PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

wszystko na temat spółek publicznych
ColorsUnion
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2017 13:20

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: ColorsUnion » 12 gru 2017 13:36

Orange dzisiaj ostro do góry.
Po transakcji przejęcia Netii rewaluacja operatorów – Orange, Play.
Transakcja nabycia NETIA przez Cyfrowy Polsat wskazuje jednoznacznie na wartość oferty konwergentnej (zróżnicowanej), poddającej się pakietyzacji. Najbardziej zyskuje zatem Orange mający taką ofertę, a najbardziej traci Play.
Całość na http://www.polandsecurities.com

REKLAMA


szelagbiz
Starszy sierżant
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2017 10:59

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: szelagbiz » 11 mar 2018 20:32

Play – spółka wygląda w ostatnim czasie całkiem nieźle na tle szerszego rynku. Szukając powodów takiego stanu rzeczy, po za sporymi spadkami z drugiej połowy roku, należy wspomnieć choćby plany podtrzymania polityki dywidendowej na 2019 rok. Patrząc na wykres, spółka szybko odrabia reakcję spadkowa, jaka pojawiła się po wynikach za IV kwartał. Główny poziom oporu w rejonie 33,40 zł nie jest już respektowany, także z górnej krawędzi kanału spadkowego kurs niewiele sobie robi. Wydaje się więc, że kupujący powalczą o wybicie wierzchołka przy 34,60 zł co potwierdziłoby zamiar budowy nowego trendu wzrostowego.

Obrazek

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego- ... e-poddaja/
Szelag.biz - Forex, giełda, inwestycje długoterminowe, kryptowaluty - blog spekulanta i inwestora. Futures, CFD, ETF, kryptowaluty
Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Julian11 » 03 gru 2018 11:21

Moim zdaniem bardzo ciekawa tez może być sytuacja na PLAY. Jest duża szansa na jakieś mocniejsze odreagowanie tych meczących spadków. W piątek przetoczyło się akcji za ponad 220 mln PLN, można spekulować, że potencjalna duża podaż mogła być tymi wymianami wchłonięta. Dlatego niedawno zainteresowałem się PLY, licząc na to że był budowany lokalny dołek który ma dać początek jakiemuś większemu odreagowaniu na kursie.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Julian11 » 03 gru 2018 16:15

Moim zdaniem bardzo ciekawa tez może być sytuacja na PLAY. Jest duża szansa na jakieś mocniejsze odreagowanie tych meczących spadków. W piątek przetoczyło się akcji za ponad 220 mln PLN, można spekulować, że potencjalna duża podaż mogła być tymi wymianami wchłonięta. Dlatego niedawno zainteresowałem się PLY, licząc na to że był budowany lokalny dołek który ma dać początek jakiemuś większemu odreagowaniu na kursie.

Obrazek
czyli teraz będzie testowany opór w okolicach 19.5-20 PLN, powinni go przejść wówczas , odreagowanie powinno się mocniej rozwinąć bo powstaną sygnały Kupna.

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Whitewalker » 03 gru 2018 16:41

Najpierw muszą utrzymać 18 zł
Prawda gdzieś jest...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Julian11 » 07 gru 2018 14:54

No i podeszli blisko oporów ja juz sie skracam cześć powystawiałem i mi już zebrali część sprzedałem , jeszcze trochę papierów mi zostało jakby na wypadek czego chcieli z buta pokonać opory na 19.5-20 ale liczę jednak znowu na jakąś cofkę. 8)

donido
Starszy chorąży
Posty: 1008
Rejestracja: 29 wrz 2008 10:38

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: donido » 07 gru 2018 17:35

szkoda ze sił zabrakło w II części dnia
https://www.toppicks.pl/

czytam, słucham, szanuję 8)

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: jarek111 » 08 gru 2018 00:28

moim zdaniem bedzie dobrze choc w pon z rana bedzie w dol .a co do sil to sa :) co bylo widac na dogrywce jak i calej sesji w piatek .pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Julian11 » 12 gru 2018 12:04

No podchodzą podchodzą coraz bliżej 20 PLN. Ciekawe jak to się skończy , ja sądzę że z buta nie przebiją oporów w obecnej fazie.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: jarek111 » 12 gru 2018 17:11

No podchodzą podchodzą coraz bliżej 20 PLN. Ciekawe jak to się skończy , ja sądzę że z buta nie przebiją oporów w obecnej fazie.

no coz radze popatrzec na wykres to zobaczysz gdzie jest kurs i gdzie moze isc na dniach :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Julian11 » 12 gru 2018 21:27

Na mój gust to za szybko to idzie, dlatego pewnie jutro będę sprzedawał resztówki akcji. Potem poczekam na jakąś dynamiczniejszą korektę lub będę wertował i obserwował inne spółki które mogą być potencjalne gotowe do odbicia. 8)

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Whitewalker » 13 gru 2018 07:52

Zadziwia mnie ten kwit ale rzeczywiście jak dla mnie, także, trochę za szybko ostatnio rośnie.

Ciekawe technicznie, zwłaszcza po wczorajszej sesji wygląda Orange.
Prawda gdzieś jest...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: Julian11 » 13 gru 2018 09:48

A mnie ten Orange to jakoś w ogóle nie przekonuje, poza tym ten rynek mnie niepokoi stany cały czas balansują na krawędzi jak pęknie to nie będzie raczej przyjemnie.

Dlatego obecnie jestem bardzo ostrożny , pomimo że wiele kwitów jest przecenionych ale mogą być jeszcze bardziej. Tak jak powiedziałem na PLY wyszedłem całkowicie powyżej 21 PLN zobaczymy co się będzie działo dalej.

P.S moja uwaga coraz bardziej skupia sie na aktywach innych niz Akcje z GPW, szczególnie jeśli będzie zwała rynkowa spowodowana dodatkowo problemami z długiem np korporacyjnym itp.

mojagielda
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 12 mar 2019 12:17

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: mojagielda » 13 maja 2019 23:52


T.B.
Młodszy chorąży
Posty: 422
Rejestracja: 30 maja 2008 10:33
Lokalizacja: Trading Tribe
Kontakt:

Re: PLAY COMMUNICATIONS [PLY]

Postautor: T.B. » 28 maja 2019 08:40

http://wigtrader.blogspot.com/
--------------------------------------------
Cut Your Losses!
Ride Your Winners!
--------------------------------------------
"The difference between the impossible and the possible lies in a person's determination."


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości