BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
bździągwa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8017
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: bździągwa » 03 lis 2017 14:46

Widłowy, zlituj sie wreszcie i pusc to. Wstydu oszczedz. Jest 3.50 i nie chce byc inaczej. Nie wiem na co tu jeszcze czekac...

REKLAMA


gandalfp
Młodszy chorąży
Posty: 584
Rejestracja: 08 lis 2009 12:20

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: gandalfp » 03 lis 2017 14:53

Tak się Wam śpieszy? Przez cały grudzień będzie można kupować taniej.

bździągwa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8017
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: bździągwa » 03 lis 2017 15:00

Tak się Wam śpieszy? Przez cały grudzień będzie można kupować taniej.
Fakt. Konstrukcja ustalania ceny emisyjnej powoduje, ze papier nie ma praktycznie zadnego wsparcia...

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: Martyr » 03 lis 2017 16:54

dobrze, że się w odpowiednim momencie skeszowałem chociaż swego czasu liczyłem na dużo większy zysk :| taka super spóła a wszystkie akcje przemieliły się 5krotnie i nikt nawet 5% nie uzbierał :roll: coś śmierdziało i teraz wiadomo co :|

ciekawe czemu infa o emisji nie podali w trakcie sesji, to by szybkie leszcze mogły wyskoczyć mniejszą stratą a tak przewodniczący ustawi belkę na -40 i się zacznie konkurs na mamucie :lol:
Prawda, ładnie szło na początku i wydawało się, że poleci wyżej.
Ale widać ktoś wiedział wcześniej i temu zrobił podbitkę, by wysypać towar.
Dobrze, że wówczas nie byłem pazerny i również skeszowałem... :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: CNA » 03 lis 2017 18:38

dobrze, że się w odpowiednim momencie skeszowałem chociaż swego czasu liczyłem na dużo większy zysk :| taka super spóła a wszystkie akcje przemieliły się 5krotnie i nikt nawet 5% nie uzbierał :roll: coś śmierdziało i teraz wiadomo co :|

ciekawe czemu infa o emisji nie podali w trakcie sesji, to by szybkie leszcze mogły wyskoczyć mniejszą stratą a tak przewodniczący ustawi belkę na -40 i się zacznie konkurs na mamucie :lol:
Prawda, ładnie szło na początku i wydawało się, że poleci wyżej.
Ale widać ktoś wiedział wcześniej i temu zrobił podbitkę, by wysypać towar.
Dobrze, że wówczas nie byłem pazerny i również skeszowałem... :mrgreen:
kluczowe pytanie co z Aliną :shock: :shock: :roll:

STARDUST
Chorąży
Posty: 752
Rejestracja: 04 lis 2013 17:01

Re:

Postautor: STARDUST » 03 lis 2017 22:53

a to leszczu z pierwszym postem, że nad bitcoinem też kiedyś pracowali, później nie był walutą wymienną a dziś w Szwajcarii i Japonii jest środkiem płatniczym 8)


Na przykład od maja 2016 r. w szwajcarskim mieście Zug bitcoinami można płacić podatki lokalne i za usługi komunalne. Japonia w kwietniu 2017 r. przyjęła bitcoiny jako równoprawną walutę.

Pozytywnie o bitcoinach wypowiadał się także m.in. wicepremier Mateusz Morawiecki.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bitcoin ... 33427.html



tak samo może być z innymi kryptowalutami :shock: :shock: :shock:

Nie wiesz co to jest sarkazm to wróć do podstawówki, ja miałem na myśli, że bitcoin szczególnie przed 1 sierpnia jest wg mnie nie pewna inwestycja, która póki co nie ma nic wspólnego z eracoin, ale widać nawet nie poczytałeś co to jest. Więc jeśli cena bitcoina zleci po drabinie to nie bardzo ma to w tym momencie wpływ na kurs bitevil.
Miłego dnia.
A kto mowi ze bitcoin ma wplyw na Bit evil... :?:

Natomiast ...jesli ten projekt wypali...okaze sie sensowny......jako projekt biznesowy.....to chyba nie musze ci tlumaczyc....ze 6 mln kapitalizacji to pryszcz.....BAAA.....6 mln kapitalizacji to dla mocniejszych grajkow....bedzie pryszcz....a po obrotach widac...ze tu kursem zawiaduja raczej NIE GOLASY...

Wystarczy zobaczyc na wykres....byly mocne wolumeny na wzrostach...i na korekcie mocno spadly....pewnie jeszcze troche sie pomiela...ale akcji w obrocie coraz mniej..pomimo ze kolarze nadal swoje kolka kreca..... :lol:
hmm, dziwna sprawa z alikiem, to jego ostatni post, nie to żebym jakoś specjalnie tęsknił, ale czasem lubiłem poczytać jego wypociny, nawet jak był bardzo nieobiektywny, czy koleś nie kopnął "przypadkiem" w kalendarz? Coś nie teges...

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5453
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: klaxon » 04 lis 2017 07:49

Zdaje się że pisze jeszcze czasem na stokłoczu, tzn. popisywał, bo od czasu informacji o emisji na BitEvil nic jeszcze nie skrobnął.

wloczega
Starszy chorąży
Posty: 1120
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: wloczega » 04 lis 2017 11:36

dwołanie Nadzwyczajnego Walnego zwołanego na dzień 27 listopada 2017 r.
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Zarząd Bit Evil S.A. z siedzibą w Warszawie _"Emitent"_ informuje, iż odwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta zwołane na dzień 27 listopada 2017 roku na godz. 11:00 w formie raportu bieżącego ESPI 8/2017 z dnia 28 października 2017 roku oraz poprzez ogłoszenie umieszczone na stronie internetowej prowadzonej przez Spółkę, w którego porządku obrad przewidziano m.in. punkt dotyczący podjęcia uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Emitenta w trybie subskrypcji zamkniętej, tj. z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych Akcjonariuszy.

Przyczyną odwołania ww. Zgromadzenia jest podjęcie przez Zarząd Emitenta decyzji o ograniczeniu planów emisyjnych, co oznacza w szczególności zmniejszenie liczby akcji, które Emitent zamierza zaoferować w trybie subskrypcji zamkniętej dotychczasowym akcjonariuszom.
Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, iż niezwłocznie po ustaleniu warunków emisji nowych akcji z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych Akcjonariuszy niezwłocznie podejmie decyzję o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, o czym poinformuje stosownym odrębnym ogłoszeniem i raportem.

wystraszyli sie reakcji !!ciekawe jakim to prawem 3 dni trzymali.Czuje sie to złodziejstwo podskórnie

bentley
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 245
Rejestracja: 07 kwie 2010 10:34

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: bentley » 04 lis 2017 11:59

Pytanie, kto po takiej akcji będzie chciał trzymać akcje dłużej niż jedną sesje, znowu im przyjdzie pomysł na cudowną formę emisji i co wtedy... :mrgreen: Jak dla mnie spółka trafia na śmietnik, to już śmiecie parówki są bardziej przewidywalne :lol:

bankrut0
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 29 wrz 2017 20:01

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: bankrut0 » 04 lis 2017 15:29

no to w pon. gorne widly :shock: :lol:

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: RoccoMan » 04 lis 2017 17:32

no to w pon. gorne widly :shock: :lol:
a ile spadlo pod to info zeby teraz mialo wzrastac?
pozatym emisja i tak wisi w powietrzu...nadrukuja ile beda chcieli ale moze na innych warunkach...
====U know I keep it real====

bankrut0
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 29 wrz 2017 20:01

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: bankrut0 » 04 lis 2017 18:24

Panowie dobrze licze ?
Aktualna cena rynkowa 7,31
Cena akcji nowej emisji 50 groszy/sztuke
PP 1:5
Teoretyczna Wartość PP 1,13
Koszt objęcia 1 akcji po nowej emisji to 3,13.

Rynek zakłada nową emisje po nominale stad cena 3,5 TKO. Emisja zrobiła się nie opłacalna. Poprawcie mnie jesli sie myle. Dzieki

gandalfp
Młodszy chorąży
Posty: 584
Rejestracja: 08 lis 2009 12:20

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: gandalfp » 04 lis 2017 20:45

No to ja Cie poprawię, bo rzeczywiście się mylisz. W planie była cena emisyjna ustalona na podstawie średniej z 15 ostatnich sesji, z przed dnia poboru, a nie 50 groszy. Czyli tak naprawdę nikt nie wiedział po ile, bo to zależało od przyszłych notowań. Ale wiadomo było, że osoby, które chcą objąć nową emisje, chcą to zrobić po jak najmniejszym kursie, także kurs by był zbity tak, żeby od początku grudnia cena była jak najniższa.

gandalfp
Młodszy chorąży
Posty: 584
Rejestracja: 08 lis 2009 12:20

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: gandalfp » 04 lis 2017 20:54

I inna sprawa, że miała wzrosnąć ilość akcji, max 5-krotnie. Co przy obecnym kursie dawało by kapitalizacje ok 50mln, dla spółki która jest start-upem.
No nic miejmy nadzieje, że teraz określą lepiej parametry emisji, która i tak nas czeka.

bździągwa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8017
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: BIT EVIL [BIT] księga I NewConnect

Postautor: bździągwa » 04 lis 2017 21:28

Przede wszystkim niech po ludzku podadza cene nowej emisji. A prawo poboru max 1:1. Niestety zanim sie dowiemy o parametrach nowej emisji to i tak czeka nas najpierw lany poniedzialek. No chyba, ze przed sesja sie sensownie zdefinuja to moze los bedzie laskawy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości