BAH - mega okazja

wszystko na temat spółek publicznych
welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

FTSE

Postautor: welts » 07 sie 2018 18:57

Widzę bawicie si e tutaj, ale będzie dużo niżej, nie ma się co oszukiwać.
Proszę nie skomlec na spadki, tylko kupić pakiet zanim ruszy.
Uwaga rusza :!: :lol:

REKLAMA


welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

FTSE

Postautor: welts » 07 sie 2018 19:24

Nowe info z prasy branżowej. 2 lata sowitych zysków a potem będą działać jako część sieci franczyzowej. Firma sama wywołała dziś panikę głupim infem tylko po co?
Jutro ludzie będą się zabijać o te akcje:
O tę decyzję zapytaliśmy bezpośrednio Jaguar Land Rover Ltd. Londyńska centrala potwierdziła, że zmienia strukturę dystrybucji hurtowej w Polsce. – Rynek i franczyzobiorcy będą zarządzani bezpośrednio przez Jaguar Land Rover, stając się częścią nowej krajowej firmy dystrybucyjnej, zależnej od JLR Ltd, która będzie miała swoją siedzibę w Polsce. Skala szans rynkowych zasługuje na tę zmianę. Jednak zamierzamy kontynuować współpracę z British Automotive Holding jako częścią przyszłej, detalicznej sieci franczyzowej. Oczekujemy, że proces przenoszenia odpowiedzialności potrwa dwa lata – mówi nam Joan Chesney, Corporate Affairs Manager Jaguar Land Rover Ltd."źródło:https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/15276-jag ... mporterowi

No to jutro dzida :!: :lol:

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: BAH - mega okazja

Postautor: AdamKruchy » 07 sie 2018 19:41

Widzę bawicie si e tutaj, ale będzie dużo niżej, nie ma się co oszukiwać.
Proszę nie skomlec na spadki, tylko kupić pakiet zanim ruszy.

Sorry, ale nie tym razem. Ale życzę powodzenia.
8) 8) 8)

Zardzewiały
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 02 sty 2018 10:43

Re: BAH - mega okazja

Postautor: Zardzewiały » 07 sie 2018 20:10

ta na Trakcji też była lipa, trup, a zarobiłem w chu...

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: BAH - mega okazja

Postautor: AdamKruchy » 07 sie 2018 20:21

ta na Trakcji też była lipa, trup, a zarobiłem w chu...
Dzięki mnie, choć na początku smiałeś się. Najważniejsze, że zarobiłeś. Tutaj sytuacja dopiero startuje. Fundusze muszą stąd wyjść a to tak szybko się nie kończy. Jak dla mnie będzie owiele niżej.
8) 8) 8)

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Re: BAH - mega okazja

Postautor: pogodno » 07 sie 2018 20:53

ta na Trakcji też była lipa, trup, a zarobiłem w chu...
Dzięki mnie, choć na początku smiałeś się. Najważniejsze, że zarobiłeś. Tutaj sytuacja dopiero startuje. Fundusze muszą stąd wyjść a to tak szybko się nie kończy. Jak dla mnie będzie owiele niżej.
Przecież już wyszły, zobacz obrót za te dwa dni, myślisz że ktoś kto mial kupione 6-10 zł sprzedawał teraz, wątpię. Jak dla mnie chcesz się jutro tanio o kupić i naganiasz

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: BAH - mega okazja

Postautor: welts » 07 sie 2018 21:34

ta na Trakcji też była lipa, trup, a zarobiłem w chu...
Dzięki mnie, choć na początku smiałeś się. Najważniejsze, że zarobiłeś. Tutaj sytuacja dopiero startuje. Fundusze muszą stąd wyjść a to tak szybko się nie kończy. Jak dla mnie będzie owiele niżej.

Bedzie bedzie tak jak KOPEX wczoraj pisali ze bedzie po 80gr.
Buahahaha :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: BAH - mega okazja

Postautor: AdamKruchy » 07 sie 2018 21:53

ta na Trakcji też była lipa, trup, a zarobiłem w chu...
Dzięki mnie, choć na początku smiałeś się. Najważniejsze, że zarobiłeś. Tutaj sytuacja dopiero startuje. Fundusze muszą stąd wyjść a to tak szybko się nie kończy. Jak dla mnie będzie owiele niżej.
Przecież już wyszły, zobacz obrót za te dwa dni, myślisz że ktoś kto mial kupione 6-10 zł sprzedawał teraz, wątpię. Jak dla mnie chcesz się jutro tanio o kupić i naganiasz

Każde ma swoje zdanie. Jak dla mnie fundusze będą wychodzić. One działają w inny sposób, niż plankton. Obstawiam Nationale i PZU - to pewniaki, nie wiem jak reszta.
8) 8) 8)

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: BAH - mega okazja

Postautor: welts » 07 sie 2018 22:35


Dzięki mnie, choć na początku smiałeś się. Najważniejsze, że zarobiłeś. Tutaj sytuacja dopiero startuje. Fundusze muszą stąd wyjść a to tak szybko się nie kończy. Jak dla mnie będzie owiele niżej.
Przecież już wyszły, zobacz obrót za te dwa dni, myślisz że ktoś kto mial kupione 6-10 zł sprzedawał teraz, wątpię. Jak dla mnie chcesz się jutro tanio o kupić i naganiasz

Każde ma swoje zdanie. Jak dla mnie fundusze będą wychodzić. One działają w inny sposób, niż plankton. Obstawiam Nationale i PZU - to pewniaki, nie wiem jak reszta.
Mowisz ze obfstafiasz :lol:

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: BAH - mega okazja

Postautor: gruz » 07 sie 2018 23:29


Dzięki mnie, choć na początku smiałeś się. Najważniejsze, że zarobiłeś. Tutaj sytuacja dopiero startuje. Fundusze muszą stąd wyjść a to tak szybko się nie kończy. Jak dla mnie będzie owiele niżej.
Przecież już wyszły, zobacz obrót za te dwa dni, myślisz że ktoś kto mial kupione 6-10 zł sprzedawał teraz, wątpię. Jak dla mnie chcesz się jutro tanio o kupić i naganiasz

Każde ma swoje zdanie. Jak dla mnie fundusze będą wychodzić. One działają w inny sposób, niż plankton. Obstawiam Nationale i PZU - to pewniaki, nie wiem jak reszta.
Oczywiście, że PZU wychodzi i NN . Tam nie ma już czego szukać. Te fundusze które miały poniżej 5% pewnie też. Tu już jest formacja spadającej gwiazdy. Choć drobnica może trochę pomieszać w kursie. Drobni to jednak siła. Jakieś spektakularne ruchy mogą być. ale generalnie długoterminowo to THE END.

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: BAH - mega okazja

Postautor: welts » 07 sie 2018 23:53

Fundy to *** i szfagry co traca nie swoja kase.

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Re: BAH - mega okazja

Postautor: pogodno » 08 sie 2018 00:00

No to Panowie jutro zapinać pasy:

Trigon: Reakcja giełdy na wypowiedzenie umowy BAH przez JLR jest raczej przesadna. Taką przecenę wyobrażałbym sobie, gdyby ogłoszono, że za dwa lata BAH zakończy działalność. Tymczasem nic takiego się nie dzieje. BAH, poza tym, że jest importerem, ma też własną sieć salonów i serwisów, którą nieustannie rozwija. Po wypowiedzeniu umowy, nadal będzie sprzedawać i obsługiwać samochody. Przypomnijmy, że połowa wszystkich sprzedanych w Polsce aut JLR, sprzedaje się przez sieć dealerska BAH. W mojej ocenie wzrost sprzedaży aut oraz rozwój sieci pozwoli utrzymać dywidendę na nieco niższym niż obecnie poziomie nawet po wygaśnięciu umowy importerskiej.

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: BAH - mega okazja

Postautor: HotDog » 08 sie 2018 07:28

getback :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :?: 8)
ciekawe jaki będzie kurs na otwarciu :?: ,osobiście straciłem zaufanie do GPW już dawno temu,wszystko trzeba traktować z dystansem..

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BAH - mega okazja

Postautor: NiKtoś » 08 sie 2018 08:32

Bedzie bujac.. Fundy oczywiscie nie wyszly i dlugo nie wyjda bo na naszym pustym rynku musialaby byc wtedy cena 10 groszy.. Zrobily zrzut towaru i czekaja co dalej.. Mysle ze w koncu po paru dniach przepychanek podryfuja na 2 PLN a na razie szukaja popytu i mozliwosci opchniecia pakiecikow....
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: BAH - mega okazja

Postautor: welts » 08 sie 2018 08:36

No to Panowie jutro zapinać pasy:

Trigon: Reakcja giełdy na wypowiedzenie umowy BAH przez JLR jest raczej przesadna. Taką przecenę wyobrażałbym sobie, gdyby ogłoszono, że za dwa lata BAH zakończy działalność. Tymczasem nic takiego się nie dzieje. BAH, poza tym, że jest importerem, ma też własną sieć salonów i serwisów, którą nieustannie rozwija. Po wypowiedzeniu umowy, nadal będzie sprzedawać i obsługiwać samochody. Przypomnijmy, że połowa wszystkich sprzedanych w Polsce aut JLR, sprzedaje się przez sieć dealerska BAH. W mojej ocenie wzrost sprzedaży aut oraz rozwój sieci pozwoli utrzymać dywidendę na nieco niższym niż obecnie poziomie nawet po wygaśnięciu umowy importerskiej.
Swoja droga ciekawym schematem idzie wykres od grudnia 2017 :lol:
Ostatnio zmieniony 08 sie 2018 09:14 przez welts, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango, incoqnito i 151 gości