Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

wszystko na temat spółek publicznych
BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: BRATEK » 10 sie 2018 17:55

Brawo PIS, spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji,
spadek WIG20 - 3.34 %, USD +1,3%, benzyna 5,10 PLN

czyżby światowe rynki nie miały zaufania do PiS ?? mimo że Polska była kiedyś „rajem wśród rynków rozwijających się”,
Żaden poważny inwestor, czy przedsiębiorca nie będzie inwestował kapitału w kraju, w którym Prezydent, rząd i parlamentarna większość łamią konstytucję legitymizując bezprawie i anarchię.
Cała Polska płaci za grzechy PiS-u. Jesteśmy traktowani w Unii Europejskiej jak kraj specjalnej troski. Sprawca tego wszystkiego jest w Warszawie, ukrywa się na Żoliborzu

A BOLSZEWICKA PROPAGANDA SWOJE :mrgreen:
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

REKLAMA


boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: boxer2 » 10 sie 2018 17:57

Brawo PIS, spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji,
spadek WIG20 - 3.34 %, USD +1,3%, benzyna 5,10 PLN

czyżby światowe rynki nie miały zaufania do PiS ?? mimo że Polska była kiedyś „rajem wśród rynków rozwijających się”,
Żaden poważny inwestor, czy przedsiębiorca nie będzie inwestował kapitału w kraju, w którym Prezydent, rząd i parlamentarna większość łamią konstytucję legitymizując bezprawie i anarchię.
Cała Polska płaci za grzechy PiS-u. Jesteśmy traktowani w Unii Europejskiej jak kraj specjalnej troski. Sprawca tego wszystkiego jest w Warszawie, ukrywa się na Żoliborzu

A BOLSZEWICKA PROPAGANDA SWOJE :mrgreen:
ciemnogród w narodzie wiec co sie dziwic :lol: :lol:

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: H.A.N.Z.O » 10 sie 2018 18:05

http://forsal.pl/gospodarka/inwestycje/ ... ropie.html

nic nie boj inwestuja az sie furczy

po prostu gpw to zascianek i tyle
swig80 prawie nic nie spadl - spadaly tylko spolki gdzie jest zagranica

dingdong887
Młodszy chorąży
Posty: 655
Rejestracja: 13 lip 2017 17:12

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: dingdong887 » 13 sie 2018 10:08

Raport rynku akcji WIG20

W piątek przez rynki finansowe przeszło małe trzęsienie ziemi, spowodowane gwałtowną przeceną liry tureckiej i obawami o jej konsekwencje, wśród których wymienia się m.in. negatywny wpływ na europejskie banki, które ciążyły indeksom eurolandu. Umocnienie dolara oraz dodatkowa presja na waluty rynków wschodzących przyniosła także relatywnie słabsze zachowanie rynków wschodzących ogółem, a osłabienia nie ustrzegł się ani PLN ani WIG. https://przekrojfinansowy.pl/raport-ryn ... oty-wig20/

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: Inwestor2010 » 15 sie 2018 20:43

Za to dzis u nas spokój i cisza :lol:

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: gruz » 15 sie 2018 20:52

Jeśli chodzi o Rosję to w razie ataku na Polskę w 3 dni zajmują cały kraj. I moczą nogi w Odrze. Tak to widzę, w odniesieniu do dzisiejszej defilady. Nasza armia jest aktualnie na kolanach. I nie wiem kiedy wstanie. Bardzo to smutne.

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: Inwestor2010 » 15 sie 2018 20:54

Ale Antka juz przeciez nie ma !

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: H.A.N.Z.O » 15 sie 2018 21:05

Jeśli chodzi o Rosję to w razie ataku na Polskę w 3 dni zajmują cały kraj. I moczą nogi w Odrze. Tak to widzę, w odniesieniu do dzisiejszej defilady. Nasza armia jest aktualnie na kolanach. I nie wiem kiedy wstanie. Bardzo to smutne.
tak to jest jak od 30 lat rzadzi tym krajem agentura - raz jednych -raz drugich

co do armii to prawda jej stan jest oplakany
jak na 30 lat permamentnej modernizacji - brak slow
obrona przeciwlotnicza nie istnieje
marynarka wojenna w zasadzie nie istnieje
lotnictwo - polowa nie lata (mig 29 zostaly uziemione po 2 katastrofach w ciagu 8 miesiecy)

jedyna sensowna jednostka wojskowa jest GROM - ale zostal stworzony tylko po to zeby ochraniac operacje most :lol:
nie mamy zadnych szans
w zasadzie putin z kaliningradu moze odpalic kilkanascie iskanderow oraz tych drugich marki "kalibr" co testowal je w syrii
wystarczy by uderzyly w kilka elektrowni rozdzielni pradu k kilka glownych sieci przesylowych i caly kraj i jego gospodarka leza na kolanach - nie musi tu nawet ani jednego zielonego ludzika wysylac :lol:

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: Inwestor2010 » 15 sie 2018 21:09

I tak za parenascie lat liczyć sie beda tylko armie amerykańska i chińska !

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: baju-3 » 17 sie 2018 18:01

znowu nasza gielda to porażka :oops: , wszyscy się z niej ewakuują, podobnie jak z tureckiej :twisted:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: dochodzeniowy » 17 sie 2018 21:18

liczba akcji w polskich rekach na GPW to mniej niż 15% .
Najbardziej z GPW ewakuują sie POlacy a na kontach w polskich bankach jest najwiecej gotówki od 1989 roku. :idea:

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: Inwestor2010 » 17 sie 2018 21:38

znowu nasza gielda to porażka :oops: , wszyscy się z niej ewakuują, podobnie jak z tureckiej :twisted:
kiedys z tureckiej przechodzili do nas

a teraz robia wypad z baru :shock:

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: baju-3 » 17 sie 2018 22:56

znowu nasza gielda to porażka :oops: , wszyscy się z niej ewakuują, podobnie jak z tureckiej :twisted:
*** juz 10 rok sie ewakulujo i jakos nie moga he *** zjedzie to odbije ale ty juz nie odrobisz cos stracil he
zrozum *** że tylko tacy jak ty są umoczeni w pisowskim giełdowym bagnie, a ja nie mam co odrabiać bo od dawna nie mam tu akcji :mrgreen:
poza tym może mi powiesz dlaczego ta wasza pisowska bananowa giełda jest taka kiwpska i nie było na niej prawdziwej hossy choć w całej Europie indeksy w ostatnich dwóch latach biły rekordy, to samo w USA :lol: :lol:

Przecież pisowscy fanatycy mówili że jak pis dojdzie do władzy to będzie w Polsce MEGA-HOSSA?
Jesteście żałosne meduzy bez mózgów :|

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: gruz » 17 sie 2018 23:56

znowu nasza gielda to porażka :oops: , wszyscy się z niej ewakuują, podobnie jak z tureckiej :twisted:
*** juz 10 rok sie ewakulujo i jakos nie moga he *** zjedzie to odbije ale ty juz nie odrobisz cos stracil he
zrozum *** że tylko tacy jak ty są umoczeni w pisowskim giełdowym bagnie, a ja nie mam co odrabiać bo od dawna nie mam tu akcji :mrgreen:
poza tym może mi powiesz dlaczego ta wasza pisowska bananowa giełda jest taka kiwpska i nie było na niej prawdziwej hossy choć w całej Europie indeksy w ostatnich dwóch latach biły rekordy, to samo w USA :lol: :lol:

Przecież pisowscy fanatycy mówili że jak pis dojdzie do władzy to będzie w Polsce MEGA-HOSSA?
Jesteście żałosne meduzy bez mózgów :|
Mądrego to i dobrze posłuchać...

baju-3
Młodszy chorąży
Posty: 542
Rejestracja: 26 lut 2013 18:15

Re: Brawo ! spadki na giełdzie większe niż w Turcji czy Rosji

Postautor: baju-3 » 19 sie 2018 20:07

jednak pisowcy mają mózgi wyprane w chlorze i odwirowane do sucha, nic do tych ludzi nie dociera oprócz słów prezesa ,,parszywa morda" i antka niewybucha, patrona obłąkanych :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości