PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

wszystko na temat spółek publicznych
filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 10 lis 2017 15:03

vetus, czerwony pająk, lalka...ale się namnożyło trolli :oops:
niewykluczone, że to jedna i ta sama osoba :mrgreen:

REKLAMA


filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 10 lis 2017 17:11

z konferencji: skupione akcje jeszcze nieumorzone, a to ok 1 %...
ps>akcja 11 sztuk na zakończenie to celowa robota gdyż ładny handel odbywał się cały czas 2-3 zeta wyżej i jak tu nie mówić o krętaczu notowań:?: :twisted:

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 10 lis 2017 17:13

z konferencji: skupione akcje jeszcze nieumorzone, a to ok 1 %...
ps>akcja 11 sztuk na zakończenie to celowa robota gdyż ładny handel odbywał się cały czas 2-3 zeta wyżej i jak tu nie mówić o krętaczu notowań:?: :twisted:
Jak biorą z prawej po 1szt podbijając kurs to ci nie przeszkadza ?!
:lol:

zegarmistrz
Sierżant
Posty: 57
Rejestracja: 08 lis 2017 12:00

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zegarmistrz » 10 lis 2017 17:15

kolejny dzien dramatu akcjonariatu *** wybija a dla filozofa to perfumeria :shock: :lol: :lol: :lol:


filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 11 lis 2017 18:46

Tak, czy siak, to akurat nie byłoby takie złe, może jakiś serial legendy?
Jakoś dziwnie, na pytanie o legendy na konferencji nie chcieli puścić pary z gęby :roll:
Coś na rzeczy? Nie wiem, może? W każdym razie na tym polega spekulacja, aby kupować... plotki, no i przy okazji akcje :twisted: Syn szarej eminencji polsatu faktyznie pojawił się w pli...
cyt
'' Polsat nie komentuje
Trudno powiedzieć, czy pojawienie się Terentiewa na walnym zgromadzeniu nie oznacza bliższej współpracy Platige Image z Telewizją Polsat. Ta, do momentu publikacji tego artykułu nie zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie money.pl''

Reggaer
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2017 17:50

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Reggaer » 12 lis 2017 14:11

z konferencji: skupione akcje jeszcze nieumorzone, a to ok 1 %...
ps>akcja 11 sztuk na zakończenie to celowa robota gdyż ładny handel odbywał się cały czas 2-3 zeta wyżej i jak tu nie mówić o krętaczu notowań:?: :twisted:
przyznaję się - to ja sprzedałem to 11 szt. akcji. Zapewniam cię jednak, że nie należę do żadnej mafii czy spiskowców
pozdrawiam
reg

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Whitewalker » 12 lis 2017 20:34

Też mi się dziwne wydało że o legendach nic nie chcieli mówić, nawet na poprzedniej konferencji więcej mówili. Sądzę że do końca roku będzie choć jeden film i dlatego milczą bo to wszystko zależy od Allegro.
Prawda gdzieś jest...

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 13 lis 2017 09:03

z konferencji: skupione akcje jeszcze nieumorzone, a to ok 1 %...
ps>akcja 11 sztuk na zakończenie to celowa robota gdyż ładny handel odbywał się cały czas 2-3 zeta wyżej i jak tu nie mówić o krętaczu notowań:?: :twisted:
przyznaję się - to ja sprzedałem to 11 szt. akcji. Zapewniam cię jednak, że nie należę do żadnej mafii czy spiskowców
pozdrawiam
reg
coś takiego każdy może napisać, a wiarygodność jednak potwierdza się postami: czytający po jakimś dłuższym okresie mogą wyciągnąć wnioski co reprezentuje autor 8)
cóż pierwszy wpis nie czyni cię jakoś liderem prawdomówności, podejrzewam, że to kolejne alter ego więc w ogóle nie ma o czym mówić i polemizować :roll:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 13 lis 2017 09:12

Też mi się dziwne wydało że o legendach nic nie chcieli mówić, nawet na poprzedniej konferencji więcej mówili. Sądzę że do końca roku będzie choć jeden film i dlatego milczą bo to wszystko zależy od Allegro.
zapytałem ich, czemu mając poparcie w oglądalności tego projektu, co wskazuje na niewatpliwy hit, nie planują zrobić filmu fabularnego z jakimś koproducentem :?: odpowiedź była w stylu: nic nie możemy powiedzieć odnośnie tego tematu :!:
hehe, ciekawy czy pan mecenas terentiew nie przypadkowo zaczał współpracować z pli i przewodniczył ostatniemu walnemu :?:
...może jednak polsat, serial legendy byłby kolejnym hitem, nie wiem czy allegro ma jakieś prawa autorskie :?:
oczywiście, zawsze z każdym można się dogadać, na konferencji cos takiego powiedzieli w kontekście fatimy, że mogą rozmawiać z każdym, jednak szukają współpracownika/inwestora z branży filmowej, jak również nie wykluczają dalszej współpracy z imaginew!
co zaś do ew.pretensji strony portugalskiej, uważają, że takowych nie będzie gdyż upłynłęo juz za duzo czasu, kontrakt był napisany wg polskiego prawa, dodatkowo prezes tamtej spółki niedawno gościł w warszawie i gadał o czymś z pli...

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 13 lis 2017 09:29

...dubel
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017 09:31 przez filozof rynku, łącznie zmieniany 1 raz.

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 13 lis 2017 09:30

kevin spacey namieszał:
https://stooq.pl/n/?f=1205352
netflix jednak nie ma się co martwić, bo znalazł nowego mega hiciora:
cyt
'' Netflix vice president, Erik Barmack, said: “Andrzej Sapkowski has created a rich and memorable world, at once magical and familiar. We couldn’t be more excited about bringing Netflix members around the world.”".
http://www.express.co.uk/showbiz/tv-rad ... ailer-cast

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 13 lis 2017 12:41

Odnośnie tematu Legend to przypominam wpis Tomka Bagińskiego z FB z dnia 9 sierpnia (chyba już był przytaczany na tym forum):
"To nie koniec Legend. Szykujemy z Anna Iller niespodzianki, ale jest jeszcze trochę za wcześnie żeby o tym opowiadać. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i już zaczniemy opowiadać to tak, żebyście z krzeseł pospadali."
Czyli już wiemy dlaczego PLI milczy w tym temacie - jak zawsze Bagins coś tam szepnie i można się domyślać co w trawie piszczy :) - pytanie, czy będzie news do końca roku, czy trochę później :)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 13 lis 2017 16:08

chyba pierwsza poważna korekta na cdr wywołana doniesieniami medialnymi...
https://businessinsider.com.pl/gielda/k ... 77/cf21w2f
ps>ci co sprzedali może choćby w części tutaj zawitają -111mln obotu!?

Reggaer
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2017 17:50

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Reggaer » 13 lis 2017 17:18

z konferencji: skupione akcje jeszcze nieumorzone, a to ok 1 %...
ps>akcja 11 sztuk na zakończenie to celowa robota gdyż ładny handel odbywał się cały czas 2-3 zeta wyżej i jak tu nie mówić o krętaczu notowań:?: :twisted:
przyznaję się - to ja sprzedałem to 11 szt. akcji. Zapewniam cię jednak, że nie należę do żadnej mafii czy spiskowców
pozdrawiam
reg
coś takiego każdy może napisać, a wiarygodność jednak potwierdza się postami: czytający po jakimś dłuższym okresie mogą wyciągnąć wnioski co reprezentuje autor 8)
cóż pierwszy wpis nie czyni cię jakoś liderem prawdomówności, podejrzewam, że to kolejne alter ego więc w ogóle nie ma o czym mówić i polemizować :roll:
Filozof szanuję twoje pozytywne nastawienie do spółki, napisałem bo żal mi było że deprecjonujesz swoje wpisy jakimiś teoriami spiskowymi. O dłuższym okresie wpisów poczytaj sobie na bankierze bo tam jestem. Tutaj tylko po to by sprostować twoją teorię o siłach które rządzą spółką:) ps ja też jako jeden z 3 byłem na walnym, nigdy bi mi jednak nie przyszło do głowy by transakcje na 11 szt. (sic!) wpuszczać teorie spisku.
z pozdrowieniami
reg


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości