THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: hantar » 07 cze 2018 12:33

Nadziewanko.

REKLAMA


Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Pandziora » 07 cze 2018 13:24

Wygląd gry jest moim zdaniem sprawą drugorzędną, liczyć się będzie czy uda im się przyciągnąć graczy a potem ich utrzymać w grze - na pustych mapach nikt nie będzie przecież grał, mając wiele innych tytułów do wyboru a singleplayera tu nie bedzie.
i bardzo dobrze że nie będzie - po co wydawać kasę i energię na jakieś scenariusze, w które gracze zagrają raz przez kilka/kilkanaście godzin i więcej do nich nie wrócą? tacy brodacze np. tego nie kumają - stąd kiepski odbiór zapowiedzi kolejnych scenariuszy do FP, ludzie woleliby tryb endless i multiplayera zamiast kolejnych scenario na parę godzin i nuda...

wracając do ww3 to sądząc po przyroście społeczności na steam puste mapy raczej nie grożą :roll: https://steamcommunity.com/search/group ... d+war+3%22
Zrobienie trybu single player minimalizuje ryzyko porażki. W tego typu grze fabuła jest zbędna. Celem misji może być zabicie wszystkich i przejście z punktu A do B. Kilkunastogodzinny singiel z np. możliwością wyboru sztucznej inteligencji przeciwników pozwoli przetrwać grze przy np. bugach w multi, niestabilności serwerów. Poza tym zwiększa krąg odbiorców i przyucza graczy do radzenia sobie z żywymi przeciwnikami.

Na gry typowo sigle też jest spory rynek. Z oceną odbioru nowych darmowych dodatków do Frostpunka poczekaj do ich wprowadzenia, a to już na dniach.

W międzyczasie można sobie dodać do konta darmowe przez pierwsze 100 godzin "Totally Accurate Battlegrounds" grę typu "battle royale"
https://store.steampowered.com/app/8231 ... legrounds/
lub też popatrzeć na porażkę ostatniej premiery fps multi z 5 czerwca obecnie na 3 stronie steam:
https://store.steampowered.com/app/6442 ... S_OF_MARS/
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: jarek111 » 10 cze 2018 17:35

witam. podobno na Pixel Heaven 2018 nie pokazano gameplaya ww3 (wielu na to liczylo) a tylko trailer . czy to prawda ? cyt z innego forum :

Pixel Heaven 2018
Na początku była część poświęcona czarnobylowi - pokazano gameplay - chwalono się technologią skanowania lokalizacji - robi wrażenie. Jeśli chodzi o ww3 to dla osoby śledzącej na bieżąco sytuację to mało nowości 
Zaprezentowano trailer, z ważniejszych słów jakie padły to : z beta testami celuja w wakacje a premiera w tym roku, a kwestia przeniesienia gry na konsole raczej wydaje się pewna - pytanie kiedy .

moze ktos to potwierdzic ? pozdr
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: hantar » 11 cze 2018 09:19

Generalnie F51 znowu zrobi missa. Nowa wersja PUB, mega dużo projektów battle royal na E3, wszyscy chcą wejść na ten rynek a wymagana jakość idzie w kosmos. Nie wygląda to dobrze.

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: BANE » 11 cze 2018 17:33


Białe.Koszule
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 19 gru 2017 15:04

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Białe.Koszule » 15 cze 2018 09:21

Wielka mi pożyczka :lol:
Ważna jest wczorajsza informacja, że cena nowej emisji (publicznej) została ustalona na 20 zł. Teraz to nasze wsparcie. Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej moim zdaniem. Cały świat już wie o grze, poczytajcie sobie komentarze zarówno pod trailerem jak i na profilu czy to Farm51 czy WorldWar3.
Pozdrawiam posiadaczy akcji, tych powyżej 20 zł także. 8)

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: jarek111 » 15 cze 2018 13:19

a ja mam jedno pytanie czy farma na E3 pokazala gameplaya World War 3 ? tak czy nie ?


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 15 cze 2018 17:06

Pytasz poważnie czy się jaja sobie robisz ? :)

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: jarek111 » 15 cze 2018 17:15

Pytasz poważnie czy się jaja sobie robisz ? :)

no coz tak wielu pialo o tym gameplayu na e3 ( a mamy juz piatek ) wiec niech teraz napisza czy pokazali czy nie ? :)
pozdr


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Pandziora » 18 cze 2018 12:34

I jak Farma ma jakiś pomysł na marketing WW3?
Ostatnio 2 tytuły typu battle royale postanowiły promować się poprzez rozdawnictwo. O ile w grach single to głupota, to w multi liczy się przede wszystkim zbudowanie bazy graczy, którzy zechcą grać w dany tytuł.

"Totally Accurate Battlegrounds" jakoś sobie poradził póki co i ktoś to nawet kupuje. Drugi tytuł "Cuisine Royale" można dodać za darmo do konta przez 10 dni, pózniej będzie płatny. Na Twitchu grę oglądało nawet 42 czy 58k ludzi, ale efekt jak na razie mizerny- max było 12,2k graczy, a wczoraj 6,8k. Czyli pomimo darmowości tytułu ludziom nie chce się nawet sprawdzać czy warto zagrać. Poprzestają na obejrzeniu gameplay. Żeby zechieli sprawdzić gra musi się czymś wyróżniać, a żeby chcieli zapłacić- musi oferować jeszcze coś.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 19 cze 2018 08:01

faktycznie "jakoś" - debiut na poziomie frostpunka - jak takie badziewie ma tylu graczy to tym bardziej jestem spokojny o farme tu 1 MLD mcap to bedzie mało.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 19 cze 2018 09:11

A to WW3 też będzie po 5 dolarów ? Bo tylko dlatego to się "jakoś" sprzedaje ?
1 mld cap mało ? Przecież tu po każdej premierze jest pogrom.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 20 cze 2018 20:23

Alik w upały daje czadu:

"Co ma byc to bedzie ---szczerzę ja to ZLEWAM te ruchy po parę PLN, ponieważ licze że WW3 bedzie wielkim hiciorem i cena akcji nie tyle bedzie szła w setki PLN ó ile ile nawet w TYSIĄCE pln za jakis czas.

1 K PLN to trochę pinad 6 MLD pln wyceny spółki? NIEmożliwe? ja sądzę że z takiem produktem jaki maja WW3 i kolejnymi jakię będa przygotowywali po tym jak odniosą sukces FINANSOWO- BRANDOWY swojej firmy----to jest jednak MOZLIWE."

Białe.Koszule
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 19 gru 2017 15:04

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Białe.Koszule » 20 cze 2018 22:10

Teoretycznie jest to owszem możliwe. Pewne zajawki w gameplayu już o tym świadczą, tfu w trailerze, który zresztą posiada kadry z gry. Customizacja postaci, pojazdów, broni - to się obroni. Jeśli nie będzie hitem to przynajmniej da trochę zarobić. Co do tego nie mam wątpliwości. Przerabiałem to samo z CDPrjektem, musiałem wcześniej wyjść i teraz pluję sobie w brodę, a tak domek i nowe auto już by stało na podjeździe. Teraz czas na nowe spółk, choć CDP też jeszcze da zarobić z CYBERPUNKIEM. Czuje tam drugie GTA. Nie będą to może zyski kilkukrotne ale będą.
Co do Farmy to porównajcie sobie kapitalizacje, podpowiem 150 mln zł. W gamedev to nic. To prawda, że nie przynosi jak do tej pory zysków. Ale do jasnej cholery, kupujemyu tutaj przyszłość, kto o tym nie wie to albo zaczyna albo jest oderwany od rzeczywistości. Ja widziałem próbki gry i jestem zaskoczony jak polskie studio potrafiło zrobić samodzielną, grywalną produkcję na miarę seri COD lub Battlefield. Marketing już oświeca graczy z całej planety.
Moim marzeniem jest by WW3 stało się znane jak Wiedźmin. Owszem mam akcje, więc moje odczucia są subiektywne. Ale spójrzcie prawdzie w oczy, giełdy lecą powoli na łeb na szyję. A gamedev (ten co ma pole do wzrostów i nie jest przekapitalizowany) da zarobić.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 20 cze 2018 23:54

Nie, to nie jest możliwe.
Ta gra nie dorasta do pięt COD czy Battlefieldowi i nie ma szansy nawet się zbliżyć.
Farm istnieje 13 lat i przez ten czas już mozna było ocenić, że nie stać ich na nic ciekawego.
Hity w danym gatunku robią największe mózgi jeśli chodzi o strzelanki.
W farmie nikogo takiego nie mają, to zespół przeciętniaków.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości