Kongresmeni opier/da/lają Bidena za akcje

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Kongresmeni opier/da/lają Bidena za akcje

Postautor: NiKtoś » 12 sty 2024 13:36

odwetową na Huti. Nie zapytał o zgodę Kongresu na akcje militarną. Mniej wiecej tak jak nasz prezydent tak i tam poslugujemy sie kruczkami prawnymi bo prezydent okreslil to jako szeroko rozumiana "samoobrone" :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Natomiast mnie zinteresowaly nazwiska tych pomstujacych na prezydenta , otoż są to
1. Ro Khanna członek Partii Demokratycznej z Minnesoty
2.Pramila Jayapal ze stanu Waszyngton
3.Rashida Tlaib z Michigan
i dopier jedna osoba która ma jakieś normalne zachodnie nazwisko mianowicie Cori Bush
Musimy byc przygotowani ze USA wkrotce nie bada mocasrwtem zachodnim ale ..azjatyckim i wtedy miec innego sojusznika....na te okolicznosc :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Kongresmeni opier/da/lają Bidena za akcje

Postautor: AdmiralPiett » 12 sty 2024 20:30

odwetową na Huti. Nie zapytał o zgodę Kongresu na akcje militarną. Mniej wiecej tak jak nasz prezydent tak i tam poslugujemy sie kruczkami prawnymi bo prezydent okreslil to jako szeroko rozumiana "samoobrone" :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Natomiast mnie zinteresowaly nazwiska tych pomstujacych na prezydenta , otoż są to
1. Ro Khanna członek Partii Demokratycznej z Minnesoty
2.Pramila Jayapal ze stanu Waszyngton
3.Rashida Tlaib z Michigan
i dopier jedna osoba która ma jakieś normalne zachodnie nazwisko mianowicie Cori Bush
Musimy byc przygotowani ze USA wkrotce nie bada mocasrwtem zachodnim ale ..azjatyckim i wtedy miec innego sojusznika....na te okolicznosc :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
nie ma nikogo pochodzenia meksykanskiego nawet ??
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Vadera i 161 gości