CELON PHARMA [CLN] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Hammer
Sierżant sztabowy
Posty: 176
Rejestracja: 11 sty 2007 02:21
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Hammer » 06 gru 2017 21:38

tak so na nasdaqu zainteresowani ze asz wieczorek musi kupowac papiery :lol: ten mabion jak kula u nogi :lol:

REKLAMA


Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Acrobata » 06 gru 2017 22:15

tak so na nasdaqu zainteresowani ze asz wieczorek musi kupowac papiery :lol: ten mabion jak kula u nogi :lol:


co ty wiesz? celina super wszytko zgodnie z planami opoznień, sprzedaz rosnie, kurs spada, mabion opiznienia jak smok, to juz,po co zwoluja konferencje jak one nic nie wnosza, i poza tym mowia tam o nierealnych terminach to smiech na sali, ale przyjezdzaja same pieski i nikt w oczy nie powie prawdy bo raczki caluja i dywany rozwijja

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: pandorinium » 06 gru 2017 22:28

Po tym jazgocie widze, że płaczki sporo straciły, bo kółko nie wyszło. :P

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Acrobata » 06 gru 2017 22:32

Po tym jazgocie widze, że płaczki sporo straciły, bo kółko nie wyszło. :P

mniej niz ty

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Fiszer » 06 gru 2017 23:04

Prezes ładne święta przygotował dla akcjonariuszy, hihi no coś matka ratuje dziecko jeszcze nie koniec sypie dalej
A przepraszam wyciska akcje od naiwnych, buahhaa
Ty ćwoku na kaczych łapach nareszcie zaliczysz piach i będzie spokój w końcu z twoim biadoleniem, jinwestorze od 7 boleści :lol:
Chamsko napisane, ale niestety dobrze opisuje twoje pisanie: jedno wielkie BIADOLENIE.
Dzień w dzień, stękasz i kwękasz. Niby masz akcje a marzysz o 25 złotych.
Jeszcze chwila i zrobimy tu zrzutę żebyś poszedł na jakieś inne forum i im tam zamulał swoim "optymizmem".

Mówię po przyjacielsku, przemyśl zmianę na akcje jakichś innych firm, bo Celon i Mabion nie są na twoje nerwy.
Tu trzeba cierpliwości a ty codziennie musisz się uzewnętrzniać i dziwić, że jeszcze nie.

Większość tutaj wie, że projekt Celonu jest na wiele lat i krok po kroku, kraj po kraju, klinika po klinice, idzie w zamierzonym kierunku. Nie potrzeba więc tego codziennego pierrdololo i narzekania.

Nie chcę cię urazić, ale naprawdę to biadolenie jest strasznie męczące.

woozoo
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 251
Rejestracja: 30 lis 2011 14:14

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: woozoo » 06 gru 2017 23:18

na słabym rynku podaż będzie dusić coraz bardziej....

Hammer
Sierżant sztabowy
Posty: 176
Rejestracja: 11 sty 2007 02:21
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Hammer » 06 gru 2017 23:28

Prezes ładne święta przygotował dla akcjonariuszy, hihi no coś matka ratuje dziecko jeszcze nie koniec sypie dalej
A przepraszam wyciska akcje od naiwnych, buahhaa
Ty ćwoku na kaczych łapach nareszcie zaliczysz piach i będzie spokój w końcu z twoim biadoleniem, jinwestorze od 7 boleści :lol:
Chamsko napisane, ale niestety dobrze opisuje twoje pisanie: jedno wielkie BIADOLENIE.
Dzień w dzień, stękasz i kwękasz. Niby masz akcje a marzysz o 25 złotych.
Jeszcze chwila i zrobimy tu zrzutę żebyś poszedł na jakieś inne forum i im tam zamulał swoim "optymizmem".

Mówię po przyjacielsku, przemyśl zmianę na akcje jakichś innych firm, bo Celon i Mabion nie są na twoje nerwy.
Tu trzeba cierpliwości a ty codziennie musisz się uzewnętrzniać i dziwić, że jeszcze nie.

Większość tutaj wie, że projekt Celonu jest na wiele lat i krok po kroku, kraj po kraju, klinika po klinice, idzie w zamierzonym kierunku. Nie potrzeba więc tego codziennego pierrdololo i narzekania.

Nie chcę cię urazić, ale naprawdę to biadolenie jest strasznie męczące.
fiszer nie p dol tutaj o cierpliwosci jak papier zjechal z 40, sam pewnie tesz zes uplynnial i odkupowali za kazdym razem jak myslales ze jes dolek i masz pewnie ulamek tego co miales przy 40 , ale o tym nie pisales tylko ciongle jestes zachwycony celino, to ja jusz wole szczere biadolenie ktore ma uzasadnienie bo ta spola to h j i tyla :lol:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Acrobata » 06 gru 2017 23:52

dla wiedzy forum fiszer i panodka to ,,stali,, akcjonariusze celiny a na boku...
ja pisze kolka za kolke, raz lepiej raz gozej
oni caly czas trzymaja
w co watpie :lol:

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Fiszer » 07 gru 2017 00:13


Ty ćwoku na kaczych łapach nareszcie zaliczysz piach i będzie spokój w końcu z twoim biadoleniem, jinwestorze od 7 boleści :lol:
Chamsko napisane, ale niestety dobrze opisuje twoje pisanie: jedno wielkie BIADOLENIE.
Dzień w dzień, stękasz i kwękasz. Niby masz akcje a marzysz o 25 złotych.
Jeszcze chwila i zrobimy tu zrzutę żebyś poszedł na jakieś inne forum i im tam zamulał swoim "optymizmem".

Mówię po przyjacielsku, przemyśl zmianę na akcje jakichś innych firm, bo Celon i Mabion nie są na twoje nerwy.
Tu trzeba cierpliwości a ty codziennie musisz się uzewnętrzniać i dziwić, że jeszcze nie.

Większość tutaj wie, że projekt Celonu jest na wiele lat i krok po kroku, kraj po kraju, klinika po klinice, idzie w zamierzonym kierunku. Nie potrzeba więc tego codziennego pierrdololo i narzekania.

Nie chcę cię urazić, ale naprawdę to biadolenie jest strasznie męczące.
fiszer nie p dol tutaj o cierpliwosci jak papier zjechal z 40, sam pewnie tesz zes uplynnial i odkupowali za kazdym razem jak myslales ze jes dolek i masz pewnie ulamek tego co miales przy 40 , ale o tym nie pisales tylko ciongle jestes zachwycony celino, to ja jusz wole szczere biadolenie ktore ma uzasadnienie bo ta spola to h j i tyla :lol:
Ale co ty, obrażasz się że papier spada i rośnie?
Trzy razy doszedł do 38-40 złotych i trzy razy spadł na 29-30.
Kupować, sprzedawać, to jest giełda a nie jakiś klub biadolenia.
Ja może kupiłem, może sprzedałem, może zarobiłem, może straciłem, ale nie męczę buły tu po 3 razy dziennie i narzekam na wszystko.
Skoro ktoś wiedział, że w branży wszystko się ciągnie i wydłuża, to mógł sprzedawać i odkupować wiele razy.
Zamiast biadolić lepiej iść na inne spółki a tu dać akcjonariuszom żyć.
To że kurs zjechał z 40 na 29 i ktoś nie zareagował, to jest jego wina, ale nie jest to powód zeby wszyscy musieli codziennie czytać gorzkie żale.

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Acrobata » 07 gru 2017 06:55

+fiszer reaguje spoko loko, pisze tylko do was ze wy tylko super exrta hit i pan wieczorek to i tamto ze nawet 100zl bedzie a ja pisze i pokazuje ze nie do końca

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: pandorinium » 07 gru 2017 07:58

A będzie tak jak ktosie sobie zażyczą, a nie tak jak napisze histeryczka jedna z drugą. :P

RamzesXXIII
Chorąży
Posty: 733
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: RamzesXXIII » 07 gru 2017 09:08

grunt, że rakiet nie wklejamy, trzeba czekać i tyle

SkromnyInwestor
Sierżant
Posty: 62
Rejestracja: 29 wrz 2017 23:00

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: SkromnyInwestor » 07 gru 2017 09:28

Czekać i korzystać z okazji jak spadnie w okolice 26-27 zł. Można dokupić, oczywiście rada dla tych co wierzą w Wieczorka i jego Celinę.

Iaptop>
Sierżant sztabowy
Posty: 150
Rejestracja: 02 gru 2017 13:54

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: Iaptop> » 07 gru 2017 09:29


manu12
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 200
Rejestracja: 28 paź 2017 08:09

Re: CELON PHARMA [CLN] księga II

Postautor: manu12 » 07 gru 2017 16:25

Roller coaster,kiedy to się skończy?
klasycznie duże info powinno zadecydować o kierunku średnioterminowo


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości