PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

wszystko na temat spółek publicznych
Ppiotr
Sierżant sztabowy
Posty: 115
Rejestracja: 10 sty 2018 00:49

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: Ppiotr » 16 kwie 2018 19:47




Ale coś wiesz?
Jerzy W. odchodzi? Sprzedał akcje?
Bo jak ma być lepiej, to przecież nie z Jerzym W.
Z Jerzym W. lepiej już było. 6 lat temu.
Sceptyczko, nie ma co ironizowac... Proces restrukturyzacji tak dużej grupy musi 'ileś' trwać ale tu już widać metę tego procesu. Ja wiem jakie jest nastawienie niektórych do spółki ale trzeba patrzeć realnie. Spółka wychodzi z problemów! Trzeba to powiedzieć głośno. Niedługo będzie przełożenie tego na kursie.
Ha ha ha!
Dobre!
Dostajesz kasę od Jerzego W. bezpośrednio czy przez agencję pijarowską?
O jakiej ty restrukturyzacji mówisz?
Od 6 lat się restrukturyzują poprzez bezlitosne DOJENIE RAFAKO, a ostatnio również (czy bezinteresownie?) PUBLICZNEGO PFR.
Długi umorzono o ponad 90% i nadal nie mają z czego płacić!
PBG Oil&Gaz dostało 10 baniek "na bieżącą działalność", więc jak znam życie, na pensje dla ludzików drobniejszego płazu, którzy nie załapali się bezpośrednio do cyca RAFAKO.
Ostrzeżenie audytora (poważnego!), że jeżeli spółka nie przedstawi REALNEGO planu spłaty układu, to odmówi wydania opinii do raportu za rok 2017. Raport roczny przekładany już 2 razy. Próba ucieczki przez mętną fuzję Oil&Gaz z wyrwaną akcjonariuszom RAFAKO spółkę "celową", i ty gęgasz o "restrukturyzacji"?
Mam nadzieję, że żywot tej hucpiarskiej spółki z Wysogotowa (a właściwie z Cypru i Szwajcarii) dobiega końca, i RAFAKO uda się jeszcze uratować.
Jeżeli nie, to trzeba czekać do wyborów aż nowa władza rozliczy pisobolszewię za ostatnie 170 milionów, z których już 16 trafiło do Jerzego W.
Dziękuję za uwagę.
Nie pozostaje mi nic innego jak zawiadomienie spółki o ich zniesławienie przez Twoją osobę. Nagonka na Pbg i Rafako musi kiedyś mieć swój kres, bo przesadzacie z każdym dniem mocniej i mocniej.

REKLAMA


sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 16 kwie 2018 20:21



Sceptyczko, nie ma co ironizowac... Proces restrukturyzacji tak dużej grupy musi 'ileś' trwać ale tu już widać metę tego procesu. Ja wiem jakie jest nastawienie niektórych do spółki ale trzeba patrzeć realnie. Spółka wychodzi z problemów! Trzeba to powiedzieć głośno. Niedługo będzie przełożenie tego na kursie.
Ha ha ha!
Dobre!
Dostajesz kasę od Jerzego W. bezpośrednio czy przez agencję pijarowską?
O jakiej ty restrukturyzacji mówisz?
Od 6 lat się restrukturyzują poprzez bezlitosne DOJENIE RAFAKO, a ostatnio również (czy bezinteresownie?) PUBLICZNEGO PFR.
Długi umorzono o ponad 90% i nadal nie mają z czego płacić!
PBG Oil&Gaz dostało 10 baniek "na bieżącą działalność", więc jak znam życie, na pensje dla ludzików drobniejszego płazu, którzy nie załapali się bezpośrednio do cyca RAFAKO.
Ostrzeżenie audytora (poważnego!), że jeżeli spółka nie przedstawi REALNEGO planu spłaty układu, to odmówi wydania opinii do raportu za rok 2017. Raport roczny przekładany już 2 razy. Próba ucieczki przez mętną fuzję Oil&Gaz z wyrwaną akcjonariuszom RAFAKO spółkę "celową", i ty gęgasz o "restrukturyzacji"?
Mam nadzieję, że żywot tej hucpiarskiej spółki z Wysogotowa (a właściwie z Cypru i Szwajcarii) dobiega końca, i RAFAKO uda się jeszcze uratować.
Jeżeli nie, to trzeba czekać do wyborów aż nowa władza rozliczy pisobolszewię za ostatnie 170 milionów, z których już 16 trafiło do Jerzego W.
Dziękuję za uwagę.
Nie pozostaje mi nic innego jak zawiadomienie spółki o ich zniesławienie przez Twoją osobę. Nagonka na Pbg i Rafako musi kiedyś mieć swój kres, bo przesadzacie z każdym dniem mocniej i mocniej.

Najpierw napisz, co jest zniesławiającego w tym, co napisałem.
Wszystkie informacje pochodzą z serwisów giełdowych. Jeżeli ich nie czytujesz, to już twój problem. A prawo do oceny mam jak każdy.
Chociaż w historii PBG jedno samobójstwo (również publicznie znane) już miało miejsce w areszcie śledczym. Więc cóż, odbieram twój wpis jako groźbę, że siepacze Jerzego W. dobiorą mi się do kieszeni i do ****y.

Poza tym możesz być spóźniony i premii ci nie zapłacą za donos, bo to forum jest nie tylko starannie monitorowane przez władze grupy PBG, ale bardzo brutalnie cenzurowane (szczególnie PRZED rozstrzygnięciem Ostrołęki).

26 kwietnia będzie chwila prawdy.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 18 kwie 2018 10:18

Odlicznie czas zacząć!
Do raportu OSIEM dni.

Czy ktoś obstawia jaka będzie opinia biegłego E&Y do raportu?
I czy wogóle będzie?

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: Neuter » 19 kwie 2018 15:47

jakies kolejne dziwne pogrywki tu odchodza

a swoja droga ciekaw jestem skad tak nagle sie pojawilo na K i to jako pierwsze

zleconko 0,09 .na sztuk 16157 z 15:30:06 ?

No jak tak wlazlo poz akolejka ?

W ciązy czy jakies inwalida ??
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 20 kwie 2018 11:02

jakies kolejne dziwne pogrywki tu odchodza

a swoja droga ciekaw jestem skad tak nagle sie pojawilo na K i to jako pierwsze

zleconko 0,09 .na sztuk 16157 z 15:30:06 ?

No jak tak wlazlo poz akolejka ?

W ciązy czy jakies inwalida ??

1) Do raportu już tylko 6 dni.
2) Grasz na *** pod raport czy dla sportu?

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: AdmiralPiett » 23 kwie 2018 13:06

ale tu cicho

Na Polimeksie - gdzie mam zakaz wstepu- jakies konkursy podobno i znowu jakos beze mnie, troche wiecej skrobia

(jakbym napisal pisuja to by rozbierano czy Po-pieram Pis-anie abo cus itp :mrgreen: )
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 23 kwie 2018 14:12

ale tu cicho

Na Polimeksie - gdzie mam zakaz wstepu- jakies konkursy podobno i znowu jakos beze mnie, troche wiecej skrobia

(jakbym napisal pisuja to by rozbierano czy Po-pieram Pis-anie abo cus itp :mrgreen: )
3 dni do raportu, więc cisza.
Nie wiedziałem, że cenzor blokuje wybiórczo dostęp do wybranych wątków...
Ale cóż, skoro cenzuruje fb, YT to dlaczego kudłacz z Krakowa miałby NIE cenzurować...

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: Neuter » 23 kwie 2018 16:39

jakies kolejne dziwne pogrywki tu odchodza

a swoja droga ciekaw jestem skad tak nagle sie pojawilo na K i to jako pierwsze

zleconko 0,09 .na sztuk 16157 z 15:30:06 ?

No jak tak wlazlo poz akolejka ?

W ciązy czy jakies inwalida ??

1) Do raportu już tylko 6 dni.
2) Grasz na *** pod raport czy dla sportu?
Pytania sa tendencyjne !! :lol:

PS. (obydwa powody) :lol:
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 23 kwie 2018 18:18

jakies kolejne dziwne pogrywki tu odchodza

a swoja droga ciekaw jestem skad tak nagle sie pojawilo na K i to jako pierwsze

zleconko 0,09 .na sztuk 16157 z 15:30:06 ?

No jak tak wlazlo poz akolejka ?

W ciązy czy jakies inwalida ??

1) Do raportu już tylko 6 dni.
2) Grasz na *** pod raport czy dla sportu?
Pytania sa tendencyjne !! :lol:

PS. (obydwa powody) :lol:

O, to SZACUN!
To jest po kupiecku!

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: Neuter » 24 kwie 2018 14:40




1) Do raportu już tylko 6 dni.
2) Grasz na *** pod raport czy dla sportu?
Pytania sa tendencyjne !! :lol:

PS. (obydwa powody) :lol:

O, to SZACUN!
To jest po kupiecku!
no a Ty jak ?? :lol:
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 24 kwie 2018 16:29



Pytania sa tendencyjne !! :lol:

PS. (obydwa powody) :lol:

O, to SZACUN!
To jest po kupiecku!
no a Ty jak ?? :lol:

a ja sobie czekam. To już pojutrze!

Jestem ciekaw tylko i wyłącznie tego, co opublikuje E&Y, bo raort PBG będzie jak zawsze, tylko i wyłącznie stekiem bzdur dla gawiedzi, i do tego niekumatej.
W samym raporcie będzie oczywiście info o skali dojenia całego układu przez wąską grupę przydupasów Jerzego W. (ciekawe, jak przebiegły imieniny, Najjaśniejszego Pana - kto był i z czym, a kogo już NIE było i dlaczego? może koszula coś wie, bo on ma jakieś konszachty z insajderami) oraz samego Jerzego W. i rodziny. I ta część powinna zainteresować służby odpowiedzialne za nadzór nad PUBLICZNYMI pieniędzmi.
Ale to dla szpasu. Istotny jest tylko E&Y.

Raport pokaże rynkowi, co będzie dalej z RAFAKO, i tylko to ma znaczenie.

ulubionyinwestor
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 326
Rejestracja: 27 lip 2017 23:16

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: ulubionyinwestor » 25 kwie 2018 19:20

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... iej-spolki

Piękne informacje na koniec dnia! Pociąg rusza.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: sceptyczka » 25 kwie 2018 21:03

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... iej-spolki

Piękne informacje na koniec dnia! Pociąg rusza.

Spoko!
Narazie OBIECALI, że zapłacą do czerwca 2019. W PBG to oznacza, że Ukraińcy coś ładnie obiecali.
To jest potrzebne żeby zamknąć buzię E&Y.
I odepchnąć się o kolejny rok, a przez ten rok znowu wydoją grupę z 6 czy 7 baniek na wynagrodzenia.
W końcu jeżeli wogóle, to na stole mamy 20 baniek. I założę się, że do PBG nie spłynie ani złotówka więcej (o ile wogóle te 20 baniek spłynie, bo po kiego temu "inwestorowi" aż 2 miesiące na zebranie kasy?).

Więc pociąg conajwyżej puścił parę w gwizdek, żeby gawiedź pomyślała, że pociąg rusza.
Ktoś kto wierzy, że to wszystko naprawdę, uwierzy i w płaską Ziemię i w krasnoludki a może i Kaczysława I Wielkiego.

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 25 kwie 2018 21:38

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... iej-spolki

Piękne informacje na koniec dnia! Pociąg rusza.

PBG zakończyło negocjacje w sprawie sprzedaży wierzytelności względem ukraińskiej spółki Imidż Finans Group. Wartość transakcji ma wynieść 80 mln zł - podało PBG w komunikacie.

"Zgodnie z wynegocjowaną umową sprzedaży wierzytelności, PBG otrzyma od cesjonariusza tytułem przeniesienia wierzytelności kwotę 80 mln zł, w tym bezzwrotną zaliczkę w kwocie 20 mln zł w terminie do 25 czerwca 2018 roku oraz pozostałą kwotę - 60 mln zł, w terminie do dnia 25 czerwca 2019 roku" - podała spółka w komunikacie.

Dodano, że cesjonariuszem, który zakupi wierzytelność, jest spółka akcyjna prawa luksemburskiego.

W komunikacie podano, że aktywa będące przedmiotem umowy stanowią największą pozycję ujętą w planie dezinwestycji spółki, a środki uzyskane z tej sprzedaży przeznaczone zostaną na wykup obligacji wyemitowanych przez PBG, na podstawie układu zawartego z wierzycielami oraz na spłatę rat układowych.

W raporcie półrocznym z 2013 roku PBG podawało, że zawarło umowę, w której ukraińska spółka Imidż Finans Grup zadeklarowała gotowość nabycia od spółki zależnej PBG, Wschodni Invest, akcji Energopol Ukraina oraz wierzytelności wobec Energopol Ukraina z tytułu udzielonych pożyczek. Imidż Finans Grup deklarował również, że jest gotowy nabyć od PBG 234.103 imiennych certyfikatów inwestycyjnych zamkniętego funduszu inwestycyjnego Dialog Plus oraz wierzytelność, którą Energopol Ukraina posiada wobec PBG z tytułu pożyczki. (PAP Biznes)
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

ulubionyinwestor
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 326
Rejestracja: 27 lip 2017 23:16

Re: PBG [PBG] księga XII Nowe rozdanie

Postautor: ulubionyinwestor » 26 kwie 2018 08:00

Ostatnie chwile do taniego zakupu, zakupu na dnie dna jeżeli chodzi o kurs akcji.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości