MCI [MCI] cz.II

wszystko na temat spółek publicznych
Bobik
Sierżant
Posty: 45
Rejestracja: 12 kwie 2006 16:59

Postautor: Bobik » 09 maja 2006 19:33

Bobik to Ty występujesz w tej reklamie opla ?? :shock: :lol:
Ale żeś mi dowalił :lol: Taaa.... komiks o psie Bobiku (jeśli jesteś małolat - to zapewne nie wiesz o czym piszę) to też o mnie, a świstak sobie siedzi.... :twisted: Jakbyś tylko jeszcze napisał, co twoje pytanie ma wspólnego z akcjami MCI to by byłoby super!

REKLAMA


wili
Starszy chorąży
Posty: 1355
Rejestracja: 13 paź 2005 20:22
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: wili » 09 maja 2006 19:36

ale dlaczego wszycy mają takie zadowolone miny to nie wiem, skoro jutro będzie jeszcze gorzej....Żałuję, ze nie sprzedałem chociaż po 7,30....tragedia...zarobek się kurczy....
Wczoraj kupione po 6,65. Dziś sprzedane po 7,35. Jest dobrze, mogło być lepiej.

simur
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2720
Rejestracja: 29 gru 2005 13:58

Postautor: simur » 09 maja 2006 19:38

Bobik to Ty występujesz w tej reklamie opla ?? :shock: :lol:
Ale żeś mi dowalił :lol: Taaa.... komiks o psie Bobiku (jeśli jesteś małolat - to zapewne nie wiesz o czym piszę) to też o mnie, a świstak sobie siedzi.... :twisted: Jakbyś tylko jeszcze napisał, co twoje pytanie ma wspólnego z akcjami MCI to by byłoby super!
Bobik też osiąga zawrotną predkość tak jak i ostatnio MCI... a co do tego papierka to hmm...nie ukrywam, że także liczę na korektę :roll: ale jak już wcześniej pisałem pogratuluję tytanowych jaj temu, kto bedzie teraz trzymał papierka, a ten bedzie dalej rósł :wink:

pozdro :wink:

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Postautor: Nepalczyk » 09 maja 2006 19:38

ZASTANAWIA MNIE TA OSTRA NAGONKA NA OBECNY KURS MCI. SPORO OSÓB CHYBA NIE ZDĄŻYŁO NA ZAKUPY. :lol: :lol: :lol:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

maly_inwestorek
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2006 13:38

Postautor: maly_inwestorek » 09 maja 2006 19:53

ale dlaczego wszycy mają takie zadowolone miny to nie wiem, skoro jutro będzie jeszcze gorzej....Żałuję, ze nie sprzedałem chociaż po 7,30....tragedia...zarobek się kurczy....

Bo zawsze po Burzy przychodzi słońce a GPW to nie miejsce dla ludzi o słabych nerwach, emocje są złym doradcą, pamiętaj MCI to bardzo dobra inwestycja i myśle że znakomita większość się ze mna zgodzi :D

Ja tam planuje nie sprzedawac MCI przez jakies 46 lat. Mysle, ze w roku 2052 sobie kupie dom. :D
To ile ty masz akcji 100 czy 101, czy to ceny nieruchomosci tak skocza :))
Mam 1 akcje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bobik
Sierżant
Posty: 45
Rejestracja: 12 kwie 2006 16:59

Postautor: Bobik » 09 maja 2006 20:33

ZASTANAWIA MNIE TA OSTRA NAGONKA NA OBECNY KURS MCI. SPORO OSÓB CHYBA NIE ZDĄŻYŁO NA ZAKUPY. :lol: :lol: :lol:
Jeśli chodzi o mnie, to juz nieco zarobiłem, a jeśli sprzedam resztę chociażby i po 6, to i tak jeszcze nieźle zasilę swój portfel :lol:

Inna sprawa, że tak to już jest, iż niektórzy są pesymistami i widzą butelkę do połowy pustą (spadek kursu do poziomu 4-5 zetów), niektórzy optymistami dostrzęgającymi, iż butelka jest w połowie pełna (kurs w okolicach 10 zetów). Niezależnie od wszystkiego, ci którzy grają dłużej na giełdzie (a chyba większość z ludzi wypowiadających się na tym forum do zalicza się do grona takich właśnie inwestorów) powinni wykazywać jednak więcej szacunku dla tzw. czynnika nieprzywidywalnego.
Na chwilę obecną możemy założyć, ze dotychczasowy wzrost kursu, znalazł poparcie w dobrych wynikach. Czy ktoś spodziewał się jeszcze lepszych wyników? Nie sądzę. Czemu mielibyśmy więc być pesymistami? Niewykluczone, że czeka nas jeszcze jakaś korekta, ale czy naprawdę ktoś tu dostrzega przesłanki do stagnacji, albo - co gorzej - odwrócenia trendu?
Moim zdaniem, na tle tego, co dziś działo się na rynku, MCI wypadł nie najgorzej i nie stoi nic na przeszkodzie, aby jutro podążyć w górę. byłoby to tym piękniejsze, że wjazd mógłby się okazać dosyć ostry)

Z drugiej strony, nawet jeśli pójdziemy w dół, to spadając mamy kilka niezłych linii wsparcia (ok. 6,85 i zdecydowanie silniejszą na poziomie 6,65). Swoją drogą wydaje mi się, że niezłe wsparcie ubija nam się na poziomie 7,10.

TakiTypek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2714
Rejestracja: 29 gru 2005 18:50

Postautor: TakiTypek » 09 maja 2006 20:38

jesli wig bedzie sie grzecznie zachowywal to o spadku na Mci nie ma mowy. Jak widze te ***** o 4,5 to az strach pomyslec o inteligencji tego kto to pisał. Wkrotce czerwiec, emisja Bankiera. Przewiduje dalsza wspinaczke.

jaszczureczka
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 361
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Kontakt:

Postautor: jaszczureczka » 09 maja 2006 21:47

Wzrost ilosci postow przemawia za korekta ,jednakze wszystko zalezy od wigu . Co do Pana Baczka to przedstawil bardzo zmanipulowany obraz jak mozna podawac takie aktywa i w nie wiezyc podczas gdy sam udzial w travelu to 40 mln zl , c/wk na koniec roku przy 7 zl napewno nie przekroczy 2 a to jest wartosc super ,pamietajmy tez iz nie konsolidowano wynikow travela bo zeszli ponizej 50%gdbyby nie to wyniki bylyby zaiste sliczne ......

Nawet Pan PROMILE sie pojawil ale nie przedstawil na czym miala polegac slicznosc , coz pozyjemy zobaczymy jutro obrto travela za kwiecien ciekawe jak to sie przedstawi w porownaniu z 14 mln obrotu w I kw ,wydaje sie(mamy d wzrost przychodow bez travela) ze kosmiczne wyniki ma HOOPLA ale o tym jest cichutko.... do czasu

arka12
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 302
Rejestracja: 13 gru 2005 21:24

Postautor: arka12 » 09 maja 2006 21:56

Jakim cudem zawsze po ogfłoszeniu wyników (nieważne dobrych czy złych) rodzi nam sie tylu proroków co to wieszczą w stylu "jutro zwała, albo up", czy też jasnowidzów typu "a nie mówiłem". Moi ulubieni to ci, którzy w nawet w nalepszej wiadomości szukają dziury, haczyka. Ich biedne skrzywione (pewnie przez poprzedni system) osobowości nie przyjmują do wiadomoiści, że po prostu może być dobrze.

MCI to spółka o świetlanej przyszłości, rozwijająca się bardzo dynamicznie. Od sześciu miesięcy (co najmniej) w trendzie wzrostowym, a nic nie wskazuje na możliwość się jego odwrócenia. Wręcz przeciwnie. Wszystko świadczy o tym, że cena akcji spółki jeszcze długo będą rosły.

dentysta1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8577
Rejestracja: 31 gru 2005 13:40

Postautor: dentysta1 » 09 maja 2006 21:59

Jakim cudem zawsze po ogfłoszeniu wyników (nieważne dobrych czy złych) rodzi nam sie tylu proroków co to wieszczą w stylu "jutro zwała, albo up", czy też jasnowidzów typu "a nie mówiłem". Moi ulubieni to ci, którzy w nawet w nalepszej wiadomości szukają dziury, haczyka. Ich biedne skrzywione (pewnie przez poprzedni system) osobowości nie przyjmują do wiadomoiści, że po prostu może być dobrze.

MCI to spółka o świetlanej przyszłości, rozwijająca się bardzo dynamicznie. Od sześciu miesięcy (co najmniej) w trendzie wzrostowym, a nic nie wskazuje na możliwość się jego odwrócenia. Wręcz przeciwnie. Wszystko świadczy o tym, że cena akcji spółki jeszcze długo będą rosły.
Chyba że cały rynek popłynie a wtedy nawet MCI nie będzie płynął pod prąd :( , ale ja i tak obstawiam 10 zł na początku czerwca :D

arka12
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 302
Rejestracja: 13 gru 2005 21:24

Postautor: arka12 » 09 maja 2006 22:00

ZASTANAWIA MNIE TA OSTRA NAGONKA NA OBECNY KURS MCI. SPORO OSÓB CHYBA NIE ZDĄŻYŁO NA ZAKUPY. :lol: :lol: :lol:
Dokładnie tak. Chłopaki nie zdążyli wsiąść do pociągu i próbują zbić cenę. Panowie nic z tego: po 4 zł to możecie sobie kupić akcje MCI, ale po splicie.

windycity
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 10 gru 2005 12:05
Kontakt:

Postautor: windycity » 09 maja 2006 22:57

ZASTANAWIA MNIE TA OSTRA NAGONKA NA OBECNY KURS MCI. SPORO OSÓB CHYBA NIE ZDĄŻYŁO NA ZAKUPY. :lol: :lol: :lol:
Dokładnie tak. Chłopaki nie zdążyli wsiąść do pociągu i próbują zbić cenę. Panowie nic z tego: po 4 zł to możecie sobie kupić akcje MCI, ale po splicie.
Kto chce niech walczy z trendem - POWODZENIA :wink: :wink:
Ja tam trzymam i długo nie puszczę, perspektywy jake ma MCI są po prostu zbyt drogie żeby oddać teraz tak tanio. Jakakolwiek wieksza zwała jes nieuzasadniona fundamentalnie. Narazie milczy HOOPLA, BANKIER, TELEKOM MEDIA, DOM ZDROWIA, ale wkrótce przestaną milczeć - to milczenie jest dość intrygujące nie uważacie :?: :?: :?:

Do MCI nie potrzeba mieć tytanowych jaj jak napisał Simur, wystarczy spojrzeć na tą spółkę i wyobraźić ją sobie np. za 3 miesiące,. Obraz jaki ja widzę jest conajmniej optymistyczny, ale to tylko takie moje subiektywne wrażenie, może się mylę.
Ode mnie MCI dostało potężny kredyt zaufania - jak narazie ta spółeczka to dla mnie LIGA MISTRZÓW :!: :!: :!:

Pozdro wszystkim :D :D :D
Obrazek
"Idź tak daleko, jak sięgasz spojrzeniem; gdy tam dojdziesz będziesz mógł spojrzeć dalej" Anonim

szymonfilip
Młodszy chorąży
Posty: 564
Rejestracja: 08 gru 2005 20:45

Postautor: szymonfilip » 09 maja 2006 23:07

Tez uwazam ze glosy typowo pesymistyczne sa nieuzasadnione. Tak jak piszecie korekta do 4,5 to juz nie korekta tylko odwrocenie trendu chyba. Moim zdaniem nie ma szans na taki scenariusz . Ewentualengo spowolnienia wzrostów mozna sie spodziewac ale bez przesady. Niedługo emisja bankiera potem one 2 one i załorze sie ze potem nastepne. W dodatku w kolejce czekaja informacje o ewentualnych kolenych wejsciach na giełde innych spółek ze stajni MCI oraz jak sadze równie dobre wyniki w 2,3 i 4 Q co pozwoli wypełnic bardzo ładna prognoze na ten rok. Mozna tez spojrzec na spółki powiazane z MCI i. Mam tutaj na mysli Travel planet ktory sie bardzo ładnie zachowuje i ma duza dynamike. ten papier jest za dobry na spadki o których mowicie...
Make money money make money money money money

netiowiec

Postautor: netiowiec » 09 maja 2006 23:47

ZASTANAWIA MNIE TA OSTRA NAGONKA NA OBECNY KURS MCI. SPORO OSÓB CHYBA NIE ZDĄŻYŁO NA ZAKUPY. :lol: :lol: :lol:
Jeśli chodzi o mnie, to juz nieco zarobiłem, a jeśli sprzedam resztę chociażby i po 6, to i tak jeszcze nieźle zasilę swój portfel :lol:

Inna sprawa, że tak to już jest, iż niektórzy są pesymistami i widzą butelkę do połowy pustą (spadek kursu do poziomu 4-5 zetów), niektórzy optymistami dostrzęgającymi, iż butelka jest w połowie pełna (kurs w okolicach 10 zetów). Niezależnie od wszystkiego, ci którzy grają dłużej na giełdzie (a chyba większość z ludzi wypowiadających się na tym forum do zalicza się do grona takich właśnie inwestorów) powinni wykazywać jednak więcej szacunku dla tzw. czynnika nieprzywidywalnego.
Na chwilę obecną możemy założyć, ze dotychczasowy wzrost kursu, znalazł poparcie w dobrych wynikach. Czy ktoś spodziewał się jeszcze lepszych wyników? Nie sądzę. Czemu mielibyśmy więc być pesymistami? Niewykluczone, że czeka nas jeszcze jakaś korekta, ale czy naprawdę ktoś tu dostrzega przesłanki do stagnacji, albo - co gorzej - odwrócenia trendu?
Moim zdaniem, na tle tego, co dziś działo się na rynku, MCI wypadł nie najgorzej i nie stoi nic na przeszkodzie, aby jutro podążyć w górę. byłoby to tym piękniejsze, że wjazd mógłby się okazać dosyć ostry)

Z drugiej strony, nawet jeśli pójdziemy w dół, to spadając mamy kilka niezłych linii wsparcia (ok. 6,85 i zdecydowanie silniejszą na poziomie 6,65). Swoją drogą wydaje mi się, że niezłe wsparcie ubija nam się na poziomie 7,10.
trend bedzie ciezko odwrocic, ale zobacz gdzie jest dolna granica trendu (kanalu) !!! :D :D :D

netiowiec

Postautor: netiowiec » 09 maja 2006 23:54

ZASTANAWIA MNIE TA OSTRA NAGONKA NA OBECNY KURS MCI. SPORO OSÓB CHYBA NIE ZDĄŻYŁO NA ZAKUPY. :lol: :lol: :lol:
Dokładnie tak. Chłopaki nie zdążyli wsiąść do pociągu i próbują zbić cenę. Panowie nic z tego: po 4 zł to możecie sobie kupić akcje MCI, ale po splicie.
Kto chce niech walczy z trendem - POWODZENIA :wink: :wink:
Ja tam trzymam i długo nie puszczę, perspektywy jake ma MCI są po prostu zbyt drogie żeby oddać teraz tak tanio. Jakakolwiek wieksza zwała jes nieuzasadniona fundamentalnie. Narazie milczy HOOPLA, BANKIER, TELEKOM MEDIA, DOM ZDROWIA, ale wkrótce przestaną milczeć - to milczenie jest dość intrygujące nie uważacie :?: :?: :?:




Do MCI nie potrzeba mieć tytanowych jaj jak napisał Simur, wystarczy spojrzeć na tą spółkę i wyobraźić ją sobie np. za 3 miesiące,. Obraz jaki ja widzę jest conajmniej optymistyczny, ale to tylko takie moje subiektywne wrażenie, może się mylę.
Ode mnie MCI dostało potężny kredyt zaufania - jak narazie ta spółeczka to dla mnie LIGA MISTRZÓW :!: :!: :!:

Pozdro wszystkim :D :D :D
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia !!! :D :D :D
pozdrawiam !!! :D :D :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości