Proszę o TYP na nadchodzący tydzień

wszystko na temat spółek publicznych
Trolejbus
Porucznik

Re: Proszę o TYP na nadchodzący tydzień

Postautor: Trolejbus » 26 wrz 2017 22:11

Ferdek Kiepski inwestuje w alkohol, ponieważ zawsze ma wysoki procent. :lol:
troli ty tez mógł byś jakieś typy swe dorzucać . bo wiem ze masz pojecie i to dobre na te tematy . szcunek pełen.
tylko nie mów mi ze w20 walnie na ok. 2430 .
nie tylko nie to . troli czyżby dziś to wspomniane 2430 zostało przetestowane :?:
Dzisiaj nie dali rady, może jutro. Kreski nie kłamią, ale ile to razy było inaczej niż wielu liczyło, bo kreski tak pokazywały? Grubasy rozdają karty a my możemy jedynie zbierać okruchy z pańskiego stołu.

P.S. Marek, o jakieś spółce piszesz? I co ważne, jak z płynnością? Jeśli można wejść, ale trudno potem z tego wyjść to lepiej odpuścić sobie takie papiery. Wg mnie dzienny obrót 50 tyś. to takie minimum, tak by nawet DT mogło sobie coś tam pograć. Ile papierów na grajdole spełnia takie kryteria wg was? 100? 200?
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?t=217956

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Marek__B » 27 wrz 2017 15:20

troli ty tez mógł byś jakieś typy swe dorzucać . bo wiem ze masz pojecie i to dobre na te tematy . szcunek pełen.
nie tylko nie to . troli czyżby dziś to wspomniane 2430 zostało przetestowane :?:
Dzisiaj nie dali rady, może jutro. Kreski nie kłamią, ale ile to razy było inaczej niż wielu liczyło, bo kreski tak pokazywały? Grubasy rozdają karty a my możemy jedynie zbierać okruchy z pańskiego stołu.

P.S. Marek, o jakieś spółce piszesz? I co ważne, jak z płynnością? Jeśli można wejść, ale trudno potem z tego wyjść to lepiej odpuścić sobie takie papiery. Wg mnie dzienny obrót 50 tyś. to takie minimum, tak by nawet DT mogło sobie coś tam pograć. Ile papierów na grajdole spełnia takie kryteria wg was? 100? 200?
No przeca pisalem - pbg, ale na razie sytuacja nie idzie po mojej myśli.
Stuacja powinna ulec poprawie po przebiciu 35, ale kiedy to nastąpi... :roll:

Trolejbus
Porucznik

Postautor: Trolejbus » 27 wrz 2017 17:07

PBG rzeczywiście ciekawy papier, ale tam miliony akcyjek na wszystkich poziomach cenowych i bujają się w granicach 27-35 groni. Może się zdarzyć, i pewnie tak jest, że ustawisz jakiś poziom i nie załapiesz się ani na sprzedaż ani na kupnie. Tego typu papiery mnie nie interesują jeśli chodzi o obroty, choć w tym przypadku są one spore. Mielą i nic z tego mielenia nie wynika a mnie chodzi o czytelny stabilny trend wzrostowy, może nawet rosnąć wolno.
Poza tym, tu był zrzut niedawno na groszówki. Skąd wiesz, że np. za jakiś czas nie będzie powtórki? Niczego wykluczyć nie można. To jest giełda.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Marek__B » 27 wrz 2017 18:06

PBG rzeczywiście ciekawy papier, ale tam miliony akcyjek na wszystkich poziomach cenowych i bujają się w granicach 27-35 groni. Może się zdarzyć, i pewnie tak jest, że ustawisz jakiś poziom i nie załapiesz się ani na sprzedaż ani na kupnie. Tego typu papiery mnie nie interesują jeśli chodzi o obroty, choć w tym przypadku są one spore. Mielą i nic z tego mielenia nie wynika a mnie chodzi o czytelny stabilny trend wzrostowy, może nawet rosnąć wolno.
Poza tym, tu był zrzut niedawno na groszówki. Skąd wiesz, że np. za jakiś czas nie będzie powtórki? Niczego wykluczyć nie można. To jest giełda.
Nie wiem co będzie, teoretycznie wszystko się może zdarzyć, ale zwykle drugiego zrzutu nie ma w podobnych przypadkach, np. polimek po dopuszczenie gigantycznej emisji walnąl jednorazowo na 2 grosze, ale później powolutku (miesiącami) się podnosil na 13 gr. Sam wtedy leciutko przciąlem: 7->12 i chętnie bym to powtórzyl.
Poza tym, moje rozumowanie jest takie - jakby banki i inni wierzycieli chcieli firmę uwalić,
to by to zrobili dawno temu, bo skrupulów nie mają, vide DSS albo HBP.
Skoro jednak zdecydowaly się iść na uklad i poświęcily w jego realizację wiele lat to przecież nie po to, żeby po latach powiedzieć nagle "rozmyślamy się". Ponadto skoro tak robią tzn. że prześwietlili bardzo dobrze sytuację firmy i widzą realną szansę na sukces tego przedsięwzięcia.
Jeżeli tylko nie będzie jakiejś wojny czy innej naglej zapaści na rynkach to wg. mnie kapitalizacja 200 mln dla tak ogromnej fimy jest śmiesznie mala. No ale mogę się mylić, zobaczymy.

Aha, i jeszcze jedno - obecnej wladzy bardzo byloby nie na rękę gdyby duża firma budująca znane obiekty (stadion narodowy czy autostrady) nagle upadla. Poprzednikom jak wiadomo bylo wszystko jedno i mieli to w doopie, ale dziś jest wyraźna presja na promowanie polskich firm kosztem zagranicznych - to się też przeklada na przetargi itd.

kokos
Sierżant sztabowy

Postautor: kokos » 27 wrz 2017 19:14

troli ty tez mógł byś jakieś typy swe dorzucać . bo wiem ze masz pojecie i to dobre na te tematy . szacunek pełen.

:idea: :idea: juz myślęć i pakować papiery do worów za miast pyrów na zimę !! lepszy interes tej zimy będzie gdy w piwnicy trzymać bedziecie akcje GPW zamiast owych pyrów..... :idea: :idea: :idea: :idea:

Trolejbus
Porucznik

Postautor: Trolejbus » 27 wrz 2017 21:52

troli ty tez mógł byś jakieś typy swe dorzucać . bo wiem ze masz pojecie i to dobre na te tematy . szacunek pełen.

:idea: :idea: juz myślęć i pakować papiery do worów za miast pyrów na zimę !! lepszy interes tej zimy będzie gdy w piwnicy trzymać bedziecie akcje GPW zamiast owych pyrów..... :idea: :idea: :idea: :idea:
Podobno zima może być mroźna. Wypadałoby już teraz zbierać chrust.

Dmb
Starszy plutonowy

Postautor: Dmb » 29 wrz 2017 10:03

Autopartner na jesień

miki331
Podporucznik

Postautor: miki331 » 29 wrz 2017 21:55

welts
Chorąży sztabowy

Postautor: welts » 29 wrz 2017 22:46

z dużą stopą zwrotu .
tak na min. 100 %
coś na wzóer QMK z minionego tygodnia

:idea: :idea: :mrgreen:
Odrob raz prace domowa leniu patentowany albo zatrudnij kreslarza :lol:

Pasażer
Sierżant sztabowy

Postautor: Pasażer » 30 wrz 2017 10:08

podam ci TERMO2POWER,spółka na najbliższe tygodnie 8)

Pasażer
Sierżant sztabowy

Postautor: Pasażer » 30 wrz 2017 15:53

bylu
Chorąży

Postautor: bylu » 01 paź 2017 19:51

Autopartner na jesień
jeden mądry :P

Martyr
Porucznik

Postautor: Martyr » 01 paź 2017 21:58

Wpisy z kategorii......chętnie opjerdole Ci swoje niewypały :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Martyr
Porucznik

Postautor: Martyr » 01 paź 2017 22:02

Podobno zima może być mroźna. Wypadałoby już teraz zbierać chrust.
Na razie wszyscy zbieramy grzyby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

welts
Chorąży sztabowy

Wolumen

Postautor: welts » 01 paź 2017 22:34

To co idzie :lol:

Wróć do „Akcje”