PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Iaptop.
Chorąży

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: Iaptop. » 10 sty 2018 17:02

japa moge ci sprzedac pik p[o 1.2 to sobie usrednisz :oops: :lol: :lol: :lol:

leeloo
Chorąży

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 17:03

rozwalisz do konca to forum smierdzacy notebuuuku

leeloo
Chorąży

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 17:05

przy 90 chcesz wywalic i znow czapke dostaniesz :lol:

Iaptop.
Chorąży

Postautor: Iaptop. » 10 sty 2018 17:08

japa juz na bankierze z ciebie maja polew jak cie moska na pik ubral po 1.2 wiec do nory :lol: :lol: :lol: :lol:

jarekklin
Chorąży sztabowy

Postautor: jarekklin » 10 sty 2018 18:13

Gdzie Zalitacz tam patro hi hi hi UWAGA

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... awsze.html
A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁

em_ka
Podporucznik

Postautor: em_ka » 10 sty 2018 18:43

A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁
trzymasz jeszcze mobile..
ale tam trzeba miec cierpliwość ...

Iaptop.
Chorąży

Postautor: Iaptop. » 10 sty 2018 18:48

A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁
😁

AdamKruchy
Chorąży

Postautor: AdamKruchy » 10 sty 2018 18:58

japa juz na bankierze z ciebie maja polew jak cie moska na pik ubral po 1.2 wiec do nory :lol: :lol: :lol: :lol:
Na czym? Mnie to ubrali wiele miesięcy temu na:

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

CDR, KGHM, Mirvapol, Esotiq... i kilku innych. Wiem, że nie ma emocji, tylko nudne wrosty, ale wolę to, niż coś takiego jak u ciebie w portfelu. Pozdrawiam.

Iaptop.
Chorąży

Postautor: Iaptop. » 10 sty 2018 19:03

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

CDR, KGHM, Mirvapol, Esotiq... i kilku innych. Wiem, że nie ma emocji, tylko nudne wrosty, ale wolę to, niż coś takiego jak u ciebie w portfelu. Pozdrawiam.
a to patafianie twoj drugi nick to Japa pieknie sie wydal;es pokrako :lol: :lol: :lol: napisz pajacu kiedy 30 gr :lol: :lol: :lol: :lol:

GH05T
Starszy kapral

Postautor: GH05T » 10 sty 2018 19:15

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

Panie Adamie!

Cieszę się, że został tu Pan z nami na tym wątku. Czemu Pan został? Nie wiem. Wystarczyła informacja, że spółka nie dla Pana, żegnamy się, papa, daswidania, ciao bambino- mówiąc krótko niczym niejaki Jarek- wypie*****aj. Tymczasem Pan tu nadal jest i określa naszą spółkę mianem "czegoś takiego", kolejny raz się błaźniąc. Celowy zabieg? Co Pan chce osiągnąć robiąc z siebie błazna? Myślę, że następnego bloga już pod innym "nazwiskiem" będzie pan musiał otwierać. Zachowuje się Pan nieprofesjonalnie jak na bloggera o takiej randze (sarkazm- a szkoda bo naprawdę lubiłem poczytać Pana wypocinki przez jakiś czas). Pozdrawiam i wspomniane daswidania.

leeloo
Chorąży

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 19:23

-5
-10
-15

AdamKruchy
Chorąży

Postautor: AdamKruchy » 10 sty 2018 19:58

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

Panie Adamie!

Cieszę się, że został tu Pan z nami na tym wątku. Czemu Pan został? Nie wiem. Wystarczyła informacja, że spółka nie dla Pana, żegnamy się, papa, daswidania, ciao bambino- mówiąc krótko niczym niejaki Jarek- wypie*****aj. Tymczasem Pan tu nadal jest i określa naszą spółkę mianem "czegoś takiego", kolejny raz się błaźniąc. Celowy zabieg? Co Pan chce osiągnąć robiąc z siebie błazna? Myślę, że następnego bloga już pod innym "nazwiskiem" będzie pan musiał otwierać. Zachowuje się Pan nieprofesjonalnie jak na bloggera o takiej randze (sarkazm- a szkoda bo naprawdę lubiłem poczytać Pana wypocinki przez jakiś czas). Pozdrawiam i wspomniane daswidania.
Rozumiem Pana wściekłość. Chciał Pan, aby zrobił super-post o super-firmie. A ja poszedłem z prawdą. Nie zawsze wygodną itp. Ale życzę Wam szczęścia. Pytania pozostają. Czyli ile emisji i czemu tak... tanio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pan sie obruszył, a tymczasem nawet po wątku widać o kogo chodzi. Ja takich spółek unikam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co do "wypocinek" to bardzo Pana zabolały. Prosił Pan "tylko niech Pan zrobi na najwyższym poziomie o mojej spółce" i zdziwienie??? A wszystkim, którzy chcą tutaj ... spytajcie po ile będą emisje, za kasę, czy za ... UWAGA

NICOLAOS
Starszy plutonowy

Postautor: NICOLAOS » 10 sty 2018 21:44

A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁
😁
Czyzby juz jutro nominalik :?:
Serdecznie pozdrawiam akcjonariuszy.

Silent@Bob
Podporucznik

Postautor: Silent@Bob » 10 sty 2018 21:46

Siejesz Pan ferment bez uzasadnienia.

Jak spółka odkryje karty ile kapitału chce pozyskać i określi parametry emisji to wtedy możemy podyskutować. Na tę chwilę to tylko wróżenie z fusów.

Nie poświęcałeś uwagi temu podmiotowi, jak żarty z instytucji rynkowych i akcjonariuszy robił sobie poprzedni właściciel to daj temu nowemu popracować i poczekaj na efekty jego pracy zanim ośmieszysz się kolejny raz.

Dokonując analizy MMS SA postarałeś się bardziej, w przypadku PL GROUP SA nie poszło jak k..wie w deszcz.

O ukrytych intencjach i braku spójności nie dyskutujemy, niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Iaptop.
Chorąży

Postautor: Iaptop. » 10 sty 2018 22:12

Siejesz Pan ferment bez uzasadnienia.

Jak spółka odkryje karty ile kapitału chce pozyskać i określi parametry emisji to wtedy możemy podyskutować. Na tę chwilę to tylko wróżenie z fusów.

Nie poświęcałeś uwagi temu podmiotowi, jak żarty z instytucji rynkowych i akcjonariuszy robił sobie poprzedni właściciel to daj temu nowemu popracować i poczekaj na efekty jego pracy zanim ośmieszysz się kolejny raz.

Dokonując analizy MMS SA postarałeś się bardziej, w przypadku PL GROUP SA nie poszło jak k..wie w deszcz.

O ukrytych intencjach i braku spójności nie dyskutujemy, niech każdy sam wyciągnie wnioski.
rozje ba les syetem tym Bob heheheh

Wróć do „Akcje”