CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 07 mar 2018 11:07

dryniol...od energetyki jest globalna ucieczka od dłuższego czasu i to może trwać a potem sie kisić latami...a tu liczy sie moda i emocje :) moda jest a emocje rosną :)

REKLAMA


Amatore
Młodszy chorąży
Posty: 651
Rejestracja: 29 kwie 2006 18:23

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Amatore » 07 mar 2018 11:37

Mam nadzieje że bedzie dywidenda, narazie nie mam pieniedzy a jutro Dzień Kobiet 8 marca :) https://youtu.be/zFW_HIaz9Qg
https://youtu.be/5PJ4kRb9mwQ

Minecraft w wolnym czasie od gieldy...

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 07 mar 2018 13:02

:?:
dryniol...od energetyki jest globalna ucieczka od dłuższego czasu i to może trwać a potem sie kisić latami...a tu liczy sie moda i emocje :) moda jest a emocje rosną :)
Kolego, prąd zawsze będzie potrzebny, i to coraz więcej. My bedziemy pobosic koszty w postaci wyzszych rachunkow, za które koncerny będą inwestować w nowe technologie. Twoje rozumowanie, że koncerny energetyczne będą dokładać do interesu jest błędne. Różnica między branżą energetyczną a CD Projekt jest taka, że branża energetyczna szuka dna z którego w dłuższej perspektywie będzie szła do góry, a CD Projekt szuka szczytu z którego w dłuższej perspektywie będzie zjeżdżal. Odwrotnie sie raczej nie da, z dołka nie spadniesz, a ze szczytu nie wejdziesz wyżej. Czym wyższy szczyt , tym dłuższy zjazd, czym niżej zjedziesz, tym dłuższa wspinaczka. Fizyki trzeba było się uczyć, a nie chodzić na wagary.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 07 mar 2018 15:45

:?:
dryniol...od energetyki jest globalna ucieczka od dłuższego czasu i to może trwać a potem sie kisić latami...a tu liczy sie moda i emocje :) moda jest a emocje rosną :)
Kolego, prąd zawsze będzie potrzebny, i to coraz więcej. My bedziemy pobosic koszty w postaci wyzszych rachunkow, za które koncerny będą inwestować w nowe technologie. Twoje rozumowanie, że koncerny energetyczne będą dokładać do interesu jest błędne. Różnica między branżą energetyczną a CD Projekt jest taka, że branża energetyczna szuka dna z którego w dłuższej perspektywie będzie szła do góry, a CD Projekt szuka szczytu z którego w dłuższej perspektywie będzie zjeżdżal. Odwrotnie sie raczej nie da, z dołka nie spadniesz, a ze szczytu nie wejdziesz wyżej. Czym wyższy szczyt , tym dłuższy zjazd, czym niżej zjedziesz, tym dłuższa wspinaczka. Fizyki trzeba było się uczyć, a nie chodzić na wagary.
poddaje się...sprzedam CDR na szczycie i odkupie tauron na dnie...czyli za 2.40 po którym będzie szorował rok 8) wiec mam kupe czasuuuuuuuuuu..przekonałeś mnie do tej inwestycji...

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 07 mar 2018 18:46

dryniol nie wazne jest to czy prad jest potrzebny czy tez nie .sprawa jest taka ze jestesmy na gieldzie by zarabiac kase a nie ja tracic lub kisic bez sensu latami liczac ze to co mamy bedzie roslo bo jest np tanie lub zawsze bedzie potrzebne .na gieldzie nie ma nic takiego co jest tanie by nie moglo byc jeszcze tansze tak jak nic nie jest na tyle drogie by nie moglo byc drozsze . wszystko bowiem sprowadza sie do ceny i do tego w jakim zakresie czasowym zakladamy zarobic na naszej inwestycji .energetyka nie od dzis czy od wczoraj caly czas spada i moze spasc jeszcze nizej lub tez szurac po dnie (zakladajac ze teraz to mamy) kilka lat . masz ogolnie jakis plan np na taurona w jakim okresie zakladasz ze beda wzrosty i jaki moze byc ich zasieg bo trzymajac spolke tylko pod dywidende ktorej kurs moze spadac jest ogolnie moim zdaniem bez sensu ? ty jednak ladasz po roznych watkach i piszesz ***** jakie to diamenty nie posiadasz i jaki to cd projekt jest nadmuchanym balonem .ech szkoda gadac


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 07 mar 2018 23:20

No niestety CD Projekt jest nadmuchanym balonem, tu zdania nie zmieniam. Na Polimexie też przy 12 zł pisałem, że nadmuchali balona pod kontrakty i wprawdzie potem jeszcze trochę poszedł w górę, a dzisiaj jest tam gdzie jego miejsce czyli 4-5 zł. Tam też mnie krytykowali i myśleli że będzie rosło do "pincet". Tu jest bomba z opóźnionym zapłonem. Koniec, kropka.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 07 mar 2018 23:38

z trendem sie nei walczy a drynol stale walczy he

Laptop ja nie walczę z trendem. Lubię po prostu tanio kupować i drogo sprzedawać, a nie odwrotnie. Nie zaprzeczysz chyba, że kupując obecnie CD Projekt nie kupowałbym go już tanio. Kupując Mirbud rok temu po 70 groszy, też mi pisali to samo, ze z trendem się nie walczy. Jak się potem okazało kupiłem prawie na samym dnie (potem na chwilę spadł jeszcze do 67 groszy). Teraz kupiłem Tauron po 2,55 zł, to też piszesz, ze walczę z trendem, a dla mnie się liczy ze kupiłem tanio. Trendy się zmieniają, jedyny problem tkwi w tym, ze nikt dokładnie nie przewidzi, kiedy. Dla mnie liczy się jedno, żeby kupić coś tanio a nie drogo, bo jak przyjdzie zmiana trendu to wiem, ze zarobię a nie stracę.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 08 mar 2018 00:24

Pocieszny jesteś. Tyle masz lat, a nawet nie wiesz, że to więksi decydują co jest drogie, a co tanie. Nie taki leszczyk jak ty.
Ale cóż, tylko sobie robisz krzywdę. Innym pozwól zarabiać i te swoje smutki wylewaj gdzie indziej.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 08 mar 2018 00:55

Pocieszny jesteś. Tyle masz lat, a nawet nie wiesz, że to więksi decydują co jest drogie, a co tanie. Nie taki leszczyk jak ty.
Ale cóż, tylko sobie robisz krzywdę. Innym pozwól zarabiać i te swoje smutki wylewaj gdzie indziej.

Ty jesteś śmieszny pisząc takie bzdury. Czyli co, większy decyduje że np. dolar jest po 6 zł i jest tani, albo jest po 1 zł i jest drogi? :roll: :lol: :lol: :lol: . Coś albo jest drogie, albo tanie. Duży może jedynie decydować, jak mocno można jeszcze dopompować balona, albo jak mocno można coś jeszcze zeszmacić, ale zawsze kiedyś przychodzi koniec pompowania balona albo zeszmacenia czegoś, i zaczynają się jazdy w odwrotnych kierunkach. Podejrzewam, że tacy jak Ty nie wiedzą nawet co to jest C/Z, C/WK, czy EBITDA tylko podążają w "owczym pedzie".
Ostatnio zmieniony 08 mar 2018 01:29 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 08 mar 2018 01:28

Tak, dryniolku, masz rację. To nie więksi będą decydowali o cenie w wezwaniu, tylko ty. Uzbrojony w cytaty Warrena Buffeta, stawisz czoło wszystkim instytucjom.
Tak ***** osoby już tu dawno nie było.
Nie jestem pewien czy branża energetyczna to nie zbyt zaawansowane technologie dla ciebie. Kopalnie, spedycja - w tym się lepiej odnajdziesz. Tam się udzielaj.

dingdong887
Młodszy chorąży
Posty: 655
Rejestracja: 13 lip 2017 17:12

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dingdong887 » 13 mar 2018 12:11

Uzasadnienie: - kurs Spółki realizuje nakreślony scenariusz. Za nami kolejna mocna sesja i kolejna optymistyczna świeca, zdecydowanie uwiarygodniająca przełamanie linii krótkoterminowego trendu spadkowego. Sygnały kupna obowiązują http://marketinvest.pl/gielda/komentarz ... polimex-ms

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 16 mar 2018 11:05

Dzisiaj "Trzy Wiedźmy" dzień obracania kota ogonem. Wygasają stare kontrakty, zaczyna się gra pod nowe serie. Stare "konie" będą kulały, nowe szarżowały. To o czym tutaj tak dużo pisałem, stanie się już niebawem faktem. Moja dewiza; "nic wiecznie nie rośnie, nic wiecznie nie spada" Dziękuję za uwagę.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

klapaucjusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3478
Rejestracja: 18 lis 2005 20:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: klapaucjusz » 16 mar 2018 13:01

A tymczasem ...
Geralt z Rivii wystąpi jako gościnny charakter w najnowszej odsłonie bijatyki Soul Calibur
Geralt nie będzie tylko jedną z wielu postaci, ale znajdzie się na globalnej okładce gry. Ponadto stworzona będzie specjalna arena ze świata Wiedźmina.

https://www.gamespot.com/articles/the-w ... 0-6457425/

Ciekawe ile z tego będzie kasy ? prestiż i promocja bezcenne :P
Gwint to maszynka do zarabiania pieniędzy !

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 16 mar 2018 17:03

ojeju na fixie tyle co przez cała sesje przesunęli...nie pierniczą sie...będą cdrem pompowac wig20 hehe

chandlerr
Chorąży
Posty: 812
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: chandlerr » 16 mar 2018 19:59

a dziś nie było 3 wiedźm? Bo to zawsze typowe było na tym papierze w ten dzień na fixie.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości