Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: NiKtoś » 19 cze 2023 07:55

27-letnia Polka z Wrocławia w poniedziałek (12 czerwca) zaginęła na wyspie Kos. Kobieta pracowała w hotelu w turystycznej miejscowości Marmari razem ze swoim chłopakiem. Jak poinformowały greckie media, w miniony poniedziałek 27-letnia kobieta w dniu wolnym od pracy wyszła na drinka. Dała o tym znać swojemu 28-letniemu chłopakowi, który jest również zatrudniony w tym samym hotelu. To on jako ostatni rozmawiał z zaginioną w nocy 12 czerwca.

Aresztowany w sprawie 32-latek z Bangladeszu przyznał, że zabrał 27-latkę do mieszkania, gdzie uprawiali seks. Twierdzi jednak, że odstawił dziewczynę w pobliżu domu. Policja w mieszkaniu 32-latka znalazła także zużytą prezerwatywę, ładujący się telefon, dwie szklanki po piwie, żółtą bluzę z plamami i blond włosami oraz bilet lotniczy do Włoch, zakupiony po 12 czerwca.

Już chyba z gorszą reputacja nie mozna zejsc z tego swiata.... Jakies Pakistany ja zatłukły, moze ktoremus nie chciala dac... A moze to ten z Bangladeszu mial parcie a ona w przyplywie rozsądku powiedziala nie...Drinka tez trzeba wiedziec z kim pic...Kolejna Polka zadzgana przez jakichs brudasów... :oops: :cry:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: Martins_57614 » 19 cze 2023 12:21

To już druga polka zabita w ostatnim czasie.
Teraz Polki dostały sygnał, że oprócz sexu z murzynami lub ciemnikórymi brudasami można stracić życie...
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: dusigrosz » 19 cze 2023 13:26

Jeden z nich mial zadrapania na ciele, wiec pewnie walczyla z nimi, zreszta gdyby nie bylo gwaltu to nie byloby tez zabojstwa, bo tylko nadzwyczajne psychole zabijaja po dobrowolnym seksie.

Zaprosili na drinka, na jednym sie nie skonczylo, gdy poczula sie zbyt pijana to zapronowali, ze ja podwioza.
I tu pojawia sie wg. mnie dziwna sprawa, bo wyslala 2 pinezki swojemu facetowi ze swoja lokalizacja.
Pytanie jak to sie stalo, ze nikt nie slyszal krzykow ani nic nie widzial od czasu zatrzymania mootocyklu do wniesienia jej do domu przestepcy...

Mysle, ze typiara sklamala, i z piciem sie przeniesli duzo wczesniej do napastnika, a dopiero potem doszlo do incydentu.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: incoqnito » 19 cze 2023 14:04

Tak się kończą przygody z inżynierami. Chcieli ja ubogacić kulturowo, a ona nie chciała....
Normalna dziewczyna powinna trzymać się z dala od ciapatych, murzynów i innych typów o których wpuszczanie walczyła na granicy totalna opozycja!

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: incoqnito » 19 cze 2023 14:09

No ubogacają na całego
''Ewelina Tomaszek, detektyw, biorąca udział w poszukiwaniach Anastazji, dodała, iż "w nieoficjalnych rozmowach udało się ustalić, że na wyspie Kos status osoby zaginionej ma obecnie przynajmniej 10 innych osób".
:shock: :shock: :shock:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: dochodzeniowy » 19 cze 2023 15:34

Mogła siedzieć na swojej wiosce i zadawać się z tubylcami , ale TVN pierze mózgi że za granicą lepiej . Jak lepiej to widać , słychać i czuć. Chciała zrobić fotki to zrobiła , będzie co nakleić na urnę.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: trance » 19 cze 2023 16:19

Na której wiosce? Ostatnio Szczecin w modzie. Huczne imprezy robią.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: incoqnito » 19 cze 2023 17:04

Na której wiosce? Ostatnio Szczecin w modzie. Huczne imprezy robią.
Porównujesz chory łeb, który zabił swoją rodzinę do inżyniera który chciał podmuchać polską blondynkę? Jesteś de^bilem od urodzenia czy po wypadku?

Vadera
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 308
Rejestracja: 15 lip 2020 19:43

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: Vadera » 19 cze 2023 17:06

Mogła siedzieć na swojej wiosce i zadawać się z tubylcami , ale TVN pierze mózgi że za granicą lepiej . Jak lepiej to widać , słychać i czuć. Chciała zrobić fotki to zrobiła , będzie co nakleić na urnę.
Aż niewiarygodne, że jesteś takim bezdennie głu.pim i chamsk.im kret.ynem :shock: :shock:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: NiKtoś » 20 cze 2023 07:25

Cała piątkę do kicia, byli pewnie w zmowie. Pakistany juz tam szajby dostaja bo zadna biala kobieta pewnie nie chce z brudasami sie zadawac a ichniejsze kobiety stoja duzo nizej w hierarchii społecznej. Wlasciwie maja tylko rodzic dzieci i dawac obiad. W Polsce laski teraz sa bardzo wyzwolone i czuja sie bezpiecznie bo u nas teraz ani skromnosci ani juz nie ma takiej sily kosciola. Wg sniadego z bangladeszu jak sie kobieta umawia na drinka to sie juz wlasciwie zgadza na wszystko... Ktorys ja udusil.. wycisna z nich te historyjke z pewnoscia.. Kwestia czasu...A u nas powinno to byc na pierwszych stronach ku przestrodze.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: Erudyta » 20 cze 2023 08:12

Kolejny argument za glosowaniem przeciwko calej opozycji.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: młoddy » 20 cze 2023 09:17

Tak się kończą przygody z inżynierami. Chcieli ja ubogacić kulturowo, a ona nie chciała....
Normalna dziewczyna powinna trzymać się z dala od ciapatych, murzynów i innych typów o których wpuszczanie walczyła na granicy totalna opozycja!
Rasistowska wrzutka jest niepotrzebna.
Normalna dziewczyna nie pije alkoholu sama z obcymi mężczyznami. To przepis na DUŻE kłopoty niezależnie od koloru skóry.
Inna sprawa że kultura muzułmańska, podobnie jak kultura ultra-katolicka, jest odpychająca. Potrzebujemy więcej świeckości. Oczywiście nie potrzebujemy masowych imigrantów muzułmańskich.

chandlerr
Chorąży
Posty: 816
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: chandlerr » 20 cze 2023 09:45

No tak, u nas praktycznie każdy to ultra katolik, który Cię po chamsku weźmie zwyzywa od bezbożników, a muzułmanin tylko za^%bie. Nie wiem co gorsze.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: koordynator1 » 20 cze 2023 09:54

Tak się kończą przygody z inżynierami. Chcieli ja ubogacić kulturowo, a ona nie chciała....
Normalna dziewczyna powinna trzymać się z dala od ciapatych, murzynów i innych typów o których wpuszczanie walczyła na granicy totalna opozycja!
Rasistowska wrzutka jest niepotrzebna.
Normalna dziewczyna nie pije alkoholu sama z obcymi mężczyznami. To przepis na DUŻE kłopoty niezależnie od koloru skóry.
Inna sprawa że kultura muzułmańska, podobnie jak kultura ultra-katolicka, jest odpychająca. Potrzebujemy więcej świeckości. Oczywiście nie potrzebujemy masowych imigrantów muzułmańskich.
To nie wrzutka to jest pokazanie jaką pogardę do drugiego człowieka mają pi-SSdy tylko koryto :evil: :evil:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Anastazja 27 lat znaleziona martwa...

Postautor: młoddy » 20 cze 2023 10:17

No tak, u nas praktycznie każdy to ultra katolik, który Cię po chamsku weźmie zwyzywa od bezbożników, a muzułmanin tylko za^%bie. Nie wiem co gorsze.
Katolik zmusi małe dziecko aby na kolanach spowiadało się przed zboczeńcem w sutannie, co często skutkuje wykorzystaniem seksualnym malucha. Już lepiej niech ten muzułmanin za^%bie. Religia jest złem.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości