Kolejny szmacioch Szczesnego plus

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 16 lis 2021 00:03

duzo brutalnych fauli. Klicha , casha i innych.. Mieli szzcescie ze sedzia zapominal czerwonego kartonika ale na wzyszym poziomie skonczy sie wyrzucaniem brutali z boiska. Weegrom wyszly bramki plus byli lepsi kondycyjnie. Znow nieoczekiwanie balon przekluty. Na plus Swiderski chyba ta bramka wlasnie awansowal na napastnika nr 2 w reorezentacji.. :mrgreen: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: dochodzeniowy » 16 lis 2021 00:20

Teraz baraż z Włochami w Rzymie. :twisted:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 16 lis 2021 07:12

Sousa nie wiem jak on to robi, ale jego logika jest jakaś pokręcona. Zamiast dać odpocząć Lewemu w meczu z Andorą a teraz walczyć pierwszym składem to wymyślił sobie że Andory bez RL9 nie pokonamy a Węgrów i owszem 8)
Glik tez lepiej żeby pauzował w pierwszym meczu barażowym ( u siebie) przy ew drugiej kartce niż w drugim barażu ze znacznie mocniejszym już rywalem i być może na wyjeździe.
Szczęsny to klaun i nie wiem dlaczego on gra jako pierwszy. Ani gry nogami, ani sprytu, ani szczęścia.
Puchacz, Piątek to słabizna w tym meczu! Zresztą na plus tylko Moder, Zieliński, Świderski

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: zenek69 » 16 lis 2021 08:09

Sousa nie wiem jak on to robi, ale jego logika jest jakaś pokręcona. Zamiast dać odpocząć Lewemu w meczu z Andorą a teraz walczyć pierwszym składem to wymyślił sobie że Andory bez RL9 nie pokonamy a Węgrów i owszem 8)
Glik tez lepiej żeby pauzował w pierwszym meczu barażowym ( u siebie) przy ew drugiej kartce niż w drugim barażu ze znacznie mocniejszym już rywalem i być może na wyjeździe.
Szczęsny to klaun i nie wiem dlaczego on gra jako pierwszy. Ani gry nogami, ani sprytu, ani szczęścia.
Puchacz, Piątek to słabizna w tym meczu! Zresztą na plus tylko Moder, Zieliński, Świderski
Lewy chciał postrzelać kelnerom. A na Węgry pomoc bajern naciskal

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 16 lis 2021 08:28

Sousa jest dobry.. Zastanawialem sie co powie po takim meczu gdzie wszyscy po nim jada i to nie bez racji ( chciaz po fakcie kazdy wie co mozna bylo zrobic inaczej ). Nie stulil uszu po sobie , nie bil sie w piersi. Powiedzial ze zrobilby to jeszcze raz bo trzeba bylo sprobowac grac bez Lewandowskiego na swoim stadionie z przeciwnikiem ktory nie gral juz od zadna stawke a i my zapewnilismy sobie baraze z Andora ( dlatego tam gral Lewy ) . Naprawde podoba mi sie ten gosciu jesli chodzi o podejscie do trenerki. Madziarzy grali na powaznie czym nas mocno zakoskoczyli, mieli sie przeciez podlozyc grzecznie pod bedacych na fali pogromcow Albanii. Nic z tego , postawili wysokie warunki.
Przekombinowal ale wie teraz na czym stoi. Otoz bez Lewego na niczym , mlodziez ktora nie jest zgrana. Piatek mial chyba z 4 pilki na nodze i zawsze zablokowany , strzaly Modera i innnych wygladaly jak podania do bramkarza. Jesli w barazach Polska zagra dobre mecze , ten mecz pojdzie w zapomnienie a jesli dostana np 4-0 z mocnymi duzo od Alabani reprezentacjami to u nas czegos takiego sie nie przebacza.. Szkoda , ma noz na gardle :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 16 lis 2021 09:23

Trenera rozlicza się z wyników a nie z tego czego próbował alibi nie. Zwolnili wuja choć osiągnął założone przed nim cele. A tu repra coraz gorsze wyniki ale Sousa to pan trener przeca :mrgreen:

Martyr
Kapitan
Posty: 43803
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Martyr » 16 lis 2021 09:26

"Podlasie dziękuje, że Szczęsny nie broni granicy"

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 16 lis 2021 09:30

"Podlasie dziękuje, że Szczęsny nie broni granicy"

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 16 lis 2021 10:02

Sousa nie wiem jak on to robi, ale jego logika jest jakaś pokręcona. Zamiast dać odpocząć Lewemu w meczu z Andorą a teraz walczyć pierwszym składem to wymyślił sobie że Andory bez RL9 nie pokonamy a Węgrów i owszem 8)
Glik tez lepiej żeby pauzował w pierwszym meczu barażowym ( u siebie) przy ew drugiej kartce niż w drugim barażu ze znacznie mocniejszym już rywalem i być może na wyjeździe.
Szczęsny to klaun i nie wiem dlaczego on gra jako pierwszy. Ani gry nogami, ani sprytu, ani szczęścia.
Puchacz, Piątek to słabizna w tym meczu! Zresztą na plus tylko Moder, Zieliński, Świderski
Sousa nie chcial wygrac tegp meczu za wszelka cene. Bal sie ,z e drwale z wegier zalatwia lewego.
Tutaj szczesnego trudno winic. Raczej Puchacz gral bardzo slabe zawody....zanotowal aystste....

Ja widze logike taka, ze ogolnie Sousa ma gdzies z kim gra, w ogole nie kalkuluje. Chce grac widowiskowo, nie chce murowania bramki. Mam wrazenie, ze gdyby mu zalezalo na wyniku to by zagral z wegrami brzeczkiem i strzelil gola po kontrze.
Gosc mi imponuje, bo sie nie boi. Nie slucha dziennikarzy, polskiej mysli szkoleniowej, tylko wdraza glebokie zmiany. Dal szanse dublerom, ktorych zbyt wielu nie mamy i to bylo widac. Chcieli, ale poki co nie ptorafia grac w sposob zaproponowany przez trenera. Kazdy chcial sie pokazac, niektorzy przesadzali (cash)....

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 16 lis 2021 10:04

"Podlasie dziękuje, że Szczęsny nie broni granicy"

:lol: :lol: :lol: :lol:
No nie wiem, czy to mialo byc smieszne?
Szzcesny wybornil nogami cos, do czego ty bys nawet nie dobiegl :lol:

Martyr
Kapitan
Posty: 43803
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Martyr » 16 lis 2021 10:06

"Podlasie dziękuje, że Szczęsny nie broni granicy"

:lol: :lol: :lol: :lol:
No nie wiem, czy to mialo byc smieszne?
Szzcesny wybornil nogami cos, do czego ty bys nawet nie dobiegl :lol:
Daj spokój, już się nie kompromituj z tym paj.acem nieszczęsnym oraz Sousą, masz takie same pojęcie o piłce co babcia sprzedająca marchewkę na przyulicznym straganie :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 16 lis 2021 10:17

Repra ma grać skutecznie a nie widowiskowo. Poza tym Sousa nie zrobi z drewniaków wirtuozów. Piątek to najlepszy przykład że się nie da! Zresztą od tego są akademie. Powinny być ale tam już od najmłodszych lat jest presja na wynik a nie na szkolenie. Wiem bo mój 8 latek chodzi do akademii z certyfikatem i złotą gwiazdką PZPN więc jeśli tam tak jest to co mówić o innych szkółkach.

Martyr
Kapitan
Posty: 43803
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Martyr » 16 lis 2021 10:26

Repra ma grać skutecznie a nie widowiskowo. Poza tym Sousa nie zrobi z drewniaków wirtuozów. Piątek to najlepszy przykład że się nie da! Zresztą od tego są akademie. Powinny być ale tam już od najmłodszych lat jest presja na wynik a nie na szkolenie. Wiem bo mój 8 latek chodzi do akademii z certyfikatem i złotą gwiazdką PZPN więc jeśli tam tak jest to co mówić o innych szkółkach.
Skoro jest tak jak piszesz, to bardzo słabo, małolaty powinni na tym etapie bawić się piłką, bez żadnej presji, poganiania z boku przez trenera, a nie daj Boże, jeszcze stojących i dopingującyh swoje pociechy rodziców.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 16 lis 2021 11:01

No jedno dobre , ze sie starali. Ganiali , widac ze im sie chcialo. Normalnie to by wystarczylo , maly peszek. I juz wiadomo ze na boisku musi byc ktos kto dowodzi. Jak nie Lewandowski to musial byc Zielinski do poczatku , tylko on jest skromny , potrafi rozgrywac i bedzie mial posluch. Szczesnego juz od dawna nie lubie , mamy podobnej klasy a szczesliwszych bramkarzy.. Nad nim wisi jakies fatum. Nawet Boruca bym wolal. Ja tez wole widowiskowa gre od wynikow.. Pamietam jak wygrali z Ukraina na mistrzostwach europy 1-0 ale to byla po prostu obrona Czestochowy, zal bylo patrzec jak ich stlamsili. Wynik byl extra a gra marna. Marne szanse na wyjazd na Mundial a Kulesz ajuz pewnie szuka nastepcy... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Erudyta » 16 lis 2021 12:45

"Podlasie dziękuje, że Szczęsny nie broni granicy"

:lol: :lol: :lol: :lol:
No nie wiem, czy to mialo byc smieszne?
Szzcesny wybornil nogami cos, do czego ty bys nawet nie dobiegl :lol:
Daj spokój, już się nie kompromituj z tym paj.acem nieszczęsnym oraz Sousą, masz takie same pojęcie o piłce co babcia sprzedająca marchewkę na przyulicznym straganie :lol: :lol: :lol: :lol:
Za zaslugi gra w juventusie, gral w arsenalu londyn :lol: . Ja chcoiaz gralem w pilke na poziomie 3 ligi, czyli bylem kopaczem, ale podejrzewam, ze ty nawet nie otarles sie o druzyne orlika :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości