RAFAKO [RFK] księga XV

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarna.Koszula|
Starszy sierżant sztabowy

Re: RAFAKO [RFK] księga XV

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 sty 2018 23:25

An evening with Mark Knopfler
https://www.youtube.com/watch?v=vSU2EkTR6vI

bawcie się dobrze skądkolwiek tu zaglądacie, Rafako jest wyjątkowe :))

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 08 sty 2018 15:43

Vilniaus valdžia leido statyti kogeneracinę jėgainę
https://www.tv3.lt/naujiena/940526/viln ... ne-jegaine
Fajnie ze podałeś tą info .
Ktoś wcześniej podał na Bankierze wiec wiemy .Inwestorzy giełdowi są chyba słabymi interesariuszami ale jak widać sami sobie znajdą informacje .
Problem dla podmiotu który będziemy wyceniać KURSEM za takie podejście .

|Pandara|
Sierżant

Postautor: |Pandara| » 08 sty 2018 15:55

Vilniaus valdžia leido statyti kogeneracinę jėgainę
https://www.tv3.lt/naujiena/940526/viln ... ne-jegaine
Fajnie ze podałeś tą info .
Ktoś wcześniej podał na Bankierze wiec wiemy .Inwestorzy giełdowi są chyba słabymi interesariuszami ale jak widać sami sobie znajdą informacje .
Problem dla podmiotu który będziemy wyceniać KURSEM za takie podejście .

Nie wiem co się z nimi dzieje! przecież na Wschodzie będą dalej budować bloki, to przesunięcie w czasie, Rafako mogłoby pokazać, nie nasza wina, inwestor nie miał do końca finansowania, brak wszystkich zezwoleń to jakoś rynkowi tłumaczyć a przed nami Targówek, przecież to nie wrogość wobec tego podmiotu którego akcje mam!! Puławy przed nami, Police...a obraz jaki? Jak sami nie zadbamy to tego nikt nam nie da, za nazwę RAFAKO dziś się nic nie dostaje...Wiesz Versu w sercu ja im współczuję, bo chyba nic innego nie można powiedzieć gdy się widzi jak się pogubili w spójności działania. Z żartem myślałem że taka AWS to "najzdolniejszy uczeń" a tu taki przebieg.

Jak mają pojawić się tu inwestorzy, pokolenie po ich niby resecie? Jeżeli powiedzą otwarcie: nic co poza obowiązkiem prawnym nie podajemy to też fair! poszukamy sami ...Bankier dostał z serwera z Sankt Petersburga: https://whoer.net/webproxy info :))

Zastnawia mnie tylko skąd Cz.K ( pt 29 gru 2017, 7:38 na forum Parkiet) wiedział o Wilnie bo że przypadkowo fotkę CEO wstawił właśnie w Wilnie to nie wierzę :)

Pozdrawiam i mam nadzieję że noga Ci zdrowieje

ulubionyinwestor

Postautor: ulubionyinwestor » 08 sty 2018 17:44

|Pandara|
Sierżant

Postautor: |Pandara| » 08 sty 2018 17:53

Obrazek

Pozostawiam Wam małą formację W" jak Wilno, a po przystanku na 5.30zł który na spadkach nie mógł zadziałać życzę nam 7,10zł czyli poziomu kolegi @Laniucha :) którego tak brakuje.

Rafako ciągle ma szansę, i jeżeli wróci do swych korzeni, to styczeń będzie udanym miesiącem, a ja nie przeszkadzam :)

Wzrosty mogą się odbyć praktycznie bez korekty co niejednego "misia" może nerwowo wykończyć....

Decydujcie sami!

Warto pomyśleć o Mažeikiai Power Plant is a natural gas-fired power plant in Mažeikiai, Lithuania. Its primary use is to serve oil refinery ORLEN Lietuva.

Obrazek

40 lat ma :) no prawie...ew. rozbudowa..bo modernizacja jest mieopłacalna to koszta rzędu 160-180 mln euro plus serwis a to przed czekającymi nasz rozmowami ws gazu z Rosją oddzielny temat ale jak nikogo budzić nie chcę :)) Inwestycja to także korzyści podatkowe.

|Pandara|
Sierżant

Postautor: |Pandara| » 08 sty 2018 18:54

W ramach odpowiedzi na zaproszenie skierowane przez Zarząd Spółki na podstawie art. 436 § 4 KSH złożono zapisy na 7.392.584 Akcji Oferowanych.

Obrazek

Hipoteza: 1/3 z 7,4 mln akcji via PDA sprzedana, tanio to się tylko banki sprzedają :)) więc w interesie wszystkich jest by akcja rosła wtedy pojawi się popyt na PDA które są oddzielnie notowane i oby jak najdłużej powiedzmy do marca i wyników rocznych 2017.

Spekulacyjnie stawiam na PKO BP że są "przechowalnią" nawisu z emisji serii K i tak długo jak są, zarząd nie rozliczy emisji bo kosztów do końca nie zna :)))

Wskazywałem na Sunex, oni będą chcieć wiać z giełdy a można Polska Ekologia Sp. z o.o PDA zapłacić

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 08 sty 2018 21:21

Nie wiem co się z nimi dzieje!
Skłaniam się ku dramatycznej (pakiety) obronie pozycji kursu - dalszy spadek to będzie katastrofa .Na jednym z twoich wykresów zaznaczyłeś pułapkę bessy .
Jej odpowiednikiem jest wyjście z wideł w dół .
Jak to mówili ? " urwanie dna "?
Tu już nie chodzi o kiepski PR ten jest narzędziem
BTW widzę że nareszcie widzisz potencjał w tym rynku .
Powrót takich firm do korzeni .
Widać to na przykładzie ich konkurencji (polskiej) i to mocno widać .
.... tu potrzeba fachowców (początek tego powiedzenia znasz ) .

|Pandara|
Sierżant

Postautor: |Pandara| » 08 sty 2018 22:43

Nie wiem co się z nimi dzieje!
Skłaniam się ku dramatycznej (pakiety) obronie pozycji kursu - dalszy spadek to będzie katastrofa .Na jednym z twoich wykresów zaznaczyłeś pułapkę bessy .
Jej odpowiednikiem jest wyjście z wideł w dół .
Jak to mówili ? " urwanie dna "?
Tu już nie chodzi o kiepski PR ten jest narzędziem
BTW widzę że nareszcie widzisz potencjał w tym rynku .
Powrót takich firm do korzeni .
Widać to na przykładzie ich konkurencji (polskiej) i to mocno widać .
.... tu potrzeba fachowców (początek tego powiedzenia znasz ) .

Tak, i lepiej było nie brać akcji z emisji i sam też tak zrobiłem by Rafako nie mówiło że cokolwiek mi dało, nawet JPP. Wyszło lepiej i była to pułapka bessy. Nie obawiam się o kurs, tu strach jest wszechobecny czy to na rynku kapitałowym czy na rynku pracy...a Rafako dziaduje...tak się do oszczędności nie podchodzi.

PR: to mam od lat jak nie miesięcy rozpracowane, w ogóle Rafako można jak się chce ładnie sprawdzać a przy odrobinie wyobraźni i może wizyty to można wczuć się jak oni myślą i jaki jest przegląd sytuacji. Znikam to nie będę już tego rozwlekał, to są niekorzystne narzędzia a było lepiej.

Versu...nareszcie :)) rozbawiłeś mnie Tymi słowami, pieśń rycerska już dawno minęła i tylko strach i chciwość rządzą ludźmi. Potencjał widziałem i widzę i jest on raczej marnowany >>> chcieć to móc!

Pozdrawiam i jak ktoś na forum podskoczy, to jak na Brygu, kopniak i za burtę! :lol: :lol: :lol: :lol:

.Na jednym z twoich wykresów zaznaczyłeś pułapkę bessy .

Obrazek

wierzę w odwrócony trójkąt symetryczny na Rafako a wyjście poniżej to była pułapka bessy.

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 09 sty 2018 21:01

Ech ten polski romantyzm...
"Wiara i czucie więcej mówia do mnie niż mędrca szkiełko i oko..."
Kiedy zawodzi rozum ( albo brak rozumnych przesłanek jak w przypadku tego papieru) ..... zostaje pusta wiara .
Kurs się zamuruje bo nie ma chyba racjonalnych przesłanek do dalszego spadku - gorzej już nie można . (???)

ulubionyinwestor

Postautor: ulubionyinwestor » 09 sty 2018 22:56

Zarząd PBG S.A. podaje do wiadomości publicznej listę Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dniu 9 stycznia 2018 roku:
1) Pan Jerzy Wiśniewski wykonywał prawo z 189 836 345 głosów z 189 836 345 akcji, co stanowiło 64,89% głosów na NWZ oraz stanowi 23,61% ogólnej liczby głosów;
2) Bank Polska Kasa Opieki S.A. wykonywał prawo z 53 448 136 głosów z 53 448 136 akcji, co stanowiło 18,27% głosów na NWZ oraz stanowi 6,65% ogólnej liczby głosów;
3) Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. wykonywał prawo z 49 252 468 głosów z 49 252 468 akcji, co stanowiło 16,84% głosów na NWZ oraz stanowi 6,13% ogólnej liczby głosów;
Na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki obecni byli Akcjonariusze, posiadający łącznie 292 536 949 akcji, z których wykonywali łącznie 292 536 949 głosów, stanowiących 36,38% w ogólnej liczbie głosów.

źródlo: https://www.bankier.pl/wiadomosc/PBG-Li ... 66108.html

ulubionyinwestor

Postautor: ulubionyinwestor » 10 sty 2018 15:58

Skąd prawie 6,5 mln akcji więcej u Wiśniewskiego?

versu
Starszy plutonowy

Postautor: versu » 15 sty 2018 20:57

Koszula poszła do prania, a tu RAFAKO jak rakieta...
Niech ta rakieta przebrnie przez widły to zobaczymy .Miesiąc wzrostów po darciu zadem i jeszcze nie doszło .Za tyle to żeniłem ten papier . Tera chyba czas znowu odkupić :) zbliża sie termin dołowania i potem kto wie :) jak w życiu .

rkaem6
Chorąży

Postautor: rkaem6 » 17 sty 2018 22:20

jutro 18, cos to miało się wyjaśnić chyba

rkaem6
Chorąży

Postautor: rkaem6 » 19 sty 2018 09:30

rynek ... wierzy w te zakupy

Neuter
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Neuter » 23 sty 2018 11:24

czy tu jakies wpisy nie zniknely ? :shock:
W 2007 r PO dostalo o milion wiecej glosow suwerena
niz Pis w 2015 a nie rzucalo sie na Konstytucje !

Wróć do „Akcje”