POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:27

Czekają zarówno z emisją jak wywalaniem bo; nowa emisja będzie napędzana przez fundy i oni ruszą w górę wtedy zacznie się wywalanie. Przećwiczyli już ten scenariusz na PXM. Taka moja hipoteza.

Te sprawy zaszły za daleko, szczerze ja im współczuję bo choć wiedzą co robią to żyć będą w ciągłym strachu bo ich za to rozliczą. nie ma takiej skali pomiaru alkoholu by przestać żyć w strachu i tylko nadzieją że szala zwycięstwa przechyli się w stronę opozycji która ma tyle brudu za uszami.

REKLAMA


Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 16 maja 2018 15:29

Czyli szukają jakiegoś prywatnego, aby wcisnąć mu później papier. Bo jakby wcisneli znów państwowym, to implikowałoby wlot CBA, ABW w przyszłości, mogłyby wyjść wtedy na jaw, wszystkie brudy ze strony prezeski jak i Jerzego.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 16 maja 2018 15:36

Nie ufaj Danajom, szczególnie, kiedy niosą dary.
To apropos qnia trojańskiego, którego koszula zobaczyła w Mongolii.

Mongolia dziś była raczej w dobrym nastroju...ale co ja tam będę ci opowiadał. Sceptyk czekam na koszty lotniska, udajesz że nie widziałeś, taka jest twoja polityka informacyjna.

Pisałem to kilkanaście dni temu, dziś w tym całym wariactwie jak w Szczecinie, o prawdę trzeba walczyć co jest horrorem w demokracji.

Ostatni raz przymykam oko, Sceptyk nie szargaj imienia zmarłych śp. Leppera, jaki on był to był, co podawał miało ręcę i nogi ale po co on w dn. ogłoszenia daty wyborów przez Pałac pojechał do tej Warszawy to nie wiem.

Co ty z tym Lepperem???!!! Jakie szarganie imienia???!!! Człowiek umarł bez udziału osób trzecich. Prokuratura przezornie nie badała udziału osób drugich. I tyle w temacie.
Przecież wiadomo od dawna, po co są Szymany.
Skoro wylądowali tam talibowie, to dlaczego nie mogli samuraje? Gorszy sort, czy jak?

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:36

Czyli szukają jakiegoś prywatnego, aby wcisnąć mu później papier. Bo jakby wcisneli znów państwowym, to implikowałoby wlot CBA, ABW w przyszłości, mogłyby wyjść wtedy na jaw, wszystkie brudy ze strony prezeski jak i Jerzego.

Każdy nowy właściciel bada przeszłość podmiotu, ot pierwszy lepszy przykład Polnordu, inne. U konkurencji wpakowali 170 mln zł a gro to środki publiczne i to wszystko ginie, ona sama nie może powiedzieć że właściciel tak decydował, to zarząd ew podpisuje i ofertuje itd. Powoli a pisałem to ost. często ona się pogubiła w tym co robi i mówi i teraz nagle Oil&gas to hit :)) ale tam jest inny potencjał w tej firmie i poukładani ludzie.

Polimex mimo że ma szanse na blok C jest dołowany...wszystko co pozytywne jest igonorowane, może to forma zemsty że oni są out ? tak też może być...

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 16 maja 2018 15:38

Czyli szukają jakiegoś prywatnego, aby wcisnąć mu później papier. Bo jakby wcisneli znów państwowym, to implikowałoby wlot CBA, ABW w przyszłości, mogłyby wyjść wtedy na jaw, wszystkie brudy ze strony prezeski jak i Jerzego.

Może coś przeoczyłem, ale ani w RAFAKO, ani w PBG żadna z tych zacnych instytucji, które wymieniłeś jeszcze nie zawitała...
Więc jak inwestycja jest dobrze przygotowana (tak jak PFR) to CBW/KAS/ABW trzymają się z daleka...

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 16 maja 2018 15:39

A jak tak dalej będą pogrywać to nawet PXM nie będzie zainteresowany ratowaniem ich tyłków i zleje tą emisje. Zresztą możemy wziąć inny podmiot i go wzmocnić zamiast z nimi się w ciuciubabkę bawić. Oni bez tego przejęcia długo nie pociągną, a kasa się skończy szybciej niż myślą.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:40

Skoro wylądowali tam talibowie, to dlaczego nie mogli samuraje? Gorszy sort, czy jak?

@Sceptyk, ty za dużo polityki się naoglądałeś :))

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 16 maja 2018 15:41

Czyli szukają jakiegoś prywatnego, aby wcisnąć mu później papier. Bo jakby wcisneli znów państwowym, to implikowałoby wlot CBA, ABW w przyszłości, mogłyby wyjść wtedy na jaw, wszystkie brudy ze strony prezeski jak i Jerzego.

Każdy nowy właściciel bada przeszłość podmiotu, ot pierwszy lepszy przykład Polnordu, inne. U konkurencji wpakowali 170 mln zł a gro to środki publiczne i to wszystko ginie, ona sama nie może powiedzieć że właściciel tak decydował, to zarząd ew podpisuje i ofertuje itd. Powoli a pisałem to ost. często ona się pogubiła w tym co robi i mówi i teraz nagle Oil&gas to hit :)) ale tam jest inny potencjał w tej firmie i poukładani ludzie.

Polimex mimo że ma szanse na blok C jest dołowany...wszystko co pozytywne jest igonorowane, może to forma zemsty że oni są out ? tak też może być...

Nie zapominaj, że PFR do dzisiaj nie ma w RAFAKO ani przedstawiciela w Radzie Nadzorczej, ani w zarządzie, ani nawet w firmie sprzątającej.
Spróbuj sobie odpowiedzieć na pytanie DLACZEGO, mimo, że obecnie PFR ma największy jednostkowy udział w RAFAKO.
PFR, zgodnie ze znanym sobie statutem, nie jest nawet stakeholderem...
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018 15:43 przez sceptyczka, łącznie zmieniany 1 raz.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 16 maja 2018 15:42

Skoro wylądowali tam talibowie, to dlaczego nie mogli samuraje? Gorszy sort, czy jak?

@Sceptyk, ty za dużo polityki się naoglądałeś :))

Bzdura!
Bajdurzycie o jakichś japończykach w Dolnej Odrze, to wam napisałem, że powinniście bajki pisać, podałem wam przykład jednego z rozdziałów.
I tyle.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:42

A jak tak dalej będą pogrywać to nawet PXM nie będzie zainteresowany ratowaniem ich tyłków i zleje tą emisje. Zresztą możemy wziąć inny podmiot i go wzmocnić zamiast z nimi się w ciuciubabkę bawić. Oni bez tego przejęcia długo nie pociągną, a kasa się skończy szybciej niż myślą.
Liczyłem sobie z grubsza, do końca czerwca kasy winno im starczyć...wynikami za IQ zamydlą oczy ale w pażdzierniku wyjdzie na jaw cała ta bryndza.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 16 maja 2018 15:45

A jak tak dalej będą pogrywać to nawet PXM nie będzie zainteresowany ratowaniem ich tyłków i zleje tą emisje. Zresztą możemy wziąć inny podmiot i go wzmocnić zamiast z nimi się w ciuciubabkę bawić. Oni bez tego przejęcia długo nie pociągną, a kasa się skończy szybciej niż myślą.
Liczyłem sobie z grubsza, do końca czerwca kasy winno im starczyć...wynikami za IQ zamydlą oczy ale w pażdzierniku wyjdzie na jaw cała ta bryndza.

Spoko!
Kasy musi starczyć na nagrody za zakończenie Jaworzna.
Przyjmuję zakłady, czy pijawki z Wysogotowa (plus AWS) zadowolą się 15 bańkami, czy raczej to będzie bliżej 20?

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:45

Skoro wylądowali tam talibowie, to dlaczego nie mogli samuraje? Gorszy sort, czy jak?

@Sceptyk, ty za dużo polityki się naoglądałeś :))

Bzdura!
Bajdurzycie o jakichś japończykach w Dolnej Odrze, to wam napisałem, że powinniście bajki pisać, podałem wam przykład jednego z rozdziałów.
I tyle.

DO to nie tylko instalacje ale i 2 bloki parowo-gazowe a skąd Sceptyk będzie miał turbiny gazowe, Elbląg krajowy robi ze swą historią turbiny parowe :))) albo MHPSE albo GE albo Siemens ale ten z cenami nie chce schodzić, MHPS cenowo przed paroma dniami podpisywał umowy i w Indonezji i w Egipcie a więc cenowo jest akceptowalny :)) Stąd "japońskie".

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 16 maja 2018 15:48

Czyli szukają jakiegoś prywatnego, aby wcisnąć mu później papier. Bo jakby wcisneli znów państwowym, to implikowałoby wlot CBA, ABW w przyszłości, mogłyby wyjść wtedy na jaw, wszystkie brudy ze strony prezeski jak i Jerzego.

Każdy nowy właściciel bada przeszłość podmiotu, ot pierwszy lepszy przykład Polnordu, inne. U konkurencji wpakowali 170 mln zł a gro to środki publiczne i to wszystko ginie, ona sama nie może powiedzieć że właściciel tak decydował, to zarząd ew podpisuje i ofertuje itd. Powoli a pisałem to ost. często ona się pogubiła w tym co robi i mówi i teraz nagle Oil&gas to hit :)) ale tam jest inny potencjał w tej firmie i poukładani ludzie.

Polimex mimo że ma szanse na blok C jest dołowany...wszystko co pozytywne jest igonorowane, może to forma zemsty że oni są out ? tak też może być...

Nie zapominaj, że PFR do dzisiaj nie ma w RAFAKO ani przedstawiciela w Radzie Nadzorczej, ani w zarządzie, ani nawet w firmie sprzątającej.
Spróbuj sobie odpowiedzieć na pytanie DLACZEGO, mimo, że obecnie PFR ma największy jednostkowy udział w RAFAKO.
PFR, zgodnie ze znanym sobie statutem, nie jest nawet stakeholderem...
Bo wiedzą że to lipa i nie poświęcą człowieka w razie wykrycia gdzie znikają pieniądze? A że dostali odgórny przykaz kupna udziałów w podmiocie to nie znaczy że mają tam słać swoich ludzi na kozła ofiarnego. Bo zaś by było: "Był pan w zarządzie i o niczym nie wiedział?".
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:50

A jak tak dalej będą pogrywać to nawet PXM nie będzie zainteresowany ratowaniem ich tyłków i zleje tą emisje. Zresztą możemy wziąć inny podmiot i go wzmocnić zamiast z nimi się w ciuciubabkę bawić. Oni bez tego przejęcia długo nie pociągną, a kasa się skończy szybciej niż myślą.
Liczyłem sobie z grubsza, do końca czerwca kasy winno im starczyć...wynikami za IQ zamydlą oczy ale w pażdzierniku wyjdzie na jaw cała ta bryndza.

Spoko!
Kasy musi starczyć na nagrody za zakończenie Jaworzna.
Przyjmuję zakłady, czy pijawki z Wysogotowa (plus AWS) zadowolą się 15 bańkami, czy raczej to będzie bliżej 20?
Dla mnie to jest biedna kobieta, jej ambicje deklarowane w 2014 skończyły się przy imprezie z kotletem...Kiedyś się uśmiechałem że wyglądała w Wysogotowie jak kelnerka, ktoś mnie poprawił i mówi: bufetowa!

Sceptyk tu o coś innego chodzi...nie o osobę przez Ciebie lubianą ale ku temu że to wszystko prowadzi do katastrofy.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 16 maja 2018 15:57

Bo wiedzą że to lipa i nie poświęcą człowieka w razie wykrycia gdzie znikają pieniądze?

Od jakieś czasu wskazuję, jest ryzyko robić z konkurencją interesy. Skoro ARP mogło stracić 127,4 mln na Polimexie to PFR kontynuuje tradycje...szkoda tylko że cała zabawa za środki publiczne.

Ryszard Rynkowski - Wypijmy za błędy
https://www.youtube.com/watch?v=hiF8H2yQ0v0

Ot taka historia jak z Rogue Trader( Nick Leeson) rodem z "Kuźni talentów" :)))))))


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości