MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

wszystko na temat spółek publicznych
młoddy
Podporucznik
Posty: 12593
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: młoddy » 25 kwie 2018 15:07

To wygląda tak jakby Prezes bał się zrobić webcast przy kursie 7.x. Czyżby miał świadomość że wszystkich konkretnie wkvrwił? Przy jego deficycie empatii to byłby jakiś postęp.

Wystarczy wraz z piątkowym raportem poinformować o dywidendzie i 16.maja kurs może być na istotnie wyższym poziomie. Czy właśnie taki jest zamiar Prezesa? Przekonamy się pojutrze.

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: incoqnito » 25 kwie 2018 15:34

To wygląda tak jakby Prezes bał się zrobić webcast przy kursie 7.x. Czyżby miał świadomość że wszystkich konkretnie wkvrwił?
Zwariowałeś???
On ma to gdzieś, co mu zrobisz? Najwyżej cenzor Sawulski nie przeczyta większości pytań...
I tyle naszego.

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: optymistyczny » 25 kwie 2018 15:55

@Weteranie
Już za chwilę dopną emisję obligacji i zobaczymy czy był popyt na jakim procencie...
bez zlosliwosci - ale mam wrazenie, ze tu pod wplywem codziennego prania mozgow przez histronika, operuje sie juz tylko "wrazeniami", a chlodna kalkulacja totalnie wylaczona!

Tak! Wrazenie bedzie, ze nic sie nie stalo! ja zas jedynie wskazuje, ze sprawa (tej pewnego rodzaju wydmuszki) "getback" uderzy w caly rynek (rozumiany jako calosc (komentow analitykow do tej: https://stooq.pl/q/?s=^_pl&c=1y&t=c&a=lg&b=0 porazajacej linii przeciez...nie ma :idea:) ze szczegolnym uwzglednieniem awersji do obligow korporacyjnych i wszelkich zamknietych funduszy. A teraz pytanie: jesli sprzedadza za iles procent iles tam, to za ile by sprzedali bez tych ewidentnych czynnikow ryzyka i nowego strachu?! I do diaska - chodzi o PRZYSZLOSC! A nie, ze tysieczny raz wyskoczy ten sam Troll i zakrzyknie, ze MCI to nie dotyczy bo umysli sobie cos tam i cos tam i "ergo" to nie to (tez!) a jego na wierzchu! No ile mozna sie dawac wodzic za nos! ***, przeciez to maly "trup", a tu codziennie watek na samej gorze - i nic, a nic nowego*** sie nie dzieje :!: !

***tzn dzije sie - codzienne powtarzanie tych samych roszczen z w y o b r a z o n e go, z y cz e n i o w e g o swiata i po juz niewodomo ktorym niespelnieniu ich, jedzie chory z lista..nowych zyczen/roszczen! No litosci...
;)

A - tutejszy Godot czyli "zapowiedz dywidendy" da w najlepszym razie chwilowe dygniecie o kilka % - jesli nie zwalke (ze za malo) - bo T.Cz. jest juz na tym etapie zaufania, ze tylko oficjalny komunikat z terminem i suma moze dac dygniecie o te sume - bo do nastepenego roku jak zmieni zdanie tylko raz to i tak bedzie sukces jak na niego! Poza tym dywidende odlicza sie od kursu, zas od niej samej placi sie podatek - wiec zeby sie nie okazalo, ze ten Godot da kolejne minima! I pisalem o tym tez lata temu, ale co poradze, ze tysiac razy powtzrane glupoty staja sie tu faktami i prawda!
;)


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: vetus » 25 kwie 2018 17:58


młoddy
Podporucznik
Posty: 12593
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: młoddy » 25 kwie 2018 21:40

To wygląda tak jakby Prezes bał się zrobić webcast przy kursie 7.x. Czyżby miał świadomość że wszystkich konkretnie wkvrwił?
Zwariowałeś???
On ma to gdzieś, co mu zrobisz? Najwyżej cenzor Sawulski nie przeczyta większości pytań...
I tyle naszego.
Każdy wolałby gwiazdorzyć na konferencji niż świecić oczami przed wkurzoną publiką. Tomek nie jest wyjątkiem. Poczekaj te półtorej doby zanim uznasz że zwariowałem.

Dostojny Weteran zarzuca mi chorobę psychiczną i .... codziennie daje dowody że to on jest histronikiem. Od początku uznałem Getback za poważną sprawę dotyczącą otoczenia MCI i szkodzącą nam. Nie przeszkadza to Optykowi codziennie kłamać w tej sprawie. Wariat!

młoddy
Podporucznik
Posty: 12593
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: młoddy » 25 kwie 2018 21:48

dywidende odlicza sie od kursu, zas od niej samej placi sie podatek - wiec zeby sie nie okazalo, ze ten Godot da kolejne minima! I pisalem o tym tez lata temu, ale co poradze, ze tysiac razy powtzrane glupoty staja sie tu faktami i prawda!
Ty nawet większe brednie kilka lat temu wypisywałeś. A fakty są takie że wszystkie giełdowe podmioty Limited Partner płacą dywidendy i są wyceniane na 0.7-1.3*NAV. MCI jako jedyne nie płaci i ma 0.35NAV.

To nie problem gdy od kursu odejmuje się dywidendę. Gorzej gdy od kursu odejmuje się brak zaufania. Regularne dywidendy są podstawowym budulcem zaufania do spółki. Zwłaszcza do spółki typu LP.

BTW skup z ceną 30% powyżej bieżącego kursu byłby prawdziwym ekwiwalentem dywidendy, nie trzeba go odejmować od kursu, nawet zwiększa NAV/S.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: incoqnito » 26 kwie 2018 08:45

Żartujesz z tym skupem po 10zł jako quasi dywidendą? :shock:

Po 14-15zł to i owszem.

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: vetus » 26 kwie 2018 10:57

Ciekawe czy na pieluchach załoga i zarząd sobie zapas zrobiła

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: optymistyczny » 26 kwie 2018 13:52

poprosze histronika i notorycznego klamce (co sie wiaze z tym ciezkim zaburzeniem osobowosci i w pewnym stopniu tlumaczy te notoryczne klamstwa) o przypomnienie, po ile to karmil tu ludzi, ze za chwile bedzie wyzwanie. I dlaczego w zwiazku z ta cena spamowal miesiacami, ze po 10 zl to tylko glupek oddaje :roll:

a- nim zaklamie dla niepelnosprawnych: mialo byc kilkanascie, "ergo" po 10 odddawaly tylko wyjatkowe glupki.
;)

fango
Sierżant sztabowy
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2017 15:02

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: fango » 26 kwie 2018 15:19

zaniżanie kursu przez jedną instytucje lub osobe juz od 9,70 zł poprzez wystawianie zlecen sprzedaży akcji w liczbie 289 sztuk lub 292 szt sciąganie coraz niżej

fango
Sierżant sztabowy
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2017 15:02

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: fango » 26 kwie 2018 17:27

chłostanie to czechowiczowi sie należy wszystkich wydymał zyje jak milioner a ludzie kupe kasy potracili wraz zemną 200 tyśi w miesiąc

młoddy
Podporucznik
Posty: 12593
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: młoddy » 26 kwie 2018 17:36

Żartujesz z tym skupem po 10zł jako quasi dywidendą? :shock:

Po 14-15zł to i owszem.


Przy kursie 7.5 skup po 10.0 byłby dywidendą. Wszyscy by się zapisali. Ty nie?
Ale oczywiście można zrobić po 11-12. Wszystko można. Byle nie to co dotychczas.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12593
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: młoddy » 26 kwie 2018 17:43

poprosze histronika i notorycznego klamce (co sie wiaze z tym ciezkim zaburzeniem osobowosci i w pewnym stopniu tlumaczy te notoryczne klamstwa) o przypomnienie, po ile to karmil tu ludzi, ze za chwile bedzie wyzwanie. I dlaczego w zwiazku z ta cena spamowal miesiacami, ze po 10 zl to tylko glupek oddaje :roll:

a- nim zaklamie dla niepelnosprawnych: mialo byc kilkanascie, "ergo" po 10 odddawaly tylko wyjatkowe glupki.
;)
Ty jesteś kłamcą. Zostałeś na tym wielokrotnie przyłapany. Ze dwa tygodnie temu Incoqnito się pofatygował żeby to precyzyjnie udowodnić. Teraz mniejsza fatyga bo napisałem że szkodzi nam casus Getback a Ty tego samego dnia i w każdym kolejnym dniu kłamliwie przypisujesz mi jakobym twierdził przeciwnie.

Na błędnej prognozie wyłożyłem się tutaj wielokrotnie (Ty też!).
Na kłamstwie wykładasz się tylko Ty. Ani razu nie skłamałem. Ty robisz to notorycznie. Nie przez przypadek masz znajomość różnych chorób psychicznych. Jak widać znasz to od kuchni.

Ale przede wszystkim wbij sobie w ten swój durny łeb że nie jestem Twoim wrogiem, nie musisz mnie zaczepiać w każdym poście. Mamy wystarczająco dużo problemów z Zawiadowcą aby walczyć pomiędzy sobą.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: MCI CAPITAL [MCI] księga LII obietnica Prezesa

Postautor: incoqnito » 26 kwie 2018 17:48

Żartujesz z tym skupem po 10zł jako quasi dywidendą? :shock:

Po 14-15zł to i owszem.


Przy kursie 7.5 skup po 10.0 byłby dywidendą. Wszyscy by się zapisali. Ty nie?
Ale oczywiście można zrobić po 11-12. Wszystko można. Byle nie to co dotychczas.
Ja nie...
Zwariowałeś jednak! To może niech dalej spychają np na 6 zł a potem dadzą 30% premii i skupią po 7,80zł i też będziesz zadowolony.

Jaka to dla mnie różnica czy wezwą po 10 przy kursie 7 zł czy przy kursie 9,5zł skoro muszę im oddać akcje poniżej 0,45NAV.
Niech MCI zarabia na Tobie i innych. Zresztą na to wygląda że możesz mieć rację i do tego zmierza. Kurs niewidzialną ręką rynku na 7zł dywidenda po 10zł :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości