BUMECH [BMC] księga III Chińska draka w polskiej dzielnicy

wszystko na temat spółek publicznych
Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 mar 2017 11:41

na bankierze własnie sie zbierają
Masz pewność, że nie jest to próba poznania planów przeciwko spółce? Oszuści sami mogą organizować taką masówkę, żeby ją wyprowadzić w pole.
przeczytałem ten wątek 7 osób ma 3 miliony niewiarygodne :lol: :lol: :lol: :lol:
jedne gość ma 900 k :lol: :lol: :lol:
wydymają tych wałkarzy jak ulica się podłączy :lol: :lol: :lol:
jeśli to nie następny fake news :lol: :lol: :lol:
Jeżeli faktycznie zostali oszukani to powinni coś postanowić wspólnie.

REKLAMA


drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 11:45

to sie dopiero okaze po komunikacie KNF albo po wynikach

jedna sprawa mnie tylko dziwi po uj im taki wałek,który wiadomo ze zaraz wyjdzie na jaw?

Do tej pory robili emisje kółeczka pod infa, nikt im w karty nie zaglądał jak teraz

lille_large
Chorąży
Posty: 919
Rejestracja: 11 lut 2017 00:08

Postautor: lille_large » 28 mar 2017 11:47

draka sie rozkręca :shock: :shock: coś czuje ze nie szybko sprzedam akcje , wu zawiecha potrwać może parę miechów :roll: :shock:

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 mar 2017 12:06

to sie dopiero okaze po komunikacie KNF albo po wynikach

jedna sprawa mnie tylko dziwi po uj im taki wałek,który wiadomo ze zaraz wyjdzie na jaw?

Do tej pory robili emisje kółeczka pod infa, nikt im w karty nie zaglądał jak teraz
Sądzę, że wałkarze nie spodziewali się zawieszenia notowań w trakcie sesji. Fundacyjka też sprzedałaby akcje, kaska do podziału i po wrogim przejęciu. Całe szczęście KNF podjął szybkie decyzje. Bezczelność i fałsze płynące od spółki na pewno KNF wyjaśni. Sam zresztą zauważyłeś, że 24 marca był ostatnim dniem przed miesięcznym zakazem handlu. Zaplanowali co do dnia gruby numer.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 12:29

to sie dopiero okaze po komunikacie KNF albo po wynikach

jedna sprawa mnie tylko dziwi po uj im taki wałek,który wiadomo ze zaraz wyjdzie na jaw?

Do tej pory robili emisje kółeczka pod infa, nikt im w karty nie zaglądał jak teraz
Sądzę, że wałkarze nie spodziewali się zawieszenia notowań w trakcie sesji. Fundacyjka też sprzedałaby akcje, kaska do podziału i po wrogim przejęciu. Całe szczęście KNF podjął szybkie decyzje. Bezczelność i fałsze płynące od spółki na pewno KNF wyjaśni. Sam zresztą zauważyłeś, że 24 marca był ostatnim dniem przed miesięcznym zakazem handlu. Zaplanowali co do dnia gruby numer.

byłem przekonany wrecz pewien ze na +50% nie puszczą i tak jak wiele razy wczesniej było powisi jeszcze kilka dni. To ewenement ze pucili tak wysoko praktycznie od razu i tego nie mozna było przewidzieć co jest słabym punktem takiego planu
KNF nie otrzymując powiadomienia dalej by trzymała w zawiasach i nic by na tym nie zarobili. Dlatego to troche słaba teoria

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 mar 2017 12:42

to sie dopiero okaze po komunikacie KNF albo po wynikach

jedna sprawa mnie tylko dziwi po uj im taki wałek,który wiadomo ze zaraz wyjdzie na jaw?

Do tej pory robili emisje kółeczka pod infa, nikt im w karty nie zaglądał jak teraz
Sądzę, że wałkarze nie spodziewali się zawieszenia notowań w trakcie sesji. Fundacyjka też sprzedałaby akcje, kaska do podziału i po wrogim przejęciu. Całe szczęście KNF podjął szybkie decyzje. Bezczelność i fałsze płynące od spółki na pewno KNF wyjaśni. Sam zresztą zauważyłeś, że 24 marca był ostatnim dniem przed miesięcznym zakazem handlu. Zaplanowali co do dnia gruby numer.

byłem przekonany wrecz pewien ze na +50% nie puszczą i tak jak wiele razy wczesniej było powisi jeszcze kilka dni. To ewenement ze pucili tak wysoko praktycznie od razu i tego nie mozna było przewidzieć co jest słabym punktem takiego planu
KNF nie otrzymując powiadomienia dalej by trzymała w zawiasach i nic by na tym nie zarobili. Dlatego to troche słaba teoria
Też mam pretensje, że kurs w ogóle puścili mając pod nosem stan akcjonariatu. Przecież dysponują swoimi kanałami informacji, na które zresztą się powołują. Gdyby fundacja nie informowała o tym, że akcje wywalali tuż po tym jak szanowny pan górnik masowo wydalał z siebie informację o panicznym strachu przed wrogim przejęciem, wciąż tliłaby się nadzieja, że poczt chińska działa opieszale. Tak ordynarny wał robi się raz w życiu szczególnie po tak radykalnym wzroście kar za takie numery.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 12:46

Też mam pretensje, że kurs w ogóle puścili
akurat ja nie mam pretensji, że puscili ......wręcz przeciwnie

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 mar 2017 12:50

Też mam pretensje, że kurs w ogóle puścili
akurat ja nie mam pretensji, że puscili ......wręcz przeciwnie
Rozumiem, że jesteś tym szczęśliwcem, który oddał na otwarciu. Ja takiego komfortu nie mam.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 12:53

Tak ordynarny wał robi się raz w życiu szczególnie po tak radykalnym wzroście kar za takie numery.
dlatego to dziwne ze cały sukces rzekomego wału oparty byłby na puszczeniu kursu przez widłowego, który w takich sytuacjach zwykle nie puszczał.

Robisz taki wał widłowy nie puszcza ..i nic z tego nie masz coś tu sie nie spina

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 28 mar 2017 12:54

na bankierze własnie sie zbierają
Masz pewność, że nie jest to próba poznania planów przeciwko spółce? Oszuści sami mogą organizować taką masówkę, żeby ją wyprowadzić w pole.
przeczytałem ten wątek 7 osób ma 3 miliony niewiarygodne :lol: :lol: :lol: :lol:
jedne gość ma 900 k :lol: :lol: :lol:
wydymają tych wałkarzy jak ulica się podłączy :lol: :lol: :lol:
jeśli to nie następny fake news :lol: :lol: :lol:
wy.dy ma.ja..walkarzy?/....pzrejmujac..spolke..i Ulica nia zarzadzajac....zrobi w niej 'porzadek"......BBUUHEHEHEHEHEEEEE.......

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 28 mar 2017 12:55

Tak ordynarny wał robi się raz w życiu szczególnie po tak radykalnym wzroście kar za takie numery.
dlatego to dziwne ze cały sukces rzekomego wału oparty byłby na puszczeniu kursu przez widłowego, który w takich sytuacjach zwykle nie puszczał.

Robisz taki wał widłowy nie puszcza ..i nic z tego nie masz coś tu sie nie spina
wlasnie caly myk w tym aby wysoko otworzyc kursa musiala byc mega inforamcja zrozumcie to na byle jakie info nie otworzyli by im na plus 50 % a tu chinol ulica sie rzucila oni postawili troche pkc i heja ale nie mysleli ze knf im zawiesi o 12 do 17 godziny pewnie by pieknie towaru oddali na mielonce taka jest prawda pozdrawiam :)

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 13:01

wlasnie caly myk w tym aby wysoko otworzyc kursa musiala byc mega inforamcja zrozumcie to na byle jakie info nie otworzyli by im na plus 50 % a tu chinol ulica sie rzucila oni postawili troche pkc i heja ale nie mysleli ze knf im zawiesi o 12 do 17 godziny pewnie by pieknie towaru oddali na mielonce taka jest prawda pozdrawiam :)
ale zwykle nie otwierali po tyle od razu pamietam jak przy zawiechach primy czy arcusa to nie puszczali tego dnia.... rozumiesz?

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 28 mar 2017 13:04

wlasnie caly myk w tym aby wysoko otworzyc kursa musiala byc mega inforamcja zrozumcie to na byle jakie info nie otworzyli by im na plus 50 % a tu chinol ulica sie rzucila oni postawili troche pkc i heja ale nie mysleli ze knf im zawiesi o 12 do 17 godziny pewnie by pieknie towaru oddali na mielonce taka jest prawda pozdrawiam :)
ale zwykle nie otwierali po tyle od razu pamietam jak przy zawiechach primy czy arcusa to nie puszczali tego dnia.... rozumiesz?
no przeciez 1 dnia nie puscili a na drugi dzien juz tak a info bylo mega na 50% :) jeszcze dolozyli swoich akcji na 1.5 by wyzej nie poszlo a na 50% pusci wiele przypadkow bylo takich :)

nazi_slayer
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 21 mar 2017 09:58

Postautor: nazi_slayer » 28 mar 2017 13:06

wlasnie caly myk w tym aby wysoko otworzyc kursa musiala byc mega inforamcja zrozumcie to na byle jakie info nie otworzyli by im na plus 50 % a tu chinol ulica sie rzucila oni postawili troche pkc i heja ale nie mysleli ze knf im zawiesi o 12 do 17 godziny pewnie by pieknie towaru oddali na mielonce taka jest prawda pozdrawiam :)
ale zwykle nie otwierali po tyle od razu pamietam jak przy zawiechach primy czy arcusa to nie puszczali tego dnia.... rozumiesz?
no przeciez 1 dnia nie puscili a na drugi dzien juz tak a info bylo mega na 50% :) jeszcze dolozyli swoich akcji na 1.5 by wyzej nie poszlo a na 50% pusci wiele przypadkow bylo takich :)
na pbg ostatnio trzymał 3 dni zanim puścił więc to tutaj puszczenie już o 9:20 podejrzane było

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 13:06

wlasnie caly myk w tym aby wysoko otworzyc kursa musiala byc mega inforamcja zrozumcie to na byle jakie info nie otworzyli by im na plus 50 % a tu chinol ulica sie rzucila oni postawili troche pkc i heja ale nie mysleli ze knf im zawiesi o 12 do 17 godziny pewnie by pieknie towaru oddali na mielonce taka jest prawda pozdrawiam :)
ale zwykle nie otwierali po tyle od razu pamietam jak przy zawiechach primy czy arcusa to nie puszczali tego dnia.... rozumiesz?
no przeciez 1 dnia nie puscili a na drugi dzien juz tak a info bylo mega na 50% :) jeszcze dolozyli swoich akcji na 1.5 by wyzej nie poszlo a na 50% pusci wiele przypadkow bylo takich :)
no ale prime puscili po kilku dniach i w takim przypadku wał by sie nie udał


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości