Nie ma dnia bez rekomendacji BOS-sia

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Nie ma dnia bez rekomendacji BOS-sia

Postautor: NiKtoś » 17 lis 2017 09:26

Jak ten smiec ktory spadl ze 100 PLN na 8,8 i szoruje po minimach smie wydawac jakiekolwiek rekomendacje?? Przypomina mi sie IDM ktory tez byl swego czasu bardzo " plodny" dzis lezy i kwiczy i juz o nim nic nie slychac..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Pierwsze biuro internetowe

Postautor: welts » 18 lis 2017 22:02

Jak ten smiec ktory spadl ze 100 PLN na 8,8 i szoruje po minimach smie wydawac jakiekolwiek rekomendacje?? Przypomina mi sie IDM ktory tez byl swego czasu bardzo " plodny" dzis lezy i kwiczy i juz o nim nic nie slychac..
Myslisz ze zmierza ku upadlosci :?: :!:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Pierwsze biuro internetowe

Postautor: NiKtoś » 21 lis 2017 22:39

Co to to nie.. ten bank jest pod ochrona panstwa , zreszta poki co jakos sobie radzi z... programami naprawczymi.. bardziej mi chodzi ze jego reputacja jest totalnie zeszmacona, a ten daje porady jak z karabinu maszynowego i z prestizem co najmniej Warrena Buffeta..nie jest to sytuacja normalna, juz same pajace zostaly w ekonomii polskiej?
Jak ten smiec ktory spadl ze 100 PLN na 8,8 i szoruje po minimach smie wydawac jakiekolwiek rekomendacje?? Przypomina mi sie IDM ktory tez byl swego czasu bardzo " plodny" dzis lezy i kwiczy i juz o nim nic nie slychac..
Myslisz ze zmierza ku upadlosci :?: :!:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości