TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 11 kwie 2024 10:35

Rif1977 wytłumaczę Ci leszczu, chociaż Twój niezbyt pojemny mózg i tak tego nie załapie :roll: Nikt nie przewidział pandemi, a potem wojny, a takie spółki jak XTB korzystały na tym (duże wahania na wszelkiego rodzaju giełdach) :idea:
Jarasz się teraz XTB tak samo jak się jarałeś CD Projektem gdy latał po 450 zł, a to znaczy, że trzeba omijać już spółki którymi się jarasz leszczu :idea: XTB w kolejnych latach już nie będzie taki mocny i tyle w temacie na tą chwilę :roll: Jeszcze raz Ci leszczu przypomnę, że ja na spółki patrzę nie z perspektywy 5 minut, tak jak Ty, tylko z perspektywy długoterminowej :idea: :roll: Bez odbioru leszcze, które się boicie stanąć do równej walki z dryniolem :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8598
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: drex1 » 11 kwie 2024 11:04

Rif1977 wytłumaczę Ci leszczu, chociaż Twój niezbyt pojemny mózg i tak tego nie załapie :roll: Nikt nie przewidział pandemii i wojny, a takie spółki jak XTB korzystały na tym (duże wahania na wszelkiego rodzaju giełdach) :idea:

dryniol jak zawsze szuka usprawiedliwen dla swoich pomyłek i bledow zamiast jak mężczyzna przyznac sie do porażki

dryniol » 14 lis 2022 14:17
Skoro już mnie wywołaliście forumowe leszcze, to zaczynacie na XTB zjazd z Mount Everest :idea:
Będzie on trochę długi, więc pupy co niektórych będą bolały :P

viewtopic.php?t=245703&start=16005

Wtedy kiedy to pisal byla juz wojna, bylo po pandemi nie trzeba bylo nic przewidywać .... a leszcz i tak przy 20 pisal na XTB o spadkach

jest 200% wyzej i TERAZ tlumaczy ze byla wojna i pandemia i dlatego rosnie i on tego nie przewidzial... choc wczesniej przy tych samych warunkach wojny i pandemii mialo spadac :shock: :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Rif1977 » 11 kwie 2024 11:33

Rif1977 wytłumaczę Ci leszczu, chociaż Twój niezbyt pojemny mózg i tak tego nie załapie :roll: Nikt nie przewidział pandemi, a potem wojny, a takie spółki jak XTB korzystały na tym (duże wahania na wszelkiego rodzaju giełdach) :idea:
Jarasz się teraz XTB tak samo jak się jarałeś CD Projektem gdy latał po 450 zł, a to znaczy, że trzeba omijać już spółki którymi się jarasz leszczu :idea: XTB w kolejnych latach już nie będzie taki mocny i tyle w temacie na tą chwilę :roll: Jeszcze raz Ci leszczu przypomnę, że ja na spółki patrzę nie z perspektywy 5 minut, tak jak Ty, tylko z perspektywy długoterminowej :idea: :roll: Bez odbioru leszcze, które się boicie stanąć do równej walki z dryniolem :roll:
Pajacyku, z CDP nabijałem się z Ciebie, a w końcowym rachunku i tak będzie lepiej od Tauronu, bo ten znów będzie tylko niżej. Jak pisałem sprawdź kurs 2028.
XTB nie będzie mocny w kolejnych latach, bo co? Chłopie, zupełnie klepki ci poodpadały. Oni nie będą mocno, oni będą mega mocni. Z one-offów u nich, to już się dawno przestaliśmy śmiać, bo wyniki gonią rekord za rekordem i to bez rewelacyjnych zmienności. Walą do nich klienci drzwiami i oknami, produkty wskazują co kilka miesięcy, a każdy jeden mocniejszy. Ekspansja na kolejne rynki odbywa się znakomicie. Brnij dalej w te idiotyzmy, frajerzy też są potrzebni, aby na kimś zarabiać :lol:
Z pamiętnika durniola: "XTB przez najbliższy rok (2024) cel :arrow: 15 zł :idea:"

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 11 kwie 2024 11:37

drex1 podasz jedną albo dwie spółki, które dzisiaj kupujesz, ja podaję swoje i rozliczamy za kilka lat :?: Ty decydujesz za ile lat :!: :idea: Czy może masz cykora mistrzu parkietu dostać w dup....od tego nieznającego się na giełdzie dryniola, a jedynie udajesz tutaj mądrego po fakcie :?: :roll:
Zawsze leszcze znajdziecie na 100 spółek jedną nietrafioną(w danym momencie) przeze mnie, dając ją na sztandary :roll: Pamiętam jak się śmiałeś ze mnie i z Taurona gdy latał po 1 zł, że jestem frajerem kupując gniota, zamiast Projektowej gwiazdki po 450 zł :P :lol: Taki właśnie z Ciebie mistrz parkietu :P :lol: Swoją drogą nauczyliście się ładnie leszcze przez ostatnie 8 lat od swojej kaczej Kłamczyńskiej PiSuarowej szma.ty, która mówiła wam w kaczej TVP tylko to co jej pasowało, a resztę zamiatała pod dywan :roll:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2024 12:53 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Rif1977 » 11 kwie 2024 12:46

Pamiętam jak się śmiałeś ze mnie i z Taurona jak latał po 1 zł, że jestem frajerem kupujac gniota
Bo naganiałeś od 2,50 bodajże, a potem kręciłeś, że masz średnią 0,80 groszy krętaczu, więc tak jesteś pośmiewiskiem, bo pewnie nie sprzedałeś na szczycie po 4 zeta i dalej brniesz w ten temat.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 11 kwie 2024 13:07

Pamiętam jak się śmiałeś ze mnie i z Taurona jak latał po 1 zł, że jestem frajerem kupujac gniota
Bo naganiałeś od 2,50 bodajże, a potem kręciłeś, że masz średnią 0,80 groszy krętaczu, więc tak jesteś pośmiewiskiem, bo pewnie nie sprzedałeś na szczycie po 4 zeta i dalej brniesz w ten temat.

Rif1977 glu.pku, żeby pisać o szczycie, to trzeba się jeszcze na tym znać. Pamiętam jak siedziałeś na CD Projekcie leszczu, gdy był już poniżej 200 zł (a leciał z 450 zł) i spierałeś się ze mną, że tam dalej jest hossa, a zjazd do 200 zł to była jedynie korekta i okazja do kupna :lol: Leszcz jesteś skoro obecnie piszesz, że 4 zł to był szczyt na Tauronie, i tylko tyle Ci mogę powiedzieć forumowy głup.ku, udający tutaj mądrego :roll:
Trzeba wiedzieć co jest szczytem, co korektą, kiedy kończy się hossa, a kiedy kończy się bessa. Ty nie masz o tym zielonego pojęcia leszczu :roll: U Ciebie leszczu jest to chybił/trafił, jak w totolotku :lol: Na Tauronie szczyt to może będzie po 30 zł, może po 40 zł, a może po 50 zł, ale na pewno nie był po 4 zł leszczu :roll: Krótko mówiąc, do szczytu na Tauronie zostało jeszcze wiele, wiele lat :idea:
I jeszcze jedno leszczu. Nawet jeżeli zacząłem akumulację Taurona już od 2,50 zł, to z perspektywy kilku minionych lat, było to lepsze, niż bym zaczął wtedy akumulować Twoją Projektową gwiazdeczkę od 450 zł dur.niu :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Rif1977 » 11 kwie 2024 13:44


Na Tauronie szczyt to może będzie po 30 zł, może po 40 zł, a może po 50 zł, ale na pewno nie był po 4 zł leszczu :roll: Krótko mówiąc, do szczytu na Tauronie zostało jeszcze wiele, wiele lat :idea:
Sześć lat z 2,50 doszedłeś do 3 zeta, a marzysz o 50. Lecz się chłopie, bo naprawdę masz zryty łeb.
Dla Ciebie mogę być jedynie panem leszczem, który ponad 2 miliony przytulił na tym g*wnianym gamedevie i XTB bez przyszłości.
Sajonara, p4jacu.

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Pandziora » 12 kwie 2024 16:59

Dobra to ja kupuje za wszystko DS1033 na close po 102,43. I proszę mi nie pisać że nie wolno. Moja kasa, moja decyzja i kupuje co chce!

nominał 1000; odsetki 28,52 dziś; płatne co rok 25 października równe 6%
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 13 kwie 2024 12:35

Dobra to ja kupuje za wszystko DS1033 na close po 102,43. I proszę mi nie pisać że nie wolno. Moja kasa, moja decyzja i kupuje co chce!

nominał 1000; odsetki 28,52 dziś; płatne co rok 25 października równe 6%

Pandziora mimo wszystko powodzenia :idea:

....ale.... jak to mawiał człowiek, który na giełdzie zarobił kokosy, Warren Buffett;
"bój się gdy większość jest odważna, bądź odważny, gdy większość się boi"

.....a dzisiaj 99% Polaków boi się akcji i giełdy (jak widać, łącznie z Tobą) :idea: :P
To tak na marginesie :mrgreen:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 13 kwie 2024 22:29

dryniol tracisz czas na te energetyki .wiem ze masz inny poglad na ten temat i co by nie pisac inwestujesz swoje pieniadze wiec nic mi do tego w co i za ile kupujesz ale takie jest moje skromne zdanie .zawsze tobie pisalem ze jesli masz grala to go sobie trzymaj i nie musisz o tym trabic na forach (dobry papier sam sie obroni) .moim zdaniem w energetykach jest za duzo polityki i jesli to sie nie zmieni to nic z konkretnych wzrostow na tych spolkach nie bedzie niestety .pozdrawiam serdecznie i zycze duzych zyskow ale juz na innych spolkach bo w energetyki nie wierze


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 19 kwie 2024 15:21

dryniol tracisz czas na te energetyki .wiem ze masz inny poglad na ten temat i co by nie pisac inwestujesz swoje pieniadze wiec nic mi do tego w co i za ile kupujesz ale takie jest moje skromne zdanie .zawsze tobie pisalem ze jesli masz grala to go sobie trzymaj i nie musisz o tym trabic na forach (dobry papier sam sie obroni) .moim zdaniem w energetykach jest za duzo polityki i jesli to sie nie zmieni to nic z konkretnych wzrostow na tych spolkach nie bedzie niestety .pozdrawiam serdecznie i zycze duzych zyskow ale juz na innych spolkach bo w energetyki nie wierze


.


jarek111 dzięki za "dobre rady" drogi kolego. Ostatnio "dobrze mi radziłeś" w tym samym temacie, gdy Tauron latał po 1,... zł,
za to polecałeś gamingowe balony (które opadły w tym czasie na ziemię) :roll: Masz rację, to moje pieniądze i wiem w przeciwieństwie
co do niektórych tutaj, w co wkładam swoje pieniądze, co jest drogie, a co rozdają za darmo, i nie potrzebuję tak jak niektórzy tutaj "dobrych rad mędrców" tego forum :roll: Spółki wyselekcjonowane w mojej stopce nie są przypadkowe kolego. Kupione na lata, jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem. Koniec 2024 roku to tylko pierwszy przystanek w ich przypadku, bo będę je trzymał przez kolejne lata, a sprzedam je wtedy, gdy tacy jak Ty będą się nimi jarali, tak jak 3 lata temu Projektami :roll: To że mam spółki ze stopki
w portfelu, nie ukrywam. Ale to nie jest też tak, że trzymam je na sztywno, bo robię również przetasowania procentowe
we własnym portfelu (dzięki czemu zarabiam akcje), ale nie będę wchodził w szczegóły, bo tacy jak Ty i tak nie zaskoczą o co biega.
Stopkę mam również po to, żeby Tobie podobni na tym forum, którzy dotrwają do szczytu na moim portfelu zobaczyli, że nie byłem tutaj po to, żeby zarobić 10% i skakać z radości pod sufit tak jak Ty, tylko po to, aby spokojnie posiedzieć na pupie z nogą założoną na nodze i zarobić 1.000% +, drogi kolego :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości