NORTH COAST [NCT]

wszystko na temat spółek publicznych
100%
Chorąży
Posty: 931
Rejestracja: 05 wrz 2006 22:34

Postautor: 100% » 23 sty 2007 21:50

Co sie dzieje bo ja nic z tego nie rozumiem juz... nie ma powodów do spadków. Wrecz odwrotnie.
Oto co wynika z AT wg. jednego z najlepszych analityków gieldowych w Polsce:
Tomasz_Jerzyk: NCT - papier przebił linię trendu spadkowego jak również zdołał pokonać / naruszyć opór na 4,48. Taki układ winien zapowiadać zwyżkę w dłuższym czasie.
Tymniemniej mając na względzie dosyć silny wzrost nie wiem czy nie nastąpi ruch powrotny w rejon 3,9 lub też 3,76 i tam bym się nie wahał go kupować.
Najbliższy opór to 4,59 a wzrost powyżej powinien przekładać się na ruch powyżej 5,18.

Takze trzeba czekac. :D


i co on jest niby najlepszy caly dzien dzis pisze ze spadniemy ponizej 4 zl a trzeba czekac to jest odpowiedz chyba idioty, nie wiem skad ten tekst wziales , jezeli sam go nie napisalem to ten ktos jest.................. tu sobie wstawic :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A co mial napisac jak taka prawda? Przeciez z ogórków i pomidorów jajecznicy nie zrobi. To jest takie proste - bo ruch cen jest tak prosty do przewidzenia w tym przypadku. Potwierdza tylko to co bedzie sie dziac. Jestem nie ukrywam troche sfrustrowany tym co sie dzieje bo kupiłem wysoko, wiec bede musial pewnie poczekac, a liczylem na powolny stabilny wzrost, a nie z wybojami. Zobaczymy, ale nadziei narazie nie ma. Po dzisieszej sesji widac ze jest zle, a rakiety mozna sobie wsadzic w ****. Jerzyk sie nie myli, chociaz ostatnio nie przewidział ze tak bedzie wygladal ruch cen. "Albo wzrośnie, albo spadnie" - analiza wiekszosci analityków. Tak to jest jak sie człowiek zasugeruje.
Z AT wynika jedno ze wzrosty przyjdą ale jeszcze przez jakis czas możemy sie osuwać. :cry:



LINK DO CZ 2: http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... ed3edc5c95
ALTA [AAT] :)

REKLAMA



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości