CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 16 mar 2018 21:18

ojeju na fixie tyle co przez cała sesje przesunęli...nie pierniczą sie...będą cdrem pompowac wig20 hehe


Jak można pompować wig20 balonem :?: :roll: Pompowane balona było pod wig20. Balon może być pompowany zawsze do pewnego momentu, potem zawsze pęka. W 2013 roku też się zastanawiałem dlaczego tak dmuchają balona Eurocash (zobacz wykres) Rósł od 4 zł do 60 zł i przy tym kursie wszedł do wigu20, a potem już było tylko niżej, oczywiście z korektami wzrostowymi. Dzisiaj jest lekko powyżej 20 zł z wielką szansą by wylecieć z tego indexu w niedalekiej przyszłości. Nie sadzę, żeby z tym balonem było inaczej.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: H.A.N.Z.O » 16 mar 2018 21:39

na razie klatwa wig20 dziala juz od pierwszej sesji

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 16 mar 2018 22:28

dryniol, ty dalej piszesz w temacie o którym nie masz pojęcia ? Ciągle żadnych kolegów na kogeneracji nie ma ?
P.S. gratulacje dla Taurona, widzę, że nowe maksima, ty to masz nosa !

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 16 mar 2018 22:48

dryniol, ty dalej piszesz w temacie o którym nie masz pojęcia ? Ciągle żadnych kolegów na kogeneracji nie ma ?
P.S. gratulacje dla Taurona, widzę, że nowe maksima, ty to masz nosa !

Kto jest mądry to dobrze wie o czym piszę. Na Kogeneracji koledzy mi nie są potrzebni, bo dostanę minimum "piątaka" dywidendy na akcję, za którą sobie dobiorę akcji i tak co rok. Krótko mówiąc spółeczka daje mi co rok kolejny pakiecik darmowych akcji (czym niższy kurs tym większy pakiecik akcji dostaję), więc wiesz gdzie mam kurs akcji, w d.... Co do Taurona to przeczytaj mój post z początku tej strony i cierpliwie czekaj na to co się stanie. Ja patrzę do przodu w przeciwieństwie do Ciebie, nie oglądam się za siebie.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Piotr_Kowalski
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 25 sty 2018 23:03

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Piotr_Kowalski » 16 mar 2018 23:15

na razie klatwa wig20 dziala juz od pierwszej sesji
a to nie od pon. się liczy ?

ja kupuje dopiero ponizej 88 8) :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 16 mar 2018 23:35

na razie klatwa wig20 dziala juz od pierwszej sesji
a to nie od pon. się liczy ?

ja kupuje dopiero ponizej 88 8) :mrgreen:

Myślę, że i tak bardzo drogo planujesz kupić, no chyba że to poniżej 88 zł to około 20 zł i piszę to bez żadnego sarkazmu.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 16 mar 2018 23:37

dryniol lata z ogonem po watkach ale to juz norma (taki ma charakter) .tauron nie da grosza w dywidendzie do 2020r a jak wejda w atom to o dywidendzie mozna zapomniec na dluzszy czas .duzy akcji taurona nie kupi bo po co wiec kurs nadal moze spadac w okolice 2 zl .w 20 ma kryzys i tez leci w okolice 2200pkt takie zycie naszego rynku w korelacji z rynkami rozwinietymi. co do cd red to wyniki za 4 kw beda moim zdaniem slabe ( chyba ze sie myle by bedzie zonk na plus) .wieski juz swoje w glownej mierze zrobily a gwint nadal za bardzo nie jest na tyle grywalny by generowal duze zyski co wskazuje jego stadium beta .co by jednak nie pisac w spolce sa fundy i w nich duza nadzieja jesli chodzi o kszaltowanie kursu .pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 17 mar 2018 00:19

jarek111 pewnie ani Ja tutaj nikogo nie przekonam, że CD Projekt jest już bardzo drogi, że jest na samym szczycie i zmiana trendu na długoterminowy spadkowy jest tuż, tuż , ani mnie nikt nie przekona, że branża energetyczna przy obecnie śmiesznie niskich wskaźnikach dalej będzie zniżkować, co nie oznacza że się nie mylę, ale to samo może się tyczyć Ciebie i zwolenników CD Projekt. jarku111 tutaj czas wszystko zweryfikuje.

Pozdrawiam.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 17 mar 2018 00:34

dryniol jedna zasada : masz grala to go trzymaj :) i zarabiaj na nim i nic cie nie powinno interesowac w tym wgledzie :) to jest tak proste jak budowa cepa . jesli mam diament i wierze ze jego cena bedzie rosla to po kiego diabla mam sie angazowac na tym forum ? lapiesz aluzje ? ty latasz po watkach i pierniczysz to i owo o walorach niedowartosciowanych ktore powinny byc wyzej bo .. ty tak uwazasz bo wskazniki sa takie jakie sa itd . ech szkoda slow chlopie .


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 17 mar 2018 00:43

Tak jak wspomniałem, nie przekonam zwolenników CD Projekt, czyli między innymi Ciebie, a Ty nie przekonasz zwolenników taniej branży energetycznej. Ty jesteś zwolennikiem "owczego pędu" ja wręcz przeciwnie; "tłum kupuje bo widzi wielkie perspektywy, ja sprzedaję, tłum sprzedaje bo nie widzi perspektyw, ja kupuję", a forum jest do wymiany poglądów.


Tutaj też podobni do Ciebie próbowali mnie przekonywać na koniec 2016 roku, że Budimex jest lepszy od Mirbudu. http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... d&start=15

Owszem może i jest lepszy, tyle że był na szczycie, a Mirbud w dołku. To jest mylenie pojęć i spoglądanie do tyłu, a nie do przodu. Coś co było lepsze przez wiele lat nie oznacza że będzie lepsze w kolejnych latach. Poczytaj moją wymianę poglądów z oponentami i porównaj obecne kursy obu spółek do tych z końca 2016 roku. Ciekawa lektura.

I jeszcze jedno; Obecny wykres Taurona to prawie kopia wykresu Mirbudu z końca 2016 roku. Zobacz co było po roku 2016.
Analogia jest nie tylko jeśli chodzi o wykres. Mirbud podobnie jak Tauron, ogłosił rewelacyjne wyniki za III kwartał 2016 r, (najlepsze w historii) a mimo to dalej szorował jeszcze przez chwilę na dnie. Teraz Tauron ogłosił najlepszy raport roczny w historii i również jeszcze przez chwilę szoruje na dnie. Wnioski kolego należy wyciągać, a nie żyć jedynie marzeniami, że CD Projekt podbije świat, kosmos i Bóg wie co jeszcze. Wielkimi marzeniami o wielkiej potędze i wielkich kontraktach żyli na Polimexie jak wywindowali w zeszłym roku kurs do prawie 20 zł. Okazało się, że po wprowadzeniu kontraktów terminowych spekulanci postawili na spadek kursu nadmuchanego balona, bo z górki się przecież fajnie zjeżdża i zrobiło się wielkie bum nadmuchanego balona do 4-5 zł w rok.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2018 02:59 przez dryniol, łącznie zmieniany 2 razy.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 17 mar 2018 02:46

dryniol ja jedno a ty drugie :) powtarzam masz grala to go trzymaj i zarabiaj i nie musisz latac z ogonem nagniajac na swoja spolke czy ty tego nie rozumiesz ?czlowieku piszac te swoje posty na cd red tylko dyskredytujesz swoja osobe .pozdr


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 17 mar 2018 03:06

dryniol ja jedno a ty drugie :) powtarzam masz grala to go trzymaj i zarabiaj i nie musisz latac z ogonem nagniajac na swoja spolke czy ty tego nie rozumiesz ?czlowieku piszac te swoje posty na cd red tylko dyskredytujesz swoja osobe .pozdr


.


Czy Ty wiesz o czym piszesz ? Jakbym chciał kogoś nagonić to nie na tak dużą spółkę z wigu20, bo tam rządzą kursem grubi, a nie drobnica z forum :roll: Wymiana poglądów to nie naganianie, bo w przeciwnym razie to każdy post na forum jest naganianiem :roll: Jak napiszę na tym wątku, że wydaje mi się, że Euro spadnie poniżej 4 zł przedstawiając argumenty, to też napiszesz, że latam z ogonem i naganiam na spadek? :roll:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2018 03:56 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 17 mar 2018 03:50

szkoda z toba gadac dryniol naprawde szkoda slow i czasu przede wszystkim :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 17 mar 2018 03:59

szkoda z toba gadac dryniol naprawde szkoda slow i czasu przede wszystkim :)

.


Jak nie ma się argumentów to najprościej tak napisać. Vice Versa jarku111 :)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 17 mar 2018 21:38

dryniol...jedyny twoj argument przeciwko dalszym wzrostom na cdr to ze mamy tu balona...akurat nikt nie wie ile mozna jeszcze go napompować mój drogi :) czas czas czaas....


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 203 gości