Budopol [BDL]

wszystko na temat spółek publicznych
Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: Silent@Bob » 21 sty 2006 19:14

Dobijamy do 150 stron, kto otwiera nowy wątek???

REKLAMA


rafgof
Sierżant sztabowy
Posty: 150
Rejestracja: 24 paź 2005 22:55

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: rafgof » 21 sty 2006 19:15

Kto odkupuje Budopol jak spadnie poniżej 2,20 zł?
najpierw odpowiedz sobie na pytanie kto sprzeda po 2,2 :?:
W czasie drugiej, popołudniowej dogrywki nikt nie oddawał niżej niż na pierwszym fixie, czyli <5, choć było zlecenie po stronie K za 4.95.

Za 5 zeta przemieliło się 380.000 papierów - takich obrotów BDL jeszcze nie miał! Ja jestem młody stażem na GOW i mało wiem, ale wydaje mi się, że to dobry znak.

Czy ktoś mógłyby podzielić się uwagami na temat tej obserwacji. Zapomnijmy na chwilę o artykule w Rzepie. Jak byście zinterpretowali takie zachowanie kursu (zjazd o 23% i utrzymanie tego kursu na 2 fixingach!!) ?
Myśle że kurs udało się komuś zatrzymać, ale jak ktoś puści to kurs spada do 1 zł !!!!!!!!!! jak nie więcej !!!!!!! poprostu PANIKA NA CAŁEGO BĘDZIE JAK KTOŚ PUŚCI, PRAWIE KAŻDY PATRZY I CZEKA CO ZROBIĄ INNI !!!!!!!
Rafał

fffff
Sierżant sztabowy
Posty: 139
Rejestracja: 11 lip 2005 11:48

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: fffff » 21 sty 2006 19:21

Nie sprzedam.Będzie co ma być.Postawiłem wszystko na jedną kartę.Budopol mogę trzymać latami

biper
Chorąży
Posty: 941
Rejestracja: 01 lis 2005 11:58
Lokalizacja: 3miasto

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: biper » 21 sty 2006 19:22

Myśle że kurs udało się komuś zatrzymać, ale jak ktoś puści to kurs spada do 1 zł !!!!!!!!!! jak nie więcej !!!!!!! poprostu PANIKA NA CAŁEGO BĘDZIE JAK KTOŚ PUŚCI, PRAWIE KAŻDY PATRZY I CZEKA CO ZROBIĄ INNI !!!!!!!
380000 akcji * 5 zeta to daje 1.900.000 na odwleczenie wielkiej zwały o dwa dni.

Chyba zbyt ryzykowna gra, jak na taki obrót?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2006 19:23 przez biper, łącznie zmieniany 1 raz.

biper
Chorąży
Posty: 941
Rejestracja: 01 lis 2005 11:58
Lokalizacja: 3miasto

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: biper » 21 sty 2006 19:24


gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Budopol [BDL]

Postautor: gajos » 21 sty 2006 19:27

Silent Ty załuż nowy temat.. Bo nowy-ileś się chyba nie pojawi..

rafgof głupie jest to że na tym czekaniu tracą zawsze mali.. bo duży wie co ma w planie i może się bawić na emocjach.. miejcie to na uwadze że bez konkretnego planu nikt nie wytrzyma na tak spekulacyjnym papierze jak budek..

a drugie to trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka jakie jest z inwestycji.. kto nie jest w stanie stracić na nim jeszcze 40% niech szybko oddaje akcje.. bo jest taka ewentualność..

mówie to po to żeby coponiektózy zrozumieli jak bardzo spekulacyjny jest ten papier..

Pozdrawiam

Swarzędz
Chorąży
Posty: 762
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Budopol [BDL]

Postautor: Swarzędz » 21 sty 2006 20:53

Silent Ty załuż nowy temat.. Bo nowy-ileś się chyba nie pojawi..

rafgof głupie jest to że na tym czekaniu tracą zawsze mali.. bo duży wie co ma w planie i może się bawić na emocjach.. miejcie to na uwadze że bez konkretnego planu nikt nie wytrzyma na tak spekulacyjnym papierze jak budek..

a drugie to trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka jakie jest z inwestycji.. kto nie jest w stanie stracić na nim jeszcze 40% niech szybko oddaje akcje.. bo jest taka ewentualność..

mówie to po to żeby coponiektózy zrozumieli jak bardzo spekulacyjny jest ten papier..
Normalnie nie pisze w weekend ale widze emocje siegaja zenitu-
namawiam do wypoczynku i lektury postów paru madrze piszacych tu osób m.in autora tego tekstu. Ci co mają słabsze nerwy i nie stracili jeszcze w zyciu pieniędzy( 8) 8) 8) ) - to nie jest łatwa inwestycja, pamietajcie!SPOKO!

Pozdrawiam


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości