CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: H.A.N.Z.O » 13 cze 2018 08:51

https://www.ppe.pl/news/58928/cyberpunk ... z-gry.html

komentarze nie zachwycaja po nowych info o grze

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pandorinium » 13 cze 2018 09:15

https://www.ppe.pl/news/58928/cyberpunk ... z-gry.html

komentarze nie zachwycaja po nowych info o grze
Patrzenie na komentarze polaków nie jest mądre.

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: H.A.N.Z.O » 13 cze 2018 09:16

niezle obroty jak na kwadrans handlu

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Rif1977 » 13 cze 2018 09:36

Dryniol ma w D*** game dev. On po prostu nie zna się na grach i to widać.
Zna się na prundzie z gniazdka od kiedy jego wieś dostała się do projektu elektryfikacji kraju.
Udziela się tutaj tylko dlatego, że to popularny wątek, popularnej spółki i ma na celu naganianie na Tauron.
Nóż widelec znajdzie jakiś ludzi, którzy przy okazji rzucą ochłapami na tę spółkę i może uda mu się wyjść na zero...
Ignorować i nie odpowiadać. Przecież to błazenada na poziomie rozmów z Alikiem i wieloma innymi dziwakami.


Warren Buffet;

1. " Nie można bowiem kupić tego, co jest popularne, i na tym dobrze zarobić"

2. "Gdy fala opada, wtedy dopiero okazuje się, kto pływał nago"



....ale zapomniałem, że większości na tym wątku Warren Buffet nie dorasta nawet do pięt :roll:

15 maja 2018:
Fundusz Warrena Buffetta zwiększył w I kwartale 2018 roku posiadany pakiet akcji Apple. I chociaż miliarder twierdzi, że dla niego inwestycja w giganta to perspektywa zysku za 10, a może nawet 20 lat, to Berkshire Hathaway zarobi setki milionów dolarów rocznie na akcjach Apple - z samych dywidend.


:P :P :P

sosnax
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 12 cze 2018 09:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: sosnax » 13 cze 2018 09:37

W ogole bym nie sprawdzal polskiej prasy - w tym artykule, ktory ktos tu wstawil jest pare baboli (np. street credits prztlumaczone jako "uliczne kredyty" :F). Problem z polskimi graczami (i recenzentami) jest taki, ze oczekiwali kolejnego Wieska, kolejnych polskich akcentow przeliczanych na tony, ale to zupelnie inny rodzaj gry, w dodatku twardo osadzony w amerykanskiej przestrzeni :D
A co do placzow nt. "FPS" to CDPR jasno powiedzial, ze:
a) to nie FPS tylko FPP
b) nie bedzie to klasyczny FPP ;)

Z tego co czytam/ogladam recenzje z wczorajszych pokazow wychodzi na to, ze gra jest MEEEEEGA rozbudowana, dosyc brutalna, a przede wszystkim sporo osob twierdzi, ze tak jak przed trailerem oraz demo byli bardzo podjarani na gre to teraz jaraja sie i czekaja jeszcze bardziej bo zapowiada sie znakomicie ;)

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 13 cze 2018 09:40

Haha, komentarze nie zachwycają - komentarze na polskich portalikach, w wykonaniu ludzi, którzy nie widzieli nawet gameplay. Dajcie spokój.

sosnax
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 12 cze 2018 09:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: sosnax » 13 cze 2018 09:50

Dryniol ma w D*** game dev. On po prostu nie zna się na grach i to widać.
Zna się na prundzie z gniazdka od kiedy jego wieś dostała się do projektu elektryfikacji kraju.
Udziela się tutaj tylko dlatego, że to popularny wątek, popularnej spółki i ma na celu naganianie na Tauron.
Nóż widelec znajdzie jakiś ludzi, którzy przy okazji rzucą ochłapami na tę spółkę i może uda mu się wyjść na zero...
Ignorować i nie odpowiadać. Przecież to błazenada na poziomie rozmów z Alikiem i wieloma innymi dziwakami.


Warren Buffet;

1. " Nie można bowiem kupić tego, co jest popularne, i na tym dobrze zarobić"

2. "Gdy fala opada, wtedy dopiero okazuje się, kto pływał nago"



....ale zapomniałem, że większości na tym wątku Warren Buffet nie dorasta nawet do pięt :roll:

15 maja 2018:
Fundusz Warrena Buffetta zwiększył w I kwartale 2018 roku posiadany pakiet akcji Apple. I chociaż miliarder twierdzi, że dla niego inwestycja w giganta to perspektywa zysku za 10, a może nawet 20 lat, to Berkshire Hathaway zarobi setki milionów dolarów rocznie na akcjach Apple - z samych dywidend.


:P :P :P
Juz dajcie mu spokoj bo znowu przylezie - przeciez on nie zna sie na game-devie. Rzuca cyatatmi jak z rekawa, ale te cytaty tu srednio pasuja. Dla niego to spadajacy noz i tego sie trzymajmy!
Swoje powiedzial, przyjmijmy to na klate i pijmy szampana ;D

sosnax
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 12 cze 2018 09:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: sosnax » 13 cze 2018 09:58

https://www.vg247.com/2018/06/12/cyberp ... -gameplay/
Tutaj calkiem ciekawa recenzja demka - wychodzi na to, ze REDzi maja zadatki na stworzenie nowych standardow w RPG bo ponoc granie z pierwszje perspektywy ma w tym przypadku spore znaczenie i jest genialnie skontruowane.

Mam nadzieje, ze po pozytywnych recenzjach branzy demo, ktore pokazywali za zamknietymi drzwiami wyjdzie szybciutko do szerszej publicznosci ;) Tym bardziej, ze to az 50 min intensywnej rozgrywki!

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 13 cze 2018 10:13

Gra zdecydowanie dla dorosłych. W przykładowo zaprezentowanej misji V uratował kobietę porwaną przez handlarzy organami. Została znaleziona naga w wannie itd. W rozgrywce mnóstwo przekleństw, a także żarty, które wydawały się dotyczyć masturbacji.

sosnax
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 12 cze 2018 09:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: sosnax » 13 cze 2018 10:44

znalazlem zdjecia insertu do zaproszenia na demo cp jak by kogos interesowalo :)
https://imgur.com/a/FoEgwoV

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 13 cze 2018 14:07

Kurs trzyma sie niezle, recenzje podobno dobre.. Przypomina mi to troche nowe odcinki Gwiezdnych Wojen poczawszy od Force Awaking. Dla mnie to byla chala do kwadratu i to byl ostatni odcinek jaki ogladnalem..Ale tez recenzje byly dobre i film dosc wysoko plasuje sie na listach. Widac jest nowe grono widzow a ja wyroslem z czego innego.. Pewnie dlatego tez tak kiepsko odbieram te zapowiedzi.. Po prostu gra nie dla mnie..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

sosnax
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 12 cze 2018 09:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: sosnax » 13 cze 2018 14:33

NiKtoś - ja podchodze do tego w troche inny sposob. W W i W2 nie gralem, ale slyszalem o CDPR, ze zajebiste studio bo np. nie maja DRM albo twierdza, ze to ze ich gra byla swego czasu najbardziej piracona w sieci to dla nich najlepszy komplement etc. I wlasnie tym podejsciem mnie i miliony innych graczy CDPR "kupil". Ta zagrywka sprawila, ze duzo osob ktore piracilo W2 summa summarum go po prostu zakupilo, zeby wesprzec studio, ktorego postawa wzgledem swoich odbiorcow byla inna niz calej reszty branzy.
To czy gra bedzie FPP czy TPP ma dla mnie takie znaczenie, jak dywagacje czy Ferrari powinno robic swoje auta z wydechami umieszczonymi centralnie czy po bokach ;) I mimo tego, ze w ogole nie jaram sie SciFi to i tak ta gre kupie, zeby zobaczyc co tym razem ciekawego wysmazyli.
Wierze, ze CP2077 bedzie uczciwym produktem, a nie gownem zanurzonym w lukrze ;) I wg mnie nie jestem jedyny - wystarczy zobaczyc jak REDzi szanuja swoich odbiorcow przy okazji chociazby Gwinta i jak ten szacunek wraca do nich (swoja droga mam nadzieje, ze jesien przyniesie nam calkowicie nowa jakosc i szanse na wydarcie Blizzardowi poteznego kawalka tortu, jakim jest rynek CCG)

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: H.A.N.Z.O » 13 cze 2018 14:44

W ogole bym nie sprawdzal polskiej prasy - w tym artykule, ktory ktos tu wstawil jest pare baboli (np. street credits prztlumaczone jako "uliczne kredyty" :F). Problem z polskimi graczami (i recenzentami) jest taki, ze oczekiwali kolejnego Wieska, kolejnych polskich akcentow przeliczanych na tony, ale to zupelnie inny rodzaj gry, w dodatku twardo osadzony w amerykanskiej przestrzeni :D
A co do placzow nt. "FPS" to CDPR jasno powiedzial, ze:
a) to nie FPS tylko FPP
b) nie bedzie to klasyczny FPP ;)

Z tego co czytam/ogladam recenzje z wczorajszych pokazow wychodzi na to, ze gra jest MEEEEEGA rozbudowana, dosyc brutalna, a przede wszystkim sporo osob twierdzi, ze tak jak przed trailerem oraz demo byli bardzo podjarani na gre to teraz jaraja sie i czekaja jeszcze bardziej bo zapowiada sie znakomicie ;)
to dobrze ze bedzie to gra z pierwszej osoby
klimat screenow podoba mi sie
to moze byc bardzo dobra gra

o ile zwiastun pozostawil u mnie niesmak tak teraz
jest o wiele lepiej

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: H.A.N.Z.O » 13 cze 2018 15:26


sosnax
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 12 cze 2018 09:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: sosnax » 13 cze 2018 15:48

to nie jest nic powiazanego z gra! sprawdz opis filmu :)

za to tutaj masz opinie polakow o demie
https://youtu.be/hzrRkoAEmt4


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jarek111 i 157 gości