Rajdy 4x4_znowu gdzieś się zapodziały

wszystko na temat spółek publicznych
DoktorMisio
Sierżant sztabowy
Posty: 113
Rejestracja: 25 maja 2017 23:42

Postautor: DoktorMisio » 24 cze 2017 23:24

Ja to rozumiem.....ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego tych faktów nie opisywałeś wówczas, gdy posiadałeś papier :?: :lol: :twisted:
Czyżby wówczas te fakty nie raziły ?
Skoro ów fakty były na tyle rażące, iż powodowały Twój niesmak względem firmy, to dlaczego nabyłeś jej papiery ?
I dlaczego dopiero teraz, gdy je sprzedałeś, postanowiłeś być wujkiem dobra rada, takim samarytaninem dbającym o czyjeś portfele ? :)
tylko krowa nie zmienia poglądów mam ci przytoczyć (screnem)słowa mistrza seniora ze należy brać co swoje i być dynamicznym?de facto mocno mu przytakiwałeś
czy dla ciebie narracja pt pięką mnie uda zawodowcy wiedzą o co chodzi,dziewczynki po 16 30 wpadną z lasu z wypłatą jest tą jedną jedyną i dla ciebie pożądana?
Piotr jest osoba psychicznie niezrównoważoną. Wielu z psychiatryka twierdzi, że kontroluje to co robi oraz to, że zachowanie schizofrenicznie to zachowanie pod ich kontrolą. Nic bardziej mylnego. Osoba zdrowa nosi na sobie bagaż dobra i zła, ale zawsze nosi bagaż zrównoważenia emocjonalno - psychicznego ocenianego z zewnątrz. Tego u Laptop nie sposób znaleźć w kategorii norma. Poza tym jest drakońsko głupi. Żywi się kłopotami i tragedią. *** to jego drugie ja. Wiarę odróżnia od kościoła, bo na YT znalazł jakiś tam filmik lub mu ekspresja podpowiadała. Mieszka na wsi nie z wyboru, a z konieczności i dopowiada do tego historię, współgrania z przyrodą. Te hasła seksualne i damskie wcielenia to pewnie też zdoła uzasadnić zdrowiem psychicznym, którego nikt nie rozumie. Pieką mnie uda? No cóż. Chore...
tak liczy się tylko jego pokręcona optyka ...sułtan o nas zadba hihihi ;) a te zdjęcia liczby to tylko coś co ma legitymizować jego historię prostego faceta co to mu genialnie idzie na rynku jak pytasz pokaż akcje udowodnij ,że nieruchomośc jest twoja to jest atak i szydera czy to folklor ?jedną z funkcji folkrolu jest stymulacja zarówna + jak i - można też mówic o pewnej regulacji więzi społecznej modelowania grupy na swojaków pretendentów i outsiderów (np ty juz jestes przez folklor zepchniety na pozycje outsidera chinczyk cie ubrał etc) ale piszesz bardzo spójnie i logicznie .

REKLAMA


SCARECROW
Starszy chorąży
Posty: 1502
Rejestracja: 05 kwie 2017 11:38

Postautor: SCARECROW » 24 cze 2017 23:50

Ja to rozumiem.....ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego tych faktów nie opisywałeś wówczas, gdy posiadałeś papier :?: :lol: :twisted:
Czyżby wówczas te fakty nie raziły ?
Skoro ów fakty były na tyle rażące, iż powodowały Twój niesmak względem firmy, to dlaczego nabyłeś jej papiery ?
I dlaczego dopiero teraz, gdy je sprzedałeś, postanowiłeś być wujkiem dobra rada, takim samarytaninem dbającym o czyjeś portfele ? :)
tylko krowa nie zmienia poglądów mam ci przytoczyć (screnem)słowa mistrza seniora ze należy brać co swoje i być dynamicznym?de facto mocno mu przytakiwałeś
czy dla ciebie narracja pt pięką mnie uda zawodowcy wiedzą o co chodzi,dziewczynki po 16 30 wpadną z lasu z wypłatą jest tą jedną jedyną i dla ciebie pożądana?
Piotr jest osoba psychicznie niezrównoważoną. Wielu z psychiatryka twierdzi, że kontroluje to co robi oraz to, że zachowanie schizofrenicznie to zachowanie pod ich kontrolą. Nic bardziej mylnego. Osoba zdrowa nosi na sobie bagaż dobra i zła, ale zawsze nosi bagaż zrównoważenia emocjonalno - psychicznego ocenianego z zewnątrz. Tego u Laptop nie sposób znaleźć w kategorii norma. Poza tym jest drakońsko głupi. Żywi się kłopotami i tragedią. *** to jego drugie ja. Wiarę odróżnia od kościoła, bo na YT znalazł jakiś tam filmik lub mu ekspresja podpowiadała. Mieszka na wsi nie z wyboru, a z konieczności i dopowiada do tego historię, współgrania z przyrodą. Te hasła seksualne i damskie wcielenia to pewnie też zdoła uzasadnić zdrowiem psychicznym, którego nikt nie rozumie. Pieką mnie uda? No cóż. Chore...
ale co ma wiara do miliardów łożonych na kościół i rydzyka *** :shock: :shock:

Piero
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017 13:55

Postautor: Piero » 25 cze 2017 09:18

Widze ze pacjent spedzil cala sobote tu wylewajac swoje zale szok

Drago
Chorąży
Posty: 840
Rejestracja: 13 mar 2016 13:31

Postautor: Drago » 25 cze 2017 11:16

Dragusiu lista akcjonariuszy nie jest ogólnodostępna. Jest dla tych co się na walne zarejestrowali. Nie to jest jednak problemem czy jest czy nie dostępna, a to, czy znając jej treść dokonujesz transakcji, przekazujesz ją dalej i czy ten co otrzyma tą informację kupi lub sprzeda akcje. Jeżeli bardzo Ci zależy mogę poprosić prawnika obsługującego moją firmę o to, żeby skrobną do KNF. Problem w tym, czy jak to zrobi z automatu urząd nie zacznie trzepać Wam rachunków. Obawiam się, że tak może być.

Drago
Chorąży
Posty: 840
Rejestracja: 13 mar 2016 13:31

Postautor: Drago » 25 cze 2017 11:17

Dragusiu lista akcjonariuszy nie jest ogólnodostępna. Jest dla tych co się na walne zarejestrowali. Nie to jest jednak problemem czy jest czy nie dostępna, a to, czy znając jej treść dokonujesz transakcji, przekazujesz ją dalej i czy ten co otrzyma tą informację kupi lub sprzeda akcje. Jeżeli bardzo Ci zależy mogę poprosić prawnika obsługującego moją firmę o to, żeby skrobną do KNF. Problem w tym, czy jak to zrobi z automatu urząd nie zacznie trzepać Wam rachunków. Obawiam się, że tak może być.
a co kupowaniebi sprzedawanie jest zabronione i jak ten twój one dojdzie do tego jesteś chory psychicznie bez podstawowego pojęcia czysty teoretyk

Piero
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017 13:55

Postautor: Piero » 25 cze 2017 11:33

Dragusiu lista akcjonariuszy nie jest ogólnodostępna. Jest dla tych co się na walne zarejestrowali. Nie to jest jednak problemem czy jest czy nie dostępna, a to, czy znając jej treść dokonujesz transakcji, przekazujesz ją dalej i czy ten co otrzyma tą informację kupi lub sprzeda akcje. Jeżeli bardzo Ci zależy mogę poprosić prawnika obsługującego moją firmę o to, żeby skrobną do KNF. Problem w tym, czy jak to zrobi z automatu urząd nie zacznie trzepać Wam rachunków. Obawiam się, że tak może być.
a co kupowaniebi sprzedawanie jest zabronione i jak ten twój one dojdzie do tego jesteś chory psychicznie bez podstawowego pojęcia czysty teoretyk
ale on pisze ze to ja jestem psychiczny ze jestem bydle itp zastanawiam sie ile gosc ma lat bo naprawde jest nie zrownowazony psychicznie wystarczy go poczytac na *** sie pojawil mityczny chinczyk :)

Passenger,s
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 25 cze 2017 13:02

cytat z bankiera-radze uważać

Postautor: Passenger,s » 25 cze 2017 13:19

:!: ip jest znane wiec wątpię aby piszący te słowa ot tak sobie je napisał :!:
...Dobre dobre znaml tą firmę i ludzi z niej.
Nikt z tej firmy nie kupuje żadnych udziałów.
Oszuści wszedzie..
:shock:

jarekklin
Chorąży sztabowy
Posty: 5575
Rejestracja: 03 maja 2009 19:21
Lokalizacja: z matrixa

Postautor: jarekklin » 25 cze 2017 17:41

O wątek nowy coś przespałem?

Gulliwer
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2119
Rejestracja: 08 maja 2013 17:42

Postautor: Gulliwer » 25 cze 2017 18:17

złe wiadomosci z walnego :cry:

szkoda .spadki czekaj nas .



Obrazek
tak tak to ja Guliwer...

nikomu nic nie proponuje i nikogo na nic nie namawiam ... kazdy decyduje sam !!!

jarekklin
Chorąży sztabowy
Posty: 5575
Rejestracja: 03 maja 2009 19:21
Lokalizacja: z matrixa

Postautor: jarekklin » 25 cze 2017 18:22

złe wiadomosci z walnego :cry:

szkoda .spadki czekaj nas .



Obrazek
A to zależy jak ma się monitor ustawiony. :lol:

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 25 cze 2017 21:27

unebable jest jak doktor dżekil i mister hyd, najpierw obrażał laptopa i straszył go prokuratorem, potem chciał być jego kumplem - piotr to, piotr tamto, miłość kwitła w najlepsze, a teraz znowu go wyzywa od *** i tłumanów :shock: :shock: :shock:

jomat..
Starszy sierżant
Posty: 75
Rejestracja: 08 cze 2017 20:12

Postautor: jomat.. » 25 cze 2017 21:30

jak go Lapik porządnie dojedzie to i go lubi .... a jak nie :-s

Fortunat
Starszy sierżant
Posty: 83
Rejestracja: 10 mar 2017 08:07

Postautor: Fortunat » 25 cze 2017 23:35

jak go Lapik porządnie dojedzie to i go lubi .... a jak nie :-s
udało się wyleczyć uda?

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 25 cze 2017 23:39

jak go Lapik porządnie dojedzie to i go lubi .... a jak nie :-s
udało się wyleczyć uda?
Taaa, kwasem solnym...

Laptop_2017
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 25 cze 2017 13:23

Postautor: Laptop_2017 » 26 cze 2017 07:28

unebable jest jak doktor dżekil i mister hyd, najpierw obrażał laptopa i straszył go prokuratorem, potem chciał być jego kumplem - piotr to, piotr tamto, miłość kwitła w najlepsze, a teraz znowu go wyzywa od *** i tłumanów :shock: :shock: :shock:
Zorro nie ma co dyskutowac z tym czlowiekiem na swoja opinie sam sobie zapracowal napierw odmowil corce pomocy na starcie o czym sie publicznie chwalil a potem publicznie napisal ze jest konfidentem ale to musial z domu wyniesc to tyle wiecej do tego czlowieka nie wracam ignoruje goscia pozdro :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości