TRAKCJA PRKiI [TRK]

wszystko na temat spółek publicznych
MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: MaxSwinger » 09 cze 2018 12:56

ku meritum panowie. twardy sufit to 4.4. pytanie brzmi korekta do 3.38 , 3.2 czy grzejemy w palnik odrazu

REKLAMA


AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 09 cze 2018 12:56

Chłopcy SL to SL i warto go zawsze mieć. Ja wiem, że Wy wszystko macie na zielono, ale sorry, ja tak doskonały nie jestem. Trolejbus patrz jak zawodowcy zarabiają. Ty od lat tylko "kapujesz" na modera hi hi hi.
Co ty mi tu inputujesz? Ja nie jestem donosicielem. Już wiele razy nawet ktoś pisał, że podobno jestem moderem. :shock: Nie będę się powtarzał i udowadniał,że nie jestem koniem. Jak chcesz tak myśleć, twoja sprawa. :roll:

Buhahaha. Taaaaa... a Stalin był wporzo gościu. Jako jedyny nigdy nie dostałeś bana, nie zablokowali cię. Należę do grana, która na forum Parkietu jest od lat, więc ściemniać to możesz laptopa, który raz na kilka lat idzie siedzieć do więzienia i nie ma dojścia do netu. Trolejbus nikt cię nie pamięta na forum w czasach listy. A potem... a szkoda gadać. Wracaj do swoich obowiązków.
8) 8) 8)

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: Trolejbus » 09 cze 2018 13:08

Chłopcy SL to SL i warto go zawsze mieć. Ja wiem, że Wy wszystko macie na zielono, ale sorry, ja tak doskonały nie jestem. Trolejbus patrz jak zawodowcy zarabiają. Ty od lat tylko "kapujesz" na modera hi hi hi.
Co ty mi tu inputujesz? Ja nie jestem donosicielem. Już wiele razy nawet ktoś pisał, że podobno jestem moderem. :shock: Nie będę się powtarzał i udowadniał,że nie jestem koniem. Jak chcesz tak myśleć, twoja sprawa. :roll:

Buhahaha. Taaaaa... a Stalin był wporzo gościu. Jako jedyny nigdy nie dostałeś bana, nie zablokowali cię. Należę do grana, która na forum Parkietu jest od lat, więc ściemniać to możesz laptopa, który raz na kilka lat idzie siedzieć do więzienia i nie ma dojścia do netu. Trolejbus nikt cię nie pamięta na forum w czasach listy. A potem... a szkoda gadać. Wracaj do swoich obowiązków.
Ja tu na forum jestem od 2005 r. Bana nie miałem, ale ostrzeżenia owszem i to w zeszłym roku. Co do reszty, nie chce mi się pisać w kółko to samo, jak ktoś sobie coś ubzdura to ni jak się nie da go przekonać, że jest inaczej. Nie zamierzam tego robić. Twoja sprawa, masz prawo tak myśleć.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 09 cze 2018 13:19

ku meritum panowie. twardy sufit to 4.4. pytanie brzmi korekta do 3.38 , 3.2 czy grzejemy w palnik odrazu

Warto popatrzeć na sytuację techniczną waloru. Co w fundamentach wiemy. Po panice (dla mnie celowy ruch, by ktos oddał, a ktoś odkupił).
Krótkoterminowo:
- wsparcie to ostatnie dno, czyli 2,58 zł
- pierwszy opór to 3,65-3,7 zł (ale mnie to w ogóle nie interesuje
- 4 zł (psychologiczny
- 4,38 do 5 zł zabawa i zobaczymy wtedy siłę

Obrazek

W średnim i długim terminie to dwa opory: 5 zł i 7 zł

Obrazek


Ale i w jednym i w drugim widać coś bardzo istotnego. Obroty. Popatrzcie, że po rekordach z ostatnich kilkunastu miesięcy obroty zaczęły maleć. Dopiero akcja ze starymi kontraktami zrobiła to, o co komuś chodziło. Ktoś oddał, by ktoś inny to odebrał. Ale to co najważniejsze, to cisza w zakresie raportów o zmniejszeniu głosów w akcjonariacie. I mam swoją teorię w tym zakresie, dlatego kupiłem tego sporo

Obroty zwiększają się w ostatnim czasie i strona podażowa ustępuje popytowej. Ktoś zbiera w mądry sposób, bo coś... WIE! Jestem na 99% pewien, że wkrótce dowiemy się szczegółów, bo czasy nie ma. Nagle pojawia się nowy prezes, który od kilkunastu lat jest zarządzającym w dużej firmie branżowej, która... nie jest na polskiej giełdzie.

Trakcja - poprzez ostatnią akcję - stała się bardzo, bardzo atrakcyjna. Ktoś to zauważył i właśnie wykorzystuje. Dlatego ja robię akcję "noga, na nogę" i śmieję się z kapusiów forumowych, ukrytych moderów. Minimum 6-7 złotych to się należy (dla tych, którym się spieszy), bo prawdziwa walka idzie o wiele wyższe poziomy cenowe.
8) 8) 8)

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 10 cze 2018 09:38

Warto dokładnie przeanalizować, by zrozumieć co się dzieje, i co będzie się działo w najbliższych dniach i tygodniach. Wszystko co istotne jest w ostatnim info, ale mnie zastanawia szczególnie ważna data, którą wrzucam na grubo. I sam tekst, że Pan Marcin Lewandowski nie będzie już wspólnikiem/członkiem spółki KONKURENCYJNEJ!!! Czyli... Blifinger/PORR już nie będzie konkurentem dla Trakcji. Ja zakładam, że właśnie teraz Blifinger/PORR przygotowuje się do przejęcia spółki. Mogę przejąć po dobrej cenie pakiet Comsy i ogłosić na resztę wezwanie.
Pan Lewandowski jest tutaj głównym punktem całej zabawy. Po prostu zwolnił by się z obecnej roboty, odczekał okres i w Trakcji został szefem. Ale tutaj dzieje się inaczej.

Pozdrawiam
Treść raportu:

Zarząd spółki Trakcja PRKiI S.A. ("Spółka", „Emitent”) informuje, że w dniu 7 czerwca 2018r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę, mocą której powołała Pana Marcina Lewandowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki z dniem 1 września 2018 r.

Pan Marcin Lewandowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie – Mosty.

Doświadczenie zawodowe:
1994 – do obecnie – Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych S.A. / Bilfinger Berger S.A. / PORR S.A. (jeden pracodawca - zmiana nazw wynika z przekształceń właścicielskich).
1994 – 1997 Inżynier Budowy - PPRM S.A.,
1997 – 2000 Kierownik Budowy / Kierownik Zespołu Budów - PPRM S.A.,
2000 – 2007 Dyrektor Oddziału we Włocławku - PPRM S.A.,
2007 – 2009 Dyrektor Dywizji Mostowej - Bilfinger Berger S.A.,
trakcj

W trakcie swojej kariery zawodowej Pan Marcin Lewandowski był odpowiedzialny za szereg kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce i w Norwegii, w tym przede wszystkimi między innymi za:
Budowę Tunelu Kolejowego do lotniska Okęcie,
Budowę Wantowego Mostu im Solidarności w Płocku,
Budowę Południowej Obwodnicy Warszawy,
Budowę Południowej Obwodnicy Gdańska,
Budowę Wantowego Mostu im T. Mazowieckiego w Rzeszowie,
Budowę wielu odcinków dróg ekspresowych w tym : S6, S7, S8 i S17,
Budowę Mostów TresfjordBrua i FarrisBrua w Norwegii,
Remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie.

Pan Marcin Lewandowski według przedstawionego oświadczenia, na dzień rozpoczęcia wykonywania mandatu, tj. według stanu na dzień 1 września 2018 r.:
• nie będzie prowadził innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby konkurencyjna wobec Emitenta,
• nie będzie wspólnikiem innej konkurencyjnej spółki cywilnej,
• nie będzie wspólnikiem innej konkurencyjnej spółki osobowej,
• nie będzie członkiem organu innej konkurencyjnej spółki kapitałowej,
• nie będzie uczestniczyć w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
8) 8) 8)

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 10 cze 2018 13:10

Podobnie jak "spadło" na 11 Bit z 180 zł na ponad 400 zł. Co do takich bajek to u ciebie na wszystkich prafuffkowych zabawkach było.
8) 8) 8)

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 10 cze 2018 14:04

Podobnie jak "spadło" na 11 Bit z 180 zł na ponad 400 zł. Co do takich bajek to u ciebie na wszystkich prafuffkowych zabawkach było.
daj spokoj ciebie wisnia ne da sie juz czytac folkor jedynie lepiej opowiedz o systemie co wymiata 1000% codzienie na fx :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Codziennie 1000%??? Hi hi hi to tylko ty ze spoconym
8) 8) 8)

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 10 cze 2018 14:05

Warto dokładnie przeanalizować, by zrozumieć co się dzieje, i co będzie się działo w najbliższych dniach i tygodniach. Wszystko co istotne jest w ostatnim info, ale mnie zastanawia szczególnie ważna data, którą wrzucam na grubo. I sam tekst, że Pan Marcin Lewandowski nie będzie już wspólnikiem/członkiem spółki KONKURENCYJNEJ!!! Czyli... Blifinger/PORR już nie będzie konkurentem dla Trakcji. Ja zakładam, że właśnie teraz Blifinger/PORR przygotowuje się do przejęcia spółki. Mogę przejąć po dobrej cenie pakiet Comsy i ogłosić na resztę wezwanie.
Pan Lewandowski jest tutaj głównym punktem całej zabawy. Po prostu zwolnił by się z obecnej roboty, odczekał okres i w Trakcji został szefem. Ale tutaj dzieje się inaczej.

Pozdrawiam
Treść raportu:

Zarząd spółki Trakcja PRKiI S.A. ("Spółka", „Emitent”) informuje, że w dniu 7 czerwca 2018r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę, mocą której powołała Pana Marcina Lewandowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki z dniem 1 września 2018 r.

Pan Marcin Lewandowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie – Mosty.

Doświadczenie zawodowe:
1994 – do obecnie – Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych S.A. / Bilfinger Berger S.A. / PORR S.A. (jeden pracodawca - zmiana nazw wynika z przekształceń właścicielskich).
1994 – 1997 Inżynier Budowy - PPRM S.A.,
1997 – 2000 Kierownik Budowy / Kierownik Zespołu Budów - PPRM S.A.,
2000 – 2007 Dyrektor Oddziału we Włocławku - PPRM S.A.,
2007 – 2009 Dyrektor Dywizji Mostowej - Bilfinger Berger S.A.,
trakcj

W trakcie swojej kariery zawodowej Pan Marcin Lewandowski był odpowiedzialny za szereg kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce i w Norwegii, w tym przede wszystkimi między innymi za:
Budowę Tunelu Kolejowego do lotniska Okęcie,
Budowę Wantowego Mostu im Solidarności w Płocku,
Budowę Południowej Obwodnicy Warszawy,
Budowę Południowej Obwodnicy Gdańska,
Budowę Wantowego Mostu im T. Mazowieckiego w Rzeszowie,
Budowę wielu odcinków dróg ekspresowych w tym : S6, S7, S8 i S17,
Budowę Mostów TresfjordBrua i FarrisBrua w Norwegii,
Remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie.

Pan Marcin Lewandowski według przedstawionego oświadczenia, na dzień rozpoczęcia wykonywania mandatu, tj. według stanu na dzień 1 września 2018 r.:
• nie będzie prowadził innej działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby konkurencyjna wobec Emitenta,
• nie będzie wspólnikiem innej konkurencyjnej spółki cywilnej,
• nie będzie wspólnikiem innej konkurencyjnej spółki osobowej,
• nie będzie członkiem organu innej konkurencyjnej spółki kapitałowej,
• nie będzie uczestniczyć w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Lapi spadaj
8) 8) 8)

wędkarz
Starszy chorąży
Posty: 1201
Rejestracja: 18 gru 2008 22:50

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: wędkarz » 10 cze 2018 17:54

Nie ma się co kopać wszystko rozstrzygnie się w tym tygodniu. Pewnie pójdą jakieś infant bo nie wierzę że drobnica przemuciła tyle papierami. Bardziej to były jazdy żeby się jej pozbyć.
VISTULA- zakup śr 93 gr , sprzedaż 5,00
TRAKCJA- średnia 2,90 sprzedaż ?

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: Klakier17 » 10 cze 2018 18:43

Po co się nakręcać tym 1 września. Gość ma okres wypowiedzenia, zakazy konkurencji itp. wakacje będzie miał a kasa mu leci.

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: AdamKruchy » 10 cze 2018 21:25

Po co się nakręcać tym 1 września. Gość ma okres wypowiedzenia, zakazy konkurencji itp. wakacje będzie miał a kasa mu leci.

Zakładam, że chodzi o coś zupełnie innego. Ale poczekajmy. Pozdrawiam.
8) 8) 8)

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: Klakier17 » 10 cze 2018 22:48

Daj wam Boże! Z tym że tak, były masakryczne straty, każdy gra na parę % i skoki, za jakiś czas wróci szara proza życia kontrakty + zarabianie, to potrwa lata. Sporo wody upłynie zanim wykres się wyrysuje ... :mrgreen:

wędkarz
Starszy chorąży
Posty: 1201
Rejestracja: 18 gru 2008 22:50

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: wędkarz » 10 cze 2018 23:24

Daj wam Boże! Z tym że tak, były masakryczne straty, każdy gra na parę % i skoki, za jakiś czas wróci szara proza życia kontrakty + zarabianie, to potrwa lata. Sporo wody upłynie zanim wykres się wyrysuje ... :mrgreen:
jak będą kontrakty i zarabianie to będzie już za późno na kupno. trzeba kupować marzenia a nie fakty :)
VISTULA- zakup śr 93 gr , sprzedaż 5,00
TRAKCJA- średnia 2,90 sprzedaż ?

wędkarz
Starszy chorąży
Posty: 1201
Rejestracja: 18 gru 2008 22:50

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: wędkarz » 11 cze 2018 09:22

myślałem że gorzej zaczniemy po takim wzroście ;)
widzę że niektórzy mocno trzymają kciuki żeby dalej spadało :lol:
VISTULA- zakup śr 93 gr , sprzedaż 5,00
TRAKCJA- średnia 2,90 sprzedaż ?

wędkarz
Starszy chorąży
Posty: 1201
Rejestracja: 18 gru 2008 22:50

Re: TRAKCJA PRKiI [TRK]

Postautor: wędkarz » 11 cze 2018 09:53

myślałem że gorzej zaczniemy po takim wzroście ;)
widzę że niektórzy mocno trzymają kciuki żeby dalej spadało :lol:
przeciez to sapdnie miales odreagowanie teraz czas na nowe dolki a jeszcze amsz na pokladzie adama vel wisnie i wszystko w temacie
zobaczymy. ja tam dobieram. średnia nie jest zła. SL ustawię na akceptowalny dla mnie poziom straty i jedziemy 8)
VISTULA- zakup śr 93 gr , sprzedaż 5,00
TRAKCJA- średnia 2,90 sprzedaż ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości