MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: Gerda88 » 17 sie 2017 20:05

Po prostu mam chwile zwątpienia szczególnie jak widzę jak trupy odzywają. Od dłuższego już czasu traktuje giełdę nie jako rozbijanie banku ale spokojna lokatę z większa stopa zwrotu ale nadal nie jestem w 100% przekonany czy wszystko się uda.

Fajnie ze prezes zdecydował się udzielić wywiadu, fajnie ze jest optymistycznie do wszystkiego nastawiony i widać ze wierzy w sukces ale mi jakoś ta inwestycja nadal nie daje spokoju. W grudniu wyjdę, mam nadzieje ze chociaż nie za mniej niż 92 zł ;)

P.S. A tak w ogóle to nie wiem czy ktoś z Was zauważył ze prezes wspominał o tym ze umowę z Mylan podpisali nie mając kluczowych informacji o wyniki badań i ze delikatnie dał do zrozumienia ze te 90 mln dolarów to raczej mało będzie ? Myśle ze tak w 95-100 mln dolarów planują na stany. Taka okrągła sumka to byłby coś ;)

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: pandorinium » 17 sie 2017 20:26

Nie narzekaj. :P Ja na pewnej spółce czekam już dwa lata i dalej konsolidacja. Zwariować idzie wiedząc ile w tym czasie mogłem z tej kasy mieć więcej. Ale strach sprzedać wiedząc jak świetna to spółka i w każdej chwili może odpalić. :lol:

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: Gerda88 » 17 sie 2017 21:01

Nie narzekaj. :P Ja na pewnej spółce czekam już dwa lata i dalej konsolidacja. Zwariować idzie wiedząc ile w tym czasie mogłem z tej kasy mieć więcej. Ale strach sprzedać wiedząc jak świetna to spółka i w każdej chwili może odpalić. :lol:
Ja ciagle mam takie myślenie ze w dniu jak sprzedam Mab to przyjdzie info które wrzuci spółkę ba podwójne widły ;)

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: Acrobata » 17 sie 2017 21:49

Nie narzekaj. :P Ja na pewnej spółce czekam już dwa lata i dalej konsolidacja. Zwariować idzie wiedząc ile w tym czasie mogłem z tej kasy mieć więcej. Ale strach sprzedać wiedząc jak świetna to spółka i w każdej chwili może odpalić. :lol:

i to jest puapka, tutaj coniektórzy tez tak namieszali ze juz... ze miliardy euro i zaraz bedzie i strach bylo oddac, ja tez to trzymalem a potrm zmienilem taktyke i sie oplacilo, teraz odobnie jest na celonie

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: pandorinium » 17 sie 2017 21:53

Nie narzekaj. :P Ja na pewnej spółce czekam już dwa lata i dalej konsolidacja. Zwariować idzie wiedząc ile w tym czasie mogłem z tej kasy mieć więcej. Ale strach sprzedać wiedząc jak świetna to spółka i w każdej chwili może odpalić. :lol:

i to jest puapka, tutaj coniektórzy tez tak namieszali ze juz... ze miliardy euro i zaraz bedzie i strach bylo oddac, ja tez to trzymalem a potrm zmienilem taktyke i sie oplacilo, teraz odobnie jest na celonie
Wszystko zależy od skali. Ja np Mabiona nie traktuję jako głównej inwestycji. Mam tutaj drobniaki. Już więcej mam na celonie bo procentowo uważam, że więcej ugram spokojnie czekając tam, ale to i tak nie moje główne inwestycje. Natomiast skacząc z jednej na drugą też wcale nie jest łatwo zarobić i czasami lepiej mieć mniej, ale bez utraty zdrowia z nerwów od ciągłego spekulowania. Tak czy siak już bliżej jak dalej. Maks pół roku i w którą stronę musi pójsc. :lol:

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: bankrucik » 17 sie 2017 22:30

[/b]
Nie narzekaj. :P Ja na pewnej spółce czekam już dwa lata i dalej konsolidacja. Zwariować idzie wiedząc ile w tym czasie mogłem z tej kasy mieć więcej. Ale strach sprzedać wiedząc jak świetna to spółka i w każdej chwili może odpalić. :lol:
szepnij co to za kandadatka na perłę... może wspólnymi siłami ? :lol:

a tak w ogóle to ta dyskusja to materiał dla tych co się lubią psychoanalizą zajmować oraz wpływem stresu na głowę ... w tym wypadku głowę inwestora :lol: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: Gerda88 » 17 sie 2017 22:39

Warek umarł wiec trzeba go jakoś reanimować ;)
No nic, czekamy na kolejne infa i zobaczymy czy nie pojawi się kolejny gracz

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: bankrucik » 17 sie 2017 22:45

[/b]
Warek umarł wiec trzeba go jakoś reanimować ;)
No nic, czekamy na kolejne infa i zobaczymy czy nie pojawi się kolejny gracz
Mabion zawsze miał długie okresy kiedy nudą wiało a kurs się obsuwał , nic nowego
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: pandorinium » 18 sie 2017 07:56

[/b]
Nie narzekaj. :P Ja na pewnej spółce czekam już dwa lata i dalej konsolidacja. Zwariować idzie wiedząc ile w tym czasie mogłem z tej kasy mieć więcej. Ale strach sprzedać wiedząc jak świetna to spółka i w każdej chwili może odpalić. :lol:
szepnij co to za kandadatka na perłę... może wspólnymi siłami ? :lol:

a tak w ogóle to ta dyskusja to materiał dla tych co się lubią psychoanalizą zajmować oraz wpływem stresu na głowę ... w tym wypadku głowę inwestora :lol: :lol:

Lepiej nie, poczekam w ciszy kolejne miesiące. :lol: Chociaż dla uważnego obserwatora to nie tajemnica, którą spółkę najbardziej lubię.

cierpliwosc
Młodszy chorąży
Posty: 612
Rejestracja: 19 cze 2015 10:38

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: cierpliwosc » 18 sie 2017 08:29

W okresie letnim pewnie fajerwerków nie będzie, natomiast jesien moze byc ciekawa. Mysle że jeśli miałoby być jakies info na dniach to poczekali by nieco z tą konferencja. A tak to wygląda jak łatanie dziur pomiędzy ważnymi info byle coś się działo

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: Gerda88 » 18 sie 2017 12:21

JSW już nas wyprzedziło :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: pandorinium » 18 sie 2017 12:24

JSW już nas wyprzedziło :P
Lepiej żeby Mabion nie zaliczył takich spadków co JSW kilka lat temu :P Przyjdzie czas i na tę spółkę. Najwyraźniej tamtą teraz fundusze pompują.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: Gerda88 » 18 sie 2017 12:27

Ja wiem że na MAB przyjdzie czas, ba ja nawet jestem pewien że tak będzie. Dla mnie to jest tylko i wyłączenie kwestia kiedy

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: pandorinium » 18 sie 2017 13:07

Ja wiem że na MAB przyjdzie czas, ba ja nawet jestem pewien że tak będzie. Dla mnie to jest tylko i wyłączenie kwestia kiedy
12 września tego dnia. Nie dzień później i nie wcześniej gdy spluniesz dwa razy przez lewe ramię pojawi się komunikat o 11:59 o pozytywnych wynikach badań. Nastąpi wtedy luka, która zostanie domknięta. Następnie 24 listopada po sesji o 17:02 zobaczysz drugi komunikat o emisji akcji w USA z ceną 105zł za sztukę. W poniedziałek nastąpi luka 30%, która nie zostanie nigdy domknięta. Od tej daty będą liczone epoko na świecie, a rodzice będą wychwalać Wieczorka nadająć swoim dzieciom jego imię. :)

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Re: MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20

Postautor: bledzik » 18 sie 2017 13:58

Ja wiem że na MAB przyjdzie czas, ba ja nawet jestem pewien że tak będzie. Dla mnie to jest tylko i wyłączenie kwestia kiedy
W takim razie bierz akcje PKC bo i tak zarobisz kupe kasy :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości