THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: MaxSwinger » 24 lip 2018 16:03

szkoda ze 25 nie puscil,, nie rozumie tych zasad,,,, papier do zapomnienia...

REKLAMA


Zardzewiały
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 02 sty 2018 10:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Zardzewiały » 24 lip 2018 16:04

szkoda ze 25 nie puscil,, nie rozumie tych zasad,,,, papier do zapomnienia...
a ja się ciesze :oops:

teraz niech walą na 25

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 24 lip 2018 16:07

Zadziwia mnie tak niska popularność Farmy tutaj na forum. Właśnie wybiło nam trójkąt ponad 35, w połączeniu ze spodziewanymi dziś ,jak donoszą przecieki, pozytywnymi pierwszymi wrażeniami z gameplaya zapowiadają się nam dalsze wzrosty. Nie ma tutaj takiej karuzeli jak na Qumaku ale... :)
Czy teraz już wiesz, czemu tutaj jest tak niska popularność? :lol: A jak nie to napiszę wprost. Inteligentny człowiek inwestuje w cdproject, 11bit i od biedy również playway. Początkujący leszcz, który nie ma zielonego pojęcia o giełdzie, ale ma 18 lat i lubi sobie popykać w strzelankę po lekcjach kupuje akcje farmy i innych. Może dla Ciebie to bez znaczenia, ale ja jednak wolę być na spółkach gdzie ten akcjonariat jest mądrzejszy.

Zardzewiały
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 02 sty 2018 10:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Zardzewiały » 24 lip 2018 16:10

Zadziwia mnie tak niska popularność Farmy tutaj na forum. Właśnie wybiło nam trójkąt ponad 35, w połączeniu ze spodziewanymi dziś ,jak donoszą przecieki, pozytywnymi pierwszymi wrażeniami z gameplaya zapowiadają się nam dalsze wzrosty. Nie ma tutaj takiej karuzeli jak na Qumaku ale... :)
Czy teraz już wiesz, czemu tutaj jest tak niska popularność? :lol: A jak nie to napiszę wprost. Inteligentny człowiek inwestuje w cdproject, 11bit i od biedy również playway. Początkujący leszcz, który nie ma zielonego pojęcia o giełdzie, ale ma 18 lat i lubi sobie popykać w strzelankę po lekcjach kupuje akcje farmy i innych. Może dla Ciebie to bez znaczenia, ale ja jednak wolę być na spółkach gdzie ten akcjonariat jest mądrzejszy.
to powiedz to tym leszczom co brali farme po 12-14zł dodam że ja nie brałem a szkoda

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7549
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Pandziora » 24 lip 2018 16:11

Same automaty tu grają. Ciekawe czy w grę będą grać boty zamiast ludzi? :P Rozgrywka maszyna kotra maszyna byłaby pasjonująca :P
Będziecie za darmo grę rozdawać w ramach promocji że tak spada? Muszę w końcu w coś podobnego zagrać zobaczyć z czym to się je :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 24 lip 2018 16:12

Zadziwia mnie tak niska popularność Farmy tutaj na forum. Właśnie wybiło nam trójkąt ponad 35, w połączeniu ze spodziewanymi dziś ,jak donoszą przecieki, pozytywnymi pierwszymi wrażeniami z gameplaya zapowiadają się nam dalsze wzrosty. Nie ma tutaj takiej karuzeli jak na Qumaku ale... :)
Czy teraz już wiesz, czemu tutaj jest tak niska popularność? :lol: A jak nie to napiszę wprost. Inteligentny człowiek inwestuje w cdproject, 11bit i od biedy również playway. Początkujący leszcz, który nie ma zielonego pojęcia o giełdzie, ale ma 18 lat i lubi sobie popykać w strzelankę po lekcjach kupuje akcje farmy i innych. Może dla Ciebie to bez znaczenia, ale ja jednak wolę być na spółkach gdzie ten akcjonariat jest mądrzejszy.
to powiedz to tym leszczom co brali farme po 12-14zł dodam że ja nie brałem a szkoda
Oni dalej są leszczami, tylko jeszcze nie wiedzą, że to co zarobią tu, to stracą gdzie indziej, bo dalej będą kupować na ślepo, a nie na podstawie rozwoju firmy.

cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: cornollio » 24 lip 2018 21:41

szkoda ze 25 nie puscil,, nie rozumie tych zasad,,,, papier do zapomnienia...
No 25.5 było idealne wsparcie. Dziady z GPW robią co chcą. Tu widły w 4 minuty puścili na Qumaku po godzinie nic... kto ich tam wie...

naczelnik
Młodszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 25 maja 2018 22:02

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: naczelnik » 24 lip 2018 21:55

ktoś tu sobie mocno strzelił w kolano...
https://www.youtube.com/watch?v=NPI__Mh ... e=youtu.be

klapaucjusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3478
Rejestracja: 18 lis 2005 20:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klapaucjusz » 25 lip 2018 10:29

ktoś tu sobie mocno strzelił w kolano...
https://www.youtube.com/watch?v=NPI__Mh ... e=youtu.be
Może niezbyt uważnie to oglądałem ale szczególnej krytyki nie zauważyłem .... Skąd taka zwała
Gwint to maszynka do zarabiania pieniędzy !

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 25 lip 2018 10:37

ktoś tu sobie mocno strzelił w kolano...
https://www.youtube.com/watch?v=NPI__Mh ... e=youtu.be
Może niezbyt uważnie to oglądałem ale szczególnej krytyki nie zauważyłem .... Skąd taka zwała
Tu nie chodzi o krytykę według mnie, a stwierdzenie, że to nie BF4, ale odpowiednik BF na skalę polskiego, małego studia. A leszczyna czyli licealiści pokroju aliny i miliardera wieszczyli pobicie gry od DICE. A dla nich ten yutuber to wyrocznia i może ich otrzeźwił.

donido
Starszy chorąży
Posty: 1008
Rejestracja: 29 wrz 2008 10:38

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: donido » 25 lip 2018 11:35

może jeszcze wróci do gry, ale na razie temat schłodzony
https://www.toppicks.pl/

czytam, słucham, szanuję 8)

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: jarek111 » 25 lip 2018 17:15

Nowy materiał

https://youtu.be/ArF3iCWc5ag


czyli : gra super ale d... nie urywa .pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 30 lip 2018 23:40

Pandora naprawdę wierzysz, że to po KRomce taki ruch się zrobił i spadek? Dla mnie to tytaj cały czas algorytmy lecą i tyle. Przewalanie, tylko zastanawiam się jaką prowizję oni płacą i po co to robią.


Osobiscie jestem zaskoczony, siedzę tu od paru lat, ale takiej sytuacji się nie spodziewałem. Chodzi o obroty i rozgrywanie/pogrywanie.

Przyznam, że społeczność rośnie bardzo dobrze.
https://steamcommunity.com/games/674020/members

stosując przelicznik razy 4 to mamy 100k szt.

tak
Sierżant sztabowy
Posty: 168
Rejestracja: 02 lis 2017 15:17

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: tak » 31 lip 2018 14:10

Czekałem na zamknięcie tej luki, wlazłem znów na 33,15 i mam nadzieję że następne kółko zamknę w okolicach 40. Ładny kanał wzrostowy, widać jak dotknięcie 38 wyszło poza jego krawędź i zaraz zostało skorygowane bujnięciem poza krawędź przeciwną pod 28. Obecnie kurs znów na starym dobrym torze.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 31 lip 2018 16:03

Pandora naprawdę wierzysz, że to po KRomce taki ruch się zrobił i spadek? Dla mnie to tytaj cały czas algorytmy lecą i tyle. Przewalanie, tylko zastanawiam się jaką prowizję oni płacą i po co to robią.


Osobiscie jestem zaskoczony, siedzę tu od paru lat, ale takiej sytuacji się nie spodziewałem. Chodzi o obroty i rozgrywanie/pogrywanie.

Przyznam, że społeczność rośnie bardzo dobrze.
https://steamcommunity.com/games/674020/members

stosując przelicznik razy 4 to mamy 100k szt.
Tak, to nie tylko wiara, ale po prostu wyciąganie faktów z analizy, kto inwestuje w farm. Przecież tu jest od groma dzieciarni, dla których miernikiem sukcesu gry jest wishlista i wyświetlenia trailera. Natomiast inną kwestią jest zarząd i powiązani z nimi ludzie, którzy zamiast skupic się na grze wolą spekulować swoimi akcjami.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości