TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

wszystko na temat spółek publicznych
Martyr
Kapitan
Posty: 43958
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: Martyr » 07 mar 2024 10:01

Brawo!!!!

Klimaty sprzed 10-ciu lat wracają bardzo szybko :shock: :shock: :shock: :shock:

https://www.youtube.com/shorts/XBTqsyzfTx8
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8161
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: incoqnito » 07 mar 2024 10:27

Nawet szybciej! jeszcze dobrze w ławach poselskich się nie rozsiedli, a już powtórka z rozrywki! W pisiorowej białorusi nie pałowali protestujących, a w europejskiej Polsce napi*erdala*ją aż furczy! Takie to demokratyczno-pluralistyczne rządy!

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: koordynator1 » 07 mar 2024 11:10

Buhahaha nie dopisałeś że zaczęli napiеrdɑlɑć kostką brukową nie myślę że typa bez powodu zatrzymali za to że niósł biało-czerwoną flagę chociaż też nie twierdzę że typ był bez winy monitoring wtedy jest dobry,a pamiętasz jak piSS-do-zomo po cywilnemu napiеrdɑlɑło kobiety ci przynajmniej w mundurach zresztą tamci tez w mundurach to robili 8) 8)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: NiKtoś » 07 mar 2024 11:39

Teraz czekam az troche spaluja tych co granice blokuja :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8161
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: incoqnito » 07 mar 2024 13:11

Teraz czekam az troche spaluja tych co granice blokuja :mrgreen:
Od dawna podejrzewałem żeś le*wak :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=HQKJ4hOBYXw

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8161
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: incoqnito » 07 mar 2024 13:13


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8161
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: incoqnito » 07 mar 2024 13:15

Sławek tez rzucał kostką??? jprdl weź się obudź chłopie! Przypomnij sobie jak prowokowano na MN, a nie czekaj ty nigdy tam nie byłeś to skąd możesz wiedzieć?
https://www.youtube.com/watch?v=lDoN-lC ... B3%C5%82ka

Martyr
Kapitan
Posty: 43958
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: Martyr » 07 mar 2024 15:52

Buhahaha nie dopisałeś że zaczęli napiеrdɑlɑć kostką brukową nie myślę że typa bez powodu zatrzymali za to że niósł biało-czerwoną flagę chociaż też nie twierdzę że typ był bez winy monitoring wtedy jest dobry,a pamiętasz jak piSS-do-zomo po cywilnemu napiеrdɑlɑło kobiety ci przynajmniej w mundurach zresztą tamci tez w mundurach to robili 8) 8)
I Ty wierzysz w tą propagandę ryżego m@toła oraz będącego na każde jego zawołanie ścieku z wiertniczej, przecież tam są ludzie zdolni do każdej prowokacji.
Pamiętasz może, kto podpalił ruską budkę wartowniczą :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PS. A filmik oglądałeś w ogóle, czy ten typ czymś tam rzucił, nawet jak coś powiedział w ich stronę, to chyba nie powód pałowanka, a jeżeli tak, to znaczy, że wtórujesz właśnie takim rozwiązaniom rodem z głębokiej komuny :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: NiKtoś » 07 mar 2024 16:47

No i od zawsze jak dziecko we mgle.. 3 miesiace TuskoZomo nie bylo i nagle jest.. Przez 8 lat byli to milujacy pokoj dobrzy samarytanie.. A tusk w kwartal zrobil z nich palujace , pracujace w kordonach maszyny do lania demonstrantow. Pracowity ten Tusk , moze armia powinien tez dowodzic ?? :mrgreen: :mrgreen:
Teraz czekam az troche spaluja tych co granice blokuja :mrgreen:
Od dawna podejrzewałem żeś le*wak :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=HQKJ4hOBYXw
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8161
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: incoqnito » 07 mar 2024 21:12

Wystarczy wydać odpowiednie rozkazy! Przypomnij mi kiedy za pisiorow pałowano, gazowano demonstrantów, a przecież podobno to wtedy była u nas Białoruś...

trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 384
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: trader75 » 07 mar 2024 21:25


koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: koordynator1 » 07 mar 2024 21:52

Buhahaha nie dopisałeś że zaczęli napiеrdɑlɑć kostką brukową nie myślę że typa bez powodu zatrzymali za to że niósł biało-czerwoną flagę chociaż też nie twierdzę że typ był bez winy monitoring wtedy jest dobry,a pamiętasz jak piSS-do-zomo po cywilnemu napiеrdɑlɑło kobiety ci przynajmniej w mundurach zresztą tamci tez w mundurach to robili 8) 8)
I Ty wierzysz w tą propagandę ryżego m@toła oraz będącego na każde jego zawołanie ścieku z wiertniczej, przecież tam są ludzie zdolni do każdej prowokacji.
Pamiętasz może, kto podpalił ruską budkę wartowniczą :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PS. A filmik oglądałeś w ogóle, czy ten typ czymś tam rzucił, nawet jak coś powiedział w ich stronę, to chyba nie powód pałowanka, a jeżeli tak, to znaczy, że wtórujesz właśnie takim rozwiązaniom rodem z głębokiej komuny :evil: :evil: :evil: :evil:
Takie coś dzisiaj z dսpy nie wzięli na pewno na necie jest co to za typy i czy prowokatorzy czy normalni ,,Sąd skazał dwie osoby zatrzymane podczas środowych protestów przed Sejmem - poinformowała w czwartek warszawska policja. Czynności procesowe były prowadzone w trybie przyśpieszonym. "Sąd ocenił ich zachowanie jako czyny o charakterze chuligańskim" - zaznaczono.'' 8) 8)


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/mazowieck ... ign=chrome

Martyr
Kapitan
Posty: 43958
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: Martyr » 07 mar 2024 23:31

Swego czasu budka wartownicza też miała być z dvpy......no ale Ty piszesz, że nie jesteś levvak, a mimo wszystko wciąż tych levvaków bronisz, tak więc bardzo słabo Ci wychodzi to niebycie....
:roll: :roll: :roll: :roll:
8) 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: koordynator1 » 07 mar 2024 23:50

Swego czasu budka wartownicza też miała być z dvpy......no ale Ty piszesz, że nie jesteś levvak, a mimo wszystko wciąż tych levvaków bronisz, tak więc bardzo słabo Ci wychodzi to niebycie....
:roll: :roll: :roll: :roll:
8) 8) 8) 8)
Nie bronię prowokatorów jak byś był w temacie to np byś wiedział że na czele tego strajku przewoźników tir stoi gruba ruska ryba co ma dużą firmę przewozową ,myślisz że nie jestem za polską żywnością jestem ale nie jestem za pi-SSdowskimi prowokatorami każdy wie do czego pi-SSd jest zdolny a tylko ślepy nie widzi :evil: :evil:

Martyr
Kapitan
Posty: 43958
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: TuskoZOMO bije spokojnie manifestujących rolnków!!!

Postautor: Martyr » 08 mar 2024 07:51

Swego czasu budka wartownicza też miała być z dvpy......no ale Ty piszesz, że nie jesteś levvak, a mimo wszystko wciąż tych levvaków bronisz, tak więc bardzo słabo Ci wychodzi to niebycie....
:roll: :roll: :roll: :roll:
8) 8) 8) 8)
Nie bronię prowokatorów jak byś był w temacie to np byś wiedział że na czele tego strajku przewoźników tir stoi gruba ruska ryba co ma dużą firmę przewozową ,myślisz że nie jestem za polską żywnością jestem ale nie jestem za pi-SSdowskimi prowokatorami każdy wie do czego pi-SSd jest zdolny a tylko ślepy nie widzi :evil: :evil:
No właśnie, Ty cały czas idziesz w zaparte i nie przyjmujesz do wiadomości, kto był teraz prowokatorem i kto do czego jest zdolny.
Tylko pis i pis i na pisie pogania, a budka wartowniczą spalona przez sienkieiwcza, a przedwczoraj prowokowali "cywile" w policyjnych butach służbowych :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale żeby to do Ciebie w końcu dotarło, to byś musiał obejrzeć jakiś inny program, przeczytać jakiś iny artykuł, aniżeli ten ściek z wiertniczej i może Ty byś w końcu przejrzał na OCZY :evil: :evil: :evil: :evil:
Tak więc bronisz i jak widzę bronił będziesz jak niepodległości, do końca jej lub siebie.........SZOK :shock: :shock: :shock: :shock:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości