Kolejny szmacioch Szczesnego plus

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 16 lis 2021 12:46

Repra ma grać skutecznie a nie widowiskowo. Poza tym Sousa nie zrobi z drewniaków wirtuozów. Piątek to najlepszy przykład że się nie da! Zresztą od tego są akademie. Powinny być ale tam już od najmłodszych lat jest presja na wynik a nie na szkolenie. Wiem bo mój 8 latek chodzi do akademii z certyfikatem i złotą gwiazdką PZPN więc jeśli tam tak jest to co mówić o innych szkółkach.
Skoro jest tak jak piszesz, to bardzo słabo, małolaty powinni na tym etapie bawić się piłką, bez żadnej presji, poganiania z boku przez trenera, a nie daj Boże, jeszcze stojących i dopingującyh swoje pociechy rodziców.
Rodzice sa pojeb a ni. UWierz mi, ci biedni trenerzy sa pod taka presja, ze ....

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 16 lis 2021 14:30

Repra ma grać skutecznie a nie widowiskowo. Poza tym Sousa nie zrobi z drewniaków wirtuozów. Piątek to najlepszy przykład że się nie da! Zresztą od tego są akademie. Powinny być ale tam już od najmłodszych lat jest presja na wynik a nie na szkolenie. Wiem bo mój 8 latek chodzi do akademii z certyfikatem i złotą gwiazdką PZPN więc jeśli tam tak jest to co mówić o innych szkółkach.
Skoro jest tak jak piszesz, to bardzo słabo, małolaty powinni na tym etapie bawić się piłką, bez żadnej presji, poganiania z boku przez trenera, a nie daj Boże, jeszcze stojących i dopingującyh swoje pociechy rodziców.
Rodzice sa pojeb a ni. UWierz mi, ci biedni trenerzy sa pod taka presja, ze ....
To też. Chodzi mi o to, że jest kilku chłopaków dobrych technicznie i gdy ci 8 latkowie jadą na turniej to kogo trener wystawia w pierwszym składzie? A jeśli jedzie tylko 8-9 bo grają 4+1 to kogo bierze? Dobrych technicznie acz mniejszych rozmiarem, czy wysokich silnych a drewnianych? Chyba nie bardzo znasz się na piłce! To od razu widać kto ma dryg to piłki, kto jak ją prowadzi takie dzieciaki powinno się szkolić dalej w rzemiośle. Uczyć ich taktyki, jeszcze lepszej techniki bo czuja grę. Natomiast trenerzy biorą silnych bo z nimi wygrają bo oni się przepchną, strzelą z główki bo są wyżsi niż reszta. I tak to rwa przez az do 10-11 latków. Potem przychodzi moment, że taki drewniak już nie góruje nad resztą bo resztę chłopaków tez wyciąga, ale te wszystkie lata gdy oni siedzieli w domach a drewniaki jeździły na turnieje przepadły. Rozumiesz? To tylko jeden z przykładów. mógłbym ci tu pisać i pisać. Np o tym, że trener zabrania jedzenia banów bo są za mocno kaloryczne a dzieciak po 4-5 meczach na turniej snuje się jak cień bo nie ma energii i normalnie siły bo tylko kanapki i kanapki. Ehhh ale co ja tam wiem! Ty wiesz lepiej przeca 8)
Nie pisze o szkółce byle jakiej, tylko z certyfikatem PZPN i złotą gwiazdką. Jest ich w kraju 79

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Martyr » 16 lis 2021 15:09



No nie wiem, czy to mialo byc smieszne?
Szzcesny wybornil nogami cos, do czego ty bys nawet nie dobiegl :lol:
Daj spokój, już się nie kompromituj z tym paj.acem nieszczęsnym oraz Sousą, masz takie same pojęcie o piłce co babcia sprzedająca marchewkę na przyulicznym straganie :lol: :lol: :lol: :lol:
Za zaslugi gra w juventusie, gral w arsenalu londyn :lol: . Ja chcoiaz gralem w pilke na poziomie 3 ligi, czyli bylem kopaczem, ale podejrzewam, ze ty nawet nie otarles sie o druzyne orlika :lol:
hehe...dobre, grając w piłkę, jak mówisz, bo papier wszystko przyjmie, wypisujesz takie brednie :lol: :lol: :lol: :lol:
To chyba tylko fifa albo kapsle.
Ja chłopaczku mam za sobą 40 lat gry w gałę, na różnych poziomach, jeśli już tak się mamy licytować.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 16 lis 2021 15:36



Daj spokój, już się nie kompromituj z tym paj.acem nieszczęsnym oraz Sousą, masz takie same pojęcie o piłce co babcia sprzedająca marchewkę na przyulicznym straganie :lol: :lol: :lol: :lol:
Za zaslugi gra w juventusie, gral w arsenalu londyn :lol: . Ja chcoiaz gralem w pilke na poziomie 3 ligi, czyli bylem kopaczem, ale podejrzewam, ze ty nawet nie otarles sie o druzyne orlika :lol:
hehe...dobre, grając w piłkę, jak mówisz, bo papier wszystko przyjmie, wypisujesz takie brednie :lol: :lol: :lol: :lol:
To chyba tylko fifa albo kapsle.
Ja chłopaczku mam za sobą 40 lat gry w gałę, na różnych poziomach, jeśli już tak się mamy licytować.
Ok, w galę może i grałeś i to na różnych poziomach. Piłka nożna to zupełnie inny sport.

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 16 lis 2021 15:41



Skoro jest tak jak piszesz, to bardzo słabo, małolaty powinni na tym etapie bawić się piłką, bez żadnej presji, poganiania z boku przez trenera, a nie daj Boże, jeszcze stojących i dopingującyh swoje pociechy rodziców.
Rodzice sa pojeb a ni. UWierz mi, ci biedni trenerzy sa pod taka presja, ze ....
To też. Chodzi mi o to, że jest kilku chłopaków dobrych technicznie i gdy ci 8 latkowie jadą na turniej to kogo trener wystawia w pierwszym składzie? A jeśli jedzie tylko 8-9 bo grają 4+1 to kogo bierze? Dobrych technicznie acz mniejszych rozmiarem, czy wysokich silnych a drewnianych? Chyba nie bardzo znasz się na piłce! To od razu widać kto ma dryg to piłki, kto jak ją prowadzi takie dzieciaki powinno się szkolić dalej w rzemiośle. Uczyć ich taktyki, jeszcze lepszej techniki bo czuja grę. Natomiast trenerzy biorą silnych bo z nimi wygrają bo oni się przepchną, strzelą z główki bo są wyżsi niż reszta. I tak to rwa przez az do 10-11 latków. Potem przychodzi moment, że taki drewniak już nie góruje nad resztą bo resztę chłopaków tez wyciąga, ale te wszystkie lata gdy oni siedzieli w domach a drewniaki jeździły na turnieje przepadły. Rozumiesz? To tylko jeden z przykładów. mógłbym ci tu pisać i pisać. Np o tym, że trener zabrania jedzenia banów bo są za mocno kaloryczne a dzieciak po 4-5 meczach na turniej snuje się jak cień bo nie ma energii i normalnie siły bo tylko kanapki i kanapki. Ehhh ale co ja tam wiem! Ty wiesz lepiej przeca 8)
Nie pisze o szkółce byle jakiej, tylko z certyfikatem PZPN i złotą gwiazdką. Jest ich w kraju 79
Na pewno chciałeś pisac ze mną? Przecież to co piszesz jest powszechna wiedzą i to jest realny problem. Wyniki są najważniejsze, żeby tatuś był zadowolony. Nikt przecież nie lubi przegrywać.... W Hiszpanii do pewnego wieku w ogóle nie gra się na wynik. Ma być gra, kompletny chaos, aby wyłowić najlepszy materiał na piłkarzy, żeby byli techniczni. Z zasady piłkarz hiszpański musi też chodzić do szkoły i normalnie się uczyć. Bo głową w piłce jest b ważna, zrozumienie taktyki, b trudnej zresztą, a także to, żeby po karierze sportowej jeden z drugim wiedział jak funkcjonować.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 16 lis 2021 15:58


Rodzice sa pojeb a ni. UWierz mi, ci biedni trenerzy sa pod taka presja, ze ....
To też. Chodzi mi o to, że jest kilku chłopaków dobrych technicznie i gdy ci 8 latkowie jadą na turniej to kogo trener wystawia w pierwszym składzie? A jeśli jedzie tylko 8-9 bo grają 4+1 to kogo bierze? Dobrych technicznie acz mniejszych rozmiarem, czy wysokich silnych a drewnianych? Chyba nie bardzo znasz się na piłce! To od razu widać kto ma dryg to piłki, kto jak ją prowadzi takie dzieciaki powinno się szkolić dalej w rzemiośle. Uczyć ich taktyki, jeszcze lepszej techniki bo czuja grę. Natomiast trenerzy biorą silnych bo z nimi wygrają bo oni się przepchną, strzelą z główki bo są wyżsi niż reszta. I tak to rwa przez az do 10-11 latków. Potem przychodzi moment, że taki drewniak już nie góruje nad resztą bo resztę chłopaków tez wyciąga, ale te wszystkie lata gdy oni siedzieli w domach a drewniaki jeździły na turnieje przepadły. Rozumiesz? To tylko jeden z przykładów. mógłbym ci tu pisać i pisać. Np o tym, że trener zabrania jedzenia banów bo są za mocno kaloryczne a dzieciak po 4-5 meczach na turniej snuje się jak cień bo nie ma energii i normalnie siły bo tylko kanapki i kanapki. Ehhh ale co ja tam wiem! Ty wiesz lepiej przeca 8)
Nie pisze o szkółce byle jakiej, tylko z certyfikatem PZPN i złotą gwiazdką. Jest ich w kraju 79
Na pewno chciałeś pisac ze mną? Przecież to co piszesz jest powszechna wiedzą i to jest realny problem. Wyniki są najważniejsze, żeby tatuś był zadowolony. Nikt przecież nie lubi przegrywać.... W Hiszpanii do pewnego wieku w ogóle nie gra się na wynik. Ma być gra, kompletny chaos, aby wyłowić najlepszy materiał na piłkarzy, żeby byli techniczni. Z zasady piłkarz hiszpański musi też chodzić do szkoły i normalnie się uczyć. Bo głową w piłce jest b ważna, zrozumienie taktyki, b trudnej zresztą, a także to, żeby po karierze sportowej jeden z drugim wiedział jak funkcjonować.
Tak do ciebie. To że rodzice są poj.eb.ani to już wiem po kilku turniejach. Natomiast to co robią trenerzy i szkółki to inna sprawa i o niej chciałem napisać!

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Martyr » 16 lis 2021 16:10



Za zaslugi gra w juventusie, gral w arsenalu londyn :lol: . Ja chcoiaz gralem w pilke na poziomie 3 ligi, czyli bylem kopaczem, ale podejrzewam, ze ty nawet nie otarles sie o druzyne orlika :lol:
hehe...dobre, grając w piłkę, jak mówisz, bo papier wszystko przyjmie, wypisujesz takie brednie :lol: :lol: :lol: :lol:
To chyba tylko fifa albo kapsle.
Ja chłopaczku mam za sobą 40 lat gry w gałę, na różnych poziomach, jeśli już tak się mamy licytować.
Ok, w galę może i grałeś i to na różnych poziomach. Piłka nożna to zupełnie inny sport.
Dla ciebie na pewno.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: dochodzeniowy » 16 lis 2021 22:48

Teraz baraż z Włochami w Rzymie. :twisted:
Najwazniejsze ,ze Lewandowski bedzie świeży na Augsburg. :idea:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 18 lis 2021 07:44



hehe...dobre, grając w piłkę, jak mówisz, bo papier wszystko przyjmie, wypisujesz takie brednie :lol: :lol: :lol: :lol:
To chyba tylko fifa albo kapsle.
Ja chłopaczku mam za sobą 40 lat gry w gałę, na różnych poziomach, jeśli już tak się mamy licytować.
Ok, w galę może i grałeś i to na różnych poziomach. Piłka nożna to zupełnie inny sport.
Dla ciebie na pewno.
Chyba nie zrozumiałeś, ale to norma.

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Martyr » 18 lis 2021 11:10


Ok, w galę może i grałeś i to na różnych poziomach. Piłka nożna to zupełnie inny sport.
Dla ciebie na pewno.
Chyba nie zrozumiałeś, ale to norma.
hehe, spodziewałem się odpowiedzi w tym stylu, czyli tradycyjne odbijanie piłeczki, ale jak brakuje argumentów, to tak właśnie to wygląda.
Ja zrozumiałem, że ty nie masz pojęcia o tym o czym piszesz, więc pozostawiam cię na tym poziomie.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: dochodzeniowy » 20 lis 2021 13:13

Teraz baraż z Włochami w Rzymie. :twisted:
Najwazniejsze ,ze Lewandowski bedzie świeży na Augsburg. :idea:
Bajern poległ z klubem Gikiewicza , co jak widać było do przewidzenia i dla Bajernu i dla Lewandowskiego. :lol:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Pandziora » 21 mar 2024 15:54

Odświeżam by ożywić forum :P
Ponoć już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata, a póki co strach się bać czy któryś z orłów się o własne nogi nie potknie :P :twisted:
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 21 mar 2024 16:41

Wiesz, za Lewym nie przepadam ale chłop co osiągnął w piłce to trzeba mu oddać. Nawet teraz gdy mu nie idzie , gdy był naprawdę bez formy w "Barcie" statystyki plasują go w czołówce LaLigi:
Klasyfikacja strzelców La Liga 2023/24.
1. Jude Bellingham (Real Madryt) – 16 goli (+ 3 asysty)
2. Ante Budimir (Osasuna) – 15 goli (+ 2 asysty)
3. Borja Mayoral (Getafe) – 15 goli (+ 1 asysta)
4. Artem Dowbyk (Girona) – 14 goli (+ 5 asyst)
5. Alvaro Morata (Atletico Madryt) – 14 goli (+ 1 asysta)
6. Robert Lewandowski (FC Barcelona) – 13 goli (+ 8 asyst)
7. Alexander Sorloth (Villarreal) – 13 goli (+ 5 asyst)
8. Gorka Guruzeta (Athletic Bilbao) – 13 goli (+ 3 asysty)
9. Vinicius Junior (Real Madryt) – 12 goli (+ 4 asysty)
10. Hugo Duro (Valencia) – 12 goli (+ 2 asysty)
11. Antoine Griezmann (Atletico Madryt) – 11 goli (+ 6 asyst)
Klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów 2023/24. Stan po meczach 1/8 finału (13.03.2024)
1. Harry Kane (Bayern Monachium) – 6 goli (+ 3 asysty)
2. Erling Haaland (Manchester City) – 6 goli (+ asysta)
3. Antoine Griezmann (Atletico Madryt) – 6 goli
3. Kylian Mbappe (PSG) – 6 goli
5. Galeno (FC Porto) – 5 goli (+ 4 asysty)
6. Julian Alvarez (Manchester City) – 5 goli (+ 2 asysty)
7. Rasmus Hojlund (Manchester United) – 5 goli
7. Alvaro Morata (Atletico Madryt) – 5 goli
9. Jude Bellingham (Real Madryt) – 4 gole (+ 4 asysty)
10. Phil Foden (Manchester City) – 4 gole (+ 3 asysty)
11. Gabriel Jesus (Arsenal) – 4 gole (+ 2 asysty)
...
16. m.in. Robert Lewandowski (FC Barcelona) – 3 gole (+ asysta

Klasyfikacja wszech czasów najlepszych strzelców Ligi Mistrzów
Cristiano Ronaldo – 140 goli w 19 sezonów w 183 meczach
Lionel Messi – 129 w 19 sezonów w 163 meczach
Robert Lewandowski94 w 13 sezonów w 118 meczach
Naprawdę Przekot!!! Dziękuję, postoję :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 23 mar 2024 20:08

Jako sceptyk nie widze naszych w Walii , szykuje sie obrona Czestochowy ale z wyspiarzami to nie przejdzie.. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 23 mar 2024 20:10

Też słabo to widzę. Estonia to chłopaki do bicia a i tak mieli 100% skuteczność w meczu z nami :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości