RAFAKO [RFK] księga XV

wszystko na temat spółek publicznych
sceptyk
Sierżant sztabowy

Re: RAFAKO [RFK] księga XV

Postautor: sceptyk » 05 sty 2018 14:22

NCBiR ogłosił MEGA-przetarg na elektrobusy!
http://infobus.pl/ncbir-oglosil-mega-pr ... 01599.html

....
Razem z takim Solbusem ale ku temu też trzeba mieć własne baterię i najlepiej ich produkcję czyli podjeść kompleksowo do sprawy a gdzie leży "Piasek" wskazywałem :))
Chłopaku!
Z czym do Solarisa???!!!
Z kotłami??
A zapomniałem! Przecież z Wysogotowa do Bolechowa to tylko przez Wartę skoczyć i już!
Myślisz, że pani Solange weźmie Jerzego W. na wspólnika? A może tylko zatrudni jednego z jego przydupasów?
PBG ma duże doświadczenie w gazociągach, więc może jakis gazik dociągną do Solbusa, a RAFAKO napali w piecach?
Myślę, że synergia kompetencji RAFAKO, Jerzego W.&consortes w obszarze elektromobilnosci, że prośba Właścicielki Solbusa o strategiczny alians jest tylko kwestią dni!

|Czarna.Koszula|
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 14:32

...

Jutro "3 Króli" święto! ot takie tam brane galopem ale gdyby dziś spojrzeć oczyma macherów Rafako to oni byli "frajerami", nieśli dary dla dzieciaka trzeciej warstwy społecznej bo kim było owo "dzieciątko" ? Marii i jakiegoś stolarza/cieśli zwanego Józefem.

Koszula,
nie mieszaj sacrum z profanum!
Bluxnierstwo to grzech ciężki. Daruj sobie dla własnego dobra.

Sceptyku Ty to jesteś z gatunku wierzących "dewoty" i nie mów chłopie i obrazie uczuć religijnych skoro religię tak rozumiesz. Jezus narodził się w stajence, rodzice to niskie warstwy społeczne pod zarządem Imperium Romanum i w tym tkwi tajemnica i mądrość. Człowiek się liczy, a nie jego bogactwo bo ono rozprasza. Trzej Królowie jawią się w dzisiejszym świecie jako frajerzy, bo dają i nic nie oczekują, wywyższają najmniejszego i najskromniejszego! Ostatni będzie pierwszym a pierwszy ostatnim i wiesz ja też tak postąpiłem, ale tego nie zrozumiano! bo szacunek a nie traktowanie instrumentalnego drugiej osoby był mi ważniejszy i swym zachowaniem to pokazałem bo gdy tego nie wskażesz po chwili sam będziesz narzędziem które się znudzi.

Dość prymitywnie podchodzisz do wiary, tu sacrum będzie sacrum a profanum profanum bo drugi człowiek jest sacrum, po to masz najważniejsze przesłanie wiary chrześcijańskiej...będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego..tyle razy Ci mówiłem byś miłował a nie kierował się żądzami!

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 15:00

To obiecuję że od dzisiaj zredukuje dokładnie o 3/4 liczbę postów .
Mylisz się Versu, ja sobie wieczorami spojrzę co tam robicie, pisz bo macie wymarzony świat, kolega Leniuch którego tu tak brakuje, zwał mnie "zarazą" bo mam dar zarażania swą wizją ludzi :)), Wierz mi to możliwe że Koszula potrafi słuchać choć nieposłuszeństwo ma w DNA :)). 17 stycznia proszę o miłą atmosferę tylko.

Wartość Rafako nie leży w wycenie na parkiecie, ale ludziach bo nie szanując innych ostatecznie jako coś zewnętrznego nie szanujemy samych siebie.

Poniżej 7zł Rafako nie oddaje bo to moja wycena...
Dokładnie na tej samej zasadzie działa "twardy elektorat piosiorstwa".
Fakty nie maja znaczenia. Liczy się WÓDZ i tylko WÓDZ!

:-) A Ty myślisz że cała promocja "Wodza" w 2014-2016 to było coś innego, podprogowe przesłania: wyjątkowa, zjawiskowa itd., sam jesteś tego ofiarą :)) ale gdy "Wódz" zdradza ideały to się wybiera nowego a stary odzierany jest z iluzji. Jeżeli ktoś mówi o rozwoju to jest to droga na najwyższe pozycje bo cel jest końcem drogi ale gdy ktoś porzuca cele to się go zwalnia!

Sam byłeś zafascynowany "Królestwem niebiańskim" a to hymn idei i Sybilla decydowała czy żyje "tronem" czy "ideałem"

Sibylla 06 - Kingdom Of Heaven
https://www.youtube.com/watch?v=Oq5Xkfz_MW8

Celem była reorganizacja a to oznacza odchudzenie, usprawnienie, optymalizacja a nie wymiany tylko gości przy stole. Ty chyba nie widzisz że na górze nic się nie zmienia NIC, że masz zaprogramowany konflikt i wyraża się też nieufność a przecież można było wszystko scalić a nie karmić cały dwór bo "To" ma taki kaprys.

Co robi taki Maćkowiak(relacje inwestorskie) co robi Makmedia, Attention Marketing, co robi "stary marketing" to "dwór" bo zmian nie dokonało się dla Rafako a pod siebie pod "Królową". Co historii Rafako nie znasz że było domeną Platformy, prywaty PBG gdy rządzi ugrupowanie które każdy opór załatwia kopę i za burtę! Nie daje się takim ludzi powodu i korzysta że oni rządzą skoro to wspiera podmiot dla którego jest się wodzem!

stary album, posłuchaj sobie...
Chris de Burgh - Crusader
https://youtu.be/J58LIo2Iraw?t=2030

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 15:01

NCBiR ogłosił MEGA-przetarg na elektrobusy!
http://infobus.pl/ncbir-oglosil-mega-pr ... 01599.html

....
Razem z takim Solbusem ale ku temu też trzeba mieć własne baterię i najlepiej ich produkcję czyli podjeść kompleksowo do sprawy a gdzie leży "Piasek" wskazywałem :))
Chłopaku!
Z czym do Solarisa???!!!
Z kotłami??
A zapomniałem! Przecież z Wysogotowa do Bolechowa to tylko przez Wartę skoczyć i już!
Myślisz, że pani Solange weźmie Jerzego W. na wspólnika? A może tylko zatrudni jednego z jego przydupasów?
PBG ma duże doświadczenie w gazociągach, więc może jakis gazik dociągną do Solbusa, a RAFAKO napali w piecach?
Myślę, że synergia kompetencji RAFAKO, Jerzego W.&consortes w obszarze elektromobilnosci, że prośba Właścicielki Solbusa o strategiczny alians jest tylko kwestią dni!

Przetarg daje szansę każdemu! i to tylko tyle...albo się skorzysta albo dalej się udaje zmiany.
Ja ot tak wymyśliłem sobie nazwę, i bawiąc się tematem wymyśla się ale i nakreśla drogę, to działa od tysięcy lat co na tylu przykładach pokazuję.

Jeżeli mam ideę, przedstawiam ją, sprawdzam czy wytrzyma krytykę i obawy, ale czynię to jawnie a kto knuje, ukrywa, jest agresywny ten ani idei ani sprawie nie służy.

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 05 sty 2018 15:12

Wartość Rafako nie leży w wycenie na parkiecie, ale ludziach bo nie szanując innych ostatecznie jako coś zewnętrznego nie szanujemy samych siebie.

a/ szacunek do ludzi był w takich firmach zawsze (celowo użyłem czasu przeszłego)
to firmy inżynierskie (budowlane) jak bardzo wiele innych w Polsce .Ich kapitałem był człowiek i jego umiejętności ,wykształcenie ,poziom wiedzy i doświadczenie .Błoto na gumowcach niszczyło takie firmy od wielu lat .
Dzisiaj już tylko nieliczne pozostały bo większość została wessana w międzynarodowe korporacje . Tam niestety głównie liczy się EPC i takie tam pier...ły .
Małe niezależne produktowo firmy z zarządami rozumiejącymi rynek lub potrafiącymi jak Banki sprzedać nam ciągle ten sam produkt (róznie nazywając,opakowując, na różnych rynkach ,oferując serwis itd ) - dlatego stawiam na kierownicę a vicersów do wymiany .

b/Jak tak bronisz pozycji 7 złotych kup moje 1/4 za 5 -kę zrobisz niezły interes sprzedając za 7 .........kiedyś tam ... :)
Udanych ferii . Ja czekam do 12 lutego w tym roku .

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 16:03

a/ szacunek do ludzi był w takich firmach zawsze (celowo użyłem czasu przeszłego)
to firmy inżynierskie (budowlane) jak bardzo wiele innych w Polsce .Ich kapitałem był człowiek i jego umiejętności ,wykształcenie ,poziom wiedzy i doświadczenie .Błoto na gumowcach niszczyło takie firmy od wielu lat .
Dzisiaj już tylko nieliczne pozostały bo większość została wessana w międzynarodowe korporacje . Tam niestety głównie liczy się EPC i takie tam pier...ły .
Małe niezależne produktowo firmy z zarządami rozumiejącymi rynek lub potrafiącymi jak Banki sprzedać nam ciągle ten sam produkt (róznie nazywając,opakowując, na różnych rynkach ,oferując serwis itd ) - dlatego stawiam na kierownicę a vicersów do wymiany .

b/Jak tak bronisz pozycji 7 złotych kup moje 1/4 za 5 -kę zrobisz niezły interes sprzedając za 7 .........kiedyś tam ... :)
Udanych ferii . Ja czekam do 12 lutego w tym roku .

Versu nie było Cię na forum, spójrz, masz ego i cel, jak każdy w każdej dziedzinie ale ten świat to ma tylko narzucony darwinowski i nitschowski pogląd że w naturze albo jesteś zadającym albo zjadanym bo u zarania istnieje ochrona stada, i poddajemy się tylko narzuconym myślom by przetrwać trzeba walczyć, to usprawiedliwia kapitalizm, wręcz go wybiela.

Ostatnio mówisz o "błocie" i wiesz rozmowa by była o wiele ciekawsza gdyby za tym był realne wydarzenia o który można by było mówić, więc skoro nie można to inaczej. Spójrz na siebie, jak bardzo do dzieciństwa po dziś też jesteś obarczony "błotem" emocji, doświadczeń tych pozytywnych ale i negatywnych i może w takim Rafako też myślą że czynią coś dobrze i właściwie i w tym co robią wierzą w swe racje.

Reorganizacja w Rafako miała być "oczyszczeniem się" to tak jakby też od emocji rodziców(poprzednich pokoleń rafakowców) tylko tu nie ma "oczyszczenia" a widzi się tylko wymianę z chęcią dominacji i uprzedmiotowiania.

dlatego stawiam na kierownicę a vicersów do wymiany .

Ciekawe jakie kryteria przyjmiesz i odpowiedzialność za co, bo wiesz tu napisałbym Ci też parę zdań ale obawiam się cenzor miałbym sporo do roboty. Poczytaj sobie o szaleństwie cezarów.. pouczająca sprawa.

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 16:07

Psychol debilu choroba u ciebie postępuje, wygląda mi to na końcówkę. )))))))))))) Załóż sobie więcej nicków, będziesz miał większą frajdę gadając sam ze sobą. Rybnik czeka ubeku.

Browarek a Ty co krewny Pandary jesteś? choć by pasowało, bo Pandara w piątki lubiał po nocach pisać i w soboty uraczał forum swymi świństwami. To tak jakby z piątku na sobotę poziom alkoholu uzupełniał co skazywało na hasło "AA".

Pozdrów go serdecznie ode mnie! bo bez Koszuli jego byt jest ubogi...
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018 16:08 przez |Czarna.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

Inwestor2010
Podporucznik

Postautor: Inwestor2010 » 05 sty 2018 16:08

No jak tam psychol, kiedy jedziesz na ferie do psychiatryka? )))))))))))))))))) Acha, nie zapomnij wkleić pita za 2017 pośmiejemy się z twoimi wszystkimi nickami łącznie z Pandarą matole giełdowy )))))))

proszę
Obrazek

daj adres, wyślę Ci kartkę będziesz miał na czym browar postawić.
Sprobuje zapamietac te daty

I jak sie nie bede w tym czasie odzywac to na pewno ktos bedzie snul teorie spisowe ze jestes mna a ja Toba

:P :P :P

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 16:13

Sprobuje zapamietac te daty

I jak sie nie bede w tym czasie odzywac to na pewno ktos bedzie snul teorie spisowe ze jestes mna a ja Toba

:P :P :P

:-)))))

Cieszy mnie że paru nowych inwestorów się pojawia, na Rafako :)) a żartem "zimny_browar" dla każdego :lol: :lol: :lol: :lol:

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 17:06

Kolejna nudna sesja choć cyferki wesołe na zakończenie, a szczególnie 1,71% (4,77zł)co daję datę 17.1 i niech w tym dniu ktoś się cieszy.

Tandem Sceptyk&Versu prowadzą forum czy chcą czy nie, bez z dyskusji bo fora to nie demokracja, tu niewielu ma rację.

Pa

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 05 sty 2018 19:28

Ostatnio mówisz o "błocie" i wiesz rozmowa by była o wiele ciekawsza gdyby za tym był realne wydarzenia o który można by było mówić, więc skoro nie można to inaczej.
Siedzisz na forum parkietu tutaj kurs jest "rozmową "
Realne wydarzenia to te które mają wpływ na kurs i nic więcej .
Obecny jest najlepsza rekomendacją wydarzeń poprzedzających wycenę .
Nie czarujmy się . Piszesz enigmatycznie że coś wiesz albo ze nie możesz napisać .
Ja otwarcie piszę że nic nie wiem a dane wyciągam z tego co wiemy wszyscy i posługuję się tym czym 15 lat temu .Kurs i impulsy a nie PR i jałowe ruchy .

Reorganizacja w Rafako miała być "oczyszczeniem się" to tak jakby też od emocji rodziców(poprzednich pokoleń rafakowców)
Wielokrotnie przemyśl zanim coś takiego napiszesz .
Taka teza to fałsz i obłuda wobec wcześniejszych deklaracji o traktowaniu ludzi ( to moje zdanie )
Ciekawe jakie kryteria przyjmiesz i odpowiedzialność za co,
Kurs spółki w odpowiedzi na działania zarządu w analogicznym okresie sprawowania czynności ... i nic więcej .
To wystarczy .
Baw się dobrze
PS. Ktoś chyba nie zamknął drzwi do klatki w ZOO :)
Ja już zareagowałem .

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 20:43

Ostatnio mówisz o "błocie" i wiesz rozmowa by była o wiele ciekawsza gdyby za tym był realne wydarzenia o który można by było mówić, więc skoro nie można to inaczej.
Siedzisz na forum parkietu tutaj kurs jest "rozmową "
Realne wydarzenia to te które mają wpływ na kurs i nic więcej .
Obecny jest najlepsza rekomendacją wydarzeń poprzedzających wycenę .
Nie czarujmy się . Piszesz enigmatycznie że coś wiesz albo ze nie możesz napisać .
Ja otwarcie piszę że nic nie wiem a dane wyciągam z tego co wiemy wszyscy i posługuję się tym czym 15 lat temu .Kurs i impulsy a nie PR i jałowe ruchy .

Versu,

nie wiem czy to tylko Twoje stanowisko czy prowokowanie do rozmowy, ale odpowiadam.

Wiesz co to jest trend na giełdzie? Na pewno wiesz a dla mnie to zwykła suma kapitału i psychologii rynku jego uczestników, i albo oni czują się dobrze albo źle, to wyraża chciwość bądź strach! Boje się stracić, chcę zarobić.

Cykle w gospodarce czy to makro, mikro wyraża się amplitudą a wypadkowa to trend makro/mikro a to też składowa a także cykl albo antycykl co już na początku XX choćby Keynes opisywał.

Giełda to jakby pochodna realnej gospodarki, to jakby zakład (nie mylić z futures) i każdy obstawia dany okres bez wydarzeń jednostkowych samodzielnie bo w teorii o momentu nabycia materiału/usługi po sprzedaż mija czas, w ten proces zakładu obok samej sprzedaży dochodzą działania osłonowe czy marketing który nie jest zachętą do oferty a sama sprzedaż jakby tylko fakturą. Skąd to się czerpie? z prawa, bo umowa to nic innego jak oferta i akceptacja oferty i jest to znane ludzkości od zarania. Wracając do danego procesu rolę odgrywa czas i w zakładzie takim jak Rafako nie może standardowo liczyć cyklu np. 6 m-cy od nabycia surowców + praca po sprzedaż bo to trwa o wiele dłużej.

Wyżej wspomniane animacje do umów dodatkowo są wspierane przez działania tzw PR które odrzucasz a to by znaczyli że B2C czy B2B nie istnieje dla ciebie, co na chłopski rozum polega na prostych mechanizmach. To nie jest w Rafako tylko styl wobec zarówno np. marketing czy PR to jest wielkie nieporozumienie co wyprawia CEO w tej firmie która mówi z jednej strony o reorganizacji a jej zmiany, ukrywane i rozmowa o tym cenzurowana pokazują zupełnie coś innego. Zamiast w tym tyglu marketingu i PR (B2B, B2C) szukać oszczędności opierając się o racjonalne transparentne przesłanki aktualnie buduje sobie dalej dwór w który nie tylko jedna ale dwie agencje zajmują się sprawami które się dublują a rozjazd z Rafako, struktarami lokalnymi/Racibórz u. Łąkowa/ jest widoczny i ludzie Ci nie mają pojęcia o proacesach w zakładzie o samej produkcji i zaawansowaniu a mają zamiar to innym np. B2B opowiadać ale by opowiadać to ktoś musi im to też przekazać a budując wydłużoną ścieżkę działa się antyreformatorsko. W Polsce często taki B2B to chlanie wódki i seks a marketing to cały bukiet kolorwych zabezpieczeń z logo danej firmy.(sorry za infantylność). Aktualna prezes nie wie co czyni i sobie przeczy bo mówiąc o zakładzie ma tylko siebie jako królową na myśli by w opisanym zachowaniu z natury "pawiany" przy niej skakały a ona sama może nie musiała siadać do stołu by "pić wódkę".

Prezes Rafako zwana akt. "To" jest dla wielu klientów inna ligą i o ile ją spotykają na targach to grzecznościowe powitania i na tym koniec a tylko substruktury są dla niej dostępne patrz np. Tauron a Tauron Wytwarzanie i były np. "Pan Jacek". Może ona by chciała grać tak tak wysoko ale robi wszystko by być tylko "Dziunią"(nie chcę je obrażać) a jej ligą pozostanie poziom ew. wykonawców i dostawców. Co ona robi dodatkowo poza błędną strukturą? dorzuca podmiot Attention Marketing który jednoznacznie wygląda antypisowo gdzie działa poza RFK i są to podmioty które w podobnej branży nie pracowały a skoro z samą Prezes nie każdy rozmawia a chyba PGE też ładnie to pokazuje to takim chłoptasiem co wczoraj miał "garaż" dziś wielkie PR świat nie rozmawia bo to są gigantyczne pieniądze, przecież pozycję partnera ale i obsługi buduje się latami. Takie podmioty są też przykrywkami albo działań prywaty albo wręcz drenażu kasy bo robić nic nie robią. To było skandalem by wiceprezesom podsuwać gotowce a oni swym nazwiskiem te parszywe teksty firmowali.

Aktualna wycena nie wycena nic! to ciągle przypadkowość a ostateczna umowa warunkowa jak na Indonezja zaczęła się pracą prawie 3 lata temu, i taki oddech trzeba mieć mając akcje Rafako. Mongolia jest dla mnie niewiarygodna a widoczne instrumentalizowanie albo próba ratunku wizerunku i krokodyle łzy jak kurs leci śmieszne!

Widzisz od 15 lat, OK ale nie nadajesz temu kształtu to wolny opis a by ulepszać, zmieniać, racjonalizować to trzeba dokładnie wiedzieć jak ma wyglądać nowa struktura dlaczego ma być lepsza i czy ona działa w tej samej jakości!

Rynek i Rafako nie rozmawiają rzeczowo. To o czym nie mówię to są inne tematy

Reorganizacja w Rafako miała być "oczyszczeniem się" to tak jakby też od emocji rodziców(poprzednich pokoleń rafakowców)
Wielokrotnie przemyśl zanim coś takiego napiszesz .
Taka teza to fałsz i obłuda wobec wcześniejszych deklaracji o traktowaniu ludzi ( to moje zdanie )

Odrzucam, nie na tezę to nie argument, obal tezę podważając aksjomaty! i naczepach w psychologii nie mówię i poza nazwaniem tego po imieniu też zostawiam bo mogę napisać inny przykład: ile w każdym facecie jest "mamusi" i jaką rolę odgrywa owa mamusia w małżeństwie gdzie żona zastępuje mamusię, gdzie wzory są powielane. To nie są tematy na dwa zdania Versu! dlaczego dzisiejsze pokolenia są nakierowane na "ja" czyli egocentryzm.
Ciekawe jakie kryteria przyjmiesz i odpowiedzialność za co,
Kurs spółki w odpowiedzi na działania zarządu w analogicznym okresie sprawowania czynności ... i nic więcej .
To wystarczy .
Ogólnik nic z tym nie mogę zacząć bo ze pojawiają się pracy wynika z natury umowy o pracę!
Baw się dobrze
Ja już zareagowałem .
Jasne nick "Qgen" i jego małpka są znane jako Tytus de Zoo ale co masz na myśli o zamykaniu nie mam pojęcia.

Versu, może ma silne emocjonalne nastawienie anty-kontra-koszulowe ale zacznij używać argumentów bo na deklaracji się skończy! :)))

Prezes wybrała tak drogę, świadomie a mimo olbrzymiej tolerancji wobec niej jest to nieakceptowalne, ani uzasadnione czyni więcej zła niż korzyści i jest niespójne a przy braku efektów i ciągłym tylko deklarowaniu i uciekaniu do przodu niekorzystne pomijając ingerencję w wolne wypowiedzi.

Na linii zarząd - otoczenie mamy akcję-reakcję inter- a między nami intra- i nie powinna się wtrącać a jeżeli chce to może ze swej grzędy zaprosić do rozmów albo przyjąć zaproszenie na tyle jako Blondyna jest zdolna by założyć nick i spierać się na argumenty z adwersarzem ale nie z pozycji siły a siły argumentów.

Mnie śmieszy jak w wrześniowych przekazach że oni chcą się równać do najlepszych, po wyciśnięciu tego co robią to tylko popłuczyny zostają. Jako człowiek - a jakoś mentalność ludzi zarządu jest czytelna jest jak najbardziej - ma naszą empatię i ona szczególnie i to co może oczekuje wobec siebie winna obdarować też innych a nie paradować przynajmniej jako szczęśliwa singelka bo dostała od jakiejś redakcji statuetkę, aż tak próżną ją nie widzę. Był fajny okres gdy już myślałem ze zakręt mają za sobą i przy ew. fuzji z Polimexem to ludzie z Rafako mogliby grać główne skrzypce a co widzę? demolkę.

Twe odniesienia wydarzeń do kurs uważam za nadinterpretację, wręcz dorabianie sobie teorii, rynek nie dyskontuje niczego poza tym że szuka alibi i ma wynik roczny w marcu gdzie agio z emisji poprawi jako wydarzenie jednorazowe z emisji wynik całego roku.

Pozdrawiam, ciągle doceniam i szanuję odwagę :)

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 05 sty 2018 21:29

Jasne nick "Qgen" i jego małpka są znane jako Tytus de Zoo ale co masz na myśli o zamykaniu nie mam pojęcia.
PS .Dotyczyło tego który lata z browarem niczego więcej ;)
Koszulo opozycja do ciebie nie oznacza tego że będę w każdym zdaniu odnosił się atakiem. Opozycja to też prezentowanie swojego punktu widzenia osobie która silnie neguje inne postawy . Emocje :)

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 21:59

PS .Dotyczyło tego który lata z browarem niczego więcej ;)
Koszulo opozycja do ciebie nie oznacza tego że będę w każdym zdaniu odnosił się atakiem. Opozycja to też prezentowanie swojego punktu widzenia osobie która silnie neguje inne postawy . Emocje :)
a. jasne i tak nie jest odbierane,
b. silne argumenty bym wolał, te racjonalne a nie emocjonalne?

Inne postawy?

reformy Rafako z radością odbierałem mówiąc o mądrości, emisję akcji uważałem za kolejny racjonalny i konieczny krok i tu działania zarządu były doceniane i nawet wspierane argumentami a ta czy inna sprawa przemilczana, ale przyjść i walić)sorry za słowo) w gębę że ktoś nie pochwała tego co się dzieje od ostatnich miesięcy, i ma swe argumenty to nie jest fair. Nie neguję niczego dla zasady czy kaprysu i tak nie stawiaj sprawy o ile mogę Cię prosić.

Versu

ponoć z Ciebie "weteran parkietu" :) a noga ranna, spokojna weekendowa nuta

Mark Knopfler ft. Ruth Moody - Wherever I Go
https://www.youtube.com/watch?v=kmWCAvCRJ1o

zdrowia :)

|Czarna.Koszula|

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 23:09

Obrazek
http://aukcje.wosp.org.pl/mistrzyni-tri ... 8-i5532148

Obrazek

Kartki świąteczne były 2x robione,
Sanocki 2x dokonywał wpisu

więc dlaczego w kalendarzu ma być inaczej, 6 stycznia wypada w piątek :))) i kup sobie taki kalendarz chłopie to możesz polegać aż polegniesz :)))

całe Rafako i Attention Marketing :)) nowa jakość, wszystko robimy 2x razy hi hi. Makmedia i Attention Marketing też się dublują :))

Oni to robią by nam się nie nudziło :))))))))))

Wróć do „Akcje”