Biomass Energy Projekt - czeka na dobre czasy?

wszystko na temat spółek publicznych
sergiej90
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017 19:41

Biomass Energy Projekt - czeka na dobre czasy?

Postautor: sergiej90 » 21 sie 2018 21:54

Spółka ta w ostatnim czasie złożyła dwa projekty o dofinansowanie w ramach utworzenia bazy projektowo-badawczej na temat wodoru oraz stworzenia prototypu samochodu napędzanego właśnie wodorem. Jeden z nich wnioskując po zachowaniu kursu na początku sierpnia, przeszedł pierwszy etap i teraz czeka na ostateczną decyzje. Obecny kurs oscylujący w okolicach 50gr , myślę że jest jeszcze z 10-20% niedoszacowany mimo że nie ma jakiś konkretnych obecnie informacji od spółki. Ale na temat tych informacji myślę że coś pewnie się niebawem znów pojawi interesującego.
W dobie dzisiejszych czasów, gdzie bardziej przez Nasz kraj są wspierane właśnie projekty związane z przetwarzaniem energii , myślę ze tutaj niebawem kurs będzie wysoko. Obecnie akcje stoją po 50 gr i warto skubać delikatnie po kilkaset akcyjek i uśredniać chociażby dla tej nadziei o dotacji i wybicia kursu
Nie wiem jak wy myślicie. Może ktoś się podzieli tutaj swoimi spostrzeżeniami?

REKLAMA


sergiej90
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2017 19:41

Re: Biomass Energy Projekt - czeka na dobre czasy?

Postautor: sergiej90 » 08 wrz 2018 13:16

wracam do wątku po 3 tygodniach. Kurs powoli pnie się w górę. Dodatkowo wczoraj podano informacje o kupnie przez osobę powiązaną ze spółką. W najbliższym tygodniu zapewne zbliżymy się do 60 gr


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości