Najlepsza praca w Polsce !!!

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7442
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: NiKtoś » 01 sty 2024 13:40

To siedziec 20 lat w kiciu za niewinnosc, pracowac nie musial wikt na koszt panstwa i miejsce zamiszkania tez....a tak mozesz zapi/erd/alac i 1000 lat i nie zbierzesz 13 mln :lol: :mrgreen:
Polska kraj dla zyjacych na socjalu nierobów... Czekam na inwazję murzynów.. Tam bieda w Maghrebie az piszczy...:mrgreen: :lol:



Tomasz Komenda otrzymał od państwa polskiego prawie 13 mln zł odszkodowania za to, że spędził 18 lat w więzieniu, choć był niewinny. Od tamtej pory spekulowano, co zrobił z pieniędzmi
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: Erudyta » 02 sty 2024 16:54

To siedziec 20 lat w kiciu za niewinnosc, pracowac nie musial wikt na koszt panstwa i miejsce zamiszkania tez....a tak mozesz zapi/erd/alac i 1000 lat i nie zbierzesz 13 mln :lol: :mrgreen:
Polska kraj dla zyjacych na socjalu nierobów... Czekam na inwazję murzynów.. Tam bieda w Maghrebie az piszczy...:mrgreen: :lol:



Tomasz Komenda otrzymał od państwa polskiego prawie 13 mln zł odszkodowania za to, że spędził 18 lat w więzieniu, choć był niewinny. Od tamtej pory spekulowano, co zrobił z pieniędzmi
Zazdroscisz marnych 13mln za to, ze jakas *** wsadzila goscia za czyn, ktorego nie popelnil? To musi byc wyborca tuska lub konfederacji. nie ma innej opcji.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: dochodzeniowy » 03 sty 2024 14:44

Niktos 100 lat na 1,3 mln . Trzeba być kompletnym durniem albo głosować na platformę. Z tego co piszesz to masz ciągle straty. Też tak miałem kiedy czytałem gaz wyb oglądałem TVN i miałem sprany mózg . Od lat tego nie czytam i nie oglądam co się przekłada na zyski z inwestycji. Od prawie 20 lat albo plus albo nic . Żadnych strat.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7442
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: NiKtoś » 04 sty 2024 00:49

Widac jestem kompletnym durniem bo na Platforme nie glosowalem :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3610
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: koordynator1 » 04 sty 2024 08:52

Zmieniłeś postanowienie w stopce masz że ubеkowi nie będziesz odpisywał :evil: :evil:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7442
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: NiKtoś » 04 sty 2024 16:03

Bo to było takie bezposrednie... :mrgreen:
Zmieniłeś postanowienie w stopce masz że ubеkowi nie będziesz odpisywał :evil: :evil:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: dochodzeniowy » 04 sty 2024 16:03

Kto nie głosuje na PiS głosuje na platformę.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7442
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: NiKtoś » 04 sty 2024 16:06

Aaa no to jednak glosowalem na platforme/// Uff nie jestem jednak durniem :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3610
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: koordynator1 » 04 sty 2024 16:48

Aaa no to jednak glosowalem na platforme/// Uff nie jestem jednak durniem :mrgreen:
durniem to teraz sa te pi-SSdy co na nich głosowały na pi-SSd,w pi-SSdzie nie ma czegoś takiego że jak się ktoś z pi-SSdami się nie zgadza musi być od razu peło albo tych innych nie rozumieją że można zagłosować na człowieka tylko teraz ci co głosowali na pi-SSdy są w czarnej dսpie bo teraz nic z tego nie będą mieli koryto zamknięte :evil: :evil:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: Erudyta » 05 sty 2024 07:52

Kto nie głosuje na PiS głosuje na platformę.
Taka to rzeczywistość...

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2683
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: Erudyta » 05 sty 2024 07:53

Aaa no to jednak glosowalem na platforme/// Uff nie jestem jednak durniem :mrgreen:
Pachniesz niepelnosprytem....

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7442
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: NiKtoś » 21 lut 2024 16:57

Kolejne zaskoczenie.. Długo sie nie nacieszył odszkodowaniem. 47 lat ?? Kupa smiechu ze w takim wieku ludzie w Polsce umieraja... :shock: :cry:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3610
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Najlepsza praca w Polsce !!!

Postautor: koordynator1 » 21 lut 2024 18:24

Kolejne zaskoczenie.. Długo sie nie nacieszył odszkodowaniem. 47 lat ?? Kupa smiechu ze w takim wieku ludzie w Polsce umieraja... :shock: :cry:
18 lat wyszło a i to że rozstał się z rodziną jednak jak się mieszka razem to jest inaczej pewnie też kasa swoje zrobiła i co zbierasz całe życie sobie od gęby odejmujesz a i tak pójdziesz ,,boso '' także trzeba używać życia ile się da a sobie najwyżej zostawić na trumnę i pogrzeb żeby rodzina nie miała kłopotu :| :|


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości