SANWIL [SNW] (CZESC II )

wszystko na temat spółek publicznych
route66
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 21 sty 2006 03:16
Lokalizacja: poland cokolwiek to znaczy

Odp:SANWIL [SNW] (CZESC II )

Postautor: route66 » 03 lut 2006 00:33

MAM TROCHE SANWILKA I MYŚLE ŻE TO JEST JEDEN Z LEPSZYCH WALORÓW

W NIEDŁUGIM CZASIE NAPEWNO PRZEKROCZY 2 ZŁ :D :lol:





Też mam SANWILKA od dziś to już 60 % mojego portfela , po wyjściu z Captitala, Alchemii i Swissu ( o takich pieniążkach jakie zarobiłem w ostatnich tygodniach nawet mi się nie śniło !) wszystkie środki ulokowałem w spółki o pewnych fundamentach , wczoraj kupiłem KRUKA , dziś SANWIL ( właściwie dokupiłem , mam sporo od 56 gr) . O KRUKU póki co cicho ale przed nim podobna przyszłość jak przed SANWILEM ,jest FUNDAMENT , przedsiębiorczy Prezes , w planach nowe salony , duże przekroczenia planów zysków , przyszła współpraca z EUROPEJSKIMI KRAJAMI ( TAK , KRUK TEŻ !!! hmmmm ! ) oraz BARDZO BARDZO CIEKAWIE zapowiadające się nowe INFORMACJE , cena KRUKA
82-88 zł MUROWANA


SANWIL I KRUK - IDEALNA PARA - ZŁOTA PARA !!


:D :D :D :D [/color]
david... naganiasz i naganiasz..na wszystkich prawie forach..sanwil sobie sie kisi..i tak powoli po 1 % przez cały rok..i już..a co sadziśz o stalówce..tam przewidujesz spadki a na koniec zielona..a KRUK to spekółą do bólu..w Poznaniu mam swoje źródło info i wiem co usiłuje zrobić z nim E.S...dość że wszystkie fundusze spieprzyły na samą wieść o niej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wiem,że nic nie wiem:)

REKLAMA


Davidoff Trade
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7171
Rejestracja: 23 sty 2006 19:19

Odp:SANWIL [SNW] (CZESC II )

Postautor: Davidoff Trade » 03 lut 2006 01:38

MAM TROCHE SANWILKA I MYŚLE ŻE TO JEST JEDEN Z LEPSZYCH WALORÓW

W NIEDŁUGIM CZASIE NAPEWNO PRZEKROCZY 2 ZŁ :D :lol:





Też mam SANWILKA od dziś to już 60 % mojego portfela , po wyjściu z Captitala, Alchemii i Swissu ( o takich pieniążkach jakie zarobiłem w ostatnich tygodniach nawet mi się nie śniło !) wszystkie środki ulokowałem w spółki o pewnych fundamentach , wczoraj kupiłem KRUKA , dziś SANWIL ( właściwie dokupiłem , mam sporo od 56 gr) . O KRUKU póki co cicho ale przed nim podobna przyszłość jak przed SANWILEM ,jest FUNDAMENT , przedsiębiorczy Prezes , w planach nowe salony , duże przekroczenia planów zysków , przyszła współpraca z EUROPEJSKIMI KRAJAMI ( TAK , KRUK TEŻ !!! hmmmm ! ) oraz BARDZO BARDZO CIEKAWIE zapowiadające się nowe INFORMACJE , cena KRUKA
82-88 zł MUROWANA


SANWIL I KRUK - IDEALNA PARA - ZŁOTA PARA !!


:D :D :D :D [/color]
david... naganiasz i naganiasz..na wszystkich prawie forach..sanwil sobie sie kisi..i tak powoli po 1 % przez cały rok..i już..a co sadziśz o stalówce..tam przewidujesz spadki a na koniec zielona..a KRUK to spekółą do bólu..w Poznaniu mam swoje źródło info i wiem co usiłuje zrobić z nim E.S...dość że wszystkie fundusze spieprzyły na samą wieść o niej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
W ciągu ostatnich tygodni ( 3-4 tyg) sporo ( sporo to sporo ) zarobiłem , wyszedłem z 4 spółek i kupiłem dwie nowe ( w moim portfelu) i tylko na tych 6 wątkach podaję swoje typy , a właściwie pewniaki .

Jak masz takie pewne info to napisz z kim i gdzie ( w jakim kraju)
w przyszłym tygodniu KRUK zawiera kontrakt co ?? gdzie w ciągu najbliższych miesięcy zamierza otwierać salony i jaki nowy asortyment zamierza wprawadzić na rynek ???

Ja z POZNANIA wróciełem we wtorek i w tej chwili mam spory pakiecik KRUKA , ty sobie kupisz po 55 zł /szt jak się ockniesz.

Misiu - JESTES MALUTKI :idea:

W POZNANIU to ty chyba jesteś wirtualnie.

POGADAMY ZA OK MIESIĄC

POZDRAWIAM

KOLEGĘ

inwestmen
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Małopolska

Odp:SANWIL [SNW] (CZESC II )

Postautor: inwestmen » 03 lut 2006 05:21

:?:

Pozdrawiam

Każdego dnia umierają marzyciele...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości