Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: NiKtoś » 22 gru 2023 11:32

Nie bylo przyzolenia na 2 Mld i nie ma przyzwolenia na 3 mld.. jestem pewny ze pienidze zostana obciete , pytanie tylko do jakiej kwoty... :P
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: Martyr » 22 gru 2023 11:35

Ale widzisz różnicę.....przez lata platfusy grzały temat, że pisiory dają 2mld na swoją propagandę, a tym czasem robią dokładnie to samo, dając jeszcze więcej, a Ty ich jeszcze bronisz.... :shock:

Przecież tego nie da się obronić, niewiadomo jak wielkie szpagaty będziesz robił.
Nie ma co szczekać na razie nie wiadomo czy będzie ta kasa ale płacisz abonament tak z ciekawości pytam 8) 8)
Chłopie, ale z tą hipokryzja nie głupio ci? Tak po ludzku pytam???
Bo wychodzi na to, że jak PIS coś robił to było złe, ale jak to samo robi PO to już jest dobre? Jeszcze niedawno chciałem koalicji PIS i Konfy, żeby jeden pilnował drugiego, ale teraz to już wiem, że tylko Konfa może zrobić porządek w tym kraju!
Owszem, zgadzam się w 100%-tach, niemniej czasami sami na siebie kręcą bat, co powoduje, że ludzie nie traktują ich poważnie, jako ewentualnie poważną siłę polityczną, nawet choćby przez takie występki jak ten ostatni Brauna, choć jak dobrze wtajemniczeni wiedzą, całkiem słuszny.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: incoqnito » 22 gru 2023 11:35

Nie bylo przyzolenia na 2 Mld i nie ma przyzwolenia na 3 mld.. jestem pewny ze pienidze zostana obciete , pytanie tylko do jakiej kwoty... :P
Tia... Już to widzę....

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: Martyr » 22 gru 2023 11:37

Słuchajcie obszczymurki
Jeżeli coś mi nie smakuje to tego nie jem jeżeli coś mi się nie podoba to tego nie oglądam
tak nie oglądałem TVP oprócz TVP Rozrywka i wy możecie to samo zrobić
Macie cały internet 100 000 i 1 portali gdzie na pewno znajdziecie bratnie duszę zgodnie z waszymi poglądami
A to co tu piszecie świadczy tylko o tym jak Wam ta propaganda pisowska mózgi wyprała że już sami nie możecie znaleźć i zrozumieć co się wokó was dzieje
Wy nawet aby sprawdzić jaka będzie w przyszłości pogoda nie potraficie wejść na jakiś portale pogodowe czy Windy tylko oczekujecie że TVP Info wam objawi pogodę na jutro i najbliższe dni
Obszczymurka psi napletku to poszukaj sobie w rodzinie!!! TV nie oglądam od kilkunastu lat pryszczata melepeto! Wqrwia mnie tylko hipokryzja jak to 2 mld mieli dać na onkologie, a teraz 3 mld dają na media publiczne i tylko id*iota może sądzić, że będą obiektywne!

Widzę, że w necie się realizujesz melepeto! W realu face to face to byś ci*po nawet słowem się nie odezwał, a tu próbujesz brylować tęczowy łbie!!!
Ad1/ Taki jak ten powyżej.......głupek 100%
Ad2/ Pełna zgoda, tacy zazwyczaj są bardzo mocni w gębie na klawiaturze swojego laptopa.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2023 11:39 przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: incoqnito » 22 gru 2023 11:39



Nie ma co szczekać na razie nie wiadomo czy będzie ta kasa ale płacisz abonament tak z ciekawości pytam 8) 8)
Chłopie, ale z tą hipokryzja nie głupio ci? Tak po ludzku pytam???
Bo wychodzi na to, że jak PIS coś robił to było złe, ale jak to samo robi PO to już jest dobre? Jeszcze niedawno chciałem koalicji PIS i Konfy, żeby jeden pilnował drugiego, ale teraz to już wiem, że tylko Konfa może zrobić porządek w tym kraju!
Owszem, zgadzam się w 100%-tach, niemniej czasami sami na siebie kręcą bat, co powoduje, że ludzie nie traktują ich poważnie, jako ewentualnie poważną siłę polityczną, nawet choćby przez takie występki jak ten ostatni Brauna, choć jak dobrze wtajemniczeni wiedzą, całkiem słuszny.
Tu się nie zgodzę! Poczytaj komentarze ludzi... Nawet wśród moich znajomych i tych za PiSem i zwłaszcza za KO i Czeciej Szosy zapanowała konsternacja tymi świecami w sejmie. Myślę, że zrobił dobra robotę choć dla Konfy może odbić się to czkawką!

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: Martyr » 22 gru 2023 11:42


Chłopie, ale z tą hipokryzja nie głupio ci? Tak po ludzku pytam???
Bo wychodzi na to, że jak PIS coś robił to było złe, ale jak to samo robi PO to już jest dobre? Jeszcze niedawno chciałem koalicji PIS i Konfy, żeby jeden pilnował drugiego, ale teraz to już wiem, że tylko Konfa może zrobić porządek w tym kraju!
Owszem, zgadzam się w 100%-tach, niemniej czasami sami na siebie kręcą bat, co powoduje, że ludzie nie traktują ich poważnie, jako ewentualnie poważną siłę polityczną, nawet choćby przez takie występki jak ten ostatni Brauna, choć jak dobrze wtajemniczeni wiedzą, całkiem słuszny.
Tu się nie zgodzę! Poczytaj komentarze ludzi... Nawet wśród moich znajomych i tych za PiSem i zwłaszcza za KO i Czeciej Szosy zapanowała konsternacja tymi świecami w sejmie. Myślę, że zrobił dobra robotę choć dla Konfy może odbić się to czkawką!
No o tym piszę, akcja z gaśnicą była ze wszech miar słuszna, niemniej została/zostanie odebrana jako dziecinne awanturnictwo.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: incoqnito » 22 gru 2023 12:01



Owszem, zgadzam się w 100%-tach, niemniej czasami sami na siebie kręcą bat, co powoduje, że ludzie nie traktują ich poważnie, jako ewentualnie poważną siłę polityczną, nawet choćby przez takie występki jak ten ostatni Brauna, choć jak dobrze wtajemniczeni wiedzą, całkiem słuszny.
Tu się nie zgodzę! Poczytaj komentarze ludzi... Nawet wśród moich znajomych i tych za PiSem i zwłaszcza za KO i Czeciej Szosy zapanowała konsternacja tymi świecami w sejmie. Myślę, że zrobił dobra robotę choć dla Konfy może odbić się to czkawką!
No o tym piszę, akcja z gaśnicą była ze wszech miar słuszna, niemniej została/zostanie odebrana jako dziecinne awanturnictwo.
Na pewno duża część ludzi łykających papkę czy to z WSI24 czy z TVPis tak to odebrało, bo tak to zostało przedstawione. Ku mojemu zaskoczeniu sporo było komentarzy ludzi przyznających się ze popierali tych czy tamtych ale, że teraz otworzyły się im oczy. W papce medialnej płynącej ze ściekowych mediów najwięcej mego uśmiechu politowania wywołało oburzenie wszelakiej maści le*waków domagających się od dawna świeckości państwa 8) Twitter także Szymkowi przypomniał jego wpisy nt. obrazy uczuć religijnych np katolików. O

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 22 gru 2023 12:32

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: Martyr » 22 gru 2023 12:59

Pożyjemy, zobaczymy, ale o tym co nastąpi, już się z WSI24 oraz WSI24BIS nie dowiemy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: OSA » 22 gru 2023 15:31

Ub eckie polmozgi maja problem z wytlumaczeniem sie....
to ja wam pomoge: na podwyzki ubeckich emerytur znajda sie miliardy, a na onkologie zero. :lol:

A ten stary ub ek z lat 80tych, co w mundurze prowadzil "dziennik tv" zostaje szefem tvp, bo juz sie pogubilem w tej tvp nowej jakosci :lol:


Znowu PiSSowskie kundle ujadają i sieją dezinformację :lol:

Zainteresowanych pragnę uspokoić: sprawą Funduszu Kościelnego oraz przeniesienia środków z TVP na onkologię dziecięcą zajmiemy się w najbliższą środę na Radzie Ministrów" — przekazał w przedświąteczny piątek Donald Tusk na platformie X (dawny Twitter).

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: koordynator1 » 22 gru 2023 16:02

Ale widzisz różnicę.....przez lata platfusy grzały temat, że pisiory dają 2mld na swoją propagandę, a tym czasem robią dokładnie to samo, dając jeszcze więcej, a Ty ich jeszcze bronisz.... :shock:

Przecież tego nie da się obronić, niewiadomo jak wielkie szpagaty będziesz robił.
Nie ma co szczekać na razie nie wiadomo czy będzie ta kasa ale płacisz abonament tak z ciekawości pytam 8) 8)
Na razie to widać jak szczekające przez lata kodziarskie psiaki raptem zamilkły, co jest znamienne i niebywałe.......nie prawdaż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pytałem o abonament i nie mierz nikogo swoją miarą,ja jestem cały czas i nie raz pisałem za nikim nie jestem ale obłuda pi-SSd i czasami konfy jest po prostu wkurwiającɑ nie znaczy że inne opcje są lepsze :evil: :evil:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: koordynator1 » 22 gru 2023 16:05

Ale widzisz różnicę.....przez lata platfusy grzały temat, że pisiory dają 2mld na swoją propagandę, a tym czasem robią dokładnie to samo, dając jeszcze więcej, a Ty ich jeszcze bronisz.... :shock:

Przecież tego nie da się obronić, niewiadomo jak wielkie szpagaty będziesz robił.
Nie ma co szczekać na razie nie wiadomo czy będzie ta kasa ale płacisz abonament tak z ciekawości pytam 8) 8)
Chłopie, ale z tą hipokryzja nie głupio ci? Tak po ludzku pytam???
Bo wychodzi na to, że jak PIS coś robił to było złe, ale jak to samo robi PO to już jest dobre? Jeszcze niedawno chciałem koalicji PIS i Konfy, żeby jeden pilnował drugiego, ale teraz to już wiem, że tylko Konfa może zrobić porządek w tym kraju!
Jeden chսj ci widzę tak samo będą rozdawać ale żeby chociaż mądrze a tu ale zobaczymy :evil: :evil:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: koordynator1 » 22 gru 2023 16:07

Słuchajcie obszczymurki
Jeżeli coś mi nie smakuje to tego nie jem jeżeli coś mi się nie podoba to tego nie oglądam
tak nie oglądałem TVP oprócz TVP Rozrywka i wy możecie to samo zrobić
Macie cały internet 100 000 i 1 portali gdzie na pewno znajdziecie bratnie duszę zgodnie z waszymi poglądami
A to co tu piszecie świadczy tylko o tym jak Wam ta propaganda pisowska mózgi wyprała że już sami nie możecie znaleźć i zrozumieć co się wokó was dzieje
Wy nawet aby sprawdzić jaka będzie w przyszłości pogoda nie potraficie wejść na jakiś portale pogodowe czy Windy tylko oczekujecie że TVP Info wam objawi pogodę na jutro i najbliższe dni
Obszczymurka psi napletku to poszukaj sobie w rodzinie!!! TV nie oglądam od kilkunastu lat pryszczata melepeto! Wqrwia mnie tylko hipokryzja jak to 2 mld mieli dać na onkologie, a teraz 3 mld dają na media publiczne i tylko id*iota może sądzić, że będą obiektywne!

Widzę, że w necie się realizujesz melepeto! W realu face to face to byś ci*po nawet słowem się nie odezwał, a tu próbujesz brylować tęczowy łbie!!!
Jak tak będzie też się wkսrwię co do tęczy pewnie wielu ma w rodzinie tęczowych i jak są święta podaje rękę i składa życzenia co może tak nie jest :evil: :evil:

Martyr
Kapitan
Posty: 43804
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: Martyr » 22 gru 2023 16:24



Nie ma co szczekać na razie nie wiadomo czy będzie ta kasa ale płacisz abonament tak z ciekawości pytam 8) 8)
Na razie to widać jak szczekające przez lata kodziarskie psiaki raptem zamilkły, co jest znamienne i niebywałe.......nie prawdaż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pytałem o abonament i nie mierz nikogo swoją miarą,ja jestem cały czas i nie raz pisałem za nikim nie jestem ale obłuda pi-SSd i czasami konfy jest po prostu wkurwiającɑ nie znaczy że inne opcje są lepsze :evil: :evil:
A co ma do rzeczy abonament, płacę podatki, z których te dotacje mają być robione, więc tak czy inaczej płacę.
Co do drugiej kwestii, to mam nadzieję, że wszystkie ujostwa aktualnie rządzącej trzody przy korycie będziesz tak samo punktował, wytykał, piętnował oraz wyklinał, tak samo jak to przez lata czyniłeś do tej pory, tyle że pod adresem tych co odeszli.
To dopiero pokaże Twoją prawdziwą, obiektywną twarz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9073
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czemu tusk nie da 3 mld na onkologie dziecięcą tylko na tvp?

Postautor: karpecik » 22 gru 2023 19:58

Obłuda ryżego uja level hard :lol: :lol: :lol: :lol:

TVP oraz Polskie Radio mają otrzymać w 2024 r. blisko 3 mld zł z budżetu państwa. Ta decyzja nowej ekipy rządzącej wywołała burzę. Przypomniano obietnicę Platformy Obywatelskiej, która zapowiadała, że te pieniądze przekaże na onkologię.

https://www.money.pl/gospodarka/zamiast ... 9200a.html

Ciekawe co powiedzą teraz ci wszyscy oburzeni 2mld za pisiorów.... :roll:
Czy jednak będzie tzw. moralność Kalego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wy tam w stolicy nic nie rozumicie. Pieniądze dadzą żeby na nich w TV nic złego już nie mówili.
Nawet my na Podkarpaciu wiemy, że: rudy, zdrajca, reżim Tuska, przyjaciel Putina, kumpel Merkel, brat Łukaszenki, ojciec in vitro i jego dzieci.
8 lat te bzdety *****. I podatki na to płaciłem.
Cza coś nowego bo krowy już mleka nie chcą dawać jak Rachonia widzom.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości