PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Starszy chorąży

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: hantar » 25 kwie 2018 11:43

Gruby obrót może oznaczać przesilnie, może trzeba brać?
Jak będzie 20+ tys. sztuk dziennie to może i będzie przesilenie.

lepjej
Plutonowy

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: lepjej » 25 kwie 2018 13:19

Macie różne opinie, podsumowując boicie się dotykać.
Każdy ma swoją strategię i swoje wskazówki, moja mówi, aby brać bo większość się panicznie boi dotkąć.
Obadamy, kto miał rację?
Duży obrót na sporym spadku, po takich dotkliwych, wcześniejszych spadkach oznaczać może lokalne przesilenie, może też formację młota?
Interesuje mnie ta inwestycja, więc poczytałem to i owo i widać, że sama spółka ma co robić na całe lata.
Może podejmę ryzyko bo bez tego trudno szukać ponad przeciętnych zysków.
Bez ryzyka to gawiedź obkupiła się akcjami i wszelkiego typu obligami GETBACK, nawet matka mojego kumpla, posłuchała świetnego doradcy w Aliorze i zakupiła za swoje oszczędności, ponoć pewniejsze od lokaty bankowej, obligacje korporacyjne GB.

vetus
Młodszy chorąży

Postautor: vetus » 25 kwie 2018 13:27

Macie różne opinie, podsumowując boicie się dotykać.
lepjej nie filozofuj
:lol:
alle numer !

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Whitewalker » 25 kwie 2018 13:28

Po spadkach na Platige wnioskuję że też mają obligacje Getback xD
Prawda gdzieś jest...

filozof rynku
Podporucznik

Postautor: filozof rynku » 25 kwie 2018 13:39

Po spadkach na Platige wnioskuję że też mają obligacje Getback xD
hehe, świetny żart

filozof rynku
Podporucznik

Postautor: filozof rynku » 25 kwie 2018 18:09

vetus, kwiatków nie siejesz, tylko przysłowiową popelinę, literówka pisarska i tyle...

vetus
Młodszy chorąży

Postautor: vetus » 25 kwie 2018 19:36

Poczytaj
i pomyśl czy warto ( nie pisz, wiem co napiszesz ) :mrgreen:
popatrz też i jak Ci się uda pomyśl ! na zamianę akcji !

Uchwała Nr …
Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia
Spółki Platige Image S.A.
z siedzibą w Warszawie
z dnia 30 maja 2018 roku
w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2017
§ 1
Po rozpatrzeniu sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2017 obejmującego:
1) oświadczenie kierownictwa;
2) bilans sporządzony na dzień 31 grudnia 2017 r., który po stronie aktywów i pasywów
wykazuje sumę 42 283 tysiące złotych;
3) rachunek zysków i strat za okres od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. wykazujący stratę
netto w kwocie 7 582 tysiące złotych
;
4) rachunek przepływów pieniężnych za okres od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.
wykazujący zmniejszenie stanu środków pieniężnych netto o kwotę 326 tysięcy złotych;
5) zestawienie zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.
wykazujący zmniejszenie stanu kapitału własnego o kwotę 8 946 tysięcy złotych;
6) dodatkowe informacje i objaśnienia.
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki postanawia zatwierdzić w całości sprawozdanie finansowe
Spółki za rok obrotowy 2017.

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Whitewalker » 25 kwie 2018 20:16

Jest walne 30 maja.

Najważniejsze info to uchylenie decyzji o wprowadzeniu 100tys akcji Kobyleckiego do obrotu.
20 tys akcji Sikory i 20tys akcji Sawko zostanie zamienione na okaziciela. Ale także nie ma wniosku o wprowadzenia do obrotu.

Ktoś ma jakiś pomysł na takie działanie?
Prawda gdzieś jest...

incoqnito
Chorąży sztabowy

Postautor: incoqnito » 25 kwie 2018 20:28

Jest walne 30 maja.

Najważniejsze info to uchylenie decyzji o wprowadzeniu 100tys akcji Kobyleckiego do obrotu.
20 tys akcji Sikory i 20tys akcji Sawko zostanie zamienione na okaziciela. Ale także nie ma wniosku o wprowadzenia do obrotu.

Emisja na horyzoncie... :oops:

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Whitewalker » 25 kwie 2018 20:33

Jest walne 30 maja.

Emisja na horyzoncie... :oops:

Nie widzę związku. Tłumaczą dlaczego nie wprowadzają tych akcji do obrotu (wpływ na spółkę i wpływ na pozostałych akcjonariuszy) a emisję będą robić? ... To nie to.
Prawda gdzieś jest...

Miss_Money
Starszy kapral

Postautor: Miss_Money » 25 kwie 2018 23:29

Witajcie.
Moja analiza.
Platige wyczyścił kadry w ciągu ostatnich kilku-_-nastu miesięcy.
Część odprawili zapewne świadomie, bo cyfry sie nie dodawały - a część wyżej sra niż dupę ma,
co widać po ostatnich wyczynach Deep Sruuu (frost punk intro a'la lata '70' =)
Wydaje mi się, że prezesi chcą stworzyć bazę/core kluczowych pracowników innych niż niezłomny Pan TB.
Miejmy nadzieję, że chodzi o ludzi pokroju Nenova (ADOL), Jabłońskiego (FrostPunki),
którzy budują markę i powodują, że...
...że np. adol jest w Cannes a frost punk platiga wygląda jak przystało na 2018.
Osobiście mam nadzieję, że ci ludzie dostaną te akcje i trzymam zwieracze dopóki nie okaże się inaczej.
MM

filozof rynku
Podporucznik

Postautor: filozof rynku » 26 kwie 2018 11:18

Poczytaj...
vetus być idiotą, to jeszcze można tolerować, ale świadome manipulowanie i wprowadzanie w błąd to już grubszy wymiar, nazwę to squrwysyństwo :evil:
wytłuściłeś zdanie o stracie netto w raporcie rocznym, zupełnie jakby coś nowego się wydarzyło i powiększyli stratę, a tak się nie stało, liczby są takie same!
kwota, o tórej napisałeś dotyczy sprawozdania jednostkowego, w raporcie skonsolidowanym jest niższa o ponad 0,8mln zł
ps> pomyślałem jak sugerujesz i wg mnie: PLIi jest więcej warte niż obencie wskazuje na to kapitalizacja, od strony biznesowej wszystko układa się więcej niż ok, najgorszą część restrukturyzacji polegającej na czyszczeniu bilansu spółka ma już za sobą, a nadrzędnym celem jaki sobie stawia nowy zarząd jest obecnie pokazanie zysku netto!

vetus
Młodszy chorąży

Postautor: vetus » 26 kwie 2018 11:43

Poczytaj...
vetus
hehe
troszkę cię rozumiem
nie sprzedałeś po 70 to szlag cię trafia
nie ma tego złego, po 16 uśrednisz :mrgreen:

Captain_Obvious
Chorąży

Postautor: Captain_Obvious » 26 kwie 2018 13:12

Jest walne 30 maja.

No a coz tu powiedziec? Spolka wysyla sprzeczne sygnaly. Mowi o dojrzalosci, optymalizacji organizacyjnej a jednoczesnie jej wiodace postaci z rady nadzorczej traktuja PLI jak skarbonke z ktorej moga sobie wyjmowac kiedy im sie tylko chce, zamiast poczekac az kapitalizacja ladnie spuchnie pod wplywem cenotworczych informacji. Rozgrywaja to duzo gorzej niz 11Bit przy sprzedazy pakietow akcji po sukcesie TWOM. Bardzo niepokoi mnie ta krotkowzrocznosc, jak dla mnie zolta kartka i spory niesmak.

Wróć do „Akcje”