11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

wszystko na temat spółek publicznych
Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 13 kwie 2017 11:51

11 BIT STUDIOS SA (8/2017) Rekomendacja Zarządu w sprawie podziału zysku netto wypracowanego w 2016 roku
11:35 13/04/2017
Profil: 11BIT
Raport bieżący 8/2017

Zarząd 11 bit studios S.A. (dalej "Spółka") informuje, że w dniu 13 kwietnia 2017 roku podjął uchwałę w sprawie zarekomendowania Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu Spółki przeznaczenia całości zysku netto wypracowanego przez Spółkę w 2016 roku w wysokości 11 881 245 zł na kapitał zapasowy.

Rekomendacja została przedłożona do oceny Radzie Nadzorczej Spółki. Ostateczną decyzję w sprawie podziału zysku za 2016 roku podejmie Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki.

To ja zarekomenduje, aby całość przelano na moj rachunek ... a tak poza tym to w czesci spolek rady nadzorcze to czysta fikcja ... grupa kolesi która nie ma nic do powiedzenia tylko pełni rolę długopisu, to tak jak u nas Szydło i duda ... ch..uj wie po co oni w ogóle sa

REKLAMA


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 13 kwie 2017 11:52

Ziew.
Dobrze ponad 500 tysięcy wyświetleń w kilku kanałach YT zwiastuna, to doskonały wynik, który bije rodzimą konkurencję (poza CDR oczywiście), nawet tą wspieraną przez BN.
Gracze wyczekują z niecierpliwością każdej wieści na temat duchowego następcy jakże popularnego TWOM. Opinie są znakomite. Gra wpisuje się w ich wyobrażenia i stanowi must have nie tylko dla szefa PR CD Projektu :)
Oczywiscie wiesz ze totalne bzdury gadasz.... :lol: 8) :lol:


masz np iloosc..wyswieten..jednego teasera..GE....

https://www.youtube.com/watch?v=4dnw9dWISvw


masz ....AGONY.....ilosc wyswietlen..jedneho...trailera...

https://www.youtube.com/watch?v=ns4ExY4JcSo

https://www.youtube.com/watch?v=R9DOJmUaHL4


a teraz wklej....ten cudowny najlepszy wynik...jakiegos....teasera...Frost Punka..z ktorym tylko CDR...moze sie mierzyc.....
:lol: 8) :lol:
Alik, a bierzesz pod uwagę czas od kiedy trailer GE był wyświetlany a od kiedy jest wyświetlany trailer FP?
Trzy lata wyświetlany teaser, który oszukał graczy, bo gra w 20% przypomina wow, które w tam pokazano. Myk jak kiedyś z Killzone 2, które Sony podawało, że trailer pochodzi z gameplaya, a to było CGI.

Agony to nie zwiastun, ale długi film z akcji kickstarterowej.
Może jeszcze pewdiepie będziesz wklejał? :)

Poproszę o jakieś mega wyniki ZWIASTUNÓW GE z wynikiem pierwszej doby :)

szczegu?
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 12 kwie 2017 19:29

Postautor: szczegu? » 13 kwie 2017 11:54

pod filmem masz statystyki z uwzględnieniem czasu, więc możecie sobie darować kwestię tego, że był wydany 3 lata temu. Nie ma tutaj za bardzo co porównywać FP i GE, bo 11b nie pokazali na razie choćby sekundy z gry, nie wiemy nic o mechanice, a w GE autorzy prawie od początku pokazywali co się będzie działo w grze i czego się można spodziewać, jedynie na fotorealizmie się przejechali.
Osobiście przy FP czekam na pierwszy trailer przedstawiający grę, mam nadzieję, że gra utrzyma poziom trailerów.
Obrazek

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 13 kwie 2017 12:04

Oczywiscie wiesz ze totalne bzdury gadasz.... :lol: 8) :lol:


masz np iloosc..wyswieten..jednego teasera..GE....

https://www.youtube.com/watch?v=4dnw9dWISvw


masz ....AGONY.....ilosc wyswietlen..jedneho...trailera...

https://www.youtube.com/watch?v=ns4ExY4JcSo

https://www.youtube.com/watch?v=R9DOJmUaHL4


a teraz wklej....ten cudowny najlepszy wynik...jakiegos....teasera...Frost Punka..z ktorym tylko CDR...moze sie mierzyc.....
:lol: 8) :lol:
Alik, a bierzesz pod uwagę czas od kiedy trailer GE był wyświetlany a od kiedy jest wyświetlany trailer FP?
Trzy lata wyświetlany teaser, który oszukał graczy, bo gra w 20% przypomina wow, które w tam pokazano. Myk jak kiedyś z Killzone 2, które Sony podawało, że trailer pochodzi z gameplaya, a to było CGI.

Agony to nie zwiastun, ale długi film z akcji kickstarterowej.
Może jeszcze pewdiepie będziesz wklejał? :)

Poproszę o jakieś mega wyniki ZWIASTUNÓW GE z wynikiem pierwszej doby :)
smieszny jestes.....
Pochwal sie ile odslon..ma NAJNOWSZY trailer...skoro jest TAK oczekiwany..a 11 bit..ma taki marketing..jak CDR.... :lol: 8) :lol:

za jakis czas..wszytko sie okaze....

co do....FACHOFFOSCI..11 bit.....tez....bop ostatnio mieli z tym mocna zadyszke....

co do...GE..jak mmowie....moim zdnaiem jest on o kilka polek wyzej...niz np LOF..blo....i moim zdniaem...opanowanie tej technologi..w coraz wiekszym stopniu..moze dac..w przyszlosci FARMIE...ladny zysk....

I zeby bylo jasne..nie chodzi mi o paru mln roznicach....w wynikach....miedzy spolkami( szcegolnie gdy jest pokazywany PAPAIEROWY zysk)....mi chodzi o to..ze widze potencjal w tym co robia..i jak robia...i moim zdniaem farma ma ...szanse w przyszlosci...zgraniac..ze swoich produktow..i wiedzy grybasna kase.....

CZY tak bedzie..nie wiem..ale..widze szanse na to....I dlatego...mam kwity farmy...z srednia..pomiedzy 12-13..pln.... :lol: 8) :lol:

co do 11 bit..zycze im jak najlepiej..ale *** powinni sie ogranac..bo nie ma co ukrywac..pare rzeczy..spier.do.lili....

a I AT....wcale nie jest taka..ROZOWA.....wiec..jesli....pzreloza FP...to nie zdziwie sie jak bedzie "ostre chlodzenie".......oscylatorow...

Obrazek

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 13 kwie 2017 12:07

pod filmem masz statystyki z uwzględnieniem czasu, więc możecie sobie darować kwestię tego, że był wydany 3 lata temu. Nie ma tutaj za bardzo co porównywać FP i GE, bo 11b nie pokazali na razie choćby sekundy z gry, nie wiemy nic o mechanice, a w GE autorzy prawie od początku pokazywali co się będzie działo w grze i czego się można spodziewać, jedynie na fotorealizmie się przejechali.
Osobiście przy FP czekam na pierwszy trailer przedstawiający grę, mam nadzieję, że gra utrzyma poziom trailerów.
Akurat ten zwiastun GE, to był jeden wielki pic na wodę i obawiam się, że przy okazji premiery będzie często wypominane, że trzy lata temu pokazywali coś tak niezwykłego, a gra w końcowej wersji wygląda jak dokonania za wczesnego Xboxa 360. Gracze są pamiętliwi i nie lubią być robieni w konia.

@laik - zaznaczyłem, że tylko CDR ma lepszy odbiór u graczy i nadal się tego trzymam. Ok. Jest jeszcze Agony. Ten materiał się ludziom podoba. Jeśli gra będzie równie dobra, to ho ho ho.

Chciałeś, to masz -
https://www.youtube.com/watch?v=PSyDcBMjbVQ&t=21s

https://www.youtube.com/watch?v=PSyDcBMjbVQ&t=21s
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017 12:12 przez Rif1977, łącznie zmieniany 1 raz.

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 13 kwie 2017 12:09

Nie mam sil....a widziales swoje oscylatory tygodniowe na farmie ? takiego S to ja dawno nie widzialem
One Ziolo to rule them all.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 13 kwie 2017 12:13

Nie mam sil....a widziales swoje oscylatory tygodniowe na farmie ? takiego S to ja dawno nie widzialem
no widzialem..i sa w fazie...w jakiej 11 bit..byl po 110....PLN... :lol: 8) :lol:

lub moze jeszce inaczej..... inaczej..jak blo...byl po 2x.... w grudniu 2014...roku..:lol: 8) :lol:

czy bedzie kontynuacja..oscylatowow..jak na...11bit..czy blo..nie wiem...to bedzie zalezalo..od innych czynnikow..od..GE...l.od...inf..z WW3...itp.itd...
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017 12:15 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

szczegu?
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 12 kwie 2017 19:29

Postautor: szczegu? » 13 kwie 2017 12:13

Akurat ten zwiastun GE, to był jeden wielki pic na wodę i obawiam się, że przy okazji premiery będzie często wypominane, że trzy lata temu pokazywali coś tak niezwykłego, a gra w końcowej wersji wygląda jak dokonania za wczesnego Xboxa 360. Gracze są pamiętliwi i nie lubią być robieni w konia.
Na szczęście w przypadku GE możemy mówić o czymś namacalnym i wystarczy poczekać jeszcze miesiąc, więc nie trzeba juz dyskutować o tym czy trailer jest ładny i ile ma wyświetleń na youtube :)

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 13 kwie 2017 12:13

Nie mam sil....a widziales swoje oscylatory tygodniowe na farmie ? takiego S to ja dawno nie widzialem
"What's real" Twoje oscylatora czy laika? :)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 13 kwie 2017 12:17

Nie mam sil....a widziales swoje oscylatory tygodniowe na farmie ? takiego S to ja dawno nie widzialem
no widzialem..i sa w fazie...w jakiej 11 bit..byl po 110....PLN... :lol: 8) :lol:

lub moze jeszce inaczej..... inaczej..jak blo...byl po 2x.... w grudniu 2014...roku..:lol: 8) :lol:

czy bedzie kontynuacja..oscylatowow..jak na...11bit..czy blo..nie wiem...to bedzie zalezalo..od innych czynnikow..od..GE...l.od...inf..z WW3...itp.itd...
zeby bylo JASNIEJ....te cyferki na osi z prawego BOKU....tez maja znaczenie.... :lol: 8) :lol:

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 13 kwie 2017 12:20

zeby bylo jasniej, to jesli ty porownujesz bita po sukcesie twom i 20 bankach w kasie do farmy bez zadnego sukcesu.....to nie am pytan :D
One Ziolo to rule them all.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 13 kwie 2017 12:24

zeby bylo jasniej, to jesli ty porownujesz bita po sukcesie twom i 20 bankach w kasie do farmy bez zadnego sukcesu.....to nie am pytan :D
bit....pare lat temu mial 1 BANIAKA....i 20 mln kapitalziacji....potem pzryszedl sukces....i maja....ponad 400 mln kapitalziacji.....tak jak CIG po sukcesie S1....

Jak bedzie dalej..i w przypadlku...farmy....bita..i ciga..okaze...sie....kto bedzie szedl...wyzej..a kto moze sie spier.do.lic....

tego na ta chwile nikt nie wie...

ale...z WYSOKIEGO..konie upadki sa bardziej bolesne....powyzej...100 mln kapitalziacji...to ma VVD..od lat....chcoaz..nic wielkiego nie pokazuje...itp.itd...

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 13 kwie 2017 12:31

tak tak, tutaj jest NIEBEZPIECZNIE i moze sie zje..ac..

ale na farmie jest OK :D

haha
One Ziolo to rule them all.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 13 kwie 2017 14:55

Podziekowal za te kilka procent. Spokojnych swiat :)
Ziółko, co tak szybko? już sprzedane? :)
No taki mialem plan. Przewalilem sie na reda, bo tam bedzie ten sam schemat dzisiaj. :)
Jak się z tym na razie czujesz? :)

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 13 kwie 2017 15:04

Tutaj 4% na plusie, tam 1.1% na minusie...generalnie moglem nie wstawac :D
One Ziolo to rule them all.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości