BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 16:35

Kto ma 90% akcji, skoro taka perla dlaczego sie nikt nie ujawnił? Po co robią takie obroty? - żeby odebrać skoro już te akcje maja? Jak dla mnie tylko po to zeby leszcza nakarmić.

Nie wiem jaki ma sens porównywanie agencji marketingowej których na rynku sa setki ze spółkami typu JJB czy FOR? Te maja przynajmniej produkty na ukończeniu nad którymi pracowali kilka lat, które potencjalnie mogą dać parę baniek zarobić.

Taka agencyjka aby była warta te kilkadziesiąt baniek najprawdopodobniej będzie musiała pracować na to 5-10 lat a większości się to nigdy nie uda.
Czas pokaze....z tym pracowaniem to tez bym nie przesadzal......wyniki pokazuja efekty tej pracy...w przypadku...tychze spllek...For ma wpier.dol chyba 6mln przez ostatnie lata....IF4...moze sie pochwalic die die die....cleaner serial...tego typu syfami....jjb...juz pokazal swoj kozacki realpolitiks....jaki jest sens??...wlasnie taki...

Co do handelku tez nie mam pojecia dlaczego tak miela. .ale spolka nie jest poki co mega droga.....a kapital tu smiga nie waski...jak na NC.....a to daje do myslenia....

P.s...nie interesuje mnie...kto ma 90%Akcji....wiem ze jakbym wczesniej sie zorientowal to staralbym sie byc podprogowcem za 200k pln....a tak musialem kupowac drozej...i do tych 70k mi jeszczectroche brakuje.....Nie zastanawialem sie ....KTO BITEM SYPAL PO DEBIUCIE TWOM....mialem totalnie w Pompie...ze wolumen byl po 100k na sesje.....w *** tez mialem to kto sypal Cln...po..19..20 pln..dla mnie dziwne to bylo ze tak sypali...po tych cenach....ALE TO ICH PROBLEM NIE MOJ.....

Zobaczymy co sie szybciej skonczy czy akcje czy kasa...wczoraj chcieli zrobic korekte to bylo widac sypanie bylo mocnawe w okolicach 5pln...czy juz skonczyli z podaza...przyszly tydzien pokaze...
Ostatnio zmieniony 15 lip 2017 16:52 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mareqq » 15 lip 2017 16:50

Spólki growe maja taka wycenę w wyniku klimatu jaki na nie zapanował gdyby nie to taki IF4 pewnie 15 MLN nie byłby wart. Zreszta pamietam czasy nicolasa games jeszcze przed modą w 2012 jak byl pompowany na 28 baniek pod odgrzewaną premierę AF na steam - a to juz wtedy byl smiec z samym prezesem na pokładzie takze te spolki zawsze tak mialy ze ich wycena była znacznie wyższą.

Marketing internetowy to mocno konkurencyjna branża większe deale sa dogrywane przez dużych graczy maly ma niewielką szanse na przebicie sie - w game devie nawet jedna osoba jest w stanie zrobic hita jak i cały zespól kita :)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 16:55

Spólki growe maja taka wycenę w wyniku klimatu jaki na nie zapanował gdyby nie to taki IF4 pewnie 15 MLN nie byłby wart. Zreszta pamietam czasy nicolasa games jeszcze przed modą w 2012 jak byl pompowany na 28 baniek pod odgrzewaną premierę AF na steam - a to juz wtedy byl smiec z samym prezesem na pokładzie takze te spolki zawsze tak mialy ze ich wycena była znacznie wyższą.

Marketing internetowy to mocno konkurencyjna branża większe deale sa dogrywane przez dużych graczy maly ma niewielką szanse na przebicie sie - w game devie nawet jedna osoba jest w stanie zrobic hita jak i cały zespól kita :)
A skad wiesz czy na tego typu spolki...nie nadeszla moda...jakby nie patrzec...kasy tu sie przewalilo juz wiecej niz cala spolka jest warta.....i nie jest prawda ze wala tylko z wora do wora...wystarczy takich 10kolesi jak ja i polowa akcji...niz im mogla wyparowac.... :lol:

SCARECROW
Starszy chorąży
Posty: 1502
Rejestracja: 05 kwie 2017 11:38

Postautor: SCARECROW » 15 lip 2017 16:55

ja tylko nieśmiało chciałbym zauważyć, że gdzie alina, tam dziwne obroty, ostre pompowanie i gwałtowne jazdy w dół albo podejrzane stanie w miejscu przeczące logice :roll: :shock: :lol:

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mareqq » 15 lip 2017 16:58

Spólki growe maja taka wycenę w wyniku klimatu jaki na nie zapanował gdyby nie to taki IF4 pewnie 15 MLN nie byłby wart. Zreszta pamietam czasy nicolasa games jeszcze przed modą w 2012 jak byl pompowany na 28 baniek pod odgrzewaną premierę AF na steam - a to juz wtedy byl smiec z samym prezesem na pokładzie takze te spolki zawsze tak mialy ze ich wycena była znacznie wyższą.

Marketing internetowy to mocno konkurencyjna branża większe deale sa dogrywane przez dużych graczy maly ma niewielką szanse na przebicie sie - w game devie nawet jedna osoba jest w stanie zrobic hita jak i cały zespól kita :)
A skad wiesz czy na tego typu spolki...nie nadeszla moda...jakby nie patrzec...kasy tu sie przewalilo juz wiecej niz cala spolka jest warta.....i nie jest prawda ze wala tylko z wora do wora...wystarczy takich 10kolesi jak ja i polowa akcji...niz im mogla wyparowac.... :lol:
Na pixelku tez byly obroty robione i jak sie później okazało pod upychanie towaru.
Ale pare grubszych rybek tez sie tam zapakowalo - ale mozna bylo sporo taniej niz podczas "obrotow" jak "zbierali".

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 15 lip 2017 17:05

Patrzenie na obrót nie doprowadzi do niczego konkretnego. Nie ma dwóch jednakowych spółek. Jest tylko to, co każdy chce zobaczyć.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 15 lip 2017 18:23

A gdyby komuś było mało to na deser nie mój tekst, ale warty poczytania. Powiązania ich wszystkich. Również z tą firmą.

http://www.gazetagieldowa.pl/2016/09/jw ... tania.html

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 15 lip 2017 18:37

Spólki growe maja taka wycenę w wyniku klimatu jaki na nie zapanował gdyby nie to taki IF4 pewnie 15 MLN nie byłby wart. Zreszta pamietam czasy nicolasa games jeszcze przed modą w 2012 jak byl pompowany na 28 baniek pod odgrzewaną premierę AF na steam - a to juz wtedy byl smiec z samym prezesem na pokładzie takze te spolki zawsze tak mialy ze ich wycena była znacznie wyższą.

Marketing internetowy to mocno konkurencyjna branża większe deale sa dogrywane przez dużych graczy maly ma niewielką szanse na przebicie sie - w game devie nawet jedna osoba jest w stanie zrobic hita jak i cały zespól kita :)
A skad wiesz czy na tego typu spolki...nie nadeszla moda...jakby nie patrzec...kasy tu sie przewalilo juz wiecej niz cala spolka jest warta.....i nie jest prawda ze wala tylko z wora do wora...wystarczy takich 10kolesi jak ja i polowa akcji...niz im mogla wyparowac.... :lol:
Na pixelku tez byly obroty robione i jak sie później okazało pod upychanie towaru.
Ale pare grubszych rybek tez sie tam zapakowalo - ale mozna bylo sporo taniej niz podczas "obrotow" jak "zbierali".
Nie przypominam sobie....zeby na pxc....przeszlo w 3sesje prawie 10mln pln....

Poza tym....poki co to na pxc...wydymali z akcji....glownie EBC....ale innych tez...to ze jest nizej niz szczyt 1.8 pln...nic nie znaczy....zobaczymy jak dokona sie to odwrotne przejecie...czy i jak dlugo beda na poxiomach ponizej 1pln... :lol:

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 17 lip 2017 08:54

Nowy tydzien , nowe emocje.
Drobne 55 tys na 5.40 :D
Sztucznie zastawiona podaż.
Tak na moje oko to wygląda. :wink: :wink:
Korekta - duża korekta.

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Postautor: CNA » 17 lip 2017 09:04

Nowy tydzien , nowe emocje.
Drobne 55 tys na 5.40 :D
Sztucznie zastawiona podaż.
Tak na moje oko to wygląda. :wink: :wink:
tzw. poniedziałek z przytupem :lol:

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 17 lip 2017 09:05

Porozstawiałem. Łykać.
Korekta - duża korekta.

.Laptop2
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 270
Rejestracja: 14 lip 2017 08:29

Postautor: .Laptop2 » 17 lip 2017 09:20

no to chyba skoncza sie takie obroty jak byly

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 17 lip 2017 09:22

no to chyba skoncza sie takie obroty jak byly
Gdy alina przestaje handlować to od razu wolumen siada :)

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 17 lip 2017 09:25

no to chyba skoncza sie takie obroty jak byly
Zakladajac że poparkowane .
Pewnie tak jest bo nie ma sypania. Nie jeden mial okazje wyjsc z zarobkiem na tym 5.40 . Mysle ze dzis jeszcze wyzej bedzie. Mam nadzieje ze oddam w dobrej cenie. Puscili pare sztuk na otwarciu. Jesli nie, wpisze sie razem z kolezanka Alina na liste wiernych dlugoterminowców. :D :D :D
Korekta - duża korekta.

.Laptop2
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 270
Rejestracja: 14 lip 2017 08:29

Postautor: .Laptop2 » 17 lip 2017 09:28

no to chyba skoncza sie takie obroty jak byly
Zakladajac że poparkowane .
Pewnie tak jest bo nie ma sypania. Nie jeden mial okazje wyjsc z zarobkiem na tym 5.40 . Mysle ze dzis jeszcze wyzej bedzie. Mam nadzieje ze oddam w dobrej cenie. Puscili pare sztuk na otwarciu. Jesli nie, wpisze sie razem z kolezanka Alina na liste wiernych dlugoterminowców. :D :D :D
:lol: :lol: czekamy tezz na elabort brata chinczyka :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości