RAFAKO [RFK] księga XV

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarna.Koszula|
Starszy sierżant sztabowy

Re: RAFAKO [RFK] księga XV

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 12:28

Bitwa po Kurskiem :)) widzę że stary nieznajomy w nowej szacie pamięta zakład form gotowych w Orle Biotonu, Bioton Wostok bo nie szacuję że twa wiedza historyczna przekracza liceum bądź historię prawa czy państwa.
Nie znam tego papieru choć piszecie o nim sporo .
Łuk kurski jest symbolem przełamania albo w jedną albo w drugą stronę .
Przy maksymalnym zaangażowaniu sił i środków "Była to ostatnia niemiecka strategiczna operacja ofensywna na froncie wschodnim. Zwycięstwo w tej bitwie oddało inicjatywę strategiczną w ręce Armii Czerwonej do końca wojny."
Tak traktuję Wilno i Targówek i niestety Ostrołękę .
Celowo podkreślam Wilno bo to powinien być teraz projekt najwyższego stopnia kontroli i nie dlatego że budżet jak pisałeś - ja widzę ten projekt jako jedyny potencjalny produkt do oferowania w energetyce UE. Dlaczego to chyba wiesz .
a. Bitwa pod Kurskiem była wierną kopia bitwy pod Kannami a zaangażowane środki po obu stronach różne i to znacząco! Sieczka która od czasów napoleońskich siedziała w głowach, kontynuacją IWS pozycyjna itd.
b. Oczywiście że pisałem o stronie rentowności projektu w tym w Wilnie, jakby co fajny hotel w Wilnie mogę Ci zaproponować a Targówek to gra u siebie i nie bardzo wiem do dyscyplina czasowa ma tu do rzeczy, to standard chyba że ze standardu robimy wielkie halo.

Versu nie zgrywaj się, doskonale wiesz że klimat jest fatalny i nie możesz mówić przed Sylwestrem że Indonezja to było nic a teraz się powoływać na dobre drobne informacje! "Kotlet"
Wierzmi gdyby nie było to forum publicznym to po paru zdaniach byś szybko zrozumiał o co w tym chodzi. Nie wypominaj komuś opcji :)) bo wtedy ujawniasz że za dużo wiesz :))))
Nie zgrywam się .Od dłuższego czasu (16 sierpnia) była publikacja o najtańszej ofercie .
Czekano tylko na podpisanie kontraktu .W mojej ocenie to jest kontrakt, który zapewni firmie stabilne funkcjonowanie przez szereg kolejnych kwartałów ( bezpiecznie bo to ich produkt podstawowy) ale nie daje podstaw szalonej zwyżki wyceny dlatego dopiero informacje o jego realizacji a także o ew. kolejnych (jeśli będą ) mogą dawać silne impulsy inwestorom .
Kolejne impulsy to produkty ,produkciki ,produktunie oraz pozytywne dane wskaźników w kolejnych kwartałach .
Nie wiem czemu tak silnie lobbujesz za zmianą głowy ja jak pisałem wcześniej zmieniłem zdanie i bardziej oceniał bym wsparcie czyli vice-sów .
a. co pierwszego tematu to było omawiane, z tym tematem ma trochę problem i podtrzymuję swe słowa że to osobisty sukces "To".
b. "To" by długo trwało opisanie, także nie cała argumentacja nadaje się do rozmów publicznych, na potrzeby forum wystarczy "Attention Marketing" jako hasło...konsekwencja w działaniu.
opozycja jest potrzebna by się rozwijać bo forum to nie dwór

C/CW bardzo niskim i w dodatku z prezesami z głową

C/CW? a co to takiego, znane jest C/WK C/Z
Jak słusznie znalazłeś jestem w silnej opozycji do stawianych przez ciebie tez i wniosków .Staram się - literówki jak wyżej się pojawiają ale i tak wiemy o który wskaźnik chodzi :)
Interesują mnie dzisiaj pozycje 0,38 i 0,91 (w budownictwie) długo nad tym myślałem dzisiaj w nocy obym się nie machnął .
PS. Dzięki nodze poznałem ciekawych ludzi i zdobyłem sporo informacji :)
Cieszę się że chcesz być silną opozycją bo to ambitne wyzwanie ale jeśli mogę prosić to więcej argumentów i darowanie sobie pomówień że w stylu "płatny". Od nikogo nic nie otrzymałem nawet słowa dziękuję a los Rafako jako leży mi na sercu. Wskaż choćby jeden punkt w mym pisaniu który szkodził Rafako? Rafako a nie spekulantom giełdowym.

Fajnie że Sylwester udany i akrobacje na parkiecie na trzeźwo/pijanym(niepotrzebne skreśl) przerodziły się w nowe kontakty ale by co by nie było prywatną sprawę(chyba że bal służbowy) traktować jako też źródło informacji to chyba z prywatnością ma lekkie problem :))

Pozdrawiam

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 12:31

Nie jest to tylko specjalnoscia Rafako, ale tu tez wystepuje

Czyli efekt stycznia po defekcie grudnia (a czasem i defekcie IV kwartalu).

Widac ze niektore fundy nie chca miec w swoich zestawieniach papierow z minusami na koniec roku, mimo ze wiedza ze sa duzo wiecej warte i wywalaja pod koniec roku- robiac "codziennie nizsze ceny"

Po Nowym Roku staraja sie odkupic zanim inni odkupujacy im nie wejda w parade, stad i efekt stycznia na mocniej zdolowanych papierach, a firmach z faktyczna dzialalnoscia

To kiedy to 6, a potem 7 zeta ??

:mrgreen:
Kurs RAFAKO zostanie od czasu do czasu będzie troszku podbity, żeby kolesiom z PFR ładnie się w portfelu prezentowało.
a podbijać będą chłopcy i dziewczynki z różnych TFI, które obrosły wokół BGK jak huby na brzozie.
Ot, takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Oni dysponuja miliardami, a że kasa nie ich, to mogą sie bawić.

Każdemu psu który przyniesie kasę się mówi proszę pana! Rafako otrzymało 170 mln brutto za nic! odrobina szacunku się więc należy.

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 05 sty 2018 12:35

Kurs RAFAKO zostanie od czasu do czasu będzie troszku podbity, żeby kolesiom z PFR ładnie się w portfelu prezentowało.
a podbijać będą chłopcy i dziewczynki z różnych TFI, które obrosły wokół BGK jak huby na brzozie.
Ot, takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Oni dysponuja miliardami, a że kasa nie ich, to mogą sie bawić.
To chyba całkiem normalne kiedy drobni wyparowali z rynku w ilościach jak za czasów Epidemi czarnej śmierci czy się mylę ?
Tutaj jednak się zgodzę z tobą że "go przymuruje na jakiś czas " bo rynek (nawet taki który pozostał) wycenił kursem działania "podmiotu" i jego zarządzania .
Wyraźne zatrzymanie wzrostu ze zmianą długotrwałego trendu jest w okolicach 1 kwartału 2016 (Co się wtedy stało i jaki ma wpływ na obecną sytuację? ) ale to moja teza .Ważne że zszedł nisko i umożliwił powrót kilku drobnym .Ważne też żeby pojawiły się impulsy do wzrostu (takie rynkowe a nie chwyty reklamowe ) Nowy produkcik ,nowy kontrakcik na nowym ryneczku,nowy biznesik z perspektywą zdobycia zamówienia ,nowy aliansik a nie fuzje jak tu niektórzy proponują .Zresztą chyba wiesz to najlepiej .
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018 12:47 przez versu, łącznie zmieniany 2 razy.

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy

Postautor: AdmiralPiett » 05 sty 2018 12:43

dość sprawnie pójdzie.
to z okazji "Czech" Króli czyli z okazji Szóstego zrobiliby Szesc teraz jeszcze ??

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Póki my zyjemy !!!

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 12:45

Ważne że zszedł nisko i umożliwił powrót kilku drobnym .
:lol: to jedno, ale także usprawiedliwił że można pisać o Rafako i argumentować gdy nie ma się akcji bo to częsty argument drugiej strony że jak nie ma się akcji to nie powinno się odzywać, ale ataki na akcjonariuszy via cenzura to chyba tylko tu jest to możliwe. Można mieć rację i zarobić nie zmieniając zdania co do samego podmiotu.

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 12:47

dość sprawnie pójdzie.
to z okazji "Czech" Króli czyli z okazji Szóstego zrobiliby Szesc teraz jeszcze ??

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: ja też mam podarunek: zamknę swą tubę :))) więc w Rafako też już prawie świę"To" :))) choć w styczniu jest jeszcze jedno ale pytajcie Sceptyka :lol: :lol: :lol:

A nam samym: cierpliwości, niech sobie Rafako leży w portfelu i to teraz "my" gramy strategię Grahama, wg motta cwany leszcz hi hi.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018 12:52 przez |Czarna.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 05 sty 2018 12:52

:lol: to jedno, ale także usprawiedliwił że można pisać o Rafako i argumentować gdy nie ma się akcji bo to częsty argument drugiej strony że jak nie ma się akcji to nie powinno się odzywać, ale ataki na akcjonariuszy via cenzura to chyba tylko tu jest to możliwe. Można mieć rację i zarobić nie zmieniając zdania co do samego podmiotu.
To obiecuję że od dzisiaj zredukuje dokładnie o 3/4 liczbę postów .
Porównaj daty pojawienia się oraz datę dzisiejszą odejmij koszty oceń zyskowność inwestycji . Życzę podobnych sukcesów bo z nich się cieszę :)

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 12:56

Mylisz się Versu, ja sobie wieczorami spojrzę co tam robicie, pisz bo macie wymarzony świat, kolega Leniuch którego tu tak brakuje, zwał mnie "zarazą" bo mam dar zarażania swą wizją ludzi :)), Wierz mi to możliwe że Koszula potrafi słuchać choć nieposłuszeństwo ma w DNA :)). 17 stycznia proszę o miłą atmosferę tylko.

Wartość Rafako nie leży w wycenie na parkiecie, ale ludziach bo nie szanując innych ostatecznie jako coś zewnętrznego nie szanujemy samych siebie.

Poniżej 7zł Rafako nie oddaje bo to moja wycena...

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 13:22

NCBiR ogłosił MEGA-przetarg na elektrobusy!
http://infobus.pl/ncbir-oglosil-mega-pr ... 01599.html

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło dzisiaj zapowiadany od dawna gigantyczny przetarg na opracowanie, dostawę oraz wsparcie na etapie wdrożenia elektrobusów. Pojazdy trafią do 26 polskich miast, co tym samym będzie stanowiło główne koło zamachowe dla rozwoju polskiego sektora elektromobilności.

Głównym przedmiotem zamówienia jest opracowanie i dostawa typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnych. Mają do być autobusy klasy MIDI, MAXI i MEGA. Elektrobusy muszą być przystosowane do ładowania baterii prądem zmiennym przez gniazdo zgodne ze standardem IEC 60309, a także prądem zmiennym i stałym w najnowszej wersji standardu Combined Charging System (CCS). Dodatkowo pojazdy nie mogą posiadać ogrzewania, które byłoby opartych na piecach emitujących wskutek spalania gazy cieplarniane i cząstki stałe.

Postępowanie jest podzielone na trzy etapy. Do pierwszego, którym będzie faza B+R NCBiR zakwalifikuje maksymalnie 30 zainteresowanych podmiotów. Zostaną oni poddani preselekcji w oparciu o czynniki technologiczne, jakościowe oraz ekonomiczne. Z tego grona 7 firm zostanie wybranych do kolejnego etapu postępowania. Będą one zobligowane by przedstawić do oceny prototyp autobusu klasy MAXI o napędzie bateryjnym lub bazującym na ogniwach wodorowych.

Obrazek

Razem z takim Solbusem ale ku temu też trzeba mieć własne baterię i najlepiej ich produkcję czyli podjeść kompleksowo do sprawy a gdzie leży "Piasek" wskazywałem :))

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 13:54

Obrazek

Parafrazując:

Adasiu kto odpowiada za....
https://www.youtube.com/watch?v=W479P3zXukk

może by ktoś ruszył....

Tu nic nie działa, "reorganizacja" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no ale "To" zadowolone z Attention Marketing do Wielkanocy może sobie kartka wisieć, bo im to też wszystko wi...kasa się tylko liczy i to bez licznika ile...

sceptyk
Sierżant sztabowy

Postautor: sceptyk » 05 sty 2018 14:04

Nie jest to tylko specjalnoscia Rafako, ale tu tez wystepuje

Czyli efekt stycznia po defekcie grudnia (a czasem i defekcie IV kwartalu).

Widac ze niektore fundy nie chca miec w swoich zestawieniach papierow z minusami na koniec roku, mimo ze wiedza ze sa duzo wiecej warte i wywalaja pod koniec roku- robiac "codziennie nizsze ceny"

Po Nowym Roku staraja sie odkupic zanim inni odkupujacy im nie wejda w parade, stad i efekt stycznia na mocniej zdolowanych papierach, a firmach z faktyczna dzialalnoscia

Każdemu psu który przyniesie kasę się mówi proszę pana! Rafako otrzymało 170 mln brutto za nic! odrobina szacunku się więc należy.
Komu się należy szacunek???!!!
Tym, których najpierw pisiorstwo obrabowało podatkami, żeby potem oddać gościowi, który już raz prze****dolił 3 miliardy cudzych pieniędzy?????
Koszula! NIEGODZIWIE SZYDZISZ Z OBRABOWANYCH LUDZI!

sceptyk
Sierżant sztabowy

Postautor: sceptyk » 05 sty 2018 14:06

To chyba całkiem normalne kiedy drobni wyparowali z rynku w ilościach jak za czasów Epidemi czarnej śmierci czy się mylę ?
Tutaj jednak się zgodzę z tobą że "go przymuruje na jakiś czas " bo rynek (nawet taki który pozostał) wycenił kursem działania "podmiotu" i jego zarządzania .
Wyraźne zatrzymanie wzrostu ze zmianą długotrwałego trendu jest w okolicach 1 kwartału 2016 (Co się wtedy stało i jaki ma wpływ na obecną sytuację? ) ale to moja teza .Ważne że zszedł nisko i umożliwił powrót kilku drobnym .Ważne też żeby pojawiły się impulsy do wzrostu (takie rynkowe a nie chwyty reklamowe ) Nowy produkcik ,nowy kontrakcik na nowym ryneczku,nowy biznesik z perspektywą zdobycia zamówienia ,nowy aliansik a nie fuzje jak tu niektórzy proponują .Zresztą chyba wiesz to najlepiej .
Pólki co mamy alins palantów (PFR) z łobuzami (Jerzy W.&consortes).
Jak ten alians przestanie istnieć, to będzie FENOMENALNY impuls do wzrostu.

sceptyk
Sierżant sztabowy

Postautor: sceptyk » 05 sty 2018 14:08

...

Jutro "3 Króli" święto! ot takie tam brane galopem ale gdyby dziś spojrzeć oczyma macherów Rafako to oni byli "frajerami", nieśli dary dla dzieciaka trzeciej warstwy społecznej bo kim było owo "dzieciątko" ? Marii i jakiegoś stolarza/cieśli zwanego Józefem.

Koszula,
nie mieszaj sacrum z profanum!
Bluxnierstwo to grzech ciężki. Daruj sobie dla własnego dobra.

sceptyk
Sierżant sztabowy

Postautor: sceptyk » 05 sty 2018 14:12

Mylisz się Versu, ja sobie wieczorami spojrzę co tam robicie, pisz bo macie wymarzony świat, kolega Leniuch którego tu tak brakuje, zwał mnie "zarazą" bo mam dar zarażania swą wizją ludzi :)), Wierz mi to możliwe że Koszula potrafi słuchać choć nieposłuszeństwo ma w DNA :)). 17 stycznia proszę o miłą atmosferę tylko.

Wartość Rafako nie leży w wycenie na parkiecie, ale ludziach bo nie szanując innych ostatecznie jako coś zewnętrznego nie szanujemy samych siebie.

Poniżej 7zł Rafako nie oddaje bo to moja wycena...
Dokładnie na tej samej zasadzie działa "twardy elektorat piosiorstwa".
Fakty nie maja znaczenia. Liczy się WÓDZ i tylko WÓDZ!

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 14:20

Komu się należy szacunek???!!!
Tym, których najpierw pisiorstwo obrabowało podatkami, żeby potem oddać gościowi, który już raz prze****dolił 3 miliardy cudzych pieniędzy?????
Koszula! NIEGODZIWIE SZYDZISZ Z OBRABOWANYCH LUDZI!

Obrazek

Wiesz to co jest czasami ot tak faktem literackim, może być rzeczywistością a przykład jest dość prosty gdy spojrzy się na Katownię w GDN, Targ Węglowy gdzie nagrywano i film "Sztos" i "Amber Gold" wpłacało kasę a 200m dalej jest delegatura ABW(Okopowa) ale i KNF i NBP.

Widzisz można postawić hipotezę że cały ten wiosenny 2017 rajd na Polimexie to właśnie też taka kasa która trafiła do Rafako tylko że z innych kont wszak Amber Gold też prało kasę w inny sposób tylko głupowate media i komisje myślą że to kosmici albo jak Majewski z Latkowskim co o Tusku (junior) opowiadali o ...Kasa jest w Rafako a czy to są chłopcy czy dziewczynki to mają szacunek bo "żołnierze mafii" mają wykonać zadanie.

Wróć do „Akcje”