TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Mikro_B » 06 wrz 2023 22:01

Dryniolku, jak się podoba jazda gołą d..pą po nieheblowanym?

Coś ucichłeś ostatnio. :roll:

Może, jakiś pouczający monolog dasz, jaki to z Ciebie świetny inwestor?

Pora znowu, przesunąć już kolejny raz, datę zakończenia swoich inwestycji w stopce. :lol:

Mikro_B trudno dyskutować z Tobą "mistrzu", skoro piszesz po fakcie o tym, o czym ja pisałem jak Tauron był po 4,50 zł :roll: Pisałem wtedy o korekcie, i nawet wyznaczyłem wsparcie w okolicach 3.50 zł, mało zaskokowy człowieczku :roll:
Dryniol mistrz. :lol:

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 07 wrz 2023 06:34

Dryniolku, jak się podoba jazda gołą d..pą po nieheblowanym?

Coś ucichłeś ostatnio. :roll:

Może, jakiś pouczający monolog dasz, jaki to z Ciebie świetny inwestor?

Pora znowu, przesunąć już kolejny raz, datę zakończenia swoich inwestycji w stopce. :lol:

Mikro_B trudno dyskutować z Tobą "mistrzu", skoro piszesz po fakcie o tym, o czym ja pisałem jak Tauron był po 4,50 zł :roll: Pisałem wtedy o korekcie, i nawet wyznaczyłem wsparcie w okolicach 3.50 zł, mało zaskokowy człowieczku :roll:
Dryniol mistrz. :lol:


Mikro_B jeszcze tylko dodam, że pojawienie się na tym wątku takiego leszcza jak Ty, wyśmiewającego się z Taurona i dryniola, wzmacnia moją tezę o końcu korekty w okolicach 3.50 zł, i że właśnie teraz warto ponownie kupować ten walor :P Jesteście idealnymi antywskaźnikami leszcze drwiące ze mnie :P :lol:
Jesli chodzi tylko o Ciebie, to jesteś cienki jak rabarbar na GPW chłopcze, a na forum jesteś chyba tylko po to, żeby ładnie pisać o czymś co już się stało, a nie przed, i żeby wszyscy tutaj myśleli jaki to jesteś spec od giełdy :roll: A dryniola trzeba zmieszać z błotem, no bo nie może być tak, że pojawił się na forum ktoś, kto ogarnia giełdę o wiele lepiej niż Ty i kilku Twoich kumpli, i potrafi coś przewidzieć w przeciwieństwie do Ciebie i Tobie podobnych :roll: Jak Tauron szedł ze 1,70 zł na 4,50 zł przez ostatni kwartał, to siedzieliście cicho jak myszki pod miotełką leszcze, a gdy był właśnie po 1,70 zł, to na wątku Taurona pojawiła się was cała chmara i pisaliście, że Tauron leci na 1 zł, leszcze :!: :idea: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Mikro_B » 07 wrz 2023 09:25

Dziadzia nie piszcz, bo Twoja bytność na forum głównie się opiera na tym, że bez merytoryki i powodu wchodzisz i plujesz na innych jednocześnie pouczając tych, co ośmielili się nie mieć spółek z Twojej stopki i do systematycznego przesuwania dat zakończenia Twojego liczenia zysków.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 07 wrz 2023 18:54

Dziadzia nie piszcz, bo Twoja bytność na forum głównie się opiera na tym, że bez merytoryki i powodu wchodzisz i plujesz na innych jednocześnie pouczając tych, co ośmielili się nie mieć spółek z Twojej stopki i do systematycznego przesuwania dat zakończenia Twojego liczenia zysków.
Mikro_B żeby z kimś merytoryczne pisać to jeszcze trzeba mieć z kim :roll:
Twoja merytoryka jest taka, że jak na Tauronie była korekta, to wchodziłeś tutaj i drwileś ze mnie oraz ze spółki, a jak Tauron poszedł w górę od ostatniego dołka prawie 200%, to siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą :roll: Nie prezentujesz kolego odpowiedniego poziomu do merytorycznej wymiany zdań ze mną na temat jakiejkolwiek spółki, na temat trendów, korekt itp. :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 08 wrz 2023 00:52

Poszło spekulacyjnie a teraz zjazd na grosze . Z tej spółki nie zobaczycie grosza dywidendy przez 25 lat.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 08 wrz 2023 00:53

Po wyborach będą emisje akcji jak w Kernelu. Spółka ma duże długi i bardzo duże potrzeby inwestycyjne a zarazem nie może podnosić cen bo zdusi całą gospodarkę .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 wrz 2023 08:55

Po wyborach będą emisje akcji jak w Kernelu. Spółka ma duże długi i bardzo duże potrzeby inwestycyjne a zarazem nie może podnosić cen bo zdusi całą gospodarkę .

dochodzeniowy tylko taki głąb jak Ty możne porównywać Taurona do Kernela, gdzie emisja była tylko po to, żeby obniżyć cenę giełdową i zabrać akcje drobnym za bezcen :roll:
Co do firm energetycznych to będą jeszcze dopłacać dochodzeniowemu głup.kowi, żeby łaskawie skorzystał z prądu, a pracowników i całą infrastrukturę będą utrzymywać z dywidend z Novity :P :lol: :lol: :lol:
I z kim tu merytorycznie pisać, skoro taki dochodzeniowy, zamiast mózgu ma sieczkę :?: :roll:
Jeśli chodzi o dywidendy dochodzeniowy ma.tole to prawda jest taka, że za PO były dywidendy, a jak do władzy dorwała się sekta z PiS-u to dywidendy nagle zniknęły :oops:
Ale już niedługo wróci wszystko na odpowiednie tory, bo PiSuarowa mafia porządzi sobie, ale za kartami :idea: :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 wrz 2023 10:39




Mikro_B trudno dyskutować z Tobą "mistrzu", skoro piszesz po fakcie o tym, o czym ja pisałem jak Tauron był po 4,50 zł :roll: Pisałem wtedy o korekcie, i nawet wyznaczyłem wsparcie w okolicach 3.50 zł, mało zaskokowy człowieczku :roll:
Dryniol mistrz. :lol:


Mikro_B jeszcze tylko dodam, że pojawienie się na tym wątku takiego leszcza jak Ty, wyśmiewającego się z Taurona i dryniola, wzmacnia moją tezę o końcu korekty w okolicach 3.50 zł, i że właśnie teraz warto ponownie kupować ten walor :P Jesteście idealnymi antywskaźnikami leszcze drwiące ze mnie :P :lol:

No i jednak nie ma lepszych antywskaźników niż leszcz jarajacy się spadkami i drwiacy z dryniola :P Za każdym razem przy większym spadku jak się pojawia leszcz na wątku Taurona, oznacza że jest to idealna rekomendacja ponownego wejścia w papier po korekcie :P Nie potrzeba żadnych wykresów ani analityków, taką macie skuteczność leszcze :lol: :lol: Tak jak pisałem ponad tydzień temu, zjazd w okolice 3,50 zł i prawdopodobny koniec korekty. Kto posłuchał ten zarobił :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 08 wrz 2023 14:38

Ile domów postawiłeś za zarobek z Taurona , bo ja z Novity buduje drugi.

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Mikro_B » 08 wrz 2023 17:14

Ile domów postawiłeś za zarobek z Taurona , bo ja z Novity buduje drugi.
Dryniol też buduje, jako pomocnik dla murarza robi. :lol: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 11 wrz 2023 04:43

Ile domów postawiłeś za zarobek z Taurona , bo ja z Novity buduje drugi.
Dryniol też buduje, jako pomocnik dla murarza robi. :lol: :lol:

Mikro_B tę.paku, to jest ta Twoja merytoryka na forum :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Mikro_B » 11 wrz 2023 14:59

Ile domów postawiłeś za zarobek z Taurona , bo ja z Novity buduje drugi.
Dryniol też buduje, jako pomocnik dla murarza robi. :lol: :lol:

Mikro_B tę.paku, to jest ta Twoja merytoryka na forum :?: :roll:
Dziadzia biorę przykład z ciebie, choć przypuszczałem, że to lipa i nawet dziadostwo forumowe naśladując, źle na tym wyjdę... Wiesz, jaki to wysiłek, żeby zniżyć się do twojego poziomu. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2023 16:36 przez Mikro_B, łącznie zmieniany 1 raz.

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Mikro_B » 11 wrz 2023 16:35



Dryniol też buduje, jako pomocnik dla murarza robi. :lol: :lol:

Mikro_B tę.paku, to jest ta Twoja merytoryka na forum :?: :roll:
Dziadzia biorę przykład z ciebie, choć przypuszczałem, że to lipa i nawet dziadostwo forumowe naśladując, źle na tym wyjdę... Wiesz, jaki to wysiłek, żeby zniżyć się do twojego poziomu. :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 24 lis 2023 10:41

I jak tam forumowe "mistrze giełdy" typu trance, Mikro_B i jeszcze kilku innych, od Projektów po 400 zł, DataWałków po 150 zł,
Grodnów po 20 zł, Sunexów po 30 zł, Kernerów po 50 zł, KSGAgrów po 10 zł itd, którzy się wyśmiewali z dryniola :?: :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dusigrosz » 24 lis 2023 11:03

pod co te energetyki rosna?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości