BUMECH [BMC] księga III Chińska draka w polskiej dzielnicy

wszystko na temat spółek publicznych
Jezus
Młodszy chorąży
Posty: 664
Rejestracja: 11 sty 2007 02:57
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Postautor: Jezus » 28 mar 2017 16:28


kiedys byla taka spolka krosno tam tesz sie skrzykneli drobni i rzondzili przez likend w spole :lol:
Na bankierze (na forum) zrobili walne i wybrali Prezesa
ale sie wszystko jeb**ło dnia następnego....bo sie wydało, że
porejestrowali sobie akcje z Onetu (z wirtualnej gry)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i teras wes i zablokuj sobie papiery na kilka miechuf pod loj loj co to my nie pokazemy :lol: nie przecze ze czeba dzialac i cos robic ale wyglonda to slabo z jakiej strony nie spojrzec

REKLAMA


bzyq74
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2017 16:08

Postautor: bzyq74 » 28 mar 2017 16:29

klub bankier 19.90 przybywa :)
Akurat ten klub jest mikry ~ 30k papiera tylko :lol:

akcjebumech@gmail.com
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2017 14:43

Postautor: akcjebumech@gmail.com » 28 mar 2017 16:52

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. Zawiązanie porozumienia nastąpi notarialnie w dogodnym dla każdego terminie.

Jeśli ktoś ma chęć przystąpienia to zapraszam ze zgłoszeniem na priv lub na adres akcjebumech@gmail.com. Osoby przystępujące do porozumienia musza mieć świadomość że ich akcje będą musiały być zablokowane przez około 4-6 miesięcy. Nie mniej jednak będzie warto.

Gra proszę Państwa nie idzie o to czy zwołać walne - bo to niczego nie zmieni. Gra idzie o realny wpływ na dalsze losy spółki łącznie ze zmianą Zarządu i całej Rady Nadzorczej. Ktoś by powiedział że to nierealne - z moich kalkulacji wynika że istnieje spora szansa na to.

Osobiście mam 900tys akcji - tanio kupione więc ból jakby mniejszy, ale ja na giełdzie nie jestem po to aby nie tracić ale po to by zarabiać. We właściwym czasie ujawnię się też z imienia i nazwiska aby nikt nie posądził mnie o bycie człowiekiem ze spółki.

Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w ujawnienie wszelkich nieprawidłowości i doprowadzenie do sytuacji w której spółka będzie wyceniana bez uwzględniania w cenach ryzyka zarządzających (fakt ich bycia w spółce) jestem już po kontakcie z prawnikami, a z redaktorami parkietu i pulsu też się skontaktuje aby rozpropagować tą ideę. Jak będzie trzeba to wykupię artykuły sponsorowane.

Raz jeszcze wszystkich proszę o pomoc, bo to w końcu nasze pieniądze i trzeba o nie zawalczyć.

Pozdrawiam
Już Cię namierzyłem golasie
:lol: :lol: :lol: :lol:

Szymon Jaskuła
Zielona Góra
nr tel. 507819014

Obrazek


:D :D :D :D :D
Witam,

no niestety muszę Pana zmartwić ale z namierzaniem nie najlepiej Panu poszło. Ciekawi mnie również skąd przypuszczenie że jestem goły ? Z drugiej strony dobrze jak przeciwnik nic nie wie o swoim oponencie a myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Bo można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest Pan ze spółką związany skoro w profesjonalny sposób Pan prześwietla może przyszłego oponenta. Swoją drogą widzę dziwną anologię do sposobu weryfikacji chińczyka.

Niemniej jednak zachęcam do dalszego zgłaszania zainteresowania akcją. 5% już jest znacznie przekroczone.

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 28 mar 2017 16:59

Witam,

no niestety muszę Pana zmartwić ale z namierzaniem nie najlepiej Panu poszło. Ciekawi mnie również skąd przypuszczenie że jestem goły ? Z drugiej strony dobrze jak przeciwnik nic nie wie o swoim oponencie a myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Bo można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest Pan ze spółką związany skoro w profesjonalny sposób Pan prześwietla może przyszłego oponenta. Swoją drogą widzę dziwną anologię do sposobu weryfikacji chińczyka.

Niemniej jednak zachęcam do dalszego zgłaszania zainteresowania akcją. 5% już jest znacznie przekroczone.
Szymon...golasie...przestań walić ściemę
:lol: :lol: :lol:
Dalej mieszkasz w wieżowcu ?

:D :D :D :D
Obrazek

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 mar 2017 17:07

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. Zawiązanie porozumienia nastąpi notarialnie w dogodnym dla każdego terminie.

Jeśli ktoś ma chęć przystąpienia to zapraszam ze zgłoszeniem na priv lub na adres akcjebumech@gmail.com. Osoby przystępujące do porozumienia musza mieć świadomość że ich akcje będą musiały być zablokowane przez około 4-6 miesięcy. Nie mniej jednak będzie warto.

Gra proszę Państwa nie idzie o to czy zwołać walne - bo to niczego nie zmieni. Gra idzie o realny wpływ na dalsze losy spółki łącznie ze zmianą Zarządu i całej Rady Nadzorczej. Ktoś by powiedział że to nierealne - z moich kalkulacji wynika że istnieje spora szansa na to.

Osobiście mam 900tys akcji - tanio kupione więc ból jakby mniejszy, ale ja na giełdzie nie jestem po to aby nie tracić ale po to by zarabiać. We właściwym czasie ujawnię się też z imienia i nazwiska aby nikt nie posądził mnie o bycie człowiekiem ze spółki.

Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w ujawnienie wszelkich nieprawidłowości i doprowadzenie do sytuacji w której spółka będzie wyceniana bez uwzględniania w cenach ryzyka zarządzających (fakt ich bycia w spółce) jestem już po kontakcie z prawnikami, a z redaktorami parkietu i pulsu też się skontaktuje aby rozpropagować tą ideę. Jak będzie trzeba to wykupię artykuły sponsorowane.

Raz jeszcze wszystkich proszę o pomoc, bo to w końcu nasze pieniądze i trzeba o nie zawalczyć.

Pozdrawiam
Już Cię namierzyłem golasie
:lol: :lol: :lol: :lol:

Szymon Jaskuła
Zielona Góra
nr tel. 507819014

Obrazek


:D :D :D :D :D
Witam,

no niestety muszę Pana zmartwić ale z namierzaniem nie najlepiej Panu poszło. Ciekawi mnie również skąd przypuszczenie że jestem goły ? Z drugiej strony dobrze jak przeciwnik nic nie wie o swoim oponencie a myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Bo można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest Pan ze spółką związany skoro w profesjonalny sposób Pan prześwietla może przyszłego oponenta. Swoją drogą widzę dziwną anologię do sposobu weryfikacji chińczyka.

Niemniej jednak zachęcam do dalszego zgłaszania zainteresowania akcją. 5% już jest znacznie przekroczone.
:lol:

akcjebumech@gmail.com
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2017 14:43

Postautor: akcjebumech@gmail.com » 28 mar 2017 17:07

Witam,

no niestety muszę Pana zmartwić ale z namierzaniem nie najlepiej Panu poszło. Ciekawi mnie również skąd przypuszczenie że jestem goły ? Z drugiej strony dobrze jak przeciwnik nic nie wie o swoim oponencie a myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Bo można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest Pan ze spółką związany skoro w profesjonalny sposób Pan prześwietla może przyszłego oponenta. Swoją drogą widzę dziwną anologię do sposobu weryfikacji chińczyka.

Niemniej jednak zachęcam do dalszego zgłaszania zainteresowania akcją. 5% już jest znacznie przekroczone.
Szymon...golasie...przestań walić ściemę
:lol: :lol: :lol:
Dalej mieszkasz w wieżowcu ?

:D :D :D :D
Przejrzałem właśnie kilka poprzednich Pana postów. Najbardziej mi się podobał ten w którym twierdził Pan że zlecenie na 1,31 należące do fundacji stało od 3 miesięcy. Całkowita nieznajomość mechanizmów giełdowych, ignorancja oraz najzwyklejsza głupota wykluczają Pana z kręgów osób z którymi będę prowadził rozmowę na tym forum. pozdrawiam

bullstock
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2264
Rejestracja: 05 lis 2006 11:53

Postautor: bullstock » 28 mar 2017 17:12

klub bankier 19.90 przybywa :)
lapi, czy samuell to nie ten kolo, który powiesił na haku ludzi na ekosiu?

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 28 mar 2017 17:13


Przejrzałem właśnie kilka poprzednich Pana postów. Najbardziej mi się podobał ten w którym twierdził Pan że zlecenie na 1,31 należące do fundacji stało od 3 miesięcy. Całkowita nieznajomość mechanizmów giełdowych, ignorancja oraz najzwyklejsza głupota wykluczają Pana z kręgów osób z którymi będę prowadził rozmowę na tym forum. pozdrawiam
Cieszę się Golasie....
że Twoja znajomość mechanizmów spowodowała to, że jesteś spłukany...
:lol: :lol: :lol: :lol:
wyzerowali Cię....i ujadasz na Bankierze i tutaj szukając takich samych golasów co Ty
:D :D :D :D
Obrazek

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 28 mar 2017 17:14

klub bankier 19.90 przybywa :)
lapi, czy samuell to nie ten kolo, który powiesił na haku ludzi na ekosiu?
nie tamten samuL ten inny he

bullstock
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2264
Rejestracja: 05 lis 2006 11:53

Postautor: bullstock » 28 mar 2017 17:15

klub bankier 19.90 przybywa :)
lapi, czy samuell to nie ten kolo, który powiesił na haku ludzi na ekosiu?
nie tamten samuL ten inny he
dzienks :)

nazi_slayer
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 21 mar 2017 09:58

Postautor: nazi_slayer » 28 mar 2017 17:17

klub bankier 19.90 przybywa :)
lapi, czy samuell to nie ten kolo, który powiesił na haku ludzi na ekosiu?
nie tamten samuL ten inny he
chyba jednak majom więcej wspólnego :lol:

DOKTOR FRANKESZT_MŁYNIARZ
Sierżant sztabowy
Posty: 101
Rejestracja: 14 sie 2012 17:58

Postautor: DOKTOR FRANKESZT_MŁYNIARZ » 28 mar 2017 17:17

klub bankier 19.90 przybywa :)
lapi, czy samuell to nie ten kolo, który powiesił na haku ludzi na ekosiu?
nie tamten samuL ten inny he
jeden był koszerny z Usraela, drugi pejsaty_szalom :lol:

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 28 mar 2017 17:18

lapi, czy samuell to nie ten kolo, który powiesił na haku ludzi na ekosiu?
nie tamten samuL ten inny he
chyba jednak majom więcej wspólnego :lol:
zbieznosc nickow nic wiecej smul z gdanska jest a ten z wiochy :)

Nikto?
Młodszy chorąży
Posty: 567
Rejestracja: 03 sty 2017 09:38
Lokalizacja: Stąd

Postautor: Nikto? » 28 mar 2017 18:10

To na razie pobozne zyczenia , 25 lat GPW prawie a kraty zobaczyl.. no kto ??? Nikt !! Toalnie nikt a wałkowiczów byly wrecz nieprzebrane tabuny...
Tutaj powiny byc kryminaly za ten numer.

Zadne kary, ostrzezenia, h..uje muje. Zwykle kraty i to z bonusem, tak zeby cala reszta wiezdiala czym to pachnie
Władza wypacza.. Żadnego szacunku ani informacji sie tu nie spodziewaj..

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 28 mar 2017 22:31

Masz pewność, że nie jest to próba poznania planów przeciwko spółce? Oszuści sami mogą organizować taką masówkę, żeby ją wyprowadzić w pole.
przeczytałem ten wątek 7 osób ma 3 miliony niewiarygodne :lol: :lol: :lol: :lol:
jedne gość ma 900 k :lol: :lol: :lol:
wydymają tych wałkarzy jak ulica się podłączy :lol: :lol: :lol:
jeśli to nie następny fake news :lol: :lol: :lol:
wy.dy ma.ja..walkarzy?/....pzrejmujac..spolke..i Ulica nia zarzadzajac....zrobi w niej 'porzadek"......BBUUHEHEHEHEHEEEEE.......

nie czytałem dziś bumeszkowego wątka bo ileż można, codziennie to samo :? jak się komuś też nie chce, to post alika zawiera kwintesencję :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości