadomo Ci o lipnym info. Później wysyłałeś mnie na walne zgromadzenie. Kolego i tak będziesz przesłuchiwany w sprawie i tak. Zupełnie niepotrzebnie wycofujesz się rakiem.
Rybeczka za późno napisała jak masz pisać i wcześniej pisałeś za dużo.
Nadal wysyłam Cię na walne, ja pisałem, że lipne info, kiedy?
Było na espi info o Chińczykach i ich udziale w społce, może to ja czy ktoś z forum wymyślił, KNF zawiesiło notowania, to każdy snuł domysły
Może Ciebie wezwą, bo ty akcje masz, może to ty ten od infa
:lol: a tu nam marudzisz

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 18 kwie 2017 16:10

To był mało czytelny ale sarkazm. Dziwne, że w obliczu faktów nie sypie Fundacja czy Monea. Być może KNF zablokowała im konta i to jest powód.
a na jakiej podstawie KNF miałaby zablokować konta ?
Jak się takie kwiatki czyta to mam wrazenie ze własne prawo tworzycie .
Takie podobne do najgorszych schematow totalitarnego państwa.
"Ponadto Przewodniczący KNF, korzystając z uprawnienia określonego w art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o nadzorze nad rynkiem kapitałowym, równocześnie ze złożeniem powyższego zawiadomienia wystąpił do domu maklerskiego A i domu maklerskiego B o dokonanie blokady rachunków papierów wartościowych i rachunków pieniężnych prowadzonych na rzecz Inwestora."
https://www.knf.gov.pl/Images/Alchemia_ ... -40734.pdf
Ty to faktycznie inteligentny inaczej.
Odnosimy się do konkretnego przypadku. Tego przypadku. O tym piszemy.
Może , ale musi mieć podstawy. A jakie ma ? . Poruszaj się w ramach prawnych nie przypuszczniach.
Jeśli zas chodzi o Alchemie, to może mnie pamięć zmylic ale chyba jeden z nielicznych przypadków zablokowania. Ja przynajmniej nie pamiętam innego. I tam zarzut to bardzo dlugi okres podejrzenia manipulacji.
Korekta - duża korekta.

Wróżka Zębuszka2
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 27 lip 2012 21:52

Postautor: Wróżka Zębuszka2 » 18 kwie 2017 16:12

Wytęż się bardziej. Po zawieszeniu napisałeś, że się otworzy po zawieszeniu powyżej 1 zł. O bredniach na Hawe, CDP, Hydrobudowa i Nikkei nie wspomnę. Teraz piszesz o 0,74. Może jedź już zbierać te szparagi.
Po zawieszeniu jak nie wiadomo było czy info wiarygodne, a tego nikt nie wiedział, info lipa to tu nażarte próbują się odkopać, ale 0,74 czeka
a Nikkej obserwuj 19700- 20200 i 21000k

Ja pisze spadki, Ty chcesz by rosło, bo masz
Przecież pisałeś wprost tak jak Laptop, że wiadomo Ci o lipnym info. Później wysyłałeś mnie na walne zgromadzenie. Kolego i tak będziesz przesłuchiwany w sprawie i tak. Zupełnie niepotrzebnie wycofujesz się rakiem.
Rybeczka za późno napisała jak masz pisać i wcześniej pisałeś za dużo.
O jakiejkolwiek spółce napiszesz w kontekście AT to znak, że trzeba omijać szerokim łukiem. Jak nie skłamiesz to prawdy nie napiszesz

DON_FALENTE_KING i FRANKENSZT_MŁYN
Elektrobudowa Ci się nie podaobra At na miesiacach?
Zanim tu się odkopiesz, elektrobudowa wyżej bedzie,a ty tu bedziesz obetonowany

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 18 kwie 2017 16:15

Dostałeś podstawę prawną też źle. Zdecyduj się czego chcesz. Jak widać KNF ma podstawy do zablokowania. Mi też napisali w mailu, że nie podają w informacjach działań prewencyjnych związanych z blokadami. Być może coś się zmieniło, że tak do tego podchodzą teraz.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 18 kwie 2017 16:21

Po zawieszeniu jak nie wiadomo było czy info wiarygodne, a tego nikt nie wiedział, info lipa to tu nażarte próbują się odkopać, ale 0,74 czeka
a Nikkej obserwuj 19700- 20200 i 21000k

Ja pisze spadki, Ty chcesz by rosło, bo masz
Przecież pisałeś wprost tak jak Laptop, że wiadomo Ci o lipnym info. Później wysyłałeś mnie na walne zgromadzenie. Kolego i tak będziesz przesłuchiwany w sprawie i tak. Zupełnie niepotrzebnie wycofujesz się rakiem.
Rybeczka za późno napisała jak masz pisać i wcześniej pisałeś za dużo.
O jakiejkolwiek spółce napiszesz w kontekście AT to znak, że trzeba omijać szerokim łukiem. Jak nie skłamiesz to prawdy nie napiszesz

DON_FALENTE_KING i FRANKENSZT_MŁYN
Elektrobudowa Ci się nie podaobra At na miesiacach?
Zanim tu się odkopiesz, elektrobudowa wyżej bedzie,a ty tu bedziesz obetonowany
Jedź już na te szparagi. Latami wklejasz wskazania AT. Jak się na niej znasz najlepiej widać po konieczności wyjazdu do Niemiec do pracy. Spec Flenty od ZWG, Hawe i Bumechu, na uchodźstwie za 5 euro/h przy zbiorze szparagów. Węgiel z polskichskladówwęgla.pl masz dostarczany taczką czy wiadrami?

Wróżka Zębuszka2
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 27 lip 2012 21:52

Postautor: Wróżka Zębuszka2 » 18 kwie 2017 16:28

Przecież pisałeś wprost tak jak Laptop, że wiadomo Ci o lipnym info. Później wysyłałeś mnie na walne zgromadzenie. Kolego i tak będziesz przesłuchiwany w sprawie i tak. Zupełnie niepotrzebnie wycofujesz się rakiem.
Rybeczka za późno napisała jak masz pisać i wcześniej pisałeś za dużo.
O jakiejkolwiek spółce napiszesz w kontekście AT to znak, że trzeba omijać szerokim łukiem. Jak nie skłamiesz to prawdy nie napiszesz

DON_FALENTE_KING i FRANKENSZT_MŁYN
Elektrobudowa Ci się nie podaobra At na miesiacach?
Zanim tu się odkopiesz, elektrobudowa wyżej bedzie,a ty tu bedziesz obetonowany
Jedź już na te szparagi. Latami wklejasz wskazania AT. Jak się na niej znasz najlepiej widać po konieczności wyjazdu do Niemiec do pracy. Spec Flenty od ZWG, Hawe i Bumechu, na uchodźstwie za 5 euro/h przy zbiorze szparagów. Węgiel z polskichskladówwęgla.pl masz dostarczany taczką czy wiadrami?
cóż i tak bywa ty lecisz na 0,6 :arrow:
Zobaczymy, ile wytrzymasz na tej spółce

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 18 kwie 2017 16:40

Elektrobudowa Ci się nie podaobra At na miesiacach?
Zanim tu się odkopiesz, elektrobudowa wyżej bedzie,a ty tu bedziesz obetonowany
Jedź już na te szparagi. Latami wklejasz wskazania AT. Jak się na niej znasz najlepiej widać po konieczności wyjazdu do Niemiec do pracy. Spec Flenty od ZWG, Hawe i Bumechu, na uchodźstwie za 5 euro/h przy zbiorze szparagów. Węgiel z polskichskladówwęgla.pl masz dostarczany taczką czy wiadrami?
cóż i tak bywa ty lecisz na 0,6 :arrow:
Zobaczymy, ile wytrzymasz na tej spółce
tylko kiedy te 0.6 po wynikach czy za rok? :oops:
====U know I keep it real====

Wróżka Zębuszka2
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 27 lip 2012 21:52

Postautor: Wróżka Zębuszka2 » 18 kwie 2017 16:45

Jedź już na te szparagi. Latami wklejasz wskazania AT. Jak się na niej znasz najlepiej widać po konieczności wyjazdu do Niemiec do pracy. Spec Flenty od ZWG, Hawe i Bumechu, na uchodźstwie za 5 euro/h przy zbiorze szparagów. Węgiel z polskichskladówwęgla.pl masz dostarczany taczką czy wiadrami?
cóż i tak bywa ty lecisz na 0,6 :arrow:
Zobaczymy, ile wytrzymasz na tej spółce
tylko kiedy te 0.6 po wynikach czy za rok? :oops:
potrójne dno, podwójne zawsze mało wiarygodne, potrójne zawsze mówi kup 8)

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 18 kwie 2017 16:46

Dostałeś podstawę prawną też źle. Zdecyduj się czego chcesz. Jak widać KNF ma podstawy do zablokowania. Mi też napisali w mailu, że nie podają w informacjach działań prewencyjnych związanych z blokadami. Być może coś się zmieniło, że tak do tego podchodzą teraz.
Posluchaj, trudne dni , okres czy może zupa była za słona ?
Szkoda czasu na Ciebie.
Korekta - duża korekta.

Aus_Bres
Sierżant sztabowy
Posty: 142
Rejestracja: 04 paź 2014 12:46

Postautor: Aus_Bres » 18 kwie 2017 20:17

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... nr-47-2017

MONEA TO CHEMOSEVIS-DWORY

A WAŁKI NA DWORACH ROBIŁ...

WYPADł PRZEZ OKNO2
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 29 cze 2012 08:34

Postautor: WYPADł PRZEZ OKNO2 » 18 kwie 2017 20:29

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... nr-47-2017

MONEA TO CHEMOSEVIS-DWORY

A WAŁKI NA DWORACH ROBIŁ...
jedni drugich zasypią :lol:

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 18 kwie 2017 22:01

taka wałkarska spółka się zrobiła a kurs mimo tego, trzyma się bardzo wysoko :shock:

po takich szfindlach i utracie zaufania inwestorów, tu już powinno być 20-30gr :shock:


nie dziwne to trochę?

a to info z dzisiaj? koleś dostał akcje świeżo z drukarki i od razu je sprzedał na umowę c-w? :shock: :lol: :lol:

Wróżka Zębuszka2
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 27 lip 2012 21:52

Postautor: Wróżka Zębuszka2 » 18 kwie 2017 22:25

taka wałkarska spółka się zrobiła a kurs mimo tego, trzyma się bardzo wysoko :shock:

po takich szfindlach i utracie zaufania inwestorów, tu już powinno być 20-30gr :shock:


nie dziwne to trochę?

a to info z dzisiaj? koleś dostał akcje świeżo z drukarki i od razu je sprzedał na umowę c-w? :shock: :lol: :lol:
https://www.grapheine.com/bombaytv/grap ... 6dccd.html

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 18 kwie 2017 22:28

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... nr-47-2017

MONEA TO CHEMOSEVIS-DWORY

A WAŁKI NA DWORACH ROBIŁ...
Ten komunikat wcale nie mówi o tym, że Monea XII nie uczestniczyła w procederze i uważam, że te dzisiejsze komunikaty to próba kręcenia. Jak jest w rzeczywistości niech ustali prokuratura. KNF jasno napisał o uczestniczeniu w procederze przekrętu i oszustwa dwóch podmiotów co obejmowały akcje serii G. To może także oznaczać, że spółka X nabywała przed wałkiem akcje i je wysypała w dniu przekrętu i nie ma akcji na dziś czy wczoraj a nawet mogła ich nie mieć zanim wałek rozpoczął swój byt. To logiczny wywód i proszę tego inaczej jak skrót myślowy nie odbierać. Widać dwa obozy. Jeden ostro na tym zarobił drugi obóz dostał w potylicę. Kto jest ten zły kto jest dobry ocenią inni i sąd. Na pewno spółka straci. Prawda jest taka, że dla wszystkich obecnych i przyszłych inwestorów giełdowych nie powinien Bumech w notowaniach pozostawiać bo to co publikuje i opowiada zarząd mocno wprowadza w błąd.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017 00:23 przez Unberable, łącznie zmieniany 3 razy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: filozof rynku i 210 gości