POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

wszystko na temat spółek publicznych
Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 19 lip 2018 22:15

Tak fundamentalnie to dopiero po podpisaniu umowy podwykonawstwa EO powinna być korekta zgodnie z sprzedawaj fakty?

REKLAMA


|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 19 lip 2018 22:18

Idealnie by było jak jeszcze po kupnie każdy by zakopał . Dzisiaj już jednak tylko kilku ale się wysypało .

Postawa Samuraja! kto odda i gra fair wie że z tej garstki wyleci. Mamy grono które z nami grało i fajnie że byli i wobec nich też ukłon czy są.

Codziennie apeluję ale to każdego indywidualna decyzja: dajcie rosnąć zyskom!

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 19 lip 2018 22:22

Tak fundamentalnie to dopiero po podpisaniu umowy podwykonawstwa EO powinna być korekta zgodnie z sprzedawaj fakty?

Unio ciekawie będzie - a jesteś Samurajem - co bardziej warte, kółko na korekcie czy bycie w gronie Samurajów?

To tylko wyjaśnienie: ja mam zakład (poprzednie wygrywałem i miałem szczęście z targetami) że do 21 marca 2019r osiągnę cenę 11zł ale co z pozostałymi kolegami, pytanie generalne ile wart może być ten Polimex? 8 m-cy?

Uznaliśmy że mamy pułapkę bessy, cena jest zbyt niska itd. Samuraje) Tu się postawa liczyła, ocena sytuacji, trafna sprawdziliśmy się... co jest w przyszłości możliwe, a co jest realnym?

Strategia: wg Grahama, gra? daj rosnąć zyskom, czy moje 11zł to granica w górę? czy tylko marzenie?

Propozycja:
z tymi 4zł itd. to był swoisty warunek, może wy teraz je zaproponujecie, również inne strategie jako alternatywa itd. Liczy się przyszłość ale fajna postawa po "konkursie" z marca 2017r winna was zachęcać że tu nikt w miarę poważny się nie śmieje że tak myśleliśmy jak w konkursie, zachęcać do sprawdzenia się przed a nie po fakcie. To czyni mimo grupy każdego samodzielniejszym bo stawia sobie pytanie, co dalej?

Nie musimy odpowiadać teraz, każdy jak ma ochotę i myśl, a teraz wg mnie jedną czynnością jest nic nie robić.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018 22:56 przez |Czarne.Koszule|, łącznie zmieniany 1 raz.

Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 19 lip 2018 22:56

Przy ostatnim podejściu sposób wzrostu był zupełnie inny jeden podskok i kilka sesji opadania obrót rósł ostro i uspokojenie. Teraz rośniemy systematycznie „małymi” kroczkami. Pierwsza świecą na miesięcznym dużo większa niż wtedy i dłuższa akumulacja na dnie. Już wcześniej pisałem ze na miesięcznym od 2014 to dla mnie cały czas akumulacja jak kiedy na Sokolowie. Uważam ze będzie grubo a prawdziwa jazda zacznie się znacznie wyżej.skoro powtórzyliśmy dołek to czemu mamy nie podejs pod ostatni szczyt 17,40. Kiedy to będzie widać po wzrostach z 17 i obecnych ze może całkiem szybko. Ktoś może powiedzieć ze przewidywanie czegoś takiego to gruszki na wierzbie ( może zmieni się władza itp) ja mam czas a widzę tu ruch coś Ala Amica.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 19 lip 2018 23:02

Przy ostatnim podejściu sposób wzrostu był zupełnie inny jeden podskok i kilka sesji opadania obrót rósł ostro i uspokojenie. Teraz rośniemy systematycznie „małymi” kroczkami. Pierwsza świecą na miesięcznym dużo większa niż wtedy i dłuższa akumulacja na dnie. Już wcześniej pisałem ze na miesięcznym od 2014 to dla mnie cały czas akumulacja jak kiedy na Sokolowie. Uważam ze będzie grubo a prawdziwa jazda zacznie się znacznie wyżej.skoro powtórzyliśmy dołek to czemu mamy nie podejs pod ostatni szczyt 17,40. Kiedy to będzie widać po wzrostach z 17 i obecnych ze może całkiem szybko. Ktoś może powiedzieć ze przewidywanie czegoś takiego to gruszki na wierzbie ( może zmieni się władza itp) ja mam czas a widzę tu ruch coś Ala Amica.

To jest myśl i ją uzasadniasz...dzięki, ja dorzucę inny argument, np. PPK które wchodzą za rok a sama ustawa od stycznia 2019 z vacatio legis.

Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 19 lip 2018 23:05

Dobre przewidywania spełnienie się planów to nie tylko cieszyale i da zarobić. Ważne także ze można kulturalnie wymienić poglądy i czegoś się dowiedzieć. Tez wytwarza się zaufanie.

Aero
Chorąży
Posty: 702
Rejestracja: 06 kwie 2018 12:59

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Aero » 20 lip 2018 08:49

Przy ostatnim podejściu sposób wzrostu był zupełnie inny jeden podskok i kilka sesji opadania obrót rósł ostro i uspokojenie. Teraz rośniemy systematycznie „małymi” kroczkami. Pierwsza świecą na miesięcznym dużo większa niż wtedy i dłuższa akumulacja na dnie. Już wcześniej pisałem ze na miesięcznym od 2014 to dla mnie cały czas akumulacja jak kiedy na Sokolowie. Uważam ze będzie grubo a prawdziwa jazda zacznie się znacznie wyżej.skoro powtórzyliśmy dołek to czemu mamy nie podejs pod ostatni szczyt 17,40. Kiedy to będzie widać po wzrostach z 17 i obecnych ze może całkiem szybko. Ktoś może powiedzieć ze przewidywanie czegoś takiego to gruszki na wierzbie ( może zmieni się władza itp) ja mam czas a widzę tu ruch coś Ala Amica.
Kiedy to będzie :(

Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 20 lip 2018 09:04

Może tylko 3-4 długie białe świece na miesięcznym?

Pierwszą już robimy.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 20 lip 2018 09:23

Może tylko 3-4 długie białe świece na miesięcznym?

Pierwszą już robimy.

jak padnie 4,20 zł to zrobi się dynamiczniej

Krosi
Chorąży
Posty: 985
Rejestracja: 10 gru 2010 14:18

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Krosi » 20 lip 2018 09:33

Może tylko 3-4 długie białe świece na miesięcznym?

Pierwszą już robimy.

jak padnie 4,20 zł to zrobi się dynamiczniej

Coś czuję, że zrobimy jakąś korektę w locie dziś/poniedziałek ?

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 20 lip 2018 09:40

Może tylko 3-4 długie białe świece na miesięcznym?

Pierwszą już robimy.

jak padnie 4,20 zł to zrobi się dynamiczniej

Coś czuję, że zrobimy jakąś korektę w locie dziś/poniedziałek ?

u góry jest luka bessy i tam winniśmy iść, nauczyli rynek "kółek"
Niech sobie z worka do worka przerzucają.

Daj rosnąć zyskom

Postscriptum:

Samuraj który robi "kółka" nie jest samurajem, proszę się nie przyznawać jakby co. gramy fair więc każdy sam przed sobą odpowie.

MorganCreek
Starszy chorąży
Posty: 1245
Rejestracja: 13 lis 2006 22:17

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: MorganCreek » 20 lip 2018 10:40

Korekty nie będzie :mrgreen:

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 20 lip 2018 11:03

Korekty nie będzie :mrgreen:
Po ostatnim spotkaniu Putina z Trumpem już niczego nie będzie.
Przyjdzie Kononowicz i pozamiata.

Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 20 lip 2018 11:23

Manewry

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Kayak » 20 lip 2018 12:56

Manewry
Raczej, wszelkiej maści kółkowicze pozbywają się akcji aby nie zostać z nimi na weekend. Częsta praktyka dla ochrony kapitału. Moim zdaniem do 4 zł nie spadnie i okolice 4.02 zł - 4.05 zł to minimum na jakie może jeszcze spaść a i to będzie trudne ;-). Ale oczywiście to tylko moje zdanie wynikające z obserwacji tego co się dzieje. Jak zawsze, zobaczymy :-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości