PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

wszystko na temat spółek publicznych
Michael506
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2017 16:27

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Michael506 » 23 sty 2018 08:36

Vetus słowo kontra słowo, ja obstawiam na listopad 2018 roku
http://planetagracza.pl/serial-wiedzmin ... 2018-roku/
Masz link przeczytaj, a potem powiedz mi dlaczego data z 2018 roku jest bardziej prawdopodobna niż 2019 roku - tak na logikę, łepski z ciebie gość na pewno dojdziesz... tak poprostu na logikę, bez wycieczek do roli PLI w tym wszystkim...a potem napisz na forum
Pisałem do nich . Na pytanie skąd mają taką plotkę . Powiedzieli , że z bardzo pewnego źródła , ale nie mogą powiedzieć . Myślę , że scenariusz nie tylko pilota , jest już na ukończeniu . Lauren na pytanie czy wybiera się do Polski w najbliższym czasie . Odpowiedziała , że wkrótce ( potencjalne miejsca do kręcenia?)

REKLAMA


filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 23 sty 2018 09:26

https://naekranie.pl/aktualnosci/wiedzm ... ny-2832686
w serialach showrunner pełni funkcję reżysera i rządzi tak jak ten ostatni w filmach pełnometrażowych!
https://naekranie.pl/artykuly/naekranac ... em-2831268
CYT.
''Jeremy Nathan @ Pokezard
Czy możemy spodziewać się po Wiedźminie tego samego poziomu i perfekcji co po serialu Daredevil, którego byłaś scenarzystką?
Lauren S. Hissrich @ LHissrich
Jeśli mam być szczera, to będą to kompletnie różne serie. Daredevil musiał wpasować się w inne, odrębne seriale i całą większą mitologię. Wiedźmin jest zaś całkowicie niezależnym, niesamowitym dziełem.''

''Gravemaster @ gravemaster7k
Mogłabyś opisać jak wygląda proces produkcji serialu? Piszesz teraz pilota i dopiero po zatwierdzeniu go przez Netflix reszta sezonu dostanie zielone światło?
Lauren S. Hissrich @ LHissrich
Podejdę do tego szerzej, odpowiadając na więcej podobnych pytań, które dostaje. W tym momencie jestem na etapie burzy mózgów. Piszę, czytam, słucham i nie śpię. To ogółem samotna praca, za wyjątkiem rozmawiania z wami, fanami. Szeroki i utalentowany zespół wiedźmiński (w tym ludzie bezpośrednio z Netflixa) dołącza ze swoimi notatkami i przemyśleniami w niektórych momentach. Mam też swojego dedykowanego, mądrego, pełnego rozwagi badacza tematu, który jest przy mnie podczas całego tego procesu. Wszystkie te osoby będą brały czynny udział także podczas następnej fazy produkcji (castingi, lokalizacje, liczba odcinków, daty premier). Póki co jednak nie mogę zbyt wiele na ten temat powiedzieć. Uwierzcie jednak, że nikt nie jest tym wszystkim tak podekscytowany jak ja :)''
ps> w kontekście dziejowych wydarzeń dla spółki dziwić może to siermiężne spychanie kursu do dołu :roll:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 24 sty 2018 09:24

bogata spółka, to co dla niej jak na waciki, to dla innych (pli), mega kasa...
https://www.pb.pl/skandal-z-kevinem-spa ... usd-903829

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 24 sty 2018 15:03

szołranerka chyba przymierza się do wizyty w naszym kraju, zamieściła sentymentalny wpis i zdjęcia ze starówki:
cyt
''My grandparents traveled all over the world, including to Warsaw in the 1980s. The saucy minx in the middle is my grandmother, Irene. And from her journal that night: "We did go to a strip tease show on the 10th floor." God bless her.''
https://twitter.com/?request_context=signup

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 26 sty 2018 09:56

No i te moje 100 chyba wpadnie, na 32 stoję
:mrgreen:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 26 sty 2018 14:58

prawdziwy rekin giełdowy :lol:
i jakie limity śrubuje :shock:

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 26 sty 2018 15:37

Vetus nawet w tak banalnej rzeczy kłamiesz - czasem milczenie jest złotem.
Obrazek
Kiedy odniesiesz się do mojego wpisu
Vetus słowo kontra słowo, ja obstawiam na listopad 2018 roku
http://planetagracza.pl/serial-wiedzmin ... 2018-roku/
Masz link przeczytaj, a potem powiedz mi dlaczego data z 2018 roku jest bardziej prawdopodobna niż 2019 roku - tak na logikę, łepski z ciebie gość na pewno dojdziesz... tak poprostu na logikę, bez wycieczek do roli PLI w tym wszystkim...a potem napisz na forum

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 26 sty 2018 15:56

Zabrałem, bałem się że jeszcze mi kto sprzeda
:roll:

Oops! That page can’t be found.

It looks like nothing was found at this location. Try the search below.

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 27 sty 2018 00:17


Michael506
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2017 16:27

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Michael506 » 27 sty 2018 09:29

To są plotki od naekranie.pl z "zaufanego źródła ", ale zauważ jedną rzecz . Taki serial Agnieszki Holland ma scenariusz oraz aktorów i ruszyli już ze zdjęciami i tu będzie premiera w 2018 bo serial jest o wiele wyższym levelu produkcji niż wiedźmin , który jak na razie ma tylko scenariusz do pilota i prawdopodobnie już całą resztę sezonu już też napisane . Gdyby były już jakieś castingi wcześniej do głównych ról to by pojawiły się jakies plotki necie a ty naqet plotek nie ma . Ja stawiam tak . Luty, marzec - castingi . Kwiecień wybory lokacji . Potem przygotowanie do zdjęć . Gdzieś tak w w czerwcu ruszą do zdjęć . Takie seriale kręci się pół roku . A gdzie jeszcze postprodukcja cgi itp.....

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Whitewalker » 27 sty 2018 19:05

To są plotki od naekranie.pl z "zaufanego źródła ", ale zauważ jedną rzecz . Taki serial Agnieszki Holland ma scenariusz oraz aktorów i ruszyli już ze zdjęciami i tu będzie premiera w 2018 bo serial jest o wiele wyższym levelu produkcji niż wiedźmin , który jak na razie ma tylko scenariusz do pilota i prawdopodobnie już całą resztę sezonu już też napisane . Gdyby były już jakieś castingi wcześniej do głównych ról to by pojawiły się jakies plotki necie a ty naqet plotek nie ma . Ja stawiam tak . Luty, marzec - castingi . Kwiecień wybory lokacji . Potem przygotowanie do zdjęć . Gdzieś tak w w czerwcu ruszą do zdjęć . Takie seriale kręci się pół roku . A gdzie jeszcze postprodukcja cgi itp.....
Pytanie kiedy zaczynali pracę nad serialem Holland . Pewnie wcześniej niż padło info o wiedźminie i mogli to robić po cichu. Nie tak jak witcher który jest tworzony że spółka giełdowa gdzie musieli podać info.
Także tego bym nie porownywal.

I wydaje mi się że pół roku na kręcenie 10( strzelam) odcinków to trochę długo. Dałbym max 3 miechy. Zależy jak rozłożone będą lokacje.
Prawda gdzieś jest...

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 27 sty 2018 23:44

Nasze dyskusje na tym forum odnośnie "kuchni" kręcenia seriali są na poziomie "głuchy słyszał, jak niemy mówił, że ślepy widział chromego jak dogonił zająca" - ja się na tym zwyczajnie nie znam, nie wiem jak reszta :shock:
Biorę tylko przeszukuję sieć za pomocą Dr Google i z wyników wyciągam wnioski, ale nigdy z palca - nawet z dużego :oops:
I tak zdjęcia do ostatniego 7 sezonu GoT trwały 8 miesięcy.
A zdjęcia do 1 sezonu trwały 4 i pół miesiąca źródło: https://moviesroom.pl/ciekawostki/345-g ... iekawostka
Wnioski wyciągnie sobie każdy sam, oczywiście warto byłoby jeszcze dorzucić kilka czynników mających wpływ na taką, a nie inna długość okresu zdjęciowego.

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 27 sty 2018 23:48

Coby jeszcze dorzucić do kotła z obliczeniami premiera I sezonu GoT miała miejsce 17 kwietnia 2011 - data zakończenia zdjęć podana jest w linku zamieszczonym w poprzednim wpisie - dlaczego głównie krążę wokół pierwszego sezonu, nie muszę chyba wyjaśniać :roll:

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Captain_Obvious » 28 sty 2018 23:00

Coby jeszcze dorzucić do kotła z obliczeniami premiera I sezonu GoT miała miejsce 17 kwietnia 2011 - data zakończenia zdjęć podana jest w linku zamieszczonym w poprzednim wpisie - dlaczego głównie krążę wokół pierwszego sezonu, nie muszę chyba wyjaśniać :roll:
Ok zjabliku, ale dorzuć do tego:
- czas montażu
- czas ew. "Pickupów" czyli dodatkowych dni kręcenia po pierwszej wersji montażu (częsty obecnie zabieg)
- czas na przygotowanie i przeprowadzenie kampanii marketingowej

Dla mnie premiera serialu w 2018 roku jest bardzo mało prawdopodobna. Obstawiałbym raczej pierwszy kwartał 2019, przed ostatnim sezonem GoT, żeby zaspokoić "głód" oczekujących na finał tej produkcji ;) . Ale oczywiście to wróżenie z fusów.

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11547
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 29 sty 2018 09:02

cyt
''Tomasz Bagiński: Mógłbym być krasnoludem z "Wiedźmina"
http://wyborcza.pl/Jutronauci/7,160052, ... zmina.html


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości